En İyi Saç Açıcı Sprey Önerileri

Saç rengini açmak zaman zaman her kadının aklına düşen fikirlerden biridir. Bu işlem doğru yapıldığında harika sonuçlar alınmasını sağlamasına karşın, bazı durumlarda tam bir felaketle sonuçlanabilir. Saç açıcı sprey önerileri listemizde bulunan en iyi saç açıcı ürünler sayesinde siz de hayallerinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz.

Doğal ve Işıltılı Saçlar İçin En İyi Saç Açıcı Sprey Tavsiyeleri

Saçlarınızın rengini açmak istiyor ancak bir türlü karar veremiyorsanız, saç açıcı önerileri listemizdeki saçı yakmayan açıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece saçlarınıza zarar verme riski olmadan, ev konforunda göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Ashley Joy Doğal Papatya Özlü Renk Açıcı Saç Spreyi10/10
2John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Renk Açıcı10/10
3Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey10/10
4Wiss Plus Papatya Özlü Saç Rengi Açıcı Sprey10/9.8
5Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Boya10/9.9
6L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel10/9.9
7Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey10/9.8
8Arifoğlu Papatya Suyu10/9.8

Saçlarınıza Zarar Vermeyecek En İyi Saç Açısı Sprey Öneri Listesi

Saç renginizi açarken saçınızın zarar görmesini önlemenin yolu kaliteli, etkili ve saça uygun bir ürün kullanmaktan geçer. En iyi saç açıcı markası olarak kabul edilen isimlerin ürettiği en iyi saç açıcı sprey seçeneklerini değerlendirerek saç sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Ashley Joy Doğal Papatya Özlü Renk Açıcı Saç Spreyi

Ashley Joy Doğal Papatya Özlü Renk Açıcı Saç Spreyi
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi saç açıcı sprey seçeneklerinden biri olan Ashley Joy Doğal Papatya Özlü Renk Açıcı Saç Spreyi, içeriğindeki papatya ve limon özleriyle saçlarda güneşten doğal bir şekilde açılmış gibi yansımalar elde edilmesini sağlar. Saçlara parlak bir görünüm kazandırır. Formülünde yer alan Aloe Vera saç tellerini onarır, böylece saçların daha canlı görünmesi mümkün olur. Boyanmamış ve herhangi bir açma işlemi görmemiş, özellikle doğal kahverengiden sarıya yakın saç renklerinde kullanıma uygundur. Durulunması gerekmez.

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Renk Açıcı

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Renk Açıcı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Renk Açıcı saç bakım rutininde güvenle kullanılmak üzere formüle edilen kaliteli, doğal içerikli ve kullanışlı en iyi saç açıcı seçeneklerinden biri olarak saç açıcı sprey önerileri listemizdeki yerini alır. Saçların zarar görmeden istenen renk tonunda açılmasına yardımcı olur. Saçlara uygulandığında herhangi bir sorun oluşmaması için özel olarak formüle edilmiştir.

Saçların daha bakımlı, parlak ve estetik bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Saçların gelişimine engel olmadan sağlıklı ve hijyenik kullanım imkanı verir. İdeal ve ergonomik boyutu sayesinde kolayca taşınabilir. Saç tonunu rahat ve pratik bir şekilde açmak için uygun bir üründür. BlondeMend teknolojisiyle geliştirilmiştir. Saçı güçlendirir, onarır, yumuşatır ve saç elastikiyetini artırır. Böylece bir yandan saç rengi açılırken diğer yandan saça bakım uygulanmış olur.

Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey

Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Saç açıcı tavsiyeleri listelerinde sıklıkla karşımıza çıkan Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey saçlarını boyatmadan doğal bir renge sahip olmak isteyen kişilerin beğenisini kazanan ürünlerdendir. Formülünde yer alan Monoi yağı sayesinde saçlara harika bir koku kazandırır. Saçların istenilen renge zarar görmeden ulaşmasına ve parlamasına yardımcı olur. Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey hem ıslak hem nemli saça uygulanabilir.

Wiss Plus Papatya Özlü Saç Rengi Açıcı Sprey

Wiss Plus Papatya Özlü Saç Rengi Açıcı Sprey
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Saçı yakmayan açıcı Wiss Plus Papatya Özlü Saç Rengi Açıcı Sprey kullanımı kolay ve etkili bir üründür. İçindeki papatya suyu saç derisini rahatlatır, saçlara parlaklık kazandırır ve saçların yıpranma etkisini azaltır. Bu sayede saçlara zarar vermesi söz konusu olmadan rengin açılması sağlanabilir. 

Saça doğrudan sıkılarak uygulanabilen bir saç rengi açısı spreydir. Uygulanan solüsyonun saçın tamamına eşit bir şekilde dağıtılması, istenilen sonuca ulaşmak için önemlidir. Uygulamanın ardından 2 gün boyunca güneş banyosu yapmak ya da saç kurutma makinesiyle saçları kurutmak gerekir. Saç istenilen renge gelene dek 3 gün arayla kullanılması mümkündür. 

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Boya

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Boya
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Saç açıcı önerileri listemizde yer alan Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Boya saçlarının yavaş açılmasını ve ani ton değişimi olmamasını isteyen kişiler için uygun bir seçimdir. Sprey formu ile kolayca kullanılabilir. Evde, dışarıda ya da deniz kıyısında saçlara kolayca uygulanabilir. Formülünde yer alan argan yağı ile saçlara etkili bir nem desteği sağlar, daha parlak saçlara kavuşmaya yardımcı olur. Saçlarda kırık oluşmasını önler. 

Hem aşamalı hem kontrollü bir açma işlemi uygulamak için en iyi seçimlerden biridir. Güneş  ve ısı ile aktifleşir. Ürün çalkalandıktan sonra nemli saçlara püskürtülür. Püskürtme işlemi tamamlanınca saçlar taranır ve iyice kurutulur. 

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel saç açıcı sprey tavsiyeleri listemizin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Kahverengiden sarıya her saçı açmak için kullanılabilir. Jel formuyla kullanım kolaylığı sağlar. Hindistan cevizi yağıyla saçları yıpratmadan nemlendirir ve besler. Saça bakım yaparken diğer yandan arzu edilen saç rengine ulaşma imkanı verir. Saçları istenilen renge kadar açmak üzere formüle edilmiştir. İstenilen renge ulaşılınca kullanım bırakılabilir.

Saç açıcı tavsiyeleri listelerindeki beğenilen ürünler arasında yer alan L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel’in içeriği amonyaksızdır ve kamelya yağı ile zenginleştirilmiştir. Kolay uygulanması ve durulama gerektirmemesi sayesinde gün içinde uygulanabilir, ardından günlük yaşantıya devam edilebilir. Kuru ya da nemli saça uygulanabilir. Tüm saça ya da röfle görünümü elde etmek için saç boyu tutamlara ayrılarak sürülebilir. Saça uygulandıktan sonra güneş yardımıyla ya da kurutma makinesi kullanılarak kurutulabilir. 

Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey

Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Saç açıcı sprey tavsiyeleri listemizin sıradaki ismi Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey saçları doğal görünümlü sarı tonlara dönüştürürken aynı zamanda yoğun bir parlaklık kazandırır. Doğal sarı, doğal kahverengi ve boyalı sarı renkli saçlarda kullanıma yönelik olarak geliştirilmiş bir üründür. Silikon içermeyen Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey’in durulanması gerekmez. Yıkanmış ve havluyla kurutulmuş saçlara sıkılarak uygulanır. Ürünün eşit şekilde yayılması için saç taranır, daha sonra güneşte ya da kurutma makinesi kullanılarak kurutulur. Ürün uygulandıktan sonra saç düzleştirme makinesinin kullanılacağı durumlarda saçların tamamen kuru olmasına özen gösterilmelidir.

Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey’in her kullanımından sonra 34 gün ara verilmelidir. Saç dipleri için kullanıldığında saçlar yaklaşık 2 cm kalınlıkta tutamlara ayrılır ve diplere sprey sıkılır, daha sonra kurutma makinesiyle kurutulur. Saçların tamamına uygulanacağı durumlarda önce saçların üst katına, daha sonra alt katlara Neva Doğal Renk Açıcı Papatya Özü Sprey sıkılır. Daha sonra kurutma makinesiyle kurutma yapılır. 

Arifoğlu Papatya Suyu

Arifoğlu Papatya Suyu
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi saç açıcı sprey seçeneklerinden Arifoğlu Papatya Suyu etkin kullanımıyla öne çıkan ürünlerden biridir. Saç bakımı için uygun özelliklere sahip olan Arifoğlu Papatya Suyu saç yapısında bulunan keratinin korunmasına ve saçların parlaklığını korumasına yardımcı olur. Saç rengi tonunun, saça zarar vermeden açılmasına yardımcı olur. Sprey başlıklı şişesi sayesinde konforlu ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Saçı boydan boya besleyen bitkisel özlü formülü, saçların hızlı bir şekilde uzaması sürecini destekler. Ürünün içerisinde bulunan papatya suyu bir yandan saçların rengini açmayı sağlar, diğer yandan saç köklerini besler ve saçların dökülmesini önler. Saç köklerini güçlendirerek saç sağlığını destekler.

Yorum yapın