En İyi Tablet Klavyesi ve Önerileri

Tablet kullanmak günümüzde her yaş grubundan kullanıcı arasında son derece yaygın. Özellikle iş amaçlı kullanımlarda ise kullanıcılar tablet kullanımı sırasında hızlarını ve konforlarını artıracak çözümlere yönelmeyi tercih ederler. Bunların başında ise klavyeli tablet ya da tablete bağlanan klavye kullanımı gelir. Tablet kullanımı sırasında konforunuzu ve performansınızı artıracak tablet klavyesi modellerini siz de en iyi tablet klavyesi tavsiye listemizden inceleyebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı En İyi Tablet Klavyesi Önerileri

Tablet kullanımı sırasında işlerin daha hızlı ve konforlu yürümesini sağlayan bir aparat olan tablet klavyesi tabletin daha hızlı bir şekilde kullanılabilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Kaliteli ve işlevsel tablet klavyesi önerisi için listemizi inceleyebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Microsoft Surface Pro Signature Type Cover10/10
2Apple iPad Pro 11″ (2. Nesil) Smart Folio10/10
3Apple Ipad (9.Nesil) Smart Keyboard Türkçe Q Klavye10/10
4Galaxy Tab S5E Türkçe Klavyeli Kılıf10/9.9
5Huaweı Matepad 11 Klavye10/9.9
6Logitech 9.7 Inch Bluetooth Klavye10/9.8
7Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio10/9.8
8Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye10/9.7
Ergonomik Tasarımlı En İyi Tablet Klavyesi Önerileri

Uzun Pil Ömürlü En İyi Tablet Klavyesi Tavsiye Listesi

Teknolojideki gelişmeler hiç şüphesiz tablet klavyelerini de etkiliyor ve her geçen gün karşımıza daha uzun pil ömürlü, daha ergonomik ve daha işlevsel modeller çıkıyor. Bu modeller arasından en iyileri sizler için tablet klavyesi tavsiyesi listemizde topladık.

Microsoft Surface Pro Signature Type Cover

Microsoft Surface Pro Signature Type Cover
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi tablet klavyesi modelleri arasında ilk sırada gelen Microsoft Surface Pro Signature Type Cover kullanıcılara her yerde tam bir klavye denetimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Arkadan aydınlatmalı tuşları konfor sağlar. Ultra ince ve kompakttır. Sergilediği performans ise geleneksel bir dizüstü bilgisayar klavyesiyle aynıdır.

En iyi Microsoft teknolojisiyle oluşturulmuştur. Tam mekanik tuş takımı, arkadan aydınlatmalı tuşlar, hızlı yazmak için optimum boşluk ve hassas kontrol ile navigasyon için geniş bir cam trackpad içermektedir. Her açıdan çalışmaya uyum sağlamak için benzersiz tasarımıyla ön plana çıkar.

Apple iPad Pro 11″ (2. Nesil) Smart Folio

Apple iPad Pro 11" (2. Nesil) Smart Folio
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi tablet klavyesi modelleri arasında ilk sırada gelen Apple iPad Pro 11″ (2. Nesil) Smart Folio iPad Pro ve iPad Air için kullanıma uygundur. Kablosuz kullanılabilir. Fonksiyonel tasarımıyla yüksek koruma ve yazma deneyimini bir arada en üst noktaya taşır. 

Manyetik yapışma özelliği sayesinde herhangi bir kabloya ya da düğmeye gerek kalmadan kullanılabilir. İhtiyaca göre tam boy klavye ya da ön ve arka koruma kılıfı olarak kullanılması mümkündür. Yapılmak istenilen işleme bağlı olarak iki farklı açı ile ayarlanma yoluyla kullanım konforu sağlar. İnce ve hafif tasarımıyla ön plana çıkan Apple iPad Pro 11″ (2. Nesil) Smart Folio’nun tuşları yumuşaktır. Bu sayede yazım işlemleri seri ve kolay bir şekilde yapılabilir.

Apple Ipad (9.Nesil) Smart Keyboard Türkçe Q Klavye

Apple Ipad (9.Nesil) Smart Keyboard Türkçe Q Klavye
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi tablet klavyesi denilince akla ilk gelen isim Apple Ipad (9.Nesil) Smart Keyboard Türkçe Q Klavye pek çok iPad modeline uyum sağlar. Beklentilerin ötesinde bir performans sergileyerek işlerin kolaylıkla halledilmesi noktasında kritik bir rol üstlenir. 

Tablet klavyesi tavsiyesi listelerinin en çok tercih edilen tablet klavyelerinden Apple Ipad (9.Nesil) Smart Keyboard Türkçe Q Klavye’nin kullanımı son derece kolaydır. Kullanım sonrasında katlandığında incelenir ve yer kaplamaz. iPad Air’e Smart Connector ile kolayca bağlanan ürün iPad modellerinin çoğuyla uyumlu olduğundan büyük ilgi görmektedir. Kurulum hızıyla dikkat çeken ürün darbelere karşı dayanıklıdır.

Galaxy Tab S5E Türkçe Klavyeli Kılıf

Galaxy Tab S5E Türkçe Klavyeli Kılıf
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Tablet klavyesi tavsiyesi listemizin en popüler isimlerinin başında Galaxy Tab S5E Türkçe Klavyeli Kılıf gelir. İnce dokulu bir tasarımı ve duyarlı Pogo pim bağlantıları vardır. Kolayca kurulduktan sonra hemen yazmaya başlanabilir. Duyarlı klavye yerleşimi, hassasiyet ve doğruluğu artırarak kullanıcı kontrolünü sağlar. 

Samsung Dex sayesinde kullanıcılar belgelerini ya da e-postalarını çok daha doğru bir şekilde yazmak için cihazlarını bir klavyeyle eşleştirebilirler. İçerikler için daha büyük bir ekrana ihtiyaçları olduğunda tabletlerini ofis monitörüne bağlayarak görüntüleme deneyimlerini iyileştirebilirler.

Huawei Matepad 11 Klavye

Huawei Matepad 11 Klavye
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi tablet klavyesi listemizdeki isimlerden Huawei Matepad 11 Klavye sayesinde tabletinizi de klavyenizi de yanınızda taşırken zorlanmazsınız. Özel olarak tasarlanan Huaweı Matepad 11 Klavye en iyi tablet klavyesi modellerinden biridir. Kullanıcı deneyimini üst noktaya taşıyan tasarımı sayesinde her tür işinizi en konforlu, hızlı ve pratik şekilde yapmanızı sağlar. Ergonomik tasarımı ve kolay kurulumu en çok satın alınan tablet klavyelerinden biri olmasının nedenidir.

Akıllı manyetik, taşınabilir klavye tasarımıyla ön plana çıkan Huaweı Matepad 11 Klavye’nin montajı da kullanımı da kolaydır. Q klavye özelliğindeki klavye çok yer kaplamadığından çantalarda kolayca taşınabilir.

Logitech 9.7 Inch Bluetooth Klavye

Logitech 9.7 Inch Bluetooth Klavye
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi tablet klavyesi önerileri arasında yer alan Logitech 9.7 Inch Bluetooth Klavye pek çok tablet markası ile uyumlu bir şekilde çalışma özelliğine sahiptir. Kullanıcı deneyimini üst noktaya taşıyan fonksiyonel özellikleri ile en iyi tablet klavyesi modellerindendir.

Sahip oldukları özellikler sayesinde tüm tablet modellerinde en yüksek performansı sergiler. Şık görünümü ile dikkat çeken Logitech 9.7 Inch Bluetooth Klavye iPad Pro, iPad Air 2, 5. Nesil ve 6. Nesil iPad gibi modellerle uyumlu bir şekilde çalışır. Klavyesi Q klavye tuş dizilimine sahip olmakla birlikte F klavye kullanmak isteyenler kutusundaki stickerlardan faydalanabilirler. 

Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio

Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Tablet klavyesi tavsiyesi listemizin sıradaki ismi Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio’ya aynı anda üç farklı cihaz bağlanabilir. Cihazla eşleştirilmiş akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar arasında geçiş yapılması için yalnızca tek bir tıka ihtiyaç vardır. Geniş uyumluluğun ve kolay eşleştirmenin keyfinin çıkarılması amacıyla tasarlanmıştır.

En iyi tablet klavyesi olarak kabul edilen modellerden Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio hareket halindeyken dahi kullanıcıların yanlarında taşıyabileceği kablosuz bir klavyedir. Kompakt, ince ve zevkli bir tasarımı vardır. Artırılmış bir performans sergilemek üzere özel işlevlerle donatılmış ve kablosuz olarak bağlanabilen Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio ile kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar rahat bir yazma deneyimi yaşarlar.

Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio ile kullanıcılar en çok kullandıkları uygulamaların kısayollarına sahip olabilirler. 3 kısayol tuşunu kullanarak tek tıklamayla erişim avantajı sağlayabilirler.

Ayrıca bakınız; En İyi Tablet Kalemleri ve Tavsiyeleri

Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye

Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Tablet klavyesi modellerinden Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye ister işyerinde ister evde aynı anda kullanıma uygun bir şekilde rahat kulanımın deneyimlenmesi için mobil olarak geliştirilmiş bir tablet klavyesidir. Bluetooth bağlantısı vardır. 3.0 versiyonu bağlantı sürümü bulunan Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye kolay bağlantıyla çalışır.

İşlevsel bir stant tasarımı bulunan klavye ultra ince tasarımıyla üst düzey modernlik ve şıklık sergiler. Standında telefon tuşu vardır. Bu sayede işlevsel bir kullanım sergiler. Geniş işletim sistemi entegresi bulunan klavye her cihazla kusursuz bir şekilde iş birliği yapar. Mac, Windows, iOS ve Android işletim sistemiyle uyumlu çalışır.

Geliştirilmiş çalışma menzili bulunan Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye’in çekim gücü yaklaşık 10 metredir. Kullanıcıya mobil olma deneyimini en iyi şekilde yansıtır. Yaklaşık 2.5 saatte şarj olan Everest KB-BT82 Bluetooth Ultra İnce Şarjlı Q Klavye’nin kullanılmadığı anlar için tam pille 100 gün bekleme süresi vardır.

Yorum yapın