En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları ve Tavsiyeleri

Musluklardan akan suyu içmek için yeterince temiz ya da lezzetli bulmadığı için pek çok kişi damacana ile içme suyu alıyor. Bu da aylık olarak hesaplandığında önemli bir maliyete neden oluyor. Bunun yerine su arıtma cihazı kullanmak ve musluktan akan suyu filtreleyip kullanmak daha temiz ve lezzetli suya, daha uygun fiyatlarla sahip olmayı sağlıyor.  Peki o zaman piyasadaki en iyi su arıtma cihazı hangisi?

En Kaliteli Su Arıtma Cihazı Tavsiye Listesi

SıraMarkaPuan
1Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi10/10
2Amway eSpring10/9.7
3AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı10/9.8
4Dreamwater R/O 150 Black10/10
5Thomas PH8 Su Arıtma Cihazı10/10
6Bianchi Water Prufier Pompalı Su Arıtma Cihazı10/9.9
7İhlas Cebilon Aura Silver10/9.8
8Suzuki Tecnology Alpha10/9.9
En Kaliteli Su Arıtma Cihazı Tavsiye Listesi

Model özelinde değişiklik gösterebilmekle birlikte su arıtma cihazlarının çalışma mantığı musluktan aldığı suyu kendi özel filtre sisteminden geçirmek ve temizlemektir. Hangi su arıtma cihazı satın alınmalı derseniz her modelin farklı özellikleri olduğunu söyleyebiliriz. Bazı su artırma cihazı modelleri musluğa takılan küçük bir aparat şeklindeyken bazıların daha donanımlıdır. 

Tasarruflu Su Arıtma Cihazı Önerileri

Hem sağlıklı hem lezzetli su içmek istiyorsanız “en iyi su artıma cihazı hangisi” sorusunu sormanız çok normal. Biz de en iyi su arıtma cihazı yorumlar dahil olmak üzere en iyi su arıtma cihazı seçiminize yardımcı olmak için en çok tercih edilen su arıtma cihazı modellerinden oluşan su arıtma cihazı tavsiye listemizi sizin için hazırladık.

Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi

Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi
Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En iyi su arıtma cihazları listelerinin vazgeçilmez isimlerinden Rainbow en iyi su arıtma cihazı markaları içindedir. Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi en kaliteli su arıtma cihazı olarak kullanıcıların ilk tercihlerinden biridir.

Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi kompakt tasarımı sayesinde mutfaklarda az yer kaplar. Hidrojen suyu ekstraksiyonu özelliğine sahip Rainwater Hydrojen Tezgah Üstü Arıtma Sistemi HYDROGEN teknolojisiyle taze ve sağlıklı su keyfini yaşamanızı sağlar.

İleri filtrasyon teknolojisi daha fazla hijyen ve sağlık anlamına gelir. Su kaynaklı bakterileri arıtır. Böylece her zaman için daha taze ve sağlıklı su elde edilebilir. 

Amway eSpring

Amway eSpring
Amway eSpring
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En kaliteli su arıtma cihazı modellerinden Amway eSpring modern bir görünüme ve gelişmiş özelliklere sahiptir. En çok beğenilen su arıtma cihazları arasında yer alır. Dünya genelinde 80’den fazla patenti bulunan Amway eSpring tezgah altı kullanıma da uygundur. Yıllık kartuş değiştirme zamanını haber verme gibi ek özellikleri vardır.

AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı

AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı
AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En iyi su arıtma cihazı modellerinden AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile suyu tüm bakterilerden ve kirleticilerden arındırır. Bu sayede sudan ağır metal, bakteri, tarım ilacı, virüs ve diğer zararlı maddelerin %99.9 oranında uzaklaştırır. Güvenilir bir alkali su tadı verir.

AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı’nda kullanılan Amerikan patentli Side Stream Membran teknolojisi özel ve yenilikçi bir teknolojidir. Rakiplerine göre daha uzun ömürlü olan AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı’nın arıtma ve su filtreleri son derece dayanıklıdır. Küçük ev aletlerini kirecin yıpratıcı etkisine karşı korumayı başarır.

Su arıtma cihazı tavsiye listelerinin popüler isimlerinden AO Smith Daisy Ters Osmoz Su Arıtma Cihazı kompakt ve şık kabinetli sistemiyle tozdan ve kirden korunur. Hem tezgah altı hem tezgah üstü kullanıma uygundur.

Dreamwater R/O 150 Black

Dreamwater R/O 150 Black
Dreamwater R/O 150 Black
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En çok tercih edilen su arıtma cihazı modellerinden biri olarak Dreamwater R/O 150 Black su arıtma cihazı tavsiye listemizde kendisine yer bulmuştur. Dreamwater R/O 150 Black sudaki mineralleri yok etmeden etkili çözümler sunmayı başarır.

2-5 Bar çalışma basıncıyla günde 200 litre su arıtma kapasitesi vardır. Hemen her alana kolayca sığabilecek boyutlara sahiptir. 10 yıl garanti süresi bulunan Dreamwater R/O 150 Black kaliteli bir su arıtma cihazı satın almak isteyenler için en doğru tercihlerden biridir.

Dreamwater R/O 150 Black su arıtma cihazında NASA’nın geliştirdiği Filmtec Made in USA membran filtreleme sistemi kullanılmıştır. Bu sayede 5 angstrom filtre gözeneği sayesinde kurşun, arsenik, nitrat, kireç, civa, ağır metal, bakır ve bakteri gibi suda çözünmüş halde bulunan kimyasalların tümü kolayca temizlenebilmektedir.

Thomas PH8 Su Arıtma Cihazı

Thomas PH8 Su Arıtma Cihazı
Thomas PH8 Su Arıtma Cihazı
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Su arıtma cihazı tavsiye listemizin en çok beğenilen isimlerinden Thomas PH8 Su Arıtma Cihazı FDA Components ön filtre kalitesi ile dikkat çeker. Ters osmoz filtre ve Japon yapraklı membran teknolojisiyle birlikte kaçak su sensörüne sahiptir.

Ph8 Plus alkali filtre suyun Ph değerini dengelerken kalsiyum, potasyum, magnezyum sodyum gibi mineralleri ekleyerek suyu daha sağlıklı bir hale getirir. Aktif karbon filtreler sıkıştırılıp blok formuna getirilmiştir. Blok karbon filtreler genellikle klor değerinin yüksek olduğu bölgelerde kullanılarak sudaki inorganik maddeleri tutar. 

En kaliteli su arıtma cihazı modellerinden Thomas PH8 Su Arıtma Cihazı son zamanların en çok satan su arıtma cihazlarından biridir. Yüksek verimliliği ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Üstün Vontron membran kalitesi suyum tüm kirinden ve pisliğinden arındırılmasını sağlar. Dahili metal tankı 8 litre kapasitelidir. Böylece her an taze, temiz ve sağlıklı su içebilirisiniz.

Bianchi Water Prufier Pompalı Su Arıtma Cihazı

Bianchi Water Prufier Pompalı Su Arıtma Cihazı
Bianchi Water Prufier Pompalı Su Arıtma Cihazı
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En iyi su arıtma cihazları arasında yer alan Bianchi Water Prufier Pompalı Su Arıtma Cihazı suyu arıtmak ve hastalıklara neden olabilecek tüm patojenlerin ortadan kaldırılması için en son teknolojiyle geliştirilmiş 5 aşamalı filtreleme sistemine sahiptir. Bu sayede her gün temiz ve hijyenik su içebilirsiniz.

Temiz ve tatlı bir içme suyu elde etmek için magnezyum ve kalsiyum gibi mineraller açısından zenginleştirilmiş özel bir filtre ağı vardır. Mikroorganizma, ağır metal, kimyasal, böcek ilaçları, kötü koku ve tat gibi her tü yabancı maddeyi etkili bir şekilde yok eder ve en sağlıklı içme suyunu elde etme imkanı sunar.

İhlas Cebilon Aura Silver

İhlas Cebilon Aura Silver
İhlas Cebilon Aura Silver
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En iyi su arıtma cihazları arasında yer alan İhlas Cebilon Aura Silver şebeke sularından içme suyu elde etmenin en etkili yollarından biridir. Pompasız ve şebeke suyu basıncıyla çalışan İhlas Cebilon Aura Silver özellikle deniz suyu, çamurlu su, kuyu suyu gibi çok yüksek TDS değerine sahip olan sularda kullanım için uygun değildir. 

Suzuki Tecnology Alpha

Suzuki Tecnology Alpha
Suzuki Tecnology Alpha
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Su arıtma cihazı tavsiye listemizdeki fiyat – performans ürünlerinden Suzuki Tecnology Alpha şık ve kompakt tasarımını 5 aşamalı arıtma teknolojisiyle taçlandırır. En kaliteli su arıtma cihazı markaları arasında dikkat çekenlerden biri olan Suzuki Tecnology Alpha’nın ilk 2 filtresi sudaki toz, kum, kir, pas, klor, renk ve tat veren eriyik gazların, artıkların ve organik maddelerin arıtılmasını sağlar. 3.filtresi sayesinde sudaki toz, kir, kum, pas gibi materyaller 1 micron seviyesinde arındırılır. 

İlk 3 filtreden geçen ve buna karşın etkisiz hale getirilemeyen sudaki zararlı maddeleri membran filtre süzer. Su arıtma cihazındaki ana filtre olan membran filtre sudaki tüm zararlı maddeleri 1 milimetrenin on milyonda biri boyutunda süzer. Tatlandırıcı filtre olarak da bilinen post karbon filtre Hindistan cevizi kabuğundan yapılmıştır. Suyun yumuşak içimli olmasını sağlayan anti-bakteriyel filtredir.

Yorum yapın