En İyi Mini Buzdolabı Önerileri

Mini buzdolapları kullanışlı boyutları sayesinde ihtiyaçları konforlu bir şekilde giderme imkanı sunar. Yazlıklarda, ofislerde ve karavanlarda kullanımı vazgeçilmez olarak kabul edilen en iyi mini buzdolabı ürünlerini sizler için mini buzdolabı öneri listemizde bir araya getirdik. 

En Kullanışlı Mini Buzdolabı Tavsiye Listesi

İş yerlerinde, yurtlarda, otellerde ve daha pek çok farklı mekanda kullanımı sıklıkla tercih edilen mini buzdolapları alan tasarrufu konusunda son derece avantajlıdırlar. Klasik buzdolaplarına göre daha düşük hacimli olan mini buzdolapları aynı görevi yerine getirirler. Genellikle statik soğutucu özelliği olan mini buzdolaplarının no-frost gibi yüksek performansa sahip seçenekleri de vardır. Mini buzdolabı tavsiye listemizde siz de en iyi büro tipi buzdolabı ve en iyi tezgah altı buzdolabı gibi farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Vestel Retro SB1430110/10
2Beko 754140 MB 140 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı10/10
3Altus AL 305 B Tezgah Altı Mini Buzdolabı10/9.8
4Vestel SB9001 89 LT Mini Buzdolabı10/9.9
5Regal BT 1001 90 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı10/9.9
6Flavel FLV 1090 85 LT Büro Tipi Buzdolabı10/9.8
7Dijitsu DB100 93 LT Büro Tipi Buzdolabı10/9.8
8Sunny SNY-65 59 LT Statik Tezgah Altı Buzdolabı10/9.8
En Kullanışlı Mini Buzdolabı Tavsiye Listesi

Konforunuzu Sağlayacak Mini Buzdolabı Öneri Listesi

Evlerde, işyerlerinde ve karavanlarda yiyecek ve içecekleri taze ve güvenli bir şekilde depolama imkanı sunan mini buzdolapları arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçimler yapmak için mini buzdolabı öneri listemizi inceleyebilirsiniz.

Vestel Retro SB14301

Vestel Retro SB14301
n11 Fiyatını Öğren!

Retro görüntüsüyle beğeni toplayan Vestel Retro SB14301 en iyi mini buzdolabı listelerinin en çok tercih edilen modelleri arasında ilk sırada gelir. Farklı alanlarda kullanıma uygun bir boyuta sahiptir. Hızlı soğutma özelliğiyle yüksek performans sergiler. LED aydınlatması sayesinde karanlık alanlarda da buzdolabının içi rahatça görülebilir.

3 adet içecek rafıyla şişeler kolayca muhafaza edilir. Alt raf boyutunun genişliği sayesinde uzun şişeler de rahatça yerleştirilebilir. Dondurucu bölmesi yiyecekleri uzun süre muhafaza etmek için idealdir.

Beko 754140 MB 140 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı

Beko 754140 MB 140 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

Büro tipi buzdolabı tavsiyesi almak isteyenlerin sıklıkla karşısına çıkan modellerden biri Beko 754140 MB 140 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı’dır. Şıklığı, rahat kullanımı, ölçüleri ve diğer özellikleriyle öne çıkar. En dar alanlarda dahi kullanım konforu sağlar. Geniş iç hacmiyle soğutucu bölmesi yüksek performans sergiler. Net soğutucu bölme iç hacmi 101 litredir. 13 litrelik net dondurucu bölme hacmiyle dikkat çeker. Günlük dondurma kapasitesi ise 2 kg’dır. 

Şık görünümüyle mekanların estetik görünümünü tamamlar. Buzdolabı LED aydınlatma tipiyle harika bir görüş sağlar. Açık kondanseri olan mini buzdolabının kapı yönü koyulan yere uygun şekilde değiştirilebilir. Günlük enerji tüketimi seviyesi sayesinde enerji tasarrufu yapmak mümkündür. 

Altus AL 305 B Tezgah Altı Mini Buzdolabı

Altus AL 305 B Tezgah Altı Mini Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

Mini buzdolabı tavsiye listelerinin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Altus AL 305 B Tezgah Altı Mini Buzdolabı statik soğutma sistemiyle tüm ürünleri ergonomik şekilde korur, taze bir şekilde saklama imkanı sunar.

90 litrelik geniş iç hacmi sayesinde evlerde, yazlıklarda ya da iş yerlerinde kullanılabilir. Yiyecekleri özenli bir şekilde koruyacak yüksek performans sergiler. Kolayca kontrol edilebilen sistemi ve mekanik kontrol özelliğiyle yaz ve kış aylarında istenen ısı ayarında kullanılabilir. Çift raflı soğutucu kısmı sayesinde dondurucu bölme avantajlı bir şekilde kullanılabilir. Minimum enerjiyle maksimum performansa erişmeyi sağlayan bir mini buzdolabı modelidir.

Vestel SB9001 89 LT Mini Buzdolabı

Vestel SB9001 89 LT Mini Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

Mini buzdolabı tavsiye amacıyla en çok paylaşılan modellerden Vestel SB9001 89 LT Mini Buzdolabı otomatik sıcaklık kontrol özelliğiyle iç ortam sıcaklığını anında ölçer, iç ortam ihtiyacına göre sıcaklığı ayarlar. Bu sayede yiyecekler güvenli ve sağlıklı bir şekilde korunur. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanır.

Değiştirilebilir kapı açılış yönü özelliğiyle mutfaklarda alan problemi yaşanmasını önler. Mutfağın tasarımına ve alan durumuna göre kapağın açılış yönünü sağa ya da sola göre değiştirmek mümkündür. Özel soğutma sistemi soğutucu ve dondurucu bölmelerin arasından koku geçişini önleyerek yiyeceklerin daha uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı olur. Kırılmaya dayanıklı özel cam rafları, büyük ve ağır yiyeceklerin buzdolabında gönül rahatlığıyla taşınmasına imkan verir.

Regal BT 1001 90 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı

Regal BT 1001 90 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

Regal BT 1001 90 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı en iyi mini buzdolabı modellerinden biri olarak yiyeceklerin vitamin değerini koruyan enerjiden tasarruf etme imkanı sunar. Mutfaklarda alan sorunu yaşatmaksızın pratik kurulum garantisi veren Regal BT 1001 90 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı mutfaklara dekoratif açıdan uyum sağlar. Yüksek tasarım özellikleriyle beğeni toplar. 

Soğutucu ve dondurucu bölmeler arasında koku geçişini önler. Böylece yiyecekler çok daha uzun süreler boyunca taze ve sağlıklı kalır. Kırılmaya karlı dayanıklıdır, rafların ve dış kaplamasının uzun ömürlü bir kullanım için uygun tasarımı beğeni toplar. Alışkanlıklara göre özel olarak yapılandırılan Regal BT 1001 90 LT Büro Tipi Mini Buzdolabı ısı değeri, kalitesi ve yüksek uyumluluğa sahip soğutucu özellikleriyle en çok tercih edilen mini buzdolabı modellerindendir.

Flavel FLV 1090 85 LT Büro Tipi Buzdolabı

Flavel FLV 1090 85 LT Büro Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

Mini buzdolabı tavsiye listesinin beğenilen ismi Flavel FLV 1090 85 LT Büro Tipi Buzdolabı statik soğutma sistemine sahiptir. Etkin bir kullanım imkanı sunan en iyi büro tipi buzdolabı kompakt ölçüleriyle küçük ofislerde dahi kullanılabilir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun kullanım ömrü ile beğeni toplar. Buzluk ve soğutucu kısım olmak üzere iki ayrı haznede toplam 85 litrelik kullanım alanı vardır.

Standart beyaz renk seçeneğiyle üretilen Flavel FLV 1090 85 LT Büro Tipi Buzdolabı öğrenci evleri için de harika bir seçenektir. Sahip olduğu enerji sınıfıyla yıllık ortalama tüketimi 133 kWh civarındadır. Farklı derecelerde ayarlama yaparak soğutma sağlanabilir. Mevsim koşullarına uygun ayarlama yapma özelliği sayesinde gıdalar besin değerini kaybetmeden saklanabilir.

Dijitsu DB100 93 LT Büro Tipi Buzdolabı

Dijitsu DB100 93 LT Büro Tipi Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

Büro tipi buzdolabı tavsiyesi listelerinin fiyat performans ürünlerinden Dijitsu DB100 93 LT Büro Tipi Buzdolabı gıdaların uzun süre taze ve lezzetli bir şekilde korunmasını sağlar. İç kısmı kullanıcıların optimum görüş açısına ve daha fazla saklama alanına sahip olması amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. 38 desibel sessiz çalışma standardı ve düşük enerji tüketimiyle beğeni toplar. 

Özel tasarımı, şık görünümü ve enerji tasarrufuyla en çok tercih edilen mini buzdolabı modellerindendir. A+ enerji sınıfındaki Dijitsu DB100 93 LT Büro Tipi Buzdolabı’nın yıllık enerji tüketimi 112 kWh’tır. Yüksek ayarlı cam rafları isteğe uygun şekilde düzenlenip besinler için en uygun saklama koşulları oluşturulabilir. Rafların ayarlanabilme özelliği sayesinde temizlik sırasında raflar çıkarılıp her bölme kolayca temizlenebilir. Statik dondurucu mekanizmasıyla çalıştığından besinleri doğal bir şekilde soğutur, besinlerin yüzeyinde kuruma ve çatlama oluşması riskini ortadan kaldırır. 

Sunny SNY-65 59 LT Statik Tezgah Altı Buzdolabı

Sunny SNY-65 59 LT Statik Tezgah Altı Buzdolabı
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi tezgah altı buzdolabı modelleri arasında yer alan Sunny SNY-65 59 LT Statik Tezgah Altı Buzdolabı kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Makul boyutlara sahip olan Sunny SNY-65 59 LT Statik Tezgah Altı Buzdolabı soğutucu ve dondurucu bölümleri, kapak rafları gibi bölmeleriyle işlevsel bir kullanım için tercih edilebilir.

45 litresi soğutucu bölme olmak üzere toplamda 59 litrelik kapasitesiyle beğeni toplar. Yılda ortalama 106 kWh enerji tüketen Sunny SNY-65 59 LT Statik Tezgah Altı Buzdolabı sessiz ve titreşimsiz bir şekilde çalışır.

Yorum yapın