En İyi Tartı (Baskül) Markaları ve Tavsiyeleri

Tartı denilince akla hemen kilo vermeye ya da almaya çalışan kişiler gelse de aslında kilo takibi sağlığına özen gösteren herkes için dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Günümüzde pek çok kişi en iyi tartı modelleri arasında seçim yaparken yalnızca doğru bir şekilde kilo ölçmesiyle yetinmez. Artık çoğu kişi için en iyi baskül modelleri kilo ölçme dışında farklı özelliklere sahip olanlardır.

En İyi Baskül Önerileri

SıraMarkaPuan
1Tanita BC 40110/10
2Tefal Body Up Yağ Ölçerli Banyo Tartısı10/10
3Anker Eufy Akıllı Baskül10/9.9
4Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Baskül10/9.9
5Medisana 48435 Vücut Analizli Banyo Baskülü10/10
6Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü10/9.8
7Vestel V-Fit Akıllı Tartı10/9.9
8Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül10/9.8
9Arzum Colorfit Çevre Dostu Baskül10/9.8
En İyi Baskül Önerileri

Tartı satın alımı sırasında ihtiyaçları ve beklentileri karşılayacak özelliğe sahip modeller seçilmelidir. En iyi tartı hangisi sorusunun cevabı tam da bu nedenle kişi özelinde ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan model olarak verilebilir. En iyi vücut analiz baskülü hangisi öğrenmek için en iyi baskül yorumları arasında dolaşıyorsanız size aradığınız yanıtın baskül tavsiye listemizde olduğunu söyleyebiliriz.

2022 En İyi Tartı Önerileri Listesi

Görünümünüze ve sağlığınıza gereken özeni gösteriyorsanız kilo kontrolünüzü sağlama noktasında yardımcınız olacak en iyi tartı markası ve tartı önerileri bu listede sizi bekliyor.

Tanita BC 401

Tanita BC 401
Tanita Tartı!

Yağ ölçer akıllı tartı arıyorsanız; ihtiyacınız olan tüm özellikler BC 401’de bir arada. Tanita BC 401, total yağ, sıvı ve kas ölçümü yanında metabolik yaşı da ölçer. Son derece hassas ölçümleri ile tüm aile fertleriniz için ideal bir çözüm.

Kilo takibini düzenli bir şekilde gerçekleştirerek hem fit görünümünü korumak hem sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen kişiler için olmazsa olmaz Tanita BC 401. En iyi baskül olma konusunda haklı bir iddiaya sahip olan Tanita BC 401 ihtiyaç duyabileceğini özellikleri size aynı anda sunuyor. Yağ ölçer özelliğinin yanı sıra sıvı ve kas ölçüm hatta metabolik yaş ölçümü de yapan Tanita BC 401 akıllı tartı tavsiye listelerinin vazgeçilmez isimlerinden biridir.

Hassas ölçümler yaparak doğru sonuçlar sunar. Bu sayede kilo kontrolü ve sağlık verilerinin takibi konusunda hayat kolaylaştıran bir ürün olarak öne çıkar. Aynı zamanda klinik testlerle onaylanmış olup Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşları ve diyetisyenleri tarafından en çok tavsiye edilen tartı modelidir. MyTanitaApp uygulaması üzerinden Bluetooth aracılığıyla cihazınıza bağlayabilir, otomatik olarak transfer ettiğiniz analizlerinizi uygulamada saklayabilirsiniz.

Tefal Body Up Yağ Ölçerli Banyo Tartısı

Tefal Body Up Yağ Ölçerli Banyo Tartısı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Baskül önerisi listelerinin en çok tercih edilen modellerinden Tefal Body Up Yağ Ölçerli Banyo Tartısı ile vücut kitle indeksi kolayca takip edilebilir. Kilo, yağ yüzdesi ve vücut kitle indeksi ölçümü yapan Tefal Body Up Yağ Ölçerli Banyo Tartısı geniş veri gösterim alanıyla 8 kişiye kadar verileri hafızasında saklayabilir.

En iyi tartı modellerinden Tefal Body Up Yağ Ölçerli Banyo Tartısı’nın biyoelektrik empedans analizinden faydalanılarak vücut kompozisyonu yakından izlenebilir. Yalnızca kilo ölçmekten fazlasını gerçekleştiren akıllı analiz aracının tüm avantajlarından faydalanılabilir.

LED ekranından ölçülen değerler kolayca görülebilir. Kırılmaz camdan imal edilen Tefal banyo tartısı 150 kilograma kadar yük taşıyıp ölçüm yapabilir. 100 gram aralıklarla hassas ölçüm yaparak doğru sonuçlar sağlar.

Anker Eufy Akıllı Baskül

Anker Eufy Akıllı Baskül
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Akıllı tartı tavsiye listelerinin değişmeyen isimlerinden Anker Eufy Akıllı Baskül 12 temel vücut ölçümünü takip etmek için kullanılabilir. Kaymayı önleyen üst plakası ve alçak tasarımı sayesinde üstüne basıldığında denge kolayca sağlanabilir. Kenarları yuvarlatılmış cam plakası olası kazalardan koruma sağlar. Anlık Bluetooth bağlantısının sağladığı kablosuz veri aktarımıyla kullanıcılar ölçümlerini saniyeler içinde görebilirler.

Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Baskül

Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Baskül
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Akıllı tartı tavsiye listelerinin en beğenilen isimlerinden Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Baskül, vücut ağırlığının doğru ve hızlı bir şekilde ölçülmesini sağlayan gelişmiş BIA teknolojisi ile paslanmaz çelik elektrodu kullanmaktadır.

En iyi tartı markaları arasında yer alan Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Baskül; vücut ağırlığı, su, kemik kütlesi, kas kütlesi, yağ oranı, temel metabolizma, viseral yağ seviyesi gibi vücut verilerini ölçme özelliğine sahiptir. Yapılan ölçümlerin ardından tüm verileri basit ve sezgisel arayüzünde açıkça gösterir.

Tartı önerisi listelerinin en çok tavsiye edilen isimlerinden Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Baskül her tür dekorla en iyi şekilde uyum sağlamasına imkan veren basit ve kompakt bir stile sahiptir. Bluetooth işleviyle verileri gerçek zamanlı olarak yüklemek mümkündür. Bu sayede vücuttaki değişiklikler sürekli olarak izlenebilir.

Medisana 48435 Vücut Analizli Banyo Baskülü

Medisana 48435 Vücut Analizli Banyo Baskülü
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi baskül markası olarak paylaşılan isimlerden Medisana Vücut Analizli Banyo Baskülü sağlıklı bir kilo için vücut kitlen indeksini kontrol altında tutmayı sağlar. Yüksek doğruluk oranına sahip ölçümüyle ön plana çıkan Medisana baskül 150 kilogram ağırlığa kadar taşıyabilir. Kilo ölçümünün yanı sıra yağ ölçümü, kas ölçümü ve kemik ölçümü de yapar.

Geniş LCD ekran, otomatik bas çalıştır ve Auto-Off gibi özellikleri olan Medisana baskülün hassasiyeti 100g/0,2lb’dir. Yağ, su, kas ve kemik oranını analiz ederek kişinin ideal kilosuna ulaşmasına yardımcı olan Medisana baskül, baskül tavsiye listelerinin aranılan isimlerindendir.

Günlük kalori ihtiyacını gösterebilen Medisana baskül darbeye dayanıklı temperli camdan üretilmiş ve aşırı yük uyarısı veren bir modeldir.

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi baskül olarak tercih edilebilecek modellerden Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü kilonun yanı sıra kiloyu etkileyen diğer faktörlerin ölçümünü de yapar. Kalori ve kilo kontrolünde önemli rol oynayan Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü vücuttaki yağ, kemik, kas ve su oranlarını en doğru şekilde ölçer. Günlük kalori gereksinimini belirler, eksik ya da fazla kalori alımı hakkında bilgilendirir. 12 kişiye kadar bilgi sağlama özelliği ile en çok beğenilen tartı modellerinden biridir.

Vestel V-Fit Akıllı Tartı

Vestel V-Fit Akıllı Tartı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Akıllı tartı tavsiye listelerinin en çok aranan isimlerinden olan Vestel V-Fit Akıllı Tartı için bir tartıdan çok daha fazlasıdır denilebilir. 5 kilogramdan 180 kilograma kadar 100 gramlık hassasiyetle ölçüm yapabilen Vestel V-Fit Akıllı Tartı 10 kullanıcıya kadar kullanıcı kaydını hafızasında tutma kapasitesine sahiptir. Vücut kitle indeksi ölçümü, kemik ölçümü, bazal metabolizma hızı ölçümü, su ölçümü, kemik ölçümü, kas ve yağ ölçümü yapabilir.

En iyi baskül yorumları alan modellerden Vestel V-Fit Akıllı Tartı iOS ve Android işletim sistemi kullanılan mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Mobil uygulama bağlantısı sayesinde vücutla ilgili gelişmeleri anlık olarak görmek ve kaydetmek mümkündür.

En iyi tartı alternatiflerinden biri olarak kabul edilen Vestel V-Fit Akıllı Tartı vücut ağırlığına ve boya göre vücut kitle indeksini hesaplar ve kişinin ideal kilosunu bildirir. Bazal metabolizma hızı özelliği sayesinde dinlenme sırasında vücudun harcadığı enerji miktarını hesaplar. Yağ kas oranını, kemiklerdeki mineral yoğunluğunu, vücuttaki su kitlesi oranını ve iç organlardaki yağlanma seviyesini dahi tespit edebilir.

V-Fit mobil uygulaması üzerinden tüm vücut verilerine anında ulaşılabilir. Vestel V-Fit Akıllı Tartı kilo ölçmenin dışında vücutla ilgili tüm verileri ve istatistikleri hesaplamaya da yardımcı olur.

Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül

Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Baskül önerisi listelerinin popüler isimlerinden Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül.

10 kişilik hafızaya sahiptir. 180 kilogram kapasitesi bulunan Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül’de 6 mm temperli cam kullanılır. Pratik özellikli baskülle kilo hedefine giden her ilerleme adım adım takip edilebilir.

Ergonomik ve kompakt tasarımı olan Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül’ün üzerindeki açma ve kapama tuşuyla tek bir hareketle kullanıma başlanabilir. 10 kişinin verisini hafızasında tutabilen Goldmaster Sportive Vücut Analizli Baskül kilonun yanı sıra kas, kemik, yağ ve su oranını da ölçme özelliğine sahiptir. Zarif tasarımına ve fonksiyonlarına göre uygun fiyatıyla en çok tercih edilen baskül modelleri arasında ilk sıralarda gelir.

Arzum Colorfit Çevre Dostu Baskül

Arzum Colorfit Çevre Dostu Baskül
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi tartı olarak yoğun ilgi gören Arzum Colorfit Çevre Dostu Baskül ömür boyu kullanımlı pilsiz teknolojiye sahiptir. Üzerindeki butona basılarak çalıştırılan ürün tek bir butonla kendi gücünü kendi üretir. Bu sayede çalışmak için herhangi bir enerji kaynağına gereksinim duymaz. İçinde pil kullanılmadığından çevre dostu bir üründür.

En iyi baskül alternatiflerinden Arzum Colorfit Çevre Dostu Baskül’ün LCD ekranından kilo rahatlıkla görülüp okunabilir. 100 gramlık hassasiyete ve 150 kilogramlık maksimum kapasiteye sahip olan Arzum baskül canlı renkleriyle estetik olarak da beğenilerin odak noktasındadır.

Yorum yapın