En İyi Paten Markaları ve Tavsiyeleri

Paten sürmek pek çok işi için harika zaman geçirmeyi sağlayan aktivitelerin başında gelir. En iyi paten markaları tarafından üretilen en iyi patenler denge ve koordinasyonu en iyi şekilde sağlayan son derece geniş bir çeşitlilik sunarlar. En iyi paten markası hangisidir sorusuna yanıt olabilecek, kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan en kaliteli patenler paten tavsiyesi listemizde sizleri bekliyor.

Her Seviye İçin En İyi Paten Markaları

Hem çocuklar hem yetişkinler tarafından keyifle gerçekleştirilen ancak bu esnada güvenliğin sağlanması gerekliliği olan bir aktivitedir paten sürmek. En iyi paten markaları tarafından üretilen başlangıç seviyesi paten dahil olmak üzere farklı paten modelleri paten önerileri listemizde sizlerin beğenilerine sunuluyor.

SıraMarkaPuan
1Seba High Light 80 Black Urban Paten10/10
2Moxi Lolly Poppy Red Quad Paten10/10
3Chaya Melrose Premıum Berry Red Quad Paten10/9.9
4Riedell Orbit Ultraviolet Quad Paten10/9.9
5Flying Eagle Enkidu Black Agresif Paten10/9.9
6Powerslıde Swell Glacıer Lake 100 Fıtness Paten10/9.9
7Rio Roller Script Teal Quad Paten10/9.9
8Hattrick Pt-45010/9.8
9Busso Raider Alüminyum Ayarlanabilir Paten10/9.8
En Çok Tercih Edilen Paten Markası Önerileri

En Çok Tercih Edilen Paten Markası Önerileri

Hem çocuklara hem yetişkinlere hitap eden en iyi patenler arasından seçim yapmak için paten tavsiye listemizi incelemeyi unutmayın.

Seba High Light 80 Black Urban Paten

Seba High Light 80 Black Urban Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi patenler arasında ilk sıralarda gelen Seba High Light 80 Black Urban Paten slalom patenlerin öncüsü olarak kabul edilir. High Light modeli gerek paten kayarken gerek daha zor hareketleri öğrenmeye çalışırken patenlerin daha iyi ve daha hafif hissedilmesini sağlayan paten kasasıyla entegre bir iç botu vardır.

Seba, dünya çapındaki serbest stil slalom topluluklarını aktif olarak destekleyen bir markadır.  WSSA liginin ana sponsorlarından biri olarak amatör yetenekleri destekler. Müşteri düzeyinde, marka, geniş yedek parça bulunabilirliği ve güvenilir, kaliteli ürüleri ile tanınmaktadır.

Moxi Lolly Poppy Red Quad Paten

Moxi Lolly Poppy Red Quad Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Paten tavsiyesi listemizin gözde modellerinden Moxi Lolly Poppy Red Quad Paten’in daha otantik bir renk doygunluğuna erişilmesi için drum-dyed vinil üst kısımlara, caddelerde ya da en güzel paten parkının tadını çıkarırken konfor ve güvenlik sağlayan ek ayak bileği dolgusu da dahil olmak üzere hassas dokunuşları olan geleneksel bir botu vardır.

Güneşte parıldayan bağcıkları modaya uygun bir görünüm elde etmeyi sağlar. Nem emici Dri-Lex™ astar, 100% paten için Moxi ekip üyeleri tarafından sıfırdan tasarlanmış olan özel bir desenle basılmıştır. Işıltılı high rebound üretan dış mekan tekerlekleri ve bir çift uyumlu burun koruyucusu ile tamamlanan Lolly ile tüm maceralarınızı güven içinde yaşayabilirsiniz. 

Moxi Lolly Poppy Red Quad Paten’in; Drum-dyed vinil saya, PVC birim dış taban ve topuk, konfor sağlayan kavisli yaka, ayak bileği dolgusu, eşleşen drum-dyed vinil burun koruyucuları, parlak bağcıklar ve parıltılı high rebound dış mekan tekerlekleri gibi özellikleri vardır.

Chaya Melrose Premium Berry Red Quad Paten

Chaya Melrose Premium Berry Red Quad Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Paten tavsiye listemizin sıradaki modeli Chaya Melrose Premıum Berry Red Quad Paten vegan malzemelerden üretilmiş, yüksek kesimli, çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan bir patendir. Lüks dolgusu dili sayesinde vegan bot rahat ve destekleyici bir yapıya sahiptir. Ekstra dayanıklılık ve koruma için yenilikçi bir TPU kaynaklı burun içerir. 

Riedell Orbit Ultraviolet Quad Paten

Riedell Orbit Ultraviolet Quad Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Paten önerileri listelerinde karşımıza en sık çıkan isimlerin başında Riedell Orbit Ultraviolet Quad Paten gelir. Hiçbir güvenlik endişesi hissetmeden paten sürmenin verdiği keyiften ilham alarak tasarlanan Riedell Orbit Ultraviolet Quad Paten cesur renkleriyle şık ve eğlencelidir. Bilekli bot tasarımıyla konforlu bir paten deneyimi sunar. Marvel alüminyum frame’i, 57mm ultra-esnek Sonar Zen tekerlekleri ve ayarlanabilir burun freniyle en çok tercih edilen patenlerdendir. İyi bir bilek desteği ve konforlu bir kavrayış için yüksek bilekli tasarımı vardır.

Flying Eagle Enkidu Black Agresif Paten

Flying Eagle Enkidu Black Agresif Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi patenler arasında sayılan Flying Eagle Enkidu Black Agresif Paten Urban freeskate botun agresif plate ve Frame ile harika birleşimi olarak tanımlanabilir. Mükemmel kontrol ve ayağa tam uyum için reaksiyon verebilen, neopren bir topuğu vardır. Hızlı, agresif, güçlü ve keskin kayışlarıyla son derece popülerdir.

Dayanıklı, sert dış botun üretiminde üst düzey kaliteye sahip malzeme kullanılmıştır. Çıkartılabilir iç bot, Abec 7 rulman, 243mm CNC alüminyum Frame, rockerable ön ve arka Frame, 65mm, 90A tekerlek, entegre şok emiciler, değiştirilebilir sliderlar, güçlendirilmiş bağlantı noktaları, neoprene topuk ve iki ayrı bölgeden tokalı kapama gibi özellikleri ile paten tutkunlarının favorilerindendir.

Powerslide Swell Glacier Lake 100 Fitness Paten

Powerslide Swell Glacier Lake 100 Fitness Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Paten tavsiyesi listemizdeki sık tercih edilen modellerden Powerslide Swell Glacier Lake 100 Fıtness Paten çarpıcı ancak minimalist Glacier’den ilham alan gri/beyaz renk grubundadır. Yenilikçi, yüksek performanslı ve nefes kesen inline fitness pateninde kullanıcı süzülürcesine hareket ederken izleyenlerin aklını başından alır.

Devrim niteliğinden Swell koleksiyonunu temel alan bot kullanıcıların ayağına mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Daha önce bir inline fitness pateninde hiç deneyimlenmemiş düzeyde konfor ve kontrol sağlayan Powerslide Swell Glacıer Lake 100 Fıtness Paten dökme poliüretandan yapılan MYFIT’in patentli 3DAP teknolojisi kullanılarak tasarlanmıştır.

Hafif ve hassas Elite AL döküm frameler ile mükemmel stabilite ve güç aktarımı sağlayan düşük bir ağırlık merkezi sağlayan kanıtlanmış TRINITY 3 noktalı montaj sistemi etrafında tasarlanan Powerslide Swell Glacıer Lake 100 Fıtness Paten yüksek performanslı 100mm/85A tekerlekler ve pürüzsüz WICKED freespin ABEC 7 rulmanlar üzerinde çalışır. Yoğun egzersizler için uygun bir üründür.

Rio Roller Script Teal Quad Paten

Rio Roller Script Teal Quad Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Görünümüyle kalpleri fetheden Rio Roller Script Teal Quad Paten paten önerileri listemizin en popüler modellerindendir. Retro tarzıyla göz kamaştıran Rio Roller Script Teal Quad Paten’de 4 teker vardır. Sıra dışı ve estetik bir görünüme sahip olan ve yüksek topuklu destek bulunan Rio Roller Script Teal Quad Paten’in freni de vardır. En kaliteli patenler arasında yer alan Rio Roller Script Teal Quad Paten vegan dostu PVC deriden üretilmiştir. Üründe özel Rio Coaster tekerler kullanılır.

Hattrick Pt-450

Hattrick Pt-450
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi patenler ile oluşturulan paten tavsiyesi listemizde fiyat – performans ürünü olarak ön plana çıkan Hattrick Pt-450 sahil yolu gibi düz zeminlerde kullanıma uygundur. Temel paten sürüşü için uygun olan Hattrick Pt-450’nin her zemine uygun olarak geliştirilmiş özel bir tasarıma sahiptir. 

Zıplamanın neden olduğu darbelere karşı dayanıklıdır. Üst kısmı yüksek kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Dış kaplamasının üretiminde soğuğa karşı korumalı, direnç  sağlayan PP materyal kullanılmıştır. PVC deri malzeme soğuğu ve direnci emmektedir. Tasarımında yer alan havalandırma bölgeleri uzun süreli kullanımlarda kullanıcının ayağının önlemesini sağlayan önemli bir faktördür. Cırt bantlarını isteğe göre ayarlamak mümkündür.

Busso Raider Alüminyum Ayarlanabilir Paten

Busso Raider Alüminyum Ayarlanabilir Paten
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Paten önerileri listemizin fiyat – performans modellerinden Busso Raider Alüminyum Ayarlanabilir Paten’in yan tarafında yer alan kaydırmalı mandal kısmının ileri geri hareket ettirilmesi yoluyla ayak numarasına göre ayarlama yapmak mümkündür.

Abec-7 rulmanlar, güçlü fren yapısı, 70MM çap ve 82A sertlikte silikon tekerlekler gibi özellikleriyle ön plana çıkar. Nefes alabilen dış yüzeyi ve konforlu iç ayakkabı dizaynıyla rahat bir kullanım imkanı sunar. Farklı ve dinamik dış dizaynı sayesinde keyifli bir paten sürme deneyimi yaşatır.

Yorum yapın