En İyi Mısır Patlatma Makinesi Tavsiyeleri

Evde ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli akşamların vazgeçilmezi olan patlamış mısırın tadını çıkarmak için artık tencere ya da tavayla uğraşmak zorunda değildiniz. Kolay, hızlı ve lezzetli mısır patlatma imkanı veren en iyi yağlı mısır patlatma makinası seçeneklerinin de yer aldığı en iyi mısır patlatma makinesi öneri listemizde beğenilerinize uygun bir model bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Film Keyfinizi Katlayacak En İyi Mısır Patlatma Makinesi Öneri Listesi

Bilenler bilir gerek sinemada gerek evde patlamış mısır olmadan o filmin tadı çıkmaz. Peki size mısır patlatma makinesi tavsiye listemizdeki en iyi mısır patlatma makinesi markaları sayesinde sinema keyfini evinize taşıyabileceğinizi söylesek…Hadi  o zaman daha fazla beklemeden popcorn makinası tavsiye listemizi incelemeye başlayalım.

SıraMarkaPuan
1WMF Kitchenminis Mısır Patlatma Makinesi10/9.9
2Arzum Ar228 Corny Mısır Patlatma Makinesi10/10
3Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso XL10/9.9
4Cookplus Mısır Patlatma Makinesi10/9.8
5Goldmaster GM-423 Patpat Mısır Patlatma Makinesi10/9.9
6Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi10/9.8
7Cvs DN 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi10/9.7
En İyi Mısır Patlatma Makinası Markaları

En İyi Mısır Patlatma Makinası Markaları

Mısır patlatma makinesi öneri listemizdeki modellerden en beğendiğinizi seçerek tadına doyamayacağınız patlamış mısırlara hızlıca ulaşabilir, evinizin konforunda benzersiz dizi ve film akşamları yapabilirsiniz.

WMF Kitchenminis Mısır Patlatma Makinesi

WMF Kitchenminis Mısır Patlatma Makinesi
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Mısır patlatma makinesi tavsiye listelelerinin değişmez isimlerinden WMF Kitchenminis Mısır Patlatma Makinesi kullanarak evinizde yalnızca birkaç dakika içinde sıcacık, çıtır çıtır mısırlara kavuşabilirsiniz. En iyi patlamış mısırı elde etmek üzere tasarlanan WMF Kitchenminis Mısır Patlatma Makinesi ile elinizdeki tüm mısırları yumuşacık bir şekilde patlatabilirsiniz.

WMF Kitchenminis Mısır Patlatma Makinesi’nin 2.2 litrelik haznesi vardır. Pek çok kişiye yetecek mısırı tek seferde elde etmeyi sağlar. Yalnızca birkaç dakika süren mısır patlatma işleminden sonra damak tadınıza en uygun mısırları elde etmek için yağ oranını ve mısırların aromasını istediğiniz gibi belirlemek sizin elinizde. Aromaları doldurma deliğinden kaselerin içine dökerek istediğiniz aromaya sahip mısırlar patlatabilirsiniz.

Patlamış mısır hazır olduğunda yalnızca cihazı ters çevirmeniz yeter. Böylece etrafı dağıtmadan ve kirletmeden kolayca servis edebilirsiniz. Gövdesinin ve tutacak bölümlerinin çalışma sırasında ısınmaması önemli bir avantajdır. 

Arzum Ar228 Corny Mısır Patlatma Makinesi

Arzum Ar228 Corny Mısır Patlatma Makinesi
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi mısır patlatma makinesi denilince akla ilk gelen isimlerden Arzum Ar228 Corny Mısır Patlatma Makinesi kesintisiz 5 dakika çalışma özelliğine sahiptir. Isıya dayanıklı bir gövdesi, geniş ağızlı çıkarılabilir üst kapağı ve özel ölçü kabı vardır. Katı ya da sıvı yağ, şeker, tuz kullanılmadan çalışır. Bunların kullanılması Arzum Ar228 Corny Mısır Patlatma Makinesi’ne hasar verebilir. Makine sürekli olarak 5 dakikadan fazla çalıştırılmamalıdır. Soğuması için 15 dakika beklenmelidir. Otomatik olarak kapanmaz. Aşırı derecede ısınmanın önlenmesi için çalıştırılmadan önce mısır eklenmeli ve içinde mısır yokken çalıştırılmamalıdır.

Yağ kullanarak mısır patlatmak isteniliyorsa ölçek kabının içinde margarin ya da tereyağı eritmek mümkündür. Makine çalışırken ortaya çıkan ısı yağı eritir. Ancak erimiş yağın makinenin içine dökülmemesine dikkat etmek gerekir. Mısır patlatma işlemi bitince alttaki kasede toplanan mısırların üzerine eritilmiş yağ ve tuz dökülmesi ile istenilen lezzet yakalanabilir.

Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso XL

Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso XL
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Mısır patlatma makinesi öneri listemizde en çok tercih edilen modellerden Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso XL özel sıcak hava pişirme yöntemiyle 2 dakikadan daha kısa bir sürede 60 gram mısırın kokulu ve hafif patlamış mısıra dönmesini sağlar. Çıkarılabilir kasesi sayesinde çıtır, sıcak ve taze yapılmış patlamış mısırı doğrudan masaya ya da koltuğa koymak mümkündür. 

Kaymak ayakları ve şeffaf kapağı kullanım sırasında konfor sağlar. 1100 Watt gücünde çalışan Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso XL yağsız kullanıma uygundur ve gevrek mısır taneleri elde etmenin en konforlu yolunu sağlar. Kullanıcılardan tam not almayı başaran Ariete Party Time Patlamış Mısır Makinesi Rosso XL kompakt tasarımı sayesinde son derece kolay bir şekilde muhafaza edilir.

Cookplus Mısır Patlatma Makinesi

Cookplus Mısır Patlatma Makinesi
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Mısır patlatma makinesi tavsiye listemizin en popüler isimlerinden Cookplus Mısır Patlatma Makinesi yapışmaz kaplama, hızlı patlatma ve tasarım konusunda rakiplerine karşı son derece avantajlıdır. Yapışmaz kaplaması sayesinde pratik bir servis imkanı sunar. Hızlı ve pratik olmasının yanı sıra rengi ve görünümüyle de dekoratif özelliklere sahiptir. Tek seferde yaklaşık 20 kap mısır patlatma kapasitesine sahiptir. Sağlıklı ve hafif mısır patlakları yapmak için yağsız olarak kullanılabilen bir makinedir. 

En iyi mısır patlatma makinesi markaları arasında yer alan Cookplus’ın mısır patlatma makinesi ile en lezzetli atıştırmalıkları en hızlı şekilde hazırlamak mümkündür. Son derece kolay kullanılabilen Cookplus Mısır Patlatma Makinesi yapışmaz mısır patlatma yüzeyi sayesinde pratik bir şekilde temizlenebilir.

Goldmaster GM-423 Patpat Mısır Patlatma Makinesi

Goldmaster GM-423 Patpat Mısır Patlatma Makinesi
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Popcorn makinesi tavsiye listemizin sıradaki ismi Goldmaster GM-423 Patpat Mısır Patlatma Makinesi 700 Watt enerji tüketir. Bu sayede içine aldığı yüksek miktardaki elektriği performansıyla birleştirir ve ısıya dönüşmesini sağlar. Isınma işlemi beklenenden daha hızlı gerçekleşir ve mısırlar en iyi şekilde pişer.

Tüm koşullara uygun olarak tasarlanmış yapısıyla yağlı ve tuzlu mısırları içine alır, en iyi şekilde patlatır. Özel olarak tasarlanmış yapısının sağladığı diğer bir avantaj yağ ve tuzun makinenin parçalarına zarar vermemesidir. Bu sayede uzun süreli olarak kullanılabilir.

Tasarıma yalnızca mısır patlatmaya değil tabak görevi görmeye de uygundur. Çıkarılıp takılabilen parçaları, mısırların ayrı bir tabağa boşaltılması gerekmeden iki işlemi tek seferde yapmasını sağlar. Çok işlevli hazne kapağı mısırların dışarı dağılmasını engeller ve ölçme aracı olarak kullanılabilir.

Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi

Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi mısır patlatma makinesi modellerinden biri olan Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi sayesinde evinizin salonunu konforlu bir sinema salonuna dönüştürebilirsiniz. 12 fincana kadar patlamış mısır pişirme kapasitesi vardır. Düşük kalorili olduğundan Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi ile patlatılan mısırlar keyifli bir şekilde tüketilebilir. 

Mısır patlatma makinesi öneri listemizin en beğenilen isimlerinden Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi mısır patlatmak için sıcak hava sirkülasyonundan faydalanır. Sıcak hava, makinede dolaşarak sıcaklığı optimum patlama seviyesine getirir. Yağ ve katı yağ ihtiyacını ortadan kaldıran Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Patlamış Mısır Makinesi’nin kapağı kullanışlı bir ölçü kaşığı olarak iki katına çıktığından israf olmadan istenildiği kadar mısır patlatmak mümkündür.

CVS DN 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi

CVS DN 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Mısır patlatma makinesi tavsiye listemizin fiyat performans ürünü CVS DN 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi sinema salonlarında yediğiniz lezzette mısırı evinizin konforunda hazırlamanızı sağlar. Biraz yağ ve isteğinize bağlı olarak tuz ekleyebilir, muhteşem lezzete sahip mısırlar elde etmeyi başarabilirsiniz. Yağsız olarak kullanılabilen CVS DN 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi aynı zamanda en iyi yağlı mısır patlatma makinası modelleri arasında yer alır. Mısırı yağsız bir şekilde patlatmak aynı zamanda temiz bir kullanım imkanı sağlar.

Mısır makinesinin iç hacmi son derece büyük olduğundan kalabalık ailelere yetecek kadar mısır patlamak CVS DN 8001 Pop Star Mısır Patlatma Makinesi ile mümkündür. Alt kısmına yer alan kaymaz ayakları, mısır patlatma işlemi sırasında makinenin kaymasını önler.

Yorum yapın