Rutubetli Evler İçin; En İyi Nem Alma Cihazı Önerileri

Pek çok evde sıklıkla karşımıza çıkan rutubet, beraberinde küf ve terlemeyi de getirir. Rutubet ve nem yaşam alanları için olduğu kadar insan sağlığı için de son derece zararlı bir durum. Zamanında müdahale edilmediği takdirde son derece ciddi problemlere neden olabilen rutubet sorunu nem alma cihazı ile giderilebilir. Nem alma cihazı tavsiye listemizde yer alan nem alıcı cihaz önerileri yerleştirildikleri odalara özel çalışarak havadaki nemi toplar. Böylece rutubet oluşmasını engeller. Sonuçta daha sağlıklı ve ferah bir ortama kavuşulur. Siz de en iyi rutubet giderici cihaz nedir merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız ev tipi nem alma cihazı öneri listemizden faydalanabilirsiniz.

En İyi Nem Alma Cihazı Öneri Listesi 2022

SıraMarkaPuan
1Trotec TTK 5410/9.9
2Kingpost DE 4510/9.9
3Delonghi DDS 20P10/9.9
4Ebac 3850e10/9.8
5Olefini OI22-271ea10/9.8
6Kurutek Kt10a10/9.7
7Technowell Thd 0610/9.7
8Johnson Dry2010/9.7
En İyi Nem Alma Cihazı Öneri Listesi 2022

Trotec Ev Tipi Nem Alma Cihazı

Trotec Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Trotec Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Trotec nem alma cihazı hakkında yorumlar incelendiğinde en iyi nem alma makineleri arasında yer aldığı görülebilir. Son derece şık bir tasarımı olan cihaz yüksek performansıyla da dikkat çeker. Nem alıcı cihazlar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan Trotec Ev Tipi Nem Alma Cihazı sıcaklığa bağlı olarak nem alma değerinin otomatik bir şekilde ayarlanması için konfor fonksiyonuna sahiptir. Ayrıca devamlı nem alma için sürekli nem alma modu vardır. Auto-Restart fonksiyonu sayesinde cihaz zamanlayıcı ile çalışabilir.

Bu fonksiyona bağlı olarak elektrik kesintisine bağlı olarak beklenmedik bir anda kapanırsa, elektrikler bağlandıktan sonra seçilen ayarlamalar ile yeniden işleme başlar. Günde 16 litre nem alma kapasitesi ile 30 metrekare büyüklüğündeki odaları ya da ofisleri kuru tutmayı sağlar. Diğer yandan su haznesinde bulunan görme penceresi kullanıcılar açısından önemli bir avantajdır. Harici bir yoğuşma için, yoğuşma bağlantı imkanı ve yıkanabilir hava filtresi vardır. Cihaz kullanılmadığında elektrik kablosunun pratik kablo tutucuya takılması mümkündür. Filtresine kolay bir şekilde ulaşılabilir ve temizlenebilir. Böylece hayvan tüyleri, tozlar ve ince tüylerle bakterilerinin yayılması engellenir.

Kingpost DE 45 Lt Nem Alma Cihazı

Kingpost DE 45 Lt Nem Alma Cihazı
Kingpost DE 45 Lt Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Nem emici cihazlar arasında en çok beğenilenlerden biri olan Kingpost Nem Alma Cihazı elektronik kontrol ve LDE ekranıyla kolay kullanım imkanı verir. 24 saat programlanan zamanlayıcısı bulunan Kingpost Nem Alma Cihazı ile oda nem kontrolü %40 ila %70 arasında sağlanabilir. Aynı zamanda sürekli drenaj uygulanma imkanı da vardır. Kingpost Nem Alma Cihazı’nda yıkanabilir ön filtre ile aktif karbon filtre bulunur. Sahip olduğu şık tasarım ile evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılması mümkündür.

Delonghi DDS 20P Nem Alma Cihazı

Delonghi DDS 20P Nem Alma Cihazı
Delonghi DDS 20P Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Nem alma cihazı tavsiye listemizde kendine yer bulan Delonghi Nem Alma Cihazı patentli sistem alanı ile alan ancak bunlarda sınırlı olmadan su tahliye pompası sağlamaktadır. 30 l/24 saate kadar yüksek nem alma kapasitesi vardır. 24 saat açık / kapalı ayarlama yapılabilir. Odadaki sıcaklık ve nem koşullarını ölçmeye yönelik termometre ve higrometresi vardır. 3 havalandırma hızı bulunan Delonghi Nem Alma Cihazı’nda auto, max, med ve min olmak üzere dört farklı güç seviyesi yer alır. Fan fonksiyonuna sahip olan Delonghi Nem Alma Cihazı’nda bulunan Tank Kontrol Sistemi sayesinde ünite tank dolu olduğunda çalışmayı durdurur. En iyi nem alma makinesi modellerinden Delonghi Nem Alma Cihazı’nda çift kondensat eliminasyon sistemi vardır. Böylece alınan nem tankta toplandığı gibi kesintisiz bir borudan boşaltılması da mümkün olabilir.

Ebac 3850e Nem Alma Cihazı

Ebac 3850e Nem Alma Cihazı
Ebac 3850e Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Nem alıcı cihaz önerileri listelerinde en sık tavsiye edilen ürünlerden biri olan Ebac Nem Alma Cihazı ortamdaki havanın temizlenmesi amacıyla geliştirilmiştir. Yüksek nem alma kapasitesine sahiptir. Düşük ses seviyesiyle her tür ortamda konforlu bir kullanım imkanı sağlar. En iyi rutubet giderici cihaz alternatiflerinden Ebac Nem Alma Cihazı kapalı mekanlarda küf, rutubet, çürüme gibi istenmeyen durumların oluşmasını engellediğinden çok avantajlı bir ürün olma özelliği taşır.

Ev tipi nem alma cihazı olarak kullanıcılar tarafından sıklıkla tavsiye edilen Ebac Nem Alma Cihazı’nın akıllı kontrol modu manuel olarak ayarlanmadan ihtiyaç doğrultusunda çalışma imkanı verir. Az enerji harcayarak havayı temizleyen Ebac Nem Alma Cihazı sayesinde daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak mümkündür. Nem alıcı cihazlar küflü, rutubetli ve çürük kokusunun hakim olduğu her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Ayarlanabilir nem seçeneği, bulunulan ortam havasını kullanıcı için ideal hale getirir. Ortalama 85 metrekare alanda etkili olan Ebac Nem Alma Cihazı’nın hava temizleme modu kötü kokuların ortadan kaldırılmasında son derece önemli bir rol oynar.

Olefini OI22-271 Ea

Olefini OI22-271 Ea
Olefini OI22-271 Ea
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi nem alma makineleri arasında yer alan Olefini Ev Tipi Nem Alma Cihazı yaygın servis ağının yanı sıra üstün verimliliği ile de evlerde ve ofislerde üst düzey performans sergileme amacıyla tasarlanmış kullanışlı ve pratik bir cihaz olma özelliğine sahiptir. Yüksek teknolojinin kullanıldığı Olefini Ev Tipi Nem Alma Cihazı’nın enerji tüketimi muadillerine göre daha düşüktür. Sessiz olduğundan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Olefini Ev Tipi Nem Alma Cihazı hafif olduğundan kullanılacağı mekanlarda kolayca yer değiştirme imkanı sunar.

Kurutek Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı

Kurutek Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Kurutek Kt10a Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi nem alma makineleri arasında yer alan Kurutek Ev Tipi Nem Alma Cihazı kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir bir hava filtresine sahiptir. Su tankı dolduğunda Kurutek Ev Tipi Nem Alma Cihazı otomatik olarak çalışmayı durdurur. En çok tercih edilen nem emici cihazlar arasında bulunan Kurutek Ev Tipi Nem Alma Cihazı otomatik defrost özelliğine sahiptir. %40 ila %80 ayarlanabilir nem kontrolü, ayarlanabilir fan hızı özelliği, seçilebilir iyonlaştırıcı özelliği ve LED dijital göstergeli ekran gibi özellikleri vardır. Kurutek Ev Tipi Nem Alma Cihazı’nın günlük nem alma kapasitesi 10 litredir.

Technowell Thd 06 Ev Tipi Nem Alma Cihazı

Technowell Thd 06 Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Technowell Thd 06 Ev Tipi Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Nem alma cihazı tavsiye listemizin sıradaki ismi Technowell Ev Tipi Nem Alma Cihazı %35 ila %85 nem oranının ayarlanması için higrostat kontrollü em alma otomatiği, sıcaklığa bağlı olarak nem alma değerinin otomatik ayarlanması için konfor fonksiyonu, devamlı nem alma için sürekli nem alma modu, harici yoğuşma için yoğuşma bağlantı imkanı, yıkanabilir hava filtresi, pratik timer fonksiyonu gibi birtakım özellikleri vardır.

Johnson Dry20 Otomatik Kontrol Panelli Yıkanabilir Filtre Nem Alma Cihazı

Johnson Dry20 Otomatik Kontrol Panelli Yıkanabilir Filtre Nem Alma Cihazı
Johnson Dry20 Otomatik Kontrol Panelli Yıkanabilir Filtre Nem Alma Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Nem alma cihazı tavsiye listemizin son ismi Johnson Nem Alma Cihazı’nda bir nem alma cihazının sahip olabileceği en iyi özellikler ile LED’lere sahip tam otomatik bir ekran ve modaya uygun bir tasarım birleşir. Her yaşam tarzına uygun minimal görünümü, 360 derece dönen tekerlekleri ve pratik tutamağı sayesinde mekanlarda kolayca yönetilebilir. Havayı arındırdığı gibi nemi alıp kurutur. Otomatik kontrol paneli, 5.5 litre tank kapasitesi, yıkanabilir filtre, taşma tankı ile otomatik kapanma gibi fonksiyonel pek çok işlevi vardır. Her mevsimde kuru ve sağlıklı bir ortam sağlayarak kullanıcıların konforunu artırma imkanı verir. Daha saf ve ekolojik bir hava garanti etme konusunda haklı bir iddiaya sahiptir.

Yorum yapın