Çekim Gücü Güçlü En İyi Modem Markaları ve Tavsiyeleri

Günümüzde internet kullanıcılarının sayısı her geçen gün daha da artıyor ve tüm kullanıcılar internete mümkün olan en hızlı şekilde bağlanmak istiyor. Bunun sonucunda internet kullanıcıları için yanıtı en önemli soruların başında “Hangi modemi almalıyım?” geliyor. Aslında en iyi modem hangisi sorusuna verilebilecek birden fazla yanıt bulunuyor. Bu konuda en iyi modem modelinin hangisi olduğunu aslında kullanıcının beklentileri belirliyor. Siz de hangi modem daha iyi sorusuna yanıt arıyorsanız aradığınız cevabı bulmanıza yardımcı olmak için hazırladığımız modem tavsiyesi listemize göz atmayı unutmayın.

Çekim Gücü Yüksek Modem Önerileri

İyi bir internet bağlantısına sahip olmak için sorunsuz bir alt yapının ve yüksek hızlı tarife aboneliğinin işe yaramayacağını biliyor musunuz? Ücretini ödediğiniz hizmeti hakkını vererek kullanmanızı sağlayacak en iyi modem markası ve modelleri çekim gücü yüksek modem tavsiye listemizde sizi bekliyor.

Sıra MarkaPuan
1Asus ZenWiFi AC CT810/10
2Keenetic Extra DSL10/9.9
3Zyxel AC1200 VMG3625-T50B10/9.9
4Tenda V120010/9.8
5TP-Link Archer VR30010/9.8
6ASUS DSL-N1610/9.9
7TP-Link TD-W997010/9.8
8Tenda V30010/9.8
En Hızlı Modem Tavsiye Listesi

En Hızlı Modem Tavsiye Listesi

Daha iyi bir internet bağlantısına sahip olmanızı sağlayacak en hızlı modem modellerine yer verdiğimiz en iyi internet modemi tavsiye listemize başlamaya ne dersiniz?

Asus ZenWiFi AC CT8

Asus ZenWiFi AC CT8
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi modem markası isimlerinden Asus’un ZenWiFi AC CT8 modeli benzersiz anten yerleşimine sahip üç bantlı mesh WiFi sistemiyle evin her köşesine toplam 3000Mbps kablosuz hıza sahip güçlü WiFi sunar. Asus Router App ile 3 adımda kolayca kurulum yapılabilir. Trend Micro tarafından desteklenen ömür boyu ücretsiz ağ güvenliği, bağlı cihazlardaki gizliliğin korunmasına yardımcı olur.

En iyi çeken modem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen Asus ZenWiFi AC CT8 URL filtresi ve planlama özellikleriyle ailenin uygunsuz içeriklerden ve sağlıksız internet kullanım davranışından korunmasına yardımcı olur.

Keenetic Extra DSL

Keenetic Extra DSL
Amazon Fiyatını Öğren!

En çok tercih edilen modem markaları ve modellerine yer verdiğimiz modem tavsiyeleri listemizin beğenilen modelleri arasında Keenetic Extra DSL ilk sıralarda gelir. 100 Mbps hıza kadar tüm VDSL, ADL ya da Ethernet ile IPTV v akıllı TV planlarına uygundur. MultiWAN özellikleri ile aynı anda birden fazla genişbant internet bağlantısı sunar. 

En güçlü modem markaları arasında yer alan Keenetic Extra DSL kullanıcıları ücretsiz Keenetic mobil uygulaması ile cihazlarını dakikalar içinde son derece kolay bir şekilde kurabilirler. Sahip olduğu bulut teknolojisi ile kullanıcı evinde olmasa dahi ağını mobil uygulama üzerinden yönetme imkanını elde eder. Keenetic mobil uygulaması aile profilleri oluşturmayı ve yönetmeyi, ağ trafiğini görüntülemeyi ve kablosuz ağ görevlerini yapmayı sağlar.

Modem önerileri listemizin popüler isimlerinden Keenetic Extra DSL 128 MB DDR3 Ram ile kablosuz bağlantı hızının en üst noktaya taşınmasına yardımcı olur. 4 antenli olması nedeniyle istenilen yöne yüksek çekim gücü kazandırır. Gelişmiş özelliklere sahiptir. Güçlü güvenlik sistemi sayesinde kullanıcılar interneti rahatlıkla kullanabilirler.

Zyxel AC1200 VMG3625-T50B

Zyxel AC1200 VMG3625-T50B
Amazon Fiyatını Öğren!

Çekim gücü yüksek modem listelerinin değişmez isimlerinden biri Zyxel AC1200 VMG3625-T50B’dir. Yüksek hızlı internet erişimi sağlar ve mükemmel Wi-Fi ullanıcı deneyimi için olağanüstü kapsama alanını beraberinde getirir. Kullanıcı odaklı bir tasarıma sahiptir. Güçlü ve pratik işlevler sunarken sahip olduğu Wave 2 teknolojisiyl kablosuz ağ cihazlarının aynı anda download etmesi mümkündür. Kablosuz Ağ Geçidi kablosuz ağa bağlı olan kullanıcılara trafik iletimi için toplam zamanı daha verimli bir şekilde kullandırtır.

Tenda V1200

Tenda V1200
Amazon Fiyatını Öğren!

En kaliteli modem modellerinden Tenda V1200 tasarımıyla dikkat çeken bir üründür. Yeni   nesil bağlantı özellikleriyle satışa sunulan Tenda V1200 tüm DSL bağlantı tipleriyle uyumludur. Gelişmiş ve yüksek hızlı bağlantı sunması sayesinde internet kullanımı sırasında kopma ya da kasma sorunu yaşanması mümkün değildir.

En iyi modemler arasında yer alan Tenda V1200’nin ebeveyn kontrolü, bağlantı noktası adreslemesi, ağ adres çevrimi, DNS erteleme, statik yönlendirme gibi pek çok farklı özelliği vardır. Dört Gigabit LAN bağlantı noktası sayesinde yüksek hızlı DSL internetin ve 4K/HD TV ya da zorlu çevrimiçi oyunlar gibi yoğun multimedya uygulamalarının tadını çıkarmaya imkan verir. Ayrıca bilgisayar, NAS sistemleri ya da yazıcı gibi tüm kablolu cihazlara entegre edilebilmektedir.

TP-Link Archer VR300

TP-Link Archer VR300
Amazon Fiyatını Öğren!

Güçlü bir DSL modem yönlendiricisi olan TP-Link Archer VR300 en iyi wifi modem modelleri arasında yer alır. 1200 Mb/s’ye varan birleşik çift bantlı kablosuz bağlantı hızları sağlar ve kablosuz yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanmayı sağlar. En iyi çeken modem olarak sık tercih edilen TP-Link Archer VR300 4.2GHz’de günlük internet kullanımı ve e-postalar için mükemmel olan 300 Mb/s sunarken 5GHz’de 867 Mb/s hız ile kesintisiz HD akış ve oyun keyfini garantiler.

En iyi VDSL modem türlerinden TP-Link Archer VR300 yönlendiricisinde en yeni VDSL2 teknolojisi kullanılmıştır. 100 Mb/s’ye varan etkileyici VDSL geniş bant hızı sunan TP-Link Archer VR300 iki aygıtı tek bir yerde birleştirme yoluyla DSL modem ve kablosuz yönlendirici işlevini üstlenir. En kaliteli modem türlerinden TP-Link Archer VR300’ün ebeveyn kontrol özelliği sayesinde çocukların yalnızca güvenli sitelere girmesini sağlamak mümkündür. Ayrıca eve gelen misafirler için özel bir ağ oluşturma imkanı vardır. Yüksek güvenlikli yazılımı sayesinde beklenmeyen siber saldırılara karşı bağlı kullanıcıları korur.

ASUS DSL-N16

ASUS DSL-N16
Amazon Fiyatını Öğren!

Modem tavsiyeleri listemizin sıradaki ismi ASUS DSL-N16 ethernet WAN ile DSL modem router veya tek başına kablosuz router olarak kullanılması mümkündür. ADSL, ADSL2/2+, VDSL2, fiber ve kablo hizmetlerine uyumluluğu ile ön plandadır. En iyi çeken modem olarak en sık tavsiye edilen modemlerden ASUS DSL-N16 kararlı internet performansı için hızlı Ethernet portlarına sahiptir. Esnek ve güvenli kablosuz ağ kurulumu için dört bağımsız SSID’si vardır. IPTV desteği için VDSL/ADSL WAN çoklu hizmeti sunar.

TP-Link TD-W9970

TP-Link TD-W9970
Amazon Fiyatını Öğren!

Kaliteli modem önerileri denilince akla gelen fiyat performans ürünlerinden biri TP-Link TD-W9970’tir. Modem önerileri listemizde en çok tercih edilen en iyi modemler arasında bulunan TP-Link TD-W9970 en yeni VDSL2 teknolojisi sayesinde 100Mbps’y kadar etkileyici VDSL geniş bant hızı sunar. Entegre DSL bağlantı noktası pek çok ISS ile uyumluluk için tüm standart DSL bağlantılarını desteklemektedir.

Kullanıcılar TD-W9970’in çok işlevli USB 2.0 bağlantı noktasını kullanmaları halinde aygıtın FTP sunucusu işlevlerini kullanabilir, dosyalarını ve ortamını evde farklı ağlarla hatta uzaktayken paylaşabilirler. VDSL / ADSL / Fiber / Kablo hizmetleri ile uyumlu çift WAN bağlantı noktası özelliği sayesinde çok yönlü bağlantı imkanı sunar.

Tenda V300

Tenda V300
Amazon Fiyatını Öğren!

En güçlü modem olarak sıklıkla tavsiye dilen isimlerden Tenda V300 2 adet harici yüksek güçlü anteni sayesinde geniş kapsamlı Wi-Fi alanı kazandırır. Ethernet WAN, VDSL/ADSL dahil olmak üzere pek çok bağlantı türünü destekler. Son derece kolay bir kurulumu vardır. İnternete hızlı bir şekilde erişmeyi sağlar. En kaliteli modem modellerinden biri olarak modem önerileri listelerinde kendine yer bulan Tenda V300 birden fazla ihtiyaç için birden fazla cihaza gerek kalmadan tek bir modem ile internette gezinme, video izleme ve online oyun oynama imkanı verir.


Kaliteli modem alternatiflerinden Tenda V300 tüm ihtiyaçları bir cihazda toplar ve internetin keyfini sonuna kadar çıkarma imkanı sağlar. Yüksek kapsamalı harici antenleri sayesinde ölü noktaları azaltır. Bu daha iyi Wi-Fi performansı, iletim hızı v stabil Wi-Fi kapsama alanı anlamına gelir.

Yorum yapın