En İyi Yumurta Pişirme Makinesi

Yumurta pişirmek için hala eski yöntemleri kullanıyorsanız alışkanlıklarınızdan vazgeçmek ve bir lezzet şöleni yaşamak için doğru yerdesiniz. Kusursuz ve tadı damağınızda kalacak bir yumurta ile güne iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacak en iyi yumurta pişirme makinesi modelleri yumurta pişirici tavsiye listemizde sizleri bekliyor. 

En Lezzetli Yumurtalar İçin Yumurta Pişirme Makinesi Tavsiyeleri

Yumurta olmadan kahvaltının eksik olacağı konusunda hemfikir olma olasılığımız yüksek olsa da istenilen kıvamı tutturmanın her zaman çok da kolay olmadığını kabul etmek gerek. Ayrıca her gün aynı kıvamda yumurtayı yemek herkes için aynı şekilde tercih edilesi bir durum olmayabilir. İşte tam da bu noktada devreye giren yumurta pişirme makinesi her gün kahvaltıların mutlulukla ilgisini bir kez daha gözler önüne sermeyi başarıyor.

Sıra MarkaPuan
1Arçelik YP 9944 I Eternity 6’lı Yumurta Pişirme Makinesi10/10
2Cuisinart CEC10E Çok İşlevli 10’lu Yumurta Pişirme Makinesi10/10
3Caso 2771 E9 8’li Yumurta Pişirme Makinesi10/9.9
4WMF Kitchen Minis 2’li Yumurta Pişirme Makinesi10/9.9
5Goldmaster GM 7444S Rafadan Yumurta Pişirme Makinesi10/9.8
6Fakir Eggy Yumurta Pişirici10/9.9
7Briz BR360 Yumurta Pişirme ve Haşlama Makinesi10/9.8
8Arnica Omega 7’li Yumurta Pişirme Makinesi10/9.8
9Sinbo Seb-5803 Bianco Serisi Yumurta Pişirme Haşlama Cihazı10/9.7
10Kiwi KEB-4308 Yumurta Pişirme Makinesi10/9.6
Yumurta Pişirme Makinesi Tavsiyeleri

Yumurtasız Olmaz Diyenlerin Tercihi Yumurta Pişirme Makinesi Önerileri

Ağız tadınıza uygun bir yumurtayı sofranıza getirmek her ne kadar tencereye su koyup ocağı açmaktan ibaret görünse de aslında bu durumun istenilenden daha az ya da daha çok pişmiş yumurtalara neden olabileceği su götürmez bir gerçek. Yumurta pişirici kullanmak ise bu sorun için en konforlu ve garantili çözüm olabilir. En iyi yumurta pişirici modelleriyle oluşturduğumuz yumurta pişirici önerileri listemizde siz de her kahvaltıyı bir lezzet şölenine çevirecek yumurta pişiricilere ulaşabilirsiniz.

Arçelik YP 9944 I Eternity 6’lı Yumurta Pişirme Makinesi

Arçelik YP 9944 I Eternity 6'lı Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En çok tercih edilen yumurta pişirme makinesi modellerinden Arçelik YP 9944 I Eternity 6’lı Yumurta Pişirme Makinesi’nin uyarı teknolojisi pişirme programı bitince devreye girer. Böylece yumurtaların hazırlanması için boş yere beklemek gerekmez. Sesli uyarıdan sonra tam kıvamındaki yumurtalar konforlu bir şekilde servis edilebilir.

İç ve dış tasarımı paslanmaz çeliktir. Uzun ömürlü kullanıma uygundur. Tek seferde 6 adet yumurtayı hazırlama imkanı verir. İstenirse tek porsiyon için de kullanılabilir. Çelik dış gövdesi nemli bezle kolayca temizlenir. Sökülebilir kapak ve yumurta bölmeleri bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Cuisinart CEC10E Çok İşlevli 10’lu Yumurta Pişirme Makinesi

Cuisinart CEC10E Çok İşlevli 10'lu Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirici önerisi listemizin en çok tercih edilen isimlerinden biri Cuisinart CEC10E Çok İşlevli 10’lu Yumurta Pişirme Makinesi’dir. İki katmanlı yeni bir pişirme sistemi vardır. Katlı tepsi seçenekleri özel olarak dizayn edilmiştir. Farklı fonksiyon ayarları ile yumuşak, orta, katı, sahanda kırılmış ya da çırpılıp omlet formuna getirilmiş en leziz yumurtaları pişirmek mümkündür.

En iyi yumurta pişirme makinesi modellerinden Cuisinart CEC10E Çok İşlevli 10’lu Yumurta Pişirme Makinesi ile aynı anda 10 yumurta yumuşak, orta ya da katı kıvamlı haşlanması mümkündür. Pişirme süresi ölçüm kabıyla eklenen su miktarıyla kontrol edilebilir. LED ışığı, bekleme modu ve sesli uyarı sistemiyle fazla pişirme önlenebilir. 

Caso 2771 E9 8’li Yumurta Pişirme Makinesi

Caso 2771 E9 8'li Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirici tavsiye listemizin sıradaki ismi Caso 2771 E9 8’li Yumurta Pişirme Makinesi sabah kahvaltılarını en hızlı ve lezzetli şekilde hazırlamayı sağlar. Çok pişmiş, orta pişmiş ve rafadan gibi değişik pişirme türlerine erişmek için yumurtaları su buharıyla haşlar. Paslanmaz çelikten yapılmış ısıtma plakası vardır.

Yumurta şeklinde tasarlanmıştır. Boyutu küçük olduğu için mutfaklarda çok yer tutmaz ve şık bir görünüm sağlar. Kalabalık aileler için son derece kullanışlı olan yumurta pişirici aynı anda 8 tane yumurtayı istenilen ayarda pişirir. Belirlenen sürede yumurtalar piştikten sonra üzerindeki ışıklı düğme yanıp sönmeye ve alarmı ötmeye başlar.

WMF Kitchen Minis 2’li Yumurta Pişirme Makinesi

WMF Kitchen Minis 2'li Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirme makinesi modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan WMF Kitchen Minis 2’li Yumurta Pişirme Makinesi yerden tasarruf etmeyi sağlayan bir yapıdadır. 1 ya da 2 adet olmak üzere küçükten ekstra büyüğe kadar farklı boyutlardaki yumurtaları pişirir. Şeffaf kapağı yüksek kaliteye sahip Tritan malzemesinden üretilmiştir. BPA katkısız ürünün temizliği kolaydır ve son derece sağlam bir yapısı vardır.

Su miktarını pişirilmek istenilen yumurtanın boyutuna ve elde edilmek istenilen katılık seviyesine göre ürünün içinden çıkan ölçme kabı ile ölçmek mümkündür. Yumurtalar hazır olduğunda uyarı sinyali ile kullanıcıyı bilgilendirir.

Goldmaster GM 7444S Rafadan Yumurta Pişirme Makinesi

Goldmaster GM 7444S Rafadan Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirici tavsiye listelerinde en sık anılan isimlerden Goldmaster GM 7444S Rafadan Yumurta Pişirme Makinesi rafadan yumurta pişirme zorluğunu hayatınızdan çıkarır. Rafadan yumurtanın tam kıvamında olmasını sağlar. Kahvaltının lezzetini artıran Goldmaster GM 7444S Rafadan Yumurta Pişirme Makinesi’nin içinde bulunan kap ile çırpılmış yumurtaları buharda kolayca pişirmek mümkündür.

Otomatik kapanma özelliği sayesinde kullanıcı açık unutsa dahi kendiliğinden kapanır. Bu sayede yangın ve elektrik kazaları önlenebilir. Yumurta pişirme kapasitesi sayesinde kalabalık sofralarda büyük kolaylık sağlayan bir üründür.

Fakir Eggy Yumurta Pişirici

Fakir Eggy Yumurta Pişirici
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En son teknoloji kullanılarak ve profesyonel standartlarda üretilen Fakir Eggy Yumurta Pişirici en iyi yumurta pişirici modellerinden biri olarak yumurta pişirici önerileri listemizde kendine yer bulmaktadır. Yumurtaların istenilen kıvamda pişirilmesini sağlar. Paslanmaz çelikle tasarlanan Fakir Eggy Yumurta Pişirici’nin pratik ve basit bir kullanımı vardır. 

Mutfaklarda fazla yer kaplamadığı gibi şık görünümüyle de dikkat çeker. Suludan katıya ya da küçükten ekstra büyüğe kadar ayarlama düğmeleri kullanılarak farklı damak tatlarına uygun yumurtalar pişirilebilir. Pişirme tamamlanınca sinyal verir.

Briz BR360 Yumurta Pişirme ve Haşlama Makinesi

Briz BR360 Yumurta Pişirme ve Haşlama Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirici önerileri listemizin sıradaki ismi Briz BR360 Yumurta Pişirme ve Haşlama Makinesi’nin çalışma gücü 500 Watt’tır. Aynı anda 8 adet yumurta haşlama ya da 4 adet sahanda yumurta pişirme kapasitesi vardır. Pişirme tamamlanınca sesli uyarıda bulunur. Paslanmaz Inox gövdesi bulunan Briz BR360 Yumurta Pişirme ve Haşlama Makinesi’nin pişirme ve haşlama aparatları bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

LED ışıklı kontrol düğmesi ve 3 farklı pişirme kademesi ile konfor sağlar. Kayısı, sert ve yumuşak ayar seçenekleri ve ölçülü ayar abı vardır.

Arnica Omega 7’li Yumurta Pişirme Makinesi

Arnica Omega 7'li Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirici önerileri listemizin fiyat – performans modellerinden Arnica Omega 7’li Yumurta Pişirme Makinesi mutfakta kullanıcıların işini kolaylaştıran pratik bir üründür. Sesli uyarı özelliği istenilen kıvamda pişen yumurtaları kullanıcılara haber verir. Üstün özellikleriyle konforlu bir kullanım sunar. Geniş haznesi ile sınıfının en iyi yumurta pişiricileri arasında yer alır.

Sinbo Seb-5803 Bianco Serisi Yumurta Pişirme Haşlama Cihazı

Sinbo Seb-5803 Bianco Serisi Yumurta Pişirme Haşlama Cihazı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ergonomik tasarımı ile en iyi yumurta pişirici modellerinden olan Sinbo Seb-5803 Bianco Serisi Yumurta Pişirme Haşlama Cihazı’nın otomatik kapanma fonksiyonu vardır. Şeffaf üst kapak tasarımıyla haşlama sırasında yumurtaların kontrol edilmesine yardımcı olur. Aynı anda 7 adet yumurta pişirebilen Sinbo Seb-5803 Bianco Serisi Yumurta Pişirme Haşlama Cihazı hızlı ve pratik kullanımı nedeniyle sıklıkla tercih edilir.

Kiwi KEB-4308 Yumurta Pişirme Makinesi

Kiwi KEB-4308 Yumurta Pişirme Makinesi
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Yumurta pişirici tavsiye listemizin diğer bir fiyat – performans ürünü Kiwi KEB-4308 Yumurta Pişirme Makinesi’nin 7 kapasitesi vardır. Geniş ailelerde kahvaltı hazırlamayı kolaylaştırır. Pişerken yumurtaların çatlamasını önleyecek çatlama önleyici delicisi vardır. Sevilen yumurta kıvamını Kiwi KEB-4308 Yumurta Pişirme Makinesi ile yakalamak çok kolaydır.

Yorum yapın