En İyi Makyaj Bazı Önerileri

Kusursuz bir makyajın olmazsa olmazı makyaj bazıdır. En iyi prime ya da en iyi makyaj bazı modelleri sayesinde ciltteki gözenekleri yok etmek ve cildi kalıcı bir makyaj uygulaması için hazır hale getirmek mümkündür. Makyaj bazı önerileri listemizde yer alan en iyi makyaj bazları arasından seçim yaparken cilt tipini göz önünde bulundurmak önemlidir.

Makyajın Uzun Süre Kalmasını Sağlayan En İyi Makyaj Bazı Tavsiye Listesi

Makyaj bazı en iyisi olarak kabul edilen isimler sayesinde gün boyu dayanan bir makyaj uygulaması yapabilirsiniz. Cilt tipine uygun primler önerileri arasından doğru seçim yapıldığında ciltteki gözenekler ve kırışıklıklar kapatılır, cilt tonu eşitlenir. Bu sayede kullanılan makyaj ürünleri kusursuz ve net bir etki sağlar. 

En Kaliteli Makyaj Bazı Önerileri

Makyaj altı bazı olarak kullanılan ürünler sayesinde makyajınız çok daha iyi bir görünüme sahip olacak ve uzun saatler boyu kalıcılığını koruyacaktır

SıraMarka Puan
1Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer10/10
2Estee Lauder Makyaj Bazı – The Smoother Universal Perfecting Primer10/10
3Tonymoly Luminous Goddes Kapatıcı ve Aydınlatıcı Makyaj Bazı10/9.9
4Maybelline New York Fit Me Luminous & Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı10/9.9
5Herbaderm Kusursuz Ten Vitamin C Primer10/9.8
6L’Oreal Paris Infallible Super Grip Primer Güçlü Tutuş Sağlayan Makyaj Bazı10/9.9
7L’Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı10/9.8
8Golden Rose Matlaştırıcı Makyaj Bazı Make Up Primer Mattifying10/9.8
9Farmasi Vfx Pro Camera Ready Makyaj Bazı10/9.8
10Nivea Make Up Expert Mat Nemlendirici Jel Makyaj Bazı10/9.8
En Kaliteli Makyaj Bazı Önerileri

Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer

Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Makyaj bazı önerileri listemizin ilk sırasındaki Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer en iyi makyaj bazı önerilerindendir. Cilt bakımından sonra ve makyaj uygulamalarından önce kullanıma uygundur. Bezelye büyüklüğündeki bir miktar ürün, yüzün ortasından dışa doğru eşit bir şekilde uygulanmalıdır. İnce çizgilerin ve gözeneklerin görünümünün hafifletilmesi amacıyla nemlendiriciden sonra tek başına kullanılması tercih edilebilir. 

Cilt donukluğu, koyu leke ve renk eşitsizliği gibi yaş almaya bağlı olarak meydana gelen cilt tonu değişikliklerinin belirginliğini azaltır. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü azalttığı gibi 12 saat boyunca makyaj kalıcılığı sağlar. Suya dayanıklı bir yapısı vardır. Cildi 24 saat boyunca nemli tutar. Özel bir teknoloji içeren Shiseido Synchro Skin Soft Blurring Primer parçalanma, bulaşma ve akmaya karşı dayanıklı yapısıyla beğeni toplar. İçerdiği teknoloji ve 30 SPF koruma faktörü sayesinde cildi hava kirliliğine karşı da korur.

Estee Lauder Makyaj Bazı – The Smoother Universal Perfecting Primer

Estee Lauder Makyaj Bazı - The Smoother Universal Perfecting Primer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi makyaj bazı denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Estee Lauder Makyaj Bazı – The Smoother Universal Perfecting Primer ile cildi mükemmel bir makyaja hazırlamak mümkündür. Kayısı özü ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Böylece nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Sahip olduğu ipeksi formül sayesinde Estee Lauder Makyaj Bazı – The Smoother Universal Perfecting Primer ciltteki gözeneklerin ve kusurların görünümünü azaltma özelliğine sahiptir. Cilt görünümünü mükemmelleştirmeye yardımcı bir ürün olarak sıklıkla tercih edilir.

Tonymoly Luminous Goddes Kapatıcı ve Aydınlatıcı Makyaj Bazı

Tonymoly Luminous Goddes Kapatıcı ve Aydınlatıcı Makyaj Bazı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Makyaj bazı tavsiye listemizin favorilerinden Tonymoly Luminous Goddes Kapatıcı ve Aydınlatıcı Makyaj Bazı bir yandan cildi mükemmel bir şekilde kapatırken, diğer yandan kırışıklık karşıtı bakım özelliğiyle cildi yumuşatır. SPF 30 güneş koruyucu faktöre sahip olan Tonymoly Luminous Goddes Kapatıcı ve Aydınlatıcı Makyaj Bazı cildin UV ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. 

Cilt tonunu eşitleyen etkili bir makyaj bazıdır. Göz içerisine temas ettirilmemesi gereken ürün, gün içinde cilt temizlendikten sonra kullanılmalıdır. 

Maybelline New York Fit Me Luminous & Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı

Maybelline New York Fit Me Luminous & Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Makyaj bazı önerileri listemizin sıradaki ismi Maybelline New York Fit Me Luminous & Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı E vitamini içeren hafif dokulu ve özel bir formüle sahiptir. SPF 20 koruma faktörlü formülü ile cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Cildi nemlendirip pürüzsüzleştiren Maybelline New York Fit Me Luminous & Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı aynı zamanda makyajın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. 

Nemli bir bitiş sağlayan Maybelline New York Fit Me Luminous & Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı ile makyajın kalıcılığını 12 saate kadar artırmak mümkündür. Tek başına ya da makyaj altına kullanılması tercih edilebilir. 

Herbaderm Kusursuz Ten Vitamin C Primer

Herbaderm Kusursuz Ten Vitamin C Primer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi prime seçeneklerinden biri olan Herbaderm Kusursuz Ten Vitamin C Primer cildi ağırlaştırmadan, kusursuz bir şekilde kapatır. Buz kadar kaygan bir yapıya sahip olduğundan kolayca uygulanır. Formülündeki C vitamini, aydınlatıcı etki sağlar. Her cilt tipinde ve tonunda kullanıma uygundur.

L’Oreal Paris Infallible Super Grip Primer Güçlü Tutuş Sağlayan Makyaj Bazı

L'Oreal Paris Infallible Super Grip Primer Güçlü Tutuş Sağlayan Makyaj Bazı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Makyaj bazı tavsiye listemizin popüler isimlerinden L’Oreal Paris Infallible Super Grip Primer Güçlü Tutuş Sağlayan Makyaj Bazı hem makyaja hem tene çift taraflı bant gibi tutunan bir makyaj bazıdır. Fondötenin kalıcılığını artırır, yağı ve parlamayı kontrol ederek gözenek görünümünü gizler.

L’Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı

L'Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Makyaj bazı önerisi listelerinde yer bulması garanti isimlerden L’Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı ile kusursuz bir cilde kavuşmak mümkün. Gözenek görünümünü 24 saat boyunca azaltır. Fondötenin kalıcılığını artıran özel formülüyle ciltte daha sağlıklı ve yatışmış bir görünüm sağlar. Gözenek, ince çizgi ve kusurların görünümünü azaltarak cildin pürüzsüzleşmesini destekler. 

Her cilt tonunda kullanıma uygun bir yapısı olan L’Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı ciltte beyaz bir tabaka kalmasına neden olmaz. Pürüzsüz bitiş sağladığı gibi ciltte ağırlık hissine neden olmadan cilt tonunu eşitler.

Golden Rose Matlaştırıcı Makyaj Bazı Make Up Primer Mattifying

Golden Rose Matlaştırıcı Makyaj Bazı Make Up Primer Mattifying
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi makyaj bazları arasında yer alan Golden Rose Matlaştırıcı Makyaj Bazı Make Up Primer Mattifying yumuşak ve ipeksi bir yapıya sahiptir. Cilde kusursuz bir görünüm ve makyaj için uygun zemin hazırlar. Gözenekleri ve ince çizgi görünümünü azaltan Golden Rose Matlaştırıcı Makyaj Bazı Make Up Primer Mattifying hafif ve yağ içermeyen bir formüle sahiptir. Cildi matlaştırarak pürüzsüz bir görünüm elde etmeyi sağlar. 

Golden Rose Matlaştırıcı Makyaj Bazı Make Up Primer Mattifying paraben içermez. Yağlı, normal ve karma ciltlerde kullanıma uygundur. Tek başına kullanılabileceği gibi fondöten altına uygulanması da mümkündür. Bir miktar ürün cilde sürüldükten sonra kuruması beklenir ve cilt makyajı uygulanabilir.

Farmasi Vfx Pro Camera Ready Makyaj Bazı

Farmasi Vfx Pro Camera Ready Makyaj Bazı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Makyaj bazı önerisi listelerinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak kendine yer bulan Farmasi Vfx Pro Camera Ready Makyaj Bazı daha kalıcı bir makyaj için en iyi seçimlerden biridir. Şeffaf yapısı sayesinde tüm cilt tonlarıyla uyum sağlar. Gözenekleri ve kırışıklıkları anında gizler, ciltteki ince çizgi görünümünü azaltır. 

Uygulamanın ardından fondöten sürümü yapılırken de diğer kaş, göz ve yüz makyajı ürünleri sürülürken de rahatlık ve ciltte pürüzsüzlük sağlar. Makyajın kalıcılığını artıran Farmasi Vfx Pro Camera Ready Makyaj Bazı ile yumuşak ve pürüzsüz bir bitiş elde etmek mümkündür.

Nivea Make Up Expert Mat Nemlendirici Jel Makyaj Bazı

Nivea Make Up Expert Mat Nemlendirici Jel Makyaj Bazı
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Masaj bazı öneri listemizin beğenilen ürünlerinden Nivea Make Up Expert Mat Nemlendirici Jel Makyaj Bazı, makyajın uzun süre kalıcı olmasını ve cildin gün boyu nemliliğini koruması için özel olarak formüle edilmiştir. Cildi uzun süreli kalıcı ve mat bir makyaj için hazırlar. Cilt makyajını sabitleyerek gün boyu mükemmel bir görünüme sahip olma imkanı verir. 

Aynı zamanda cildi 48 saate kadar yoğun ve etkili bir şekilde nemlendirir. Hafif bir formüle sahip olduğundan cilt tarafından hızlıca emilir ve gözeneklerin tıkanması gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz.

Yorum yapın