Kompresörlü En İyi Araç Buzdolabı Tavsiyeleri

En iyi araç buzdolabı listemizde sizler için en iyi kompresörlü araç buzdolabı modellerini bir araya getirdik. Beslenme asırlardır insanların en önemli ihtiyaçlarından biridir ve belirli kalite standartları dâhilinde karşılanmalıdır. Besinlerin bozulmaması için buzdolabı kullanımı zorunludur. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunları yaşanması riski vardır. Bu nedenle araç içinde ve evlerle ofislerin dışındaki ortamlarda da buzdolabı kullanımı ihtiyacı vardır.  Bunun sonucunda en iyi outdoor buzdolabı, outdoor buzdolabı önerisi ve en iyi oto buzdolabı gibi internet aramaları hız kazanmıştır.

En İyi Kompresörlü Araç Buzdolabı Tavsiye Listesi

Kompresörlü araç buzdolabı tavsiye listemizde sizler için en yüksek performanslı en iyi araç buzdolabı markaları ve modellerine yer verdik. Siz de araba için en iyi buzdolabı marka ve modelleri hakkında bilgi edinmeye çalışıyorsanız araç buzdolabı tavsiye listemizden faydalanmanızı öneriyoruz.

1U-Frigo 130Lt CR 12-24V Marin/Karavan Kompresörlü Buzdolabı10/10
2Dometic CDF18 Kompresörlü Buzdolabı10/9.9
3Ezetil Unisex Ezetil Kompresörlü Oto Buzdolabı 60 Lt10/10
4ICECO YCD99 Kompresörlü Oto Buzdolabı 10/9.9
5Acopower X40A Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı10/9.8
6Mobicool MFC60 58 Lt Kompresörlü Oto Buzdolabı10/9.9
7OPBA 35 Lt. 12/24/220v Çift Bölmeli Kompresörlü Araç Buzdolabı10/9.9
8Parago PG45 Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı10/9.8
En İyi Kompresörlü Araç Buzdolabı Tavsiye Listesi

En Kaliteli Kompresörlü Araç Buzdolabı Önerileri

Araç buzdolaplarının dijital ekranlardan geniş iç hacimlerine kadar çok farklı özelliklere sahip modelleri vardır. Araç buzdolabı öneri listemizde siz de beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri bulabilirsiniz.

U-Frigo 130Lt CR 12-24V Marin/Karavan Kompresörlü Buzdolabı

U-Frigo 130Lt CR 12-24V Marin/Karavan Kompresörlü Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç buzdolabı denilince akla ilk gelen isimlerden U-Frigo 130Lt CR 12-24V Marin/Karavan Kompresörlü Buzdolabı Türkiye’de App üzerinden kullanılabilen tek üründür. +8°C ile -20°C dereceye kadar soğutma ve dondurma imkânı vardır. 0° den 8° ye kadar soğutma  ve buzluk kısmını dondurucu olarak kullanma, 0° den -20° ye kadar alt ve üst bölmeyi dondurucu olarak kullanma imkânı vardır. Buzluk kısmı 36 litre olan buzdolabının alt bölmesi 94 litredir. Sarsıntıya dayanıklı olmasının yanı sıra istek dışı açılmasını önleyen kilitli kapağı vardır. 

U-Frigo Kompresörlü Buzdolabı’nın üretiminde Alman mikro hücresel köpük ve siklopentan yalıtım malzemesi kullanılmıştır. Ultra sessiz bir şekilde çalışır. Kamp, avcılık, doğa sporları gibi aktiviteler sırasında gıdaların bozulmadan taşınmasına yardımcı olur. Düşük güç tüketimi sayesinde güneş enerjisiyle beslenen akülerle çalışması mümkündür.

Dometic CDF18 Kompresörlü Buzdolabı

Dometic CDF18 Kompresörlü Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi kompresörlü araç buzdolabı modellerinden biri olarak oto buzdolabı tavsiye listemizde kendine kolayca yer bulan Dometic CDF18 Kompresörlü Buzdolabı son derece hafif, kompakt ve kullanımı kolay bir üründür. Soğutma ve derin dondurma özelliklerine sahiptir. Her ürünün taze tutulmasını sağlayan üç farklı soğutma teknolojisine sahiptir. Bunlardan her birinin kendine göre farklı avantajları vardır. Gaz soğutma dış sıcaklığa bağlı soğutma performansı sunar. Termoelektik buzdolabı dış sıcaklığa bağlı soğutma verimliliği söz konusu olduğunda hafif ve düşük maliyetiyle dikkat çeker. Kompresör buzdolabı düşük güç tüketimi ve dahili pil korumasıyla beğeni toplar.

Ezetil Unisex Ezetil Kompresörlü Oto Buzdolabı

Ezetil Unisex Ezetil Kompresörlü Oto Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

60 litre kapasitesiyle oto buzdolabı önerileri listesinde kendine yer bulan Ezetil Unisex Ezetil Kompresörlü Oto Buzdolabı 24 kg ağırlığındadır. Darbelere dayanıklı plastikten üretilmiş ve kompresörü Danfoss ile donatılmıştır. Kompresörü gerilim düşmesine karşı koruma özelliğine sahiptir. 1.5 litrelik şişeler için kullanıma uygun olan derin dondurucunun iç duvarlarında donma meydana gelmez.

ICECO YCD99 Kompresörlü Oto Buzdolabı

ICECO YCD99 Kompresörlü Oto Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

Oto buzdolabı tavsiye listelerinin en çok tercih edilen modellerinden ICECO YCD99 Kompresörlü Oto Buzdolabı 12Volt ve 24Volt araç çakmak girişine bağlandığı takdirde tüm araçlarda kullanılabilir. 24Volt ile çalışma özelliği sayesinde ağır iş makinaları, otobüs, tekne, karavan, kamyon, kamyonet, yat gibi 24Volt çakmak çıkışı olan tüm araçlarda kullanılabilir. 99 litrelik tek bölmeli geniş hacmi ile en iyi araç buzdolabı modelleri arasında yer alır.

İç ve dış kasasında bulunan özel yalıtım özellikleri sayesinde dondurulmuş gıdaların ısısının çözülmeden uzun süre korunmasını sağlar. Soğutucu ve dondurucu olarak üstün bir performansla açık mekân sıcak havalarda kullanılabilir. ICECO YCD99 Kompresörlü Oto Buzdolabı’nın yüksek kalkış akım koruması entegre mikro-bilgisayar tarafından kontrol edilir. Üstün motor ve kompresör teknolojisiyle sessiz ve titreşimsiz bir şekilde çalışır.

Acopower X40A Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı

Acopower X40A Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi outdoor buzdolabı modellerinden biri olan Acopower X40A Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı Li-ion aküsüyl 5 saat gibi kısa bir zaman dilimi içinde tamamen şarj olma özelliğine sahiptir. Akülü kullanıldığı zaman 0 dereceye ayarlandığında ortalama 10 saat kullanılabilir. 40 litrelik geniş hacimi bir outdoor oto buzdolabı olması nedeniyle pek çok ürünün rahatlıkla soğutulup dondurulması mümkündür. Çok yönlü kolay taşıma imkânına sahip olan Acopower Kompresörlü Outdoor Oto Buzdolabı süper hızlı soğutma özelliği ile yüksek performans sergiler.

Mobicool MFC60 58 Litre Kompresörlü Oto Buzdolabı

Mobicool MFC60 58 Litre Kompresörlü Oto Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

Oto buzdolabı önerileri listemizin sıradaki modeli Mobicool MFC60 58 Litre Kompresörlü Oto Buzdolabı hem 220Volt şebeke elektriği ile hem de 12Volt ve 24Volt araç çakmak girişine bağlanarak çalıştırılabilir. 58 litrelik geniş kapasitesi sayesinde pek çok ürünün kolayca ve sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlar. LED aydınlatmalı dijital göstergesi istenilen sıcaklık ve soğukluk derecesinin net ve kolay bir şekilde ayarlanması için idealdir.

Mobicool Kompresörlü Oto Buzdolabı tüm gıda ve içecekleri -10 dereceye kadar soğutup dondurur. Hassas dijital göstergesi sayesinde istenilen derecenin kolay ve net bir şekilde ayarlanması mümkündür. Soğutucu ve dondurucu olarak üstün performans sergileme amacıyla tasarlanmıştır. İç yan duvarlarının tümü özel soğutucu sistemle tasarlandığı için termostat üzerinden ayar yapılarak dondurucu olarak çalıştırılabilir. Özel kompresörle üretildiği için araç hareket halindeyken dahi konforlu bir şekilde çalışır.

OPBA 35 Lt. 12/24/220v Çift Bölmeli Kompresörlü Araç Buzdolabı

OPBA 35 Lt. 12/24/220v Çift Bölmeli Kompresörlü Araç Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

Kompresörlü araç buzdolabı tavsiye listelerinin popüler isimlerinden OPBA 35 Lt. 12/24/220v Çift Bölmeli Kompresörlü Araç Buzdolabı tır, kamyon, otobüs, otomobil, yat ve karavan gibi farklı türde araçlarda çakmaklık soketi ile birlikte kullanıma uygundur. Evlerde ve iş yerlerinde doğrudan fişe takılarak 220v ile kullanılabilen OPBA 35 Lt. 12/24/220v Çift Bölmeli Kompresörlü Araç Buzdolabı yalnızca küçük bir LED kadar elektrik tüketimi yapar. -20 dereceye kadar soğutma gücü olan OPBA 35 Lt. 12/24/220v Çift Bölmeli Kompresörlü Araç Buzdolabı hafif tasarımı, düşük elektrik tüketimi, LED ekranlı kontrol paneli, 12 saate kadar soğuk tutma kapasitesi ve mobil uygulamayla cep telefonundan kullanım imkânı sağlamasıyla son derece avantajlı bir ürün olarak kontrol edilir.

Parago PG45 Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı

Parago PG45 Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi kompresörlü araç buzdolabı modellerinden biri olan Parago PG45 Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı iç aydınlatma sisteminden faydalanılarak karanlık alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Soğutucu haznesi içinde bulunan çıkarılabilir sepeti sayesinde dondurulmuş yiyecekler soğutucu duvarlara yapışmaz. Hava akışı hızlandırılırken daha hızlı soğutma için enerjiden tasarruf edilir.

Araç buzdolabı tavsiye listesinin sıradaki ismi Parago PG45 Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı dijital göstergesiyle buzdolabının ECO seçeneğinde daha düşük enerji tüketimiyle ya da MAX seçeneğinde hızlı soğutma/dondurma özelliğiyle kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda Parago PG45 Outdoor Kompresörlü Oto Buzdolabı’nın dijital göstergesi sayesinde araç aküsünün şarj seviyesini görmek ve akü voltaj seçeneğine göre ayarlamak mümkündür. Sıcaklık ve soğukluk derecesi net ve kolay bir şekilde kolayca ayarlanır.

Yorum yapın