Yazılımcılar İçin En İyi Klavye Önerileri

Yazılımcılar için doğru klavye seçimi yapmak çok önemlidir. Çünkü kullanılan klavye yazılımcıların performansını doğrudan etkileyen bir unsurdur. Süreç sırasında yazılımcılara en iyi deneyimi sağlamak amacıyla programcılar güvenilir ve yüksek kaliteli klavyeler kullanmalıdır. Bunun için yazılımcı klavye önerisi listelerinde yer alan yazılımcı klavyesi modelleri arasından seçim yapılabilir.

Yazılımcılar İçin Klavye Tavsiyesi

Yazılımcılar için ihtiyaçlarına uygun, en iyi klavyeyi bulmak çok kolay bir süreç olmayabilir. Bunun için faydalanılabilecek en iyi kaynakların başında yazılımcılar için klavye önerisi listeleri gelir. Siz de yazılımcıların performanslarını artıracak yazılım klavyesi modellerine yazılım için klavye önerisi listemizde bulabilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Microsoft Surface Pro Signature Klavye ve Slim Pen 210/10
2Logitech Craft 920-008504 Advanced10/9.9
3Microsoft FMM-00001 Surface Pro Type Cover Q Klavye 10/9.8
4Logickeyboard LKB-MCOM4-A2M10/9.8
5Kensington K75407US Pro Fit Ergo10/9.7
6Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye10/9.8
7Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye10/10
Yazılımcılar İçin Klavye Tavsiyesi

Yazılımcı Klavyesi Öneri Listesi

Yazılım için  satın almak istiyorsanız yazılımcı için klavye tavsiyesi listemizdeki klavye önerileri arasından ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize uygun seçim yapmanızı öneririz.

Microsoft Surface Pro Signature Klavye ve Slim Pen 2

Microsoft Surface Pro Signature Klavye ve Slim Pen 2
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yazılımcı için klavye tavsiyesi listemizdeki ilk isim Microsoft Surface Pro Signature Klavye ve Slim Pen 2 birinci sınıf bir klavyedir. Şık ve kompakt, geleneksel bir dizüstü bilgisayar klavyesi gibi çalışır. Hassas kontrol ve gezinme için büyük bir izleme dörtgeni yer alır.

Daha keskin kalem ucu ve geliştirilmiş tasarımı; nokta atışı doğruluğu, gerçek zamanlı yazma ve inanılmaz gölgeleme özeliği ile en iyi performansı gösteren Slim Pen’e sahiptir. Surface Slim Pen, büyük bir cam trackpad ve lüks Alcantara malzeme kaplamasıyla birinci sınıf klavyede güvenli bir şekilde saklanmakta ve şarj olmaktadır.

Logitech Craft 920-008504 Advanced

Logitech Craft 920-008504 Advanced
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Klavye önerileri listemizin sıradaki modeli Logitech Craft 920-008504 Advanced oldukça yumuşak tuş baskıları sayesinde sessiz bir şekilde çalışma imkanı sağlar. Böylece çalışma sırasında çevredeki kişilerin rahatsızlık hissetmesini önler.

Daha rahat bir kullanım imkanı vermesi amacıyla multimedya tuşları kullanıcının konforunu artırır. Yapılan işe ara verilmesi gerekmeden maksimum kolaylık sağlanır. Kablo olmadan kullanım için en ideal seçimlerden biridir. Çalışma ortamına uyum sağlaması sonucu daha konforlu bir şekilde kullanılması mümkündür. 

Yazılım için klavye seçeneklerinden biri olan Logitech Craft 920-008504 Advanced USB bağlantı arayüzü sayesinde son derece kolay bir şekilde bilgisayara bağlanır. Tak çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir teknik bilgi ya da beceri gerekliliği olmadan anında kullanılabilir. Son derece ince tasarımı çalışma alanlarında şık ve modern bir görünümü tamamlamasına yardımcı olur. Bilgisayarla en iyi uyumu sağlar. Kablosuz olduğundan istenilen yere kolayca taşınır, uyumlu bir görünüm elde edilir.

Microsoft FMM-00001 Surface Pro Type Cover Q Klavye

Microsoft FMM-00001 Surface Pro Type Cover Q Klavye
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yazılımcı için klavye tavsiyesi listelerindeki en çok tercih edilen yazılımcı klavyesi modellerinden Microsoft FMM-00001 Surface Pro Type Cover Q Klavye ultra ince tasarımı ile ergonomik ve taşınabilir bir modeldir. Eksiksiz tuş dizilimi tablet, bilgisayar gibi cihazlarda istenilen tüm işlemlerin yapılabilmesine imkan verir.

Yazılımcı klavye önerisi olarak sık paylaşılan isimlerden Microsoft FMM-00001 Surface Pro Type Cover Q Klavye’nin optimum tuş aralığı vardır. Bu sayede kullanıcılara hızlı ve akıcı bir yazma deneyimi sağlar. Yumuşak basma imkanına sahip olan tuşlar sessiz olduklarından uzun süreli işlerde konforlu bir hale gelirler. 

Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde pratikliği ile ön plana çıkar. Kablosuz olduğunda taşınabilirlik ve az yer kaplama avantajı vardır. Karanlıkta rahat bir şekilde çalışmak için arka aydınlatması kolaylık sağlar. Hızlı tepki süresi ile işler aksamadan yürütülür. Kısayol tuşları ve medya tuşları fonksiyonelliğini ön plana çıkarır.

Logickeyboard LKB-MCOM4-A2M

Logickeyboard LKB-MCOM4-A2M
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yazılımcı klavye önerisi listelerinin beğenilen modellerinden Logickeyboard LKB-MCOM4-A2M kablolu bağlantı klavye olarak geliştirilmiştir. MAC, iOS ile uyumlu bir yapısı vardır. Arkadan aydınlatmalı tuşları görselliğin ön plana çıktığı keyifli bir kullanım imkanı sağlar. Avid Media Composer için özel olarak tasarlanmıştır. USB ara yüzüyle kullanım sağlamasının yanı sıra hafif yapısı sayesinde kolayca her yere taşınır. 

Çok renkli olarak tasarlandığı için Logickeyboard LKB-MCOM4-A2M’nin kısayol ve nümerik tuşları avantajlı bir şekilde kullanılabilir. Seçilebilir 5 farklı ışık seviyesi ile her ortam için uyum sağlar. 180 cm’lik kablosuyla hareket alanını genişletir. Klavyeyi renklendiren tuşları, parmakları yormadan kullanmak için en iyi seçenektir. Bilgisayarda yapılan tüm işlemlerde ve oyun sırasında kullanılabilir. Yazılım kurulumu gerektirmeden doğrudan bağlantı yoluyla kullanılabilir.

Dayanıklı materyal bileşenler kullanılarak tasarlandığı ve üretildiği için son derece sağlamdır. Tuş başına ortalama 10 milyon tıklama imkanı sunar. Hem amatör hem profesyonel kullanıma uygundur. Tuşları hassas basım algılama özelliğine sahiptir. 

Kensington K75407US Pro Fit Ergo

Kensington K75407US Pro Fit Ergo
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yazılımcı klavye önerisi listemizdeki sıradaki isim Kensington K75407US Pro Fit Ergo ayarlanabilir, ters eğimli, ayrık ve eğimli bir klavyedir. Bu sayede doğal ve rahat bir hizalama için elleri, bilekleri ve ön kolları konumlandırır.

Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye

Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yazılımcılar için klavye önerisi listemizin en çok tercih edilen modellerinden biri Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye’dir. Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye ile yazı işlemleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken kusursuz bir deneyim yaşamayı garantiler. Son teknolojinin ürünü bir klavye olarak kullanıcılara pek çok farklı avantaj ve konfor sağlar. 

Yazılım için klavye arayanlara en çok tavsiye edilen modellerden Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye özel tasarımıyla her tür cihazda kullanıma uygundur. İstenilen üst düzey performansı sergileyen Türkçe klavyenin şekil ve fonksiyonel tuşlarını tek bir hareketle kullanmak mümkündür.

Standartlara uygun bir klavye olması nedeniyle tüm kullanıcılar konforlu bir şekilde kullanabilir. Sağ ya da sol elle istenildiği şekilde kullanmak mümkündür. Tek bir hareketle kullanılabilen multimedya tuşları kablosuz klavyenin özgürlüğünü yaşamayı sağlar. Televizyon, bilgisayar ya da diğer elektronik cihazlarda klavyeyle kolayca entegre etmek ve güvenli bir şekilde kullanmak mümkündür. 

Yazılımcı için klavye tavsiyesi listemizin popüler ürünlerinden Logitech Ergo K860 Bilek Destekli Kablosuz Klavye geniş yapısıyla numerik tuşları üzerinde barındırır. Kullanıcılar, konforları için numerik tuşları en doğru ve gerçekçi şekilde deneyimleme imkanını elde eder.

Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye

Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yazılımcı klavye önerisi listelerinin en popüler modellerinden Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye şık ve zarif bir tasarıma sahiptir. Kablosuz bağlantı özelliği bulunan Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye Bluettoth ya da wireless aracılığıyla son derece kolay bir şekilde cihazlara bağlanır. Yüksek çalışma performansı sergilediğinden en iyi yazılımcı klavyesi modellerinden biri olarak kabul edilir. Verilen fiziksel komutların ekrana eş zamanlı bir şekilde yansımasına yardımcı olur. Kablosuz kullanımı kullanıcıya özgür bir kullanım alanı yaratır. 

Yüksek batarya kapasitesi bulunan Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye’nin arka plan ışığı ortalama 10 aya kadar kesintisiz kullanım imkanı sağlar. Hızlı şarj özelliği vardır. Kısa süre içinde tam şarj kullanıma hazır hale gelir. Tüm işletim sistemleriyle uyumludur.

Yazılımcılar için klavye önerisi listelerinde en çok tavsiye edilen modellerden Logitech MX Mechanical Kablosuz Klavye’nin çoklu kullanım özelliği bulunur. Aynı anda üç cihaza kadar eşleşme yapabilir. Ayrıca cihazlar arasında tek tuşla geçiş yapma özelliği bulunur. Bu aynı zamanda ofis ortamında son derece konforlu bir kullanım anlamına gelir.

Yorum yapın