En İyi Visco Yatak Markaları ve Tavsiyeleri

Rahat bir yatak kaliteli bir uykunun olmazsa olmazdır. Bu da uykudan tamamen dinlenmiş uyanmak ve güne zinde başlamak anlamına gelir. Günün yorgunluğunu en iyi şekilde atmayı sağlayacak Visco yatak modellerini sizler için en iyi Visco yataklar ile hazırladığımız Visco yatak öneri listemizde bulabilirsiniz.

En Konforlu Visco Yatak Tavsiye Listesi

En iyi Visco yatak hangisi, en iyi Visco yatak markası hangisi ya da en kaliteli Visco yatak hangisi sorularının yanıtını merak ediyorsanız en kaliteli Visco yatak modellerinin yer aldığı Visco yatak tavsiye listemize göz gezdirebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Sloth Bedding Connect Air Clean Yatak10/10
2Heyner Cotton Visco Yatak10/10
3Nironyatak Exclusive Yatak10/9.9
4Visko Love Yatak New High 10/9.9
5Yataş Bedding Visco Ultimate Support Yaysız Yatak10/9.8
6Puufsleep Dia Lateks – Visco Jel, Yaz- Kış Yatak10/9.9
7Visco Pocket Hybrid10/9.8
8Babyhopeankara Ortopedik Bamboo Visco Yatak10/9.7
En İyi Visco Yatak Önerileri

En İyi Visco Yatak Önerileri

Tek ya da çift kişilik yatak ihtiyaçlarınız için en kaliteli Visco yatak markası olarak anılan isimlerin ürettiği modelleri incelemeye başlayalım mı?

Sloth Bedding Connect Air Clean Yatak

Sloth Bedding- Connect Air Clean Yatak
Sloth Bedding Fiyatını Öğren!

Visco deyince akla ilk gelen markalardan olan Sloth Bedding, en iyi visco yatak listemize Connect Air Clean Yatak ile dahil oluyor. 6 katmandan oluşan yatağın en dikkat çekici özelliklerinin arasında Nasa tarafından geliştirilen uzay teknolojisi Visco bulunuyor. Visco, omurga ve beli mükemmel destekleyerek vücudun gece boyunca kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamasını sağlarken küf, bakteri ve kokuları da engelliyor. 

Visco ile birlikte çalışarak huzur dolu bir uyku tecrübesini garanti eden eşsiz teknolojiler Connect Air Clean Yatak’ta yerini alıyor. Normal yataklardan 3 kat fazla yay bulunduran Nano Spring Yay Teknolojisi, vücut ağırlığını dengeleyip boşlukları mükemmel doldururken, EC Katsayısı yataktaki tüm sistemlerin yoğunluklarını hesaplayıp vücut basıncına göre yatağın omurga ile mükemmel çalışmasını sağlıyor. Böylece ortopedik plus dediğimiz, teknoloji ve ortopedinin özgün iş birliği ortaya çıkıyor.

Connect Air Clean Yatak’ta en merak edilen özelliklerden biri de dünyada sadece Sloth Bedding’de bulunan Air Clean Teknolojisi. Yatakla birlikte gelen Air Cleaner, Dünya Sağlık Örgütü’nün hem doğal dezenfektan hem de tedavi edici bir gaz olarak kabul ettiği ozon gazıyla 15 dakika gibi kısa bir sürede yatağı dezenfekte ederek zararlı mikroorganizmalardan uzaklaştırıp tertemiz bir uyku tecrübesini garanti ediyor.

Heyner Cotton Visco Yatak

Heyner Cotton Visco Yatak
N11 Fiyatını Öğren!

En iyi Visco yatak markası olarak anılan isimlerden Heyner’in Heyner Cotton Visco Yatak modeli listemizin en popüler modelidir. Dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren Heyner, Almanya kökenli bir markadır. Dünyada marka bilinirliği kalite, hizmet ve dizayn ile özdeşleşmiştir. Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle sağlıklı uyku ihtiyacının karşılanması amacıyla tasarlanan bir üründür. 

Visco yatakta en iyi marka olarak kabul edilen isimlerden Heyner Cotton Visco Yatak yüzeyinde örme kumaş kullanıldığından uyku sırasında insan vücudunun şeklini alır, en iyi şekilde destekler ve vücuttaki baskı noktalarını azaltarak konforu yükseltir. Örme kumaş üretiminde kullanılan teknikler sayesinde iplikler arasında havayı geçirebilen boşluklar kalır. Bu da vücut ısısının ayarlanması ve termal regülasyonun sağlanması anlamına gelir. 

Heyner Cotton Visco Yatak visco yatak öneri listemizin en çok tavsiye edilen isimlerindendir. Vücut ısısı, basıncı ve ortam sıcaklığına karşı duyarlılığa sahiptir. Böylece uyku sırasında omurga doğru bir çizgide kalır, uyku sırasındaki istem dışı hareketler önemli ölçüde azalır. Yatağın vücuda uyguladığı basınç minimize edildiğinden kan dolaşımı düzenlenir ve olası eklem ağrıları minimize edilir. 

Nironyatak Exclusive Yatak

Nironyatak Exclusive Yatak
N11 Fiyatını Öğren!

En iyi Visco yataklar denilince akla gelen ilk isimlerden Nironyatak Exclusive Yatak uzay teknolojisiyle üretilen açık hücreli Visco süngeri sayesinde vücut şeklini hafızaya alır, omurgayı kusursuz şekilde destekler.  Kan dolaşımını destekleyerek yorgunluk ve ağrıyı azaltır. 

Visco yatak öneri listemizin en çok tercih edilen modellerinden Nironyatak Exclusive Yatak’ta yumuşak ve tüylenmeyen dokuya sahip pamuklu keten örme kumaş kullanılır. Havadar yapısıyla cildi tazeler ve ferahlatır. Nem emiciliği yüksek, ısıya dayanıklı, pamuktan üç kat daha fazla sağlam ve parlaktır.

Visco süngeri NASA tarafından astronotların uzay sırasında maruz kaldığı basıncı minimize etmek ve konfor sağlamak için geliştirilmiştir. Her iki tarafında kullanılan hava kapsülleri yatağın daha fazla nefes almasını sağlar. Uyku sırasındaki dönüş hareketleriyle daha fazla hava sirkülasyonu sağlar, nemin yatağın içine hapsolmasını önleyerek kötü kokuları engeller.

Visko Love Yatak New High

Visko Love Yatak New High
N11 Fiyatını Öğren!

Visco yatak tavsiye listemizin beğenilen ismi Visko Love Yatak New High 80 dansiteli yüksek yoğunluklu akıllı sünger ile sert zeminde uyumak isteyenlere konfor sağlar. Vücut ısısına duyarlıdır. Vücuttaki tüm boşlukları doldurur, basınç doldurur ve rahatlatır. Omurgayı düz bir çizgide tutar ve eklem ağrılarını giderir.

İnsan vücudunun tüm kıvrımlarına baştan ayağa mükemmel bir şekilde uyar ve kullanımdan sonra orijinal halini geri alır. Vücut için doğal omurga desteği sağlayan Visko Love Yatak New High kasları tamamen gevşeten yapısıyla özel tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli hafızalı köpükten üretilen Visco akıllı sünger yataklar yıllarca dayanır. Güvenli bir şekilde kullanılabilir. Dış kılıfı nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için gereken minik gözeneklere sahiptir. 

Yataş Bedding Visco Ultimate Support Yaysız Yatak

Yataş Bedding Visco Ultimate Support Yaysız Yatak
N11 Fiyatını Öğren!

Visco yatak tavsiye listemizin en çok tavsiye edilen modellerinden Yataş Bedding Visco Ultimate Support Yaysız Yatak Yataş’a özel açık hücre teknolojili, Visco elastik hafızalı süngerle üretilmiştir. Konforlu bir uyku deneyimine sahip olmayı garantiler. Yataktaki katmanların ideal dizilimi sayesinde vücudu her noktasından destekler. Bu sayede yüksek konfor yüzeyine sahiptir.

En kaliteli visco yatak modellerinden Yataş Bedding Visco Ultimate Support Yaysız Yatak omurganın doğal eğrisini korur. yorgunluğu azaltan değişken zonlu iç tasarımı ve yıkanabilir kılıfı son derece avantajlıdır. Değişken zonlu vücut süspansiyon sistemiyle vücuda uygun destek sağlar. Omuz, basen ve eklemler gibi konveks noktalarda basıncı azaltarak daha az yorgunluk hissetmeye yardımcı olur.

Okaliptüs ağacı liflerinden elde edilen Tencel teknolojisi üstün nem yönetimiyle vücut sıcaklığını dengeler. Yumuşak tuşesi ciltte pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuş sağlar. Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfıyla tertemiz bir uyku ortamına ulaşılabilir. 

Puufsleep Dia Lateks – Visco Jel, Yaz- Kış Yatak

Puufsleep Dia Lateks - Visco Jel, Yaz- Kış Yatak
N11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli visco yatak tavsiye listemizin popüler isimlerinden Puufsleep Dia Lateks – Visco Jel, Yaz- Kış Yatak yüksek gramajlı örme kumaşıyla yumuşak ve konforlu bir dokunuş sağlar. Açık gözenekleriyle yatağın hava akışını destekler. Fermuarla açılabilen yıkanabilir bir kılıfı vardır. Çift taraflı kullanıma uygundur. Bir tarafı Visco jel sünger diğer tarafı ise doğal latekstir.

Visco yatak öneri listelerinin en çok tercih edilen modellerinden Puufsleep Dia Lateks – Visco Jel, Yaz- Kış Yatak’ta kullanılan Visco jel sünger ısıya ve basınca göre şekil aldığından omurgaya yük bindirmeden konforlu bir şekilde uyumak mümkündür. Doğal lateks sğnger vücuda uygulanan basıncı dağıtır. Gözenekli ve hava alan yapısıyla küf, bakteri ve mantar gibi oluşumları önler. Bakterilerin ve mantarların yaşaması için ihtiyaç duyulan nemli ortamı sağlamadığından alerjik hastalıkları da tetiklemez.

Visco Pocket Hybrid

Visco Pocket Hybrid
N11 Fiyatını Öğren!

Visco yatak tavsiye listemizin sıradaki ismi Visco Pocket Hybrid vücudun her hareketine uyum sağlar. Böylece güne dinlenmiş ve stresten uzak bir şekilde başlamak mümkündür. Uzay teknolojisi olan Visco süngerle Pocket Yay Sistemini birleştirir ve uyku kalitesini yükseltir. 

En iyi Visco yataklar arasında yer alan Visco Pocket Hybrid vücut ısısına duyarlı yapısıyla vücuttaki tüm boşlukları doldurarak basınç noktalarını rahatlatır. Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur. Eklem ağrılarını giderir. Omurgayı düz bir çizgide tutmasının yanı sıra Pocket Yay sistemindeki yaylar bağımsız olarak hareket ettiğinden farklı kilolardaki kullanıcıları tek bir yapıyla destekler. Roll – Pack sistemi ve en son teknolojiyle üretilen yataklar nakliye ve taşıma sırasında zarar görmez. Yatak paketi açıldıktan sonraki 24 saat içinde eski formunu alır.

Babyhopeankara Ortopedik Bamboo Visco Yatak

Babyhopeankara Ortopedik Bamboo Visco Yatak
N11 Fiyatını Öğren!

Visco yatak tavsiye listemizdeki beğenilen diğer bir isim Babyhopeankara Ortopedik Bamboo Visco Yatak’tır. Visconun altında basınç direncini sağlayan HR sünger bulunur. Yıkanabilir bambu kumaş şık olmasının yanı sıra terlemeyi de minimize eder. Bambu ağacının liflerinden yapılan kumaşı doğal bir antibakteriyel yapıya sahiptir. Sağlığa zararlı kimyasallar içermez.

Omurganın doğal eğriliğini korur. Bel ve boyun şikayetlerini azaltır. Omurganın şeklini aldığından daha derin ve kaliteli bir uyku uyumaya yardımcı olur. Uyku sırasında yataktaki sağa sola dönmeleri azaltarak dinlenmiş bir şekilde uyanması sağlar. 

Vücuda minimum düzeyde basınç yaparak kan dolaşımını azaltır ve olası eklem ağrılarını önler. Boyun kireçlenmesi, dolaşım sorunları, romatizma, sırt ve boyun ağrılarını azaltma özeliğine sahiptir. 

Ayrıca bakınız; En İyi Yatak Markaları ve Önerileri

Yorum yapın