En İyi Park Yatak Önerileri

Bebeklerin rahat ve güvenli bir uyku uyuması, oyun oynaması ve çevrelerini keşfetmesi ebeveynlerin en önemli önceliklerinden biridir. En iyi park yatak modelleri bu noktada ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Park yatak önerileri listemizde yer alan geniş park yatak modelleri uygun fiyatları, güvenli tasarımları ve uzun süre kullanım imkanı sunan sağlamlıklarıyla beğeni toplar. 

En Kaliteli Park Yatak Tavsiyeleri

Park yatak tavsiye listemizde yer alan ve en iyi park yatak markası isimleri tarafından üretilen modeller doğumdan itibaren kullanılabilir. Hafif ve taşınabilir tasarımlarıyla dikkat çeken park yataklar bebeğin büyümesiyle birlikte güvenli bir oyun alanı olarak kullanılabilir. Siz de en iyi anne yanı park yatak modelleri arasından seçim yapmak için anne yanı park yatak önerileri listemizi inceleyebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Kanz Olympos Kanz Park Yatak10/10
2Kanz SleepSide +Plus Park Yatak10/10
3Joie Kubbie Sleep Oyun Parkı Park Yatak10/10
4Fred Mayer Comfort 8 in 1 Yükseklik Ayarlı Sallanabilir Anne Yanı Beşik ve Park Yatak10/9.9
5Uni Baby Lindo Oyun Parkı10/9.9
6Prego Miami Basic Anne Yanı Oyun Parkı Park Yatak10/9.9
7Chicco Good Night10/9.8
8Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Oyun Parkı10/9.8

Ek Konforlu Park Yatak Öneri Listesi

Bebeklerin uyurken de uyanıkken de konforlu zaman geçirmesini sağlayan ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan en iyi park yatak modellerini sizin için park yatak önerisi listemizde bir araya getirdik.

Kanz Olympos Kanz Park Yatak

Kanz Olympos Kanz Park Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

Park yatak tavsiyesi listemizin ilk sıradaki ismi Kanz Olympos Kanz Park Yatak en iyi park yatak markası olarak kabul edilen isimlerden Kanz kalitesini sunar. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Farklı yaşlar için ek ara katları vardır. Kanz Olympos Kanz Park Yatak’ta alt değiştirme ünitesi ve bebeğin eşyalarının koyulabileceği geniş saklama cepleri bulunur.

Kanz SleepSide +Plus Park Yatak

Kanz SleepSide +Plus Park Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

Park yatak önerileri listemizin en çok tercih edilen isimlerinden Kanz SleepSide +Plus Park Yatak sağlam metal gövde, fermuarlı kolayca çıkarılıp takılabilen ara kat ve sabitlenebilen sallanma ayakları gibi özellikleriyle beğeni toplar. Yan uzun kısımlarda yer alan asansör mekanizması sayesinde anne yanı olarak kullanılabilir. 

Geniş alt değiştirme ünitesi, eşya saklama cebi, ekstra dolgulu şilte ve ekstra lastikli cibinlik gibi özellikleriyle işlevsel bir üründür. Taşımayı kolaylaştıran iki adet frenli tekeri vardır. Fermuarlı kapısından bebekler oyun sırasında rahatça girip çıkabilir. File pencerelerden bebek rahatça görülebilir. 

Nemli bir bezle temizlenmeye uygun olan Kanz SleepSide +Plus Park Yatak’ın temizliği için kimyasal bileşenli temizleyiciler, amonyak ya da çamaşır suyu kullanmamak gerekir. Güneş ışığı solmasına neden olabilir. Bu nedenle kullanılmadığı zamanlarda güneşe maruz kalma riski bulunan alanlarda saklanmamalıdır. 

Joie Kubbie Sleep Oyun Parkı Park Yatak

Joie Kubbie Sleep Oyun Parkı Park Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

Park yatak tavsiyesi listelerinin beğenilen modellerinden biri olan Joie Kubbie Sleep Oyun Parkı Park Yatak bağlantı klipsleriyle yatağa sabitlenir. Böylece bebeklerin güvenli bir şekilde uyumasına yardımcı olur. Dört tarafından havalandırma amaçlı özel astar kumaş bulunur. Çıkarılabilir ara katı sayesinde park yatak uzun süre boyunca kullanılabilir. Kolay katlanıp kurulabilir yapısı her yere kolayca taşınmasına yardımcı olur. Katlandığında az yer kaplayan tasarımıyla beğeni toplar. 

Çocukların park yatağa giriş çıkışını kolaylaştırmak için fermuarlı girişi bulunur. Kompakt ve ultra güvenli çerçevesi ile kullanım kolaylığı sağlar.

Fred Mayer Comfort 8 in 1 Yükseklik Ayarlı Sallanabilir Anne Yanı Beşik ve Park Yatak

Fred Mayer Comfort 8 in 1 Yükseklik Ayarlı Sallanabilir Anne Yanı Beşik ve Park Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

Park yatak önerileri listemizin sıradaki ismi Fred Mayer Comfort 8 in 1 Yükseklik Ayarlı Sallanabilir Anne Yanı Beşik ve Park Yatak hem anne yanı beşik hem oyun parkı olarak kullanılabilir. Yükseklik ayarı ile her yatağa uygundur. Sallanma ayakları sayesinde sallanabilen Fred Mayer Comfort 8 in 1 Yükseklik Ayarlı Sallanabilir Anne Yanı Beşik ve Park Yatak’ın bakım organizesi, alt açma ünitesi ve yan saklama gözü gibi özellikleri bulunur. 

Bebeklerin sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanan Fred Mayer Comfort 8 in 1 Yükseklik Ayarlı Sallanabilir Anne Yanı Beşik ve Park Yatak kullanım kolaylığı ve 360 derece sineklik setiyle bebeklere ekstra koruma sağlar. Ortasında bulunan ekstra ayak ile tam 5 noktadan yere basma özelliği vardır, bebekler için bu sayede maksimum güvenlik sunar. 

Modern ve sağlam bir şekilde üretilen kasası kolayca monte edilebilir. Kaliteli, kalın kapitoneli yatak matıyla ultra konforludur. Avrupa Birliği şartnamesine göre en üst teknolojiyle üretilmiştir. Bebeğin güvenliği için yatağın 4 tarafı özel kalın sünger ve kapitone ile desteklenmiştir. 

Uni Baby Lindo Oyun Parkı

Uni Baby Lindo Oyun Parkı
n11 Fiyatını Öğren!

Bebeklerin sağlığını ve güvenliği için özel olarak üretilen ve park yatak önerileri listemizin beğenilen isimlerinden olan Uni Baby Lindo Oyun Parkı modern, sağlam ve hafif özel üretim portatif kasaya sahiptir. Kolay montaj ve kullanım imkanı ile önce çıkan Uni Baby Lindo Oyun Parkı kaliteli kalın yatak matıyla ultra konforludur.

Yan kenarında bebeğin Uni Baby Lindo Oyun Parkı’na kolayca girip çıkabileceği fermuarlı pencere vardır. İki ayaktaki frenli tekerlekleriyle kolayca taşınır. Kademeli yatak yüksekliğinin aya ve yaşa göre yükseltilip alçaltılabilmesi mümkündür. Sallanma alt demirleriyle kullanımı kolay olan Uni Baby Lindo Oyun Parkı beşik olarak kullanılabilir. Özel cibinliği sayesinde sineklerden tam koruma sağlar. Silinebilir kumaşı ile ebeveynlerin beğenisini kazanır.

Prego Miami Basic Anne Yanı Oyun Parkı Park Yatak

Prego Miami Basic Anne Yanı Oyun Parkı Park Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

70×110 bebek yatağı tavsiye ve anne yanı park yatak önerileri listelerinin değişmez ismi Prego Miami Basic Anne Yanı Oyun Parkı Park Yatak sallanma aparatı sayesinde beşik olarak sallanabilir. Kısa kenarında bebeğin kolayca girip çıkmasını sağlayan fermuarlı pencere bulunur. Farklı yaşlarda kullanım imkanı veren ilave ara katı vardır. Anne yanı olarak ayarlanabilir. Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir. Fermuarlı taşıma çantası, portatif cibinlik ve pek çok farklı özelliği ile en iyi park yatak modelleri arasında yer alır.

Chicco Good Night

Chicco Good Night
n11 Fiyatını Öğren!

Park yatak tavsiyesi listemizdeki popüler ürünlerden Chicco Good Night şemsiye gibi kapanan tasarımıyla dikkat çeken, kullanışlı ve konforlu bir üründür. Bebeklerin güvenli ve konforlu bir uyku alması için ideal seçimlerdendir. Dört tarafında açma ve kapama düğmeleri vardır. Yatağın iki kısa kenarında bulunan sıkı örülmüş fileli yuvarlak pencereler etkili bir havalandırma sağlar. İki uzun kenarın tamamen açılmasıyla bebek yataktan kendi başına çıkabilir, anne için yatağı hazırlama süreci kolaylaşır.

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Oyun Parkı

Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Oyun Parkı
n11 Fiyatını Öğren!

Anne yanı park yatak önerileri listemizin beğenilen ismi Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Oyun Parkı doğumdan itibaren kullanılabilir. 0-9 kg arasındaki bebekler için ara kat yani 1. kat ve çocuklar için 2. kat kullanıma uygundur. Kenar plastiklerinde bulunan düğmelere basılarak bir dakikadan daha kısa bir süre içinde anne yanı olarak kullanılmaya başlanabilir. Ürünün içinde bulunan güvenlik kemeri sayesinde ebeveyn yatağına sabitlenerek anne yanı olarak güvenli bir kullanım imkanı sunar. 

Toplam 8 adet büyük, şık ve kullanışlı malzeme koyma yeri vardır. 6 gözlü lüks malzeme sepeti ile 2 adet yan malzeme gözü bulunur. Özel üretim kumaşı ekstra kalın, silinebilir, uzun ömürlü, ekstra sofi ve şıktır. Özel tasarımlı cibinliği bebeklerin arılardan, sivrisineklerden ya da diğer haşerelerden korunmasına yardımcı olur. 4 yanında bulunan beyaz klipsi sayesinde oyun parkına tam oturan Holmer Maxi Comfort Coolstyle Anne Yanı Oyun Parkı kayma ya da sıyrılma gibi istenmeyen durumları önler. 

Yorum yapın