En İyi Mor Şampuan Önerileri

Sarı, gümüş ve beyaz saçlar bakımı en zor saçlardır. Saçların bakımı, boyası ve diğer işlemler en iyi kuaförlerde yaptırılsa dahi doğru bakım ürünleri kullanılarak gerekli bakım uygulamaları yapılmazsa saçlarda turunculaşma görülmesi riski yüksektir. Olası bir turunculaşmanın ortadan kaldırılması amacıyla farklı özelliklere sahip bir şampuan kullanılmalıdır.

Saçlarda istenmeyen renk yansımalarının önlenmesi için özel olarak formüle edilen en iyi mor şampuan çeşitleri ile oluşturulan mor şampuan önerileri listemizde “En iyi mor şampuan hangisi” sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Turunculaşmayı Önleyen En İyi Mor Şampuan Tavsiyesi

Mor şampuan en iyisi olarak kabul edilen en etkili mor şampuan çeşitleri genellikle sarı saçlılar kullandığından sarı saçlar için şampuan önerileri sıklıkla karşımıza çıkar. Oysa ki saçlarında istemediği bir turunculuk olan ve bu rengin daha soğuk bir tna taşınmasını isteyen koyu saçlı kişiler de en iyi mor şampuan markaları tarafından üretilen çeşitler arasından seçim yapmak için hangi mor şampuan daha iyi öğrenmek isterler.

SıraMarkaPuan
1Piel Silver-Mor Şampuan10/10
2Loreal Silver – Gri ve Beyaz Saçlar İçin Şampuan 10/10
3Keune CARE Silver Savior Shampoo10/9.9
4Milk Shake Silver Shine Light Shampoo10/10
5Borthe Professional Silver Shampoo Mor Şampuan10/9.8
6Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan10/9.8
7Pantene Hair Biology Silver/Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı10/9.9
8Colorinn Stardust Silver Şampuan10/9.8
Kuaförlerin Kullandığı Mor Şampuan Tavsiye Listesi

Kuaförlerin Kullandığı Mor Şampuan Tavsiye Listesi

Hayallerinizdeki saç rengine sahip olmaki için kullanmanız gereken ve en iyi mor şampuan markası tarafından üretilen en iyi mor şampuan çeşitleri için mor şampuan önerisi listemizi inceleyebilirsiniz.

Piel Silver-Mor Şampuan

Piel Silver-Mor Şampuan
Amazon Fiyatını Öğren!

Mor şampuan öneri listemizde en çok tercih edilen isimlerden Piel Silver-Mor Şampuan genellikle beyaz ve gri renkli saçlarda kullanılır. Platin gibi açık sarı tonlarındaki saçlarda da istenmeyen yansımaların giderilmesi amacıyla kullanılır. Gri ve beyaz saçlardaki istenmeyen sarı yansımaları önler, ayrıca çok daha canlı ve parlak görünmelerine yardımcı olur.

Açma işlemi uygulanmış gri beyaz ve sarı platin saçlarda kullanıma uygundur. Saçın nazik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ayrıca saçın günlük bakım ihtiyacını karşılar. Saç renginin korunmasına katkıda bulunur.

Loreal Silver – Gri ve Beyaz Saçlar İçin Şampuan

Loreal Silver - Gri ve Beyaz Saçlar İçin Şampuan
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi mor şampuan çeşitlerinden Loreal Silver – Gri ve Beyaz Saçlar İçin Şampuan gri ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Saçlardaki istenmeyen sarı yansımayı önler. Zamanın ve güneşin etkisine bağlı olarak saçta meydana gelen renk solmalarını ve değişimlerini engeller. Her zaman için daha canlı ve parlak saçlara sahip olmayı sağlar. 

En etkili mor şampuan modellerinden Loreal Silver – Gri ve Beyaz Saçlar İçin Şampuan’ın formülünde saçları yumuşatma özelliğine sahip katyonik ajanlar ve aminoasitler vardır. Gri ve beyaz saçların kusursuz parlaklığa ve ışıltıya sahip olmasını sağlamak için kullanılabilecek mor şampuan önerileri arasında yer alır. Günlük kullanıma uygun bir üründür.

Keune CARE Silver Savior Shampoo

Keune CARE Silver Savior Shampoo
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi mor şampuan markaları tarafından üretilen en iyi mor şampuan çeşitlerinden biri olan Keune CARE Silver Savior Shampoo sarı, beyaz, gümüş ve platin tonlardaki saçların canlı ve parlak kalmasını sağlar. 

İstenmeyen sıcak tonların etkili bir şekilde nötralize edilebilmesi için menekşe pigmentlerine sahiptir. Saçlara ipeksi yumuşaklık kazandıran Provitamin B5 aynı zamanda saçın iç yapısını koruması v hacim kazanmasına yardımcı olması için buğday proteinleri ile zenginleştirilmiş bulunmaktadır.

Milk Shake Silver Shine Light Shampoo

Milk Shake Silver Shine Light Shampoo
Amazon Fiyatını Öğren!

Mor şampuan önerileri listemizin sıradaki ismi Milk Shake Silver Shine Light Shampoo gri, beyaz ve platin saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Sülfatsızdır. Beyaz ve gri saçlarda istenmeyen sararmaların önlenmesi amacıyla çeşitli bileşenler içerir. Bakım ve koruma etkisine sahiptir. Özel viyole pigmentleri saçlardaki istenmeyen sarı yansımaları ortadan kaldırır. Süt proteinleri ise saça derinlemesine nüfuz eder ve saçların yapısını güçlendirir.

Borthe Professional Silver Shampoo Mor Şampuan

Borthe Professional Silver Shampoo Mor Şampuan
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi mor şampuan markaları arasında yer alan Borthe Professional Silver Shampoo Mor Şampuan beyaz ve sarı saçlar için anti-sarı etki şampuanıdır. Yeniden yapılandırıcı özelliğe sahiptir ve saçları yeniler. İlk uygulamada saçların istenilen ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur. Özel formülü saçların yeniden güçlenmesini desteklemeye yardımcı olur.  

Mor şampuan öneri listemizdeki popüler isimlerden Borthe Professional Silver Shampoo Mor Şampuan özel bakım ihtiyacı olan saç tiplerinde kullanıma uygundur. Formülünde yer alan ipek proteinleri istenmeyen sarı saçların nötrüze edilmesine katkıda bulunur. 

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan
Amazon Fiyatını Öğren!

En etkili mor şampuan olarak sıklıkla anılan isimlerden Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan kremisi ve koruyucu bir formüle sahiptir. Saçlara ekstra nem verir. Bu sayede pürüzsüz ve ipeksi bir saç dokusuna kavuşulur. Ekstra nemin diğer bir faydası yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı olmasıdır.

Provoke Touch Of Silver Renk Koruyucu Mor Şampuan’ın optik parlatıcıları parlaklığın artmasına ve saç renginin canlanmasına yardımcı olur. Saçı içten koruma özelliği sayesinde saç renginde matlaşmayı önler. Aynı zamanda yumuşaklığı ve nemi saça hapsetme görevini üstlenir. Düzenli kullanımla birlikte saçların beslenmesi ve derinlemesine bir nem hissi sağlanması mümkün olur.

Pantene Hair Biology Silver/Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı

Pantene Hair Biology Silver/Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı
Amazon Fiyatını Öğren!

Sarı saçlar için şampuan önerileri olarak en çok paylaşılan mor şampuan önerisi Pantene Hair Biology Silver/Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı’dır. Gri ve sarı renkli tüm saçlarda renk tonlarını düzenleme, boya sonrasında ortaya çıkması olası istenmeyen turuncu yansımaları nötralize etme, saç rengindeki değişimlerle solmaları engelleme ve saç rengini canlandırma amacıyla formüle edilmiştir. 

Pantene Hair Biology Silver/Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı sarı ve gri saçların rengini parlaklaştırır, canlandırır ve yumuşak saçlara sahip olmaya yardımcı olur. İhtiyaca uygun ve özel cilt bakımı anlayışını saç bakımına da getiren Pantene Hair Biology Silver/Mor Şampuan Sarı Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı saçların biyolojisine uygun Pro-V, Jojoba yağı ve yüksek yoğunluklu antioksidanlar içerir. 

Pro-V saçlara gresinim duyduğu besleyiciliği ve gücü sağlayan bir vitamin olma özelliğine sahiptir. Antioksidanlar saçı yıpratıcı iyonlarla güneşin zararlı UV ışınlarından kaynaklanan turunculaşmaları önler. Saçın çeşitli nedenlere bağlı olarak kaybolan parlaklığını geri kazandıran jojoba yağı boyadan dolayı kuruyan mat saçlarla saç derisini besler, nemlendirir ve yumuşatır. Zengin formülünde saçta kullanılması sağlıklı olmayan mineral yağlar, renklendiriciler, fosfatlar ve etanol içermez. En iyi sonuçların elde edilebilmesi için şampuan, saç kremi ve renk canlandırıcı maske ürünleriyle kombine bir şekilde kullanılmalıdır.

Colorinn Stardust Silver Şampuan

Colorinn Stardust Silver Şampuan
Amazon Fiyatını Öğren!

Colorinn Stardust Silver Şampuan mor şampuan önerileri listemizdeki diğer bir isimdir. Gri ve beyaz saçlarda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Saçta çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen renk solmalarını ve renk değişimlerini önleyerek canlı ve parlak saçlara kavuşma imkanı verir.

En etkili mor şampuan olarak kabul edilen isimlerden Colorinn Stardust Silver Şampuan’ın formülünde bulunan katyonik ajanlar ve aminoasitler saçları yumuşatır. Gri ve beyaz saçlarda istenilen ışıltının ve parlaklığın sağlanmasında önemli bir rol üstlenir.

En iyi mor şampuan çeşitlerinden Colorinn Stardust Silver Şampuan günlük olarak kullanılabilir. Saçta çeşitli nedenlerle ortaya çıkan protein kayıplarını geri kazandırma özelliği taşır. Nemli saça masaj yaparak uygulanmalıdır. Tüm saça köpürterek yayılır ve iyice durulanır. Gerekli durumlarda işlem tekrarlanır. Düzenli kullanımla yumuşayan ve pürüzsüzleşen gri ve beyaz saçlar saf canlı renklerini geri kazanırlar.

Yorum yapın