En İyi Maskara Önerileri

Güzel ve etkileyici bir makyajın olmazsa olmazı dikkat çekici bir göz makyajıdır. Göz makyajının en önemli unsurlarından biri ise hiç tartışmasız bir şekilde maskara yani rimeldir. En iyi maskara ürünlerinin kullanılması benzersiz bir göz makyajı yapmak için ilk adımdır. Farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik özelliklere sahip en iyi rimel çeşitleri ile gece ve gündüz makyajınızı en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

En Kaliteli Maskara Tavsiye Listesi

Etkileyici bakışlara sahip olmak için “En iyi rimel hangisi?” ve “En iyi maskara hangisi?” sorularına yanıt arıyorsanız; en iyi rimel markası olarak öne çıkan isimlerin ürettiği en kaliteli rimel modellerine yer verdiğimiz en iyi maskara önerileri listemizi incelemenizi öneriyoruz.

SıraMarkaPuan
1Lancome Hypnose Drama Waterproof Maskara10/10
2Sephora Size Up Maskara10/10
3M•A•C Stack Maskara10/10
4L’Oreal Paris Lash Paradise Maskara10/9.9
5L’Oreal Paris Telescopic Lift Maskara10/9.9
6Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara10/9.8
7Kiko Hacim Etkili Extra Sculpt Volume Mascara10/9.8
8Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara10/9.7
9Golden Rose Essential Great Kıvrım & Hacim Etkili Maskara10/9.7
10Farmasi Zen Maskara10/9.7

Hacimli ve Uzun Kirpikler İçin En Etkili Maskara Öneri Listesi

Göz makyajınıza belirginlik kazandıracak, kirpiklerinize daha uzun ve hacimli bir görünüm sağlayacak maskara önerileri listemizde farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun en iyi rimel modellerini bir araya getirdik.

Lancome Hypnose Drama Waterproof Maskara

Lancome Hypnose Drama Waterproof Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi maskara önerileri listemizde en çok tercih edilen rimel modelleri arasında yer alan  Lancome Hypnose Drama Waterproof Maskara kirpiklere anında yoğun hacim kazandırır. Her sürümde göz alıcı bir kirpik görünümüne erişmeye yardımcı olur. Etkili siyah pigmentlere sahip formülünde, kirpiklere anında hacim kazandırmak amacıyla geliştirilmiş balmumu bulunur.

Lancome Hypnose Drama Waterproof Maskara’nın ekstra büyütülmüş özel firmasının bir yanı dış bükey, diğer yanı düz yapıya sahiptir. Tüm kirpikleri aynı anda kavrar, yoğun hacimli bir yapılanma için sıklıkla tercih edilir. Üst üste uygulama imkanı veren akışkan kıvamlı dokusu sayesinde benzersiz sonuçlar sağlar. Üçlü Örtücü Sistem’inin içerdiği yeni komplekse cilt bakım aktif maddeleri bulunur. 

Sephora Size Up Maskara

Sephora Size Up Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

En kaliteli rimel seçeneklerinden biri olan Sephora Size Up Maskara çok boyutlu fırça tasarımı, yoğun pigmentli siyah rengi ve özel formülüyle kaliteli bir seçim yapmak isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Farklı boyutlarda liflerden oluşan fırçasıyla kirpikleri tek tek ayırır, anında yoğun hacim kazandırır ve çarpıcı makyaj stilleri oluşturmaya yardımcı olur. 

M•A•C Stack Maskara

M•A•C Stack Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi rimel markası olarak kabul edilen isimlerin başında MAC gelir. M•A•C Stack Maskara maskara önerileri listelerinin en beğenilen ürünleri arasında yer alır. Tek tek ayrılmış, uzun ve hacimli kirpik görünümüne ulaşmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Doğal görünümden dramatik görünüme kadar istenilen kirpik görünümüne ulaşmaya yardımcı olur. Yenilikçi formülü ve özel tasarımıyla beğeni toplar. Pürüzsüz uygulama imkanı veren bir maskaradır. Fırçası topaklanmayı önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. 24 saat kalıcılığa sahiptir.

L’Oreal Paris Lash Paradise Maskara

L'Oreal Paris Lash Paradise Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi maskara denilince ilk akla gelen isimlerden bir diğeri de L’Oreal Paris Lash Paradise Maskara’dır. Besleyici yağlar içeren formülü son damlasına kadar kurumaya dayanıklılık gösterir. Gül yağı, hint yağı ve mavi kantaron yağıyla zenginleştirilmiş formülü topaklanma ve kurumaya karşı dayanıklılığıyla dikkat çeker. Yoğun hacim sunmasına karşın kirpiklerde ağırlık hissine neden olmaz. 

L’Oreal Paris Telescopic Lift Maskara

L'Oreal Paris Telescopic Lift Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi rimel markası olarak kabul edilen isimlerden Loreal tarafından üretilen L’Oreal Paris Telescopic Lift Maskara maskara önerileri listemizin en çok beğenilen en iyi rimel seçeneklerinden biridir. Yoğun kirpik uzatma etkisine sahiptir. Özel çift taraflı fırçası kirpikleri tek tek ayırır ve kaldırır. Gün boyunca iz ve topaklanma oluşumunu engeller. 

Lifting, uzunluk ve hacim etkisini aynı anda sağlayan L’Oreal Paris Telescopic Lift Maskara en iyi maskara önerileri  listelerinin değişmez isimlerindendir. Seramid ile zenginleştirilen formülü sayesinde kirpiklere bakım yapan L’Oreal Paris Telescopic Lift Maskara aynı zamanda topaklanma, bulaşma ve lekelenmeye neden olmaz. 

Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara

Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

Rimel önerileri listelerinin en çok tercih edilen rimel modellerinden Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara tek tek ayrılmış, dolgun ve hacimli kirpikler sağlamak üzere formüle edilmiştir. Yelpaze şeklindeki çift taraflı fırçası ve yoğun siyah rengiyle beğeni toplar. Kirpikleri tek tek ayrılmış bir forma ulaştırır, kirpiklere hacim kazandırır ancak doğal görünümden uzaklaştırmaz. Doğal bileşenler içeren bir formüle sahip olduğundan kirpiklerde ağırlık hissine neden olmaz. 

Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara özel yelpaze fırçasıyla en kısa kirpikleri dahi tek seferde yakalar. Fırçası kirpikleri kökten uca saracak şekilde tasarlanmıştır. Bütünsel dolgunluk ve ekstra hacim kazandıran Maybelline New York Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara en iyi maskara modelleri arasında ilk sıralarda gelir. 

Kiko Hacim Etkili Extra Sculpt Volume Mascara

Kiko Hacim Etkili Extra Sculpt Volume Mascara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi rimel seçeneklerinden biri olarak maskara önerileri listemizde kendine yer bulan Kiko Hacim Etkili Extra Sculpt Volume Mascara ultra kalın kirpikler için panoramik ve hacim artırıcı bir maskaradır. Göz görünümüne derinlik katar. Hacimli panoramik efekt özelliğiyle kipriklere en iyi görünümü kazandırır. Besleyici özellikleriyle dikkat çeken Shea yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş özel bir formülü vardır. Fırçanın açılı uçları sayesinde en kısa kirpiklere dahi kolayca ulaşma imkanı verir. 

Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara

Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi maskara önerileri listelerinin fiyat – performans ürünlerinden biri olan Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara özel konik fırça tasarımıyla kirpiklere hacim kazandırır. Bu sayede takma kirpik görseline ve uzunluğuna kavuşma imkanı verir. Kirpikleri tek tek kavrama ve kolay uygulama özelliğiyle kullanıların beğenisini kazanır. Topaklanma ve dökülme gibi istenmeyen durumlar söz konusu olmadan etkisini gün boyu korur.

Kısa sürede etkili bir göz makyajı yapmaya uygun ergonomik tasarımı ve etkili formülü ile dikkat çeker. Her fırça darbesiyle kirpiklere belirginlik kazandırır. Kremsi kıvamı kusursuz bir kirpik görünümüne ulaşmaya yardımcı olur. 

Golden Rose Essential Great Kıvrım & Hacim Etkili Maskara

Golden Rose Essential Great Kıvrım & Hacim Etkili Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

Yoğun siyah rengiyle beğeni toplayan Golden Rose Essential Great Kıvrım & Hacim Etkili Maskara maskara önerileri listemizin popüler seçeneklerindendir. Kolay uygulama imkanı veren esnek fırçası ve özenle geliştirilmiş formülüyle kirpikleri tek tek kaplar. Bu sayede daha dolgun, hacimli, uzun ve belirgin kirpiklere sahip olma imkanı elde edilebilir. Gün boyu derin ve etkileyici bakışlara ulaşmaya yardımcı olan en iyi maskara modellerindendir.

Kaliteli ve etkili bir maskara ile göz makyajını tamamlamak isteyenlerin tercihi en iyi rimel modellerinden biri olan Golden Rose Essential Great Kıvrım & Hacim Etkili Maskara’dır. Mükemmel formülüyle kirpiklere ekstra hacim kazandırır. Esnek fırçası ve kolay uygulanan yoğun kremsi formülü, kirpiklerin yapışmasını önler.

Farmasi Zen Maskara

Farmasi Zen Maskara
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi maskara önerileri listemizin fiyat-performans ürünlerinden Farmasi Zen Maskara taraklı tasarıma sahip silikon fırçasıyla kirpiklerin belirgin bir şekilde uzatılmasına katkıda bulunur. Özel formülü yoğun siyah renk verir. Kirpiklere hacim kazandırır ve göz makyajını en iyi şekilde tamamlar.

Farmasi Zen Maskara’nın ekstra yoğunluğa sahip siyah pigmentleri kirpiklere çarpıcı bir görünüm kazandırmayı sağlar. Her uygulamada anında fark edilen bir makyaj yapma imkanı verir. Kirpik dibine yerleştirilen maskara fırçasını zig-zag şeklindeki hareketlerle uygulamak en iyi sonuçların alınmasını sağlar. İsteğe ve tercihe bağlı olarak birden fazla kat şeklinde uygulanabilir. 

Yorum yapın