En İyi XXL Buzdolabı Tavsiyeleri

Gerek evlerde gerek iş yerlerinde mutfakların vazgeçilmezi hiç şüphesiz buzdolaplarıdır. Buzdolapları gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün yeni özelliklerle donatılmakla kalmaz, aynı zamanda çok daha geniş kapasiteleriyle farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. 

En Kaliteli XXL Buzdolabı Önerileri

Hem iç hacimleri hem işlevsellikleriyle beğeni toplayan en iyi XXL buzdolabı modellerini sizler için XXL buzdolabı tavsiye listemizde bir araya getirdik.

SıraMarkaPuan
1Samsung RS62R50011L A+ 680 LT Gardırop Tipi Buzdolabı10/10
2Bosch KGB86AIF0N 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı10/10
3Vestel NFK72012 EX GI Pro WIFI 650 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı10/9.9
4Siemens KG86NVWE0N 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı10/9.9
5Profilo BD3086IFAN 682 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı10/9.8
6Uğur UES 650 D2K NF DGT R66 650 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı10/9.8
7Profilo BD3086WFDN XXL 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı10/9.8
En Kaliteli XXL Buzdolabı Önerileri

En Kullanışlı XXL Buzdolabı Tavsiye Listesi

XXL buzdolabı öneri listemizde farklı bütçelere hitap edecek, en kaliteli ve en işlevsel modeller bulunuyor. XXL buzdolabı satın almak istiyorsanız XXL buzdolabı tavsiye listemizdeki modelleri incelemeden karar vermemenizi öneririz.

Samsung RS62R50011L A+ 680 LT Gardırop Tipi Buzdolabı

Samsung RS62R50011L A+ 680 LT Gardırop Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

XXL buzdolabı öneri listemizin ilk sıradaki ismi Samsung Gardırop Tipi Buzdolabı benzersiz SpaceMax teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Yüksek verimli yalıtım kullanımı özleliğiyle duvarları çok daha incedir. Bu sayede dış boyutları artırılmadan ve enerji verimliliğinden taviz vermeden daha fazla saklama alanına kavuşulur.

Çepeçevre Soğutma sistemi olası sıcaklık dalgalanmalarını sürekli kontrol ederek buzdolabının her yerini eşit bir şekilde soğutmayı başarır. Her raf seviyesinde birden çok hava deliğinden soğuk hava üfler, farklı yönlerde hava akımı oluşturarak sıcaklığı sabit ve gıdaları taze tutar. Dijital Inverter Kompresörü soğutma ihtiyacına bağlı olarak hızı otomatik bir şekilde 7 farklı seviyeye ayarlayabilir.

Bosch KGB86AIF0N 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Bosch KGB86AIF0N 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

XXL buzdolabı tavsiye listelerinin en çok tercih edilen modellerinin başında Bosch No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı gelir. Bosch No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı VitaFresh tazelik sistemiyle yiyecekler için daha fazla saklama kapasitesine ve uzun süreli tazeliğe erişmek mümkündür. Yiyecek ve içecekler için geniş bir alan sağlayan en iyi XXL buzdolabı modellerinden Bosch No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı, cihaz ömrü boyunca sorunsuz bir şekilde çalışan LED aydınlatmaya sahiptir. Bu sayede buzdolabının içinde homojen bir aydınlatma sağlayıp parlamayı önler. 

Fan destekli MultiAirflow, cihazın her tarafındaki hava dolaşımını artırmayı sağlar. Sıcaklık ve nem seviyesini üstten alta kadar eşitler. Dondurulmuş büyük gıdalar için ekstra alan sağlayan BigBox konforlu bir kullanıcı deneyimini destekler. İhtiyaca göre düzenlenmesi mümkün olan raflar ve çekmeceler kullanıcılar açısından ihtiyaçlar özelinde esneklik sağlar.

Kapısı kapalı olmadığında ya da farklı bir hata söz konusu olduğunda sesli ya da ışıklı uyarı sinyali devreye girer. Çekilebilen cam rafları sayesinde Bosch No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı kolayca temizlenebilir. Ürünün dış yüzeyine kaplanmış olan özel film tabakası çelik dış yüzeyde parmak izi kalmasın önler, lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. 

Vestel NFK72012 EX GI Pro WIFI 650 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Vestel NFK72012 EX GI Pro WIFI 650 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi XXL buzdolabı modellerinden biri olarak XXL buzdolabı tavsiye listelerinin aranılan ismi haline gelen Vestel No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı, 650 litrelik geniş iç hacmiyle geniş bir saklama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar için en iyi seçeneklerden biridir. Çok yönlü soğutma sistemi sayesinde her bölmeyi eşit bir şekilde soğutur. Sesli kapı açık alarmı ve ekran koruma modu ile gereksiz enerji tüketimini önler. Gün ışığı pro teknolojisi filtre görevini üstlenerek özel ışınlarla bakteri oluşması riskini azaltır. Buna bağlı olarak buzdolabının içindeki hava kalitesi yükselir. Sıfır derece çekmecesinde dondurulan gıdalar kolayca çözülebilir. Wi-Fi teknolojisi sayesinde akıllı telefonla kolayca ayarı yapılabilir, evde değilken dahi buzdolabı kontrol edilebilir.

Siemens KG86NVWE0N 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Siemens KG86NVWE0N 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

XXL buzdolabı tavsiye listemizin sıradaki modeli Siemens No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı, 682 litrelik soğutucu ve buzluk kapasitesiyle geniş bir iç hacme sahiptir. Tatil modu seçildiğinde soğutucu kısmının minimum soğukluk seviyesinde çalışması sağlanır. Böylece gıdalar bırakıldığı gibi kalır. Yumurtalık, plastik şişelik ve birden fazla sayıdaki çekmecesiyle buzdolabı içindeki düzenin sağlanmasına yardımcı olur. Özel çekmecesi kullanılarak kısa süre içinde kullanılacak olan balık ve et gibi ürünlerin düşük ısıda tutulması mümkündür. Süper dondurma özelliğinden faydalanılarak buzdolabının çalışma sıcaklığı uygun seviyeye getirilebilir. Buzluğa yerleştirilen ürünleri çok hızlı dondurur ve enerji tasarrufu sağlar. 

Profilo BD3086IFAN 682 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Profilo BD3086IFAN 682 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

XXL buzdolabı tavsiye listelerinin en çok tercih edilen modellerinden biri Profilo No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı’dır. Geniş bir saklama kapasitesi bulunur. Bol miktarda yiyeceğin rahatça saklanmasına uygundur. No Frost teknolojisi sayesinde çözdürme işlemine gerek kalmadığından zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Big Box çekmecesi dondurulmuş gıdalar için ekstra alan sağlayarak kullanıcı deneyimini iyileştirir. Optimum konumuyla LED aydınlatma soğutucunun içerisinde aydınlık bir ortama sahip olmayı sağlar. Ice Twister hem az yer kaplaması hem kolay kullanılması sayesinde buz yapma sürecini konforlu bir deneyime dönüştürür.

En kalabalık ailelerin dahi ihtiyaçlarını karşılama imkanı veren en iyi XXL buzdolabı Profilo No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı bol miktarda yiyeceğin uzun süre ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi için ideal bir seçimdir. ExtraFresh Comfort tazelik sistemiyle sebze ve meyveler tazeliğini daha uzun süre boyunca korur. LCD ekranı kullanılarak sistem sıcaklığını belirlemek mümkündür. Yiyecek ve içecekler farklı sıcaklıklarda tutularak enerji tüketimi kontrol edilebilir. 

Uğur UES 650 D2K NF DGT R66 650 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Uğur UES 650 D2K NF DGT R66 650 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi XXL buzdolabı modelleri arasında uygun fiyatıyla öne çıkan Uğur No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı enerji tasarrufunu ve yüksek performansı bir araya getiren yeni nesil inverter kompresörlerle 10 yıl boyunca kesintisiz güvence sağlar. No Frost özelliğiyle gıdaların sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlar, buzlanma gibi istenmeyen durumları önler. Geniş aileler için kullanım konforu sunan bir çözümdür. 

Uğur No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı’nın kahvaltılık bölgesi farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretmeyi sağlar. Bu bölme derin dondurucudan çıkarılan yiyeceklerin çözdürülmesi amacıyla kullanılabilir, süt ve süt ürünleri uzun süre taze bir şekilde saklanabilir. Dokunmatik dijital kontrol paneli sayesinde dondurucunun soğukluğu en uygun şekilde ayarlanabilir. 

Uğur No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı’nın Multi-Air Hava Akışı özelliği içerideki havanın tüm bölümlere dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar. Verimli bir soğutma sistemiyle buzdolabının her köşesi eşit bir şekilde soğutulunca yiyecekler daha uzun süre taze tutulur. Buzdolabındaki nem kontrollü sebzelikler, nemi ve soğuğu isteğe göre ayarlama imkanı verir. Güçlü LED aydınlatma kullanım kolaylığını destekler. Düşük ses seviyesiyle çalışması diğer bir avantajdır.

Profilo BD3086WFDN XXL 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Profilo BD3086WFDN XXL 682 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

XXL buzdolabı tavsiye listemizin sıradaki ismi Profilo XXL No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı, karlanma önleyici özelliğiyle daha verimli kullanım imkanı sunar. Çıkarılabilir cam rafları yıkanarak kolayca temizlenebilir. Böylece yiyecekleri daha sağlıklı ortamlarda saklamak mümkün olur. Elektrik kesintisi durumunda iç ısısını 30 saate kadar sabitler. Gereksiz enerji kullanmadan soğuğu iç hacmine eşit bir şekilde yayma avantajı sağlar. 

Profilo XXL No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı’nın kapı yönü, daha ergonomik bir kullanım imkanı elde etmek için değiştirilebilir. Alt kısmında şeffaf dondurucu bölümü vardır. Cam raf sistemi ayarlanabilir olduğundan farklı ihtiyaçlara göre kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde düzenlenebilir. AirFresh Filtresi buzdolabının havasını daima temiz tutar. Kötü kokuları anında emer. 

Yorum yapın