En İyi Powerbank Markaları ve Önerileri

Eğer bir powerbank almak istiyorsanız aklınızda “en iyi powerbank hangisi” ve “en iyi kablosuz powerbank hangisi” sorularıyla powerbank önerisi almaya çalıştığınızdan eminiz. Hatırlatmak isteriz ki bu konuda yalnız değilsiniz! Gerek iş gerek özel hayatımızın ayrılmaz bir  parçası haline gelen telefonların şarjlarının gün içinde tükenmesi hepimizin en sık karşılaştığı problemlerden biri. Eğer şarj cihazı takma imkanınız yoksa ya da şarj cihazı kullanmayı tercih etmiyorsanı hiç tartışmasız bir şekilde sizin için powerbank en iyisi. Kolayca taşınabilen ve kullanılabilen en iyi powerbank modelleri arasından seçim yapmanızı sağlayacak powerbank tavsiyesi için listemizi incelemeyi unutmayın.

En Hızlı Şarj Eden Powerbank Modelleri

Hızlı şarj powerbank tavsiye alan kullanıcılar tarafından en çok önem verilen özelliklerden biridir. En kaliteli powerbank markaları olarak anılan pek çok isim olsa da dikkat etmeniz gereken sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerde bir powerbank satın almanızdır. Bu aşamada şarj etme hızı, güç girişi ve güç çıkışı, adaptör kalitesi ve port sayısı gibi etkenleri değerlendirebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Samsung EB-P3300X10/9.8
2Xiaomi PB200LZM10/9.8
3Xiaomi Mi Powerbank 310/9.9
4Philips DLP1002610/9.8
5Anker PowerCore Select10/9.9
6Prepare 10000 mAh Kablosuz10/9.8
7Ttec Recharger Duo10/9.9
8Dexim Sy1510/9.8
9Philips Powerbank Ultra Compact10/9.8
10Ttec Powerslim S10/9.8
En Hızlı Şarj Eden Powerbank Modelleri

Samsung EB-P3300X

Samsung EB-P3300X
Samsung EB-P3300X
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Samsung yüksek performanslı ürünleriyle en iyi powerbank markası olarak kabul edilen isimlerden biridir. Samsung EB-P3300X 10000 mAh telefonları şarj ettiği kadar hızlı şarj olan bir cihazdır. Yani Samsung EB-P3300X’in hızlı şarj özelliği yalnızca telefonlar için değildir. Cihazlar ve kendisi için de süper hızlı şarj özelliğiyle 25W’ı destekleyen kaliteli powerbank modellerinden biridir. Telefonunuzu hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağladığı gibi pil takımı azaldığında da aynı hızla şarj etme imkanı verir. Gerçek şarj hızının kullanıma, şarj koşullarına ve diğer etkenlere bağlı olarak değişmesi mümkündür. Bu doğrultuda iki cihaz aynı anda şarj edilirken 25W süper hızlı şarjın kullanılması söz konusu değildir. Minimal tasarımıyla dikkat çeken ürünün 2 farklı renk seçeneği vardır. Gittiğiniz her yere kolayca yanında taşıyabileceğiniz ve elektronik cihazlarınızı hızlı ve konforlu şekilde şarj edebileceğiniz bir alternatiftir. Sahip olduğu kapasiteyle telefonun 2-3 kez tamamen şarj edilmesi mümkündür.

Xiaomi PB200LZM

Xiaomi PB200LZM
Xiaomi PB200LZM
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi powerbank modellerinden biri olan Xiaomi PB200LZM 20000 mAh güce sahiptir. Çift USB çıkışı ve Mikro USB girişi bulunan powerbank yüksek hızlı şarj imkanı sağlar. Cihazların en yoğun ve uzun günlerde dahi üst düzey performansla çalışmasına imkan veren çift USB çıkışlı bir üründür. Yüksek kapasitesi sayesinde dayanıklılığıyla ön plana çıkan ürün aynı zamanda şarj verimliliğini de optimize etmeyi başarır. Sürekli güç sunmasının yanı sıra en kaliteli powerbank listelerinde yer bulması piyasadaki diğer powerbank modellerine göre son derece yüksek pil gücüne sahip olmasına bağlıdır. Powerbank en iyisi olarak önerilebilecek isimlerden biri olan Xiaomi PB200LZM kullanılarak telefonun 4-5 kez şarj edilmesi mümkündür. Akıllı telefon ve tabletlere ek olarak birçok dijital fotoğraf makinesi ve avuç içi oyun cihazlarıyla da uyumluluk özelliğine sahiptir.

Xiaomi Mi Powerbank 3

Xiaomi Mi Powerbank 3
Xiaomi Mi Powerbank 3
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Xiaomi Mi Powerbank 3 20000 mAh en iyi powerbank markaları arasında yer alana Xiaomi tarafından üretilir. Telefonu istenilen yerde ve istenilen zamanda şarj etme imkanı verir. Tablet ve oyun konsolu gibi çeşitli elektronik cihazların şarj edilmesi için kullanılabilecek an kaliteli powerbank modellerindendir. Yolda, seyahatte, işte, cafede kısacası istediğiniz her ortamda güvenli ve hızlı şarj etme imkanı sunar. Yedek batarya şarj cihazı, araç içi şarj aleti ya da bilgisayar kullanılarak şarj edilebilir. İlk kullanımda yedek bataryanın 12 saat şarj edilmesi gerektiği gibi uzun süre kullanılmayacağı durumlarda üç aylık aralıklarla şarj edilmesi önemlidir. 20000 mAh kapasitesiyle dikkat çeken Xiaomi Mi Powerbank 3 20000 mAh aynı zamanda 18W hızlı şarj özelliğine sahiptir. Hızlı şarj powerbank tavsiye olarak sunulabilecek olan Xiaomi Mi Powerbank 3 20000 mAh güçlü şarj desteği sayesinde aynı anda iki cihazı şarj etme imkanı verir.

Philips DLP10026

Philips DLP10026
Philips DLP10026
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli powerbank markası olmaya aday Philips’in DLP10026 modelinde Qi teknolojisiyle tasarlanmış lityum polimer pil kullanılır. Bu sayede hızlı ve güvenli şarj imkanı vardır. Uyumlu cihazların kablosuz şarj edilmesini sağlayan Philips DLP10026 “en iyi kablosuz powerbank hangisi” sorunuza en doğru yanıtlardan biri olabilir. Kaliteli malzemeleri, Philips DLP10026’nin çok dayanıklı bir yapıda olmasının en önemli nedenidir. Özellikle çoklu kullanım noktasında Philips DLP10026 kullanmak önemli bir avantaj haline gelebilir.

Smart Protection sayesinde Philips DLP10026’da güvenli şarj imkanı üst düzeydedir. 10000 mAh kapasitesiyle günlük enerji ihtiyacından fazlası kablosuz olarak da elde edilebilir. Kablosuz olarak şarj edilebilen cihazlar için QI 5W hızında, USB üzerinden şarj edilmesi gereken cihazlar içinse 2.1A hızında hızlı şarj olanağı vardır. 3 farklı cihazın aynı anda ve tek seferde Philips DLP10026 ile şarj edilmesi mümkündür. Kaliteli powerbank Philips DLP10026’nın sahip olduğu diğer bir özellik kablosuz şarj sırasında kaymayı önleyen kullanıcı dostu nano jel yüzeyidir. LED şarj durum göstergesinden faydalanılarak cihazın ne kadar şarjı kaldığını görmek mümkündür.

Anker PowerCore Select

Anker PowerCore Select
Anker PowerCore Select
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi powerbank hangisi diye araştırma yapıyorsanız duyacağınız isimlerden biri Anker PowerCore Select’tir. Kompakt boyutlu cihaz yüksek gücüyle cihazları günlerce şarj edebilir. Powerbank tavsiyesi listemizde kendine yer bulan Anker PowerCore Select’in özel PowerIQ şarj teknolojisi, geniş bir yelpazedeki uyumlu cihazların mümkün olan en kısa sürede ve en yüksek hızlarda şarj edilmesine imkan verir.

Tüm tablet ve telefon modelleriyle kusursuz uyumluluğu olan Anker PowerCore Select’in şarj uyumluluğu olan cihazlar arasında; oyun kumandası, MP3/MP4, PDA, taşınabilir hoparlör, tablet, headset/headphones, akıllı telefon, taşınabilir oyun konsolu ve akıllı saat sayılabilir. Hızlı şarj powerbank tavsiye olarak da verilebilecek olan Anker PowerCore Select yüksek hızlı şarj teknolojisine sahiptir. Bu sayede aynı anda iki cihazı şarj etmek mümkündür. MultiProtect güvenlik teknolojisiyle cihazlar için tam koruma sağlar. üzerinde bulunan göstergeler pil durumunu görmeye yarar.

Prepare 10000 mAh Kablosuz

Prepare 10000 mAh Kablosuz
Prepare 10000 mAh Kablosuz
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

10Watt kablosuz ve 18Watt kablolu şarj etme özelliği bulunan Prepare 10000 mAh Kablosuz powerbank markaları arasında son dönemlerde en çok ilgi görenlerden biridir. Telefonun kendi orijinal kablosuyla turbo şarj etme özelliğiyle powerbank önerisi listemize kendine yer bulmayı başarmıştır. USB çıkışı da orijinal 5 amper kabloyla süper hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Prepare 10000 mAh Kablosuz powerbank ile siz telefonunuzu şarj ederken aynı anda powerbank’in şarj edilmesi de mümkündür. Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisinin kullanılması çok hızlı şarj etmesini sağlayan temel etkendir. Yüksek şarj ve deşarj verimliliğine sahip olan Prepare 10000 mAh Kablosuz ATL ve Lishen tarafından geliştirilmiş ileri pil teknolojilerinden faydalanır.

Ttec Recharger Duo

Ttec Recharger Duo
Ttec Recharger Duo
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi powerbank markaları tarafından üretilen cihazların yer aldığı powerbank önerisi listemizdeki Ttec Recharger Duo’da şarj durumunu kolayca görüntüleme imkanı veren LED güç göstergesi vardır. 2 cihazı Ttec Recharger Duo ile aynı anda şarj etmek mümkündür. Güvenli şarj akım koruması bulunan Ttec Recharger Duo kompakt tasarımıyla da avantajlıdır. Tüm mobil cihazlar ile uyumlu bir çipe sahiptir. Şarj edilmek istenilen telefonu tanıyarak maksimum hızda şarj eder.  Ayrıca Lightning ya da Micro USB kablolarıyla şarj etme imkanı vardır.

Dexim Sy15

Dexim Sy15
Dexim Sy15
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Akıllı telefon ve tabletler için en iyi powerbank modellerinden biri olan Dexim Sy15 tam bir fiyat performans ürünüdür. Otomatij voltaj seçme özellikli 2 USB portu, Type-C USB giriş ile Micro USB girişi vardır. Aynı zamanda hızl de-şarj, fazla şarj, yüksek voltaj, aşırı ısınma ve kısa devre koruması bulunur. 10000 mAh kapasitesiyle son derece yeterli olan batarya gücü sayesinde aynı anda iki cihazı şarj edebildiği gibi hızlı şarj özelliği de vardır.

Philips Powerbank Ultra Compact

Philips Powerbank Ultra Compact
Philips Powerbank Ultra Compact
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli powerbank markası olarak anılan isimlerden Philips’in ürettiği Philips Powerbank Ultra Compact ince ve güçlü bir taşınabilir şarj aletidir. Yedek taşınabilir şarj aletiyle birlikte güvenli Li-Polimer bataryası ve 10000 mAh kapasitesiyle ön plandadır. 2.1A hızlı şarj özellikli çift USB girişinden faydalanarak cihazları şarj etme imkanı verir. Yüksek performans sergileyen çift USB girişiyle aynı zamanda cihazları eş zamanlı şarj etme avantajından da faydalanılabilir. Mikro USB kablosu sayesinde cihazı şarj etmek ve bağlantı için kullanmak mümkündür. Yakınlarınızda priz olmasa bile çalışabilen cihazda 2 USB giriş portu bulunur.

Ttec Powerslim S

Ttec Powerslim S
Ttec Powerslim S
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

10000 mAh’lik bataryaya sahip olan Ttec Powerslim S powerbank markaları tarafından üretilen dikkat çeken modellerden biridir. Yüksek kapasiteli bataryasının durumunu 4 seviyeli LED aydınlatmalarına bakarak takip etmek mümkündür. Güvenli şarj için devre koruması olan Ttec Powerslim S mini tasarımı ve şık görünümüyle de dikkat çeker. 5V hızlı şarj özelliği sayesinde pek çok powerbank modeline göre telefonların bataryasını çok daha kısa bir süre içinde doldurur.

Yorum yapın