Ev İçin En İyi Ses Sistemi Markaları

Surround ses sistemleri olarak da adlandırılan kaliteli ses sistemleri ile film izlemek, oyun oynamak ve müzik dinlemek olağanüstü bir keyif haline gelir. Ortamdan bağımsız ve sinematik bir deneyim elde eme konusunda başarısıyla ön plana çıkan ve ses sistemi markaları tarafından üretilen en iyi ev sinema sistemleri pek çok farklı özelliğe sahiptir.  En iyi ses sistemi modelleri kullanıcıların tercih ettiği bağlantı seçenekleri ve teknolojik özellikler açısından birbirlerinden ayrılırlar. İsteğe göre yalnızca ses sistemi ya da bütün olarak yüksek görüntü sistemlerini de içeren en iyi ev sinema sistemi modelleriyle ön plana çıkarlar.

En Kaliteli Ses Sistemi Markaları Tavsiyesi

Evde sinema keyfi yaşamak günümüzde yaşadığımız teknolojik gelişmeler sayesinde son derece kolaydır. İyi bir görüntü kalitesi ve başarılı bir ses sistemiyle evde sinema keyfi yaşama için en iyi ses sistemi markaları tarafından üretilen kaliteli ses sistemleri kullanılabilir.

SıraMarka Puan
1Yamaha YSP 5600 Musiccast 7.1.2 Channels Soundbar10/10
2JBL Bar 5.1 4K Ultra HD TrueWireless Speakers & Soundbar10/9.9
3Bose Home Speaker 50010/9.9
4LG XBoom ON7 Taşınabilir Bluetooth Ses Sistemi10/9.8
5Goldmaster Revo-35 5.1Ch Ses Sistemi10/9.7
6Ally MC 511 Bluetooth USB 2.1 Ev Sinema Ses Sistemi10/9.6
En Kaliteli Ses Sistemi Markaları Tavsiyesi

Evinizde Sinema Keyfi Yaşamak İçin En İyi Ses Sistemi Markaları Önerisi

Sinemada film izlemek çok keyifli olsa da bunu evde yaşamanın keyfine paha biçilemez. En iyi ses sistemi markası olarak kabul edilen isimler tarafından üretilen en iyi ev sinema sistemi  modelleri ile ilgili olarak hi fi ses sistemi tavsiye ya da ev müzik sistemi tavsiye almak istiyorsanız en kalitesi ses sistemi markası ve modellerine yer verdiğimiz ev sinema sistemi tavsiye listemizde ulaşabilirsiniz.

Yamaha YSP 5600 Musiccast 7.1.2 Channels Soundbar

Yamaha YSP 5600 Musiccast 7.1.2 Channels Soundbar
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ev sinema sistemi tavsiyesi listemizin en popüler ismi Yamaha YSP 5600 Musiccast 7.1.2 Channels Soundbar en son teknolojilerle üretilmiştir. 6 adet sol ve 6 adet sağ olarak toplamda 12 hoparlör sistemi sayesinde en gerçekçi sesleri algılama imkanı sağlar. Yoğun ve etkili ses performasıyla odanın her yerine eşit dağıtıp anı yaşatmayı başarır.

Müzik, dizi, film, belgeler ya da spor müsabakalarında sahne içindeymiş gibi kaliteli bri ses performansına erişmek mümkündür. Donanım ve yazılım özellikleri MusicCast teknolojisini sunar, 3D sesler daha kolay algılanır.

Yamaha ses sistemi güçlü bas sistemindeki Clear Voice teknolojisi diyalogları güçlü bas seslerini en kusursuz şekilde algılamak için tasarlanmıştır. Ortam seslerini en canlı ve pürüzsüz şekilde ortaya çıkarmak üzere FLAC, AIFF ve WAV kodeklerini destekleme görevini üstlenir.

Ses gücü, bas derinliği ve ses aktarım hızıyla zamana meydan okuyan Yamaha ses sisteminde modern ve şık en kusursuz deneyimi yaşatmayı başarır. Üst düzey ses teknolojisiyle müşteri memnuniyeti vizyonunu sürdürür.

JBL Bar 5.1 4K Ultra HD TrueWireless Speakers & Soundbar

JBL Bar 5.1 4K Ultra HD TrueWireless Speakers & Soundbar
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ev sinema sistemleri tavsiye listemizin sıradaki ismi JBL Bar 5.1 4K Ultra HD TrueWireless Speakers & Soundbar kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Doğrudan duvara monte etme imkanı vardır. Kablosuz yapılacak bağlantıyla kesintisiz 10 saat oynatma zamanı bulunur. Üstelik şık görünümüyle ortam dekorasyonuna katkıda bulunur. 

Ses dinleme deneyimini maksimize edecek bass seviyesine sahip olan JBL Bar 5.1 4K Ultra HD TrueWireless Speakers & Soundbar’ın 4K bağlantısı 3 farklı HDMI girişinden yapılabilir. Bu sayede tüm cihazlar rahatça JPL’e bağlanabilir. Kablosuz bir şekilde müziğin tadının çıkarıması için herhangi bir cihaz sınırlaması yoktur. İstenilen her cihaz için JPL bluetooth’u açılarak cihaza bağlanabilir. 

Telefon ya da tabletten rahatlıkla ses değişimi yapmak mümkündür. Sound Shift özelliği sayesinde kolayca farklı cihazlar arasında gidip gelinebilir. Film izlemek ve müzik dinlemek için mükemmel bir deneyim yaşatır.

Bose Home Speaker 500

Bose Home Speaker 500
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ev müzik sistemi tavsiye listemizdeki beğenilen isim Bose Home Speaker 500 kaliteli ses sistemleri arasında yer alır. Bose Home Speaker 500’ün içinde bulunan iki adet özel geliştirilmiş sürücü ters yönlere bakarak sesi duvarlardan yansıtır. Böylece diğer akıllı hoparlörlerden daha geniş ve her türlü odayı etkileyici stereo ses performansıyla doldurabilecek bir deneyim yaşatır.

Oynatma, duraklatma, karıştırma ya da favori şarkıya geçmenin yanı sıra milyonlarca çalma listesine, albüme ve çok daha fazlasına sahip olmak mümkündür. Entegre Alexa özelliği sayesinde hava durumu ve haber başlıkları gibi bilgilere erişim sahibi olunabilir. Volüm yüksekken hoparlörün kullanıcıyı duyması için hoparlör yüzeyinin altında özel olara tasarlanmış 8-mikrofonlu dizilim vardır. Sesle erişim özelliğini kapatmak için sadece mikrofonu kapatma butonuna dokunarak tüm mikrofonların gücünü kesmek mümkündür.

Kontrol yalnızca sesle yapılmaz. Hoparlörün üstünde bulunan oynat, duraklat ya da parçayı geç butonlarına dokunularak ya da hepsi Bose Music uygulamasından yapılabilir.

LG XBoom ON7 Taşınabilir Bluetooth Ses Sistemi

LG XBoom ON7 Taşınabilir Bluetooth Ses Sistemi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ev sinema sistemi tavsiyesi olarak en sık paylaşılan isimlerden LG XBoom ON7 Taşınabilir Bluetooth Ses Sistemi evde, tatilde, okulda, organizasyonlarda ve konserlerde kolay bir şekilde kurulur, estetik bir görünüm sağlar. USB girişi ile kolay bağlandığı gibi kablosuz parti bağlantısı sayesinde evde Dj olma imkanı sunar. Otomatik açma kapama özelliği sayesinde tasarruf sağlama konusunda iddialıdır.

En iyi ses sistemi modellerinden LG XBoom ON7 Taşınabilir Bluetooth Ses Sistemi’nin ritimle birlikte değişen LED ışıkları ve çok renkli ışıklandırmasıyla estetik kullanım sağlar. Kasanın üst yüzeyinde USB giriş haznesi, volume açma – kapama, saat, müzik oynatma, durdurma, geri, ileri sarma ile pause ve Dj pad fonksiyonları pratik bir şekilde kullanılabilir. USB’ye kaydolan Dj miksleri bluetooth desteği ile istenildiği zaman dinlenebilir, oynatılabilir ve paylaşılabilir.

Etkileyici ve kusursuz bas ritimleri üretmek için hoparlör ünitesinin arkasında ekstra hava akışı üreterek uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. 8 adet woofer ünitesi ile aynı anda üç ayrı akıllı telefona bağlanarak kullanım avantajı elde edilir.

Goldmaster Revo-35 5.1Ch Ses Sistemi

Goldmaster Revo-35 5.1Ch Ses Sistemi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ev müzik sistemi tavsiye listemizin sıradaki ismi olan Goldmaster Revo-35 5.1Ch Ses Sistemi dahili anfisi ile güçlü ses efektine sahiptir. CD – iPod ve MP3 oynatıcılara, bilgisayara ve oyun sistemlerine kolayca bağlanmak mümkündür. Ahşap kabinli subwooferdan derin ve saff bass efekti elde edilebilir.

Hareketli ekolayzer efktine sahip VFD display, tam fonksiyonlu uzaktan kumanda, digital gösterge, karaoke fonksiyonu, yüksek voltaj koruma ve manuel ses kontrolü gibi çeşitli özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan bir ses sistemi modelidir.

Ally MC 511 Bluetooth USB 2.1 Ev Sinema Ses Sistemi

Ally MC 511 Bluetooth USB 2.1 Ev Sinema Ses Sistemi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Fiyat – performans açısından en iyi ev sinema sistemleri arasında yer alan Ally MC 511 Bluetooth USB 2.1 Ev Sinema Ses Sistemi yüksek ses kalitesi sunar. 2+1 ses sistemiyle dinleme keyfini en üst noktaya taşımayı başarır. Müzik ya da sinema keyfini ev konforunda en yüksek kalitede yaşamak üzere tasarlanmıştır. Enerji tüketimi düşük, çalışma performansı ise yüksektir.

En iyi ses sistemi modellerinden Ally MC 511 Bluetooth USB 2.1 Ev Sinema Ses Sistemi’nin ses çıkış gücü 80 dB’nin üzerinde olduğundan düşük seviyelerde dahi etkili bir ses deneyimi sağlar. Frekans aralığı 2100 Hz ila 20 kHz aralığında bulunduğundan iletilen sesin net ve parazitlerden arındırılarak yüksek kaliteye ulaştırılması mümkündür.

Yorum yapın