En iyi LG Televizyon Hangisi? LG Televizyon Önerileri

Teknoloji çağının bizlere her gün yeni bir deneyim yaşattığı günümüzde vaktimizin çoğunu karşısında geçirdiğimiz televizyonlar da çıtayı giderek yükseltiyor. Televizyon denilince akla ilk gelen isimlerden biri LG olduğundan yeni bir televizyon satın almak isteyenler en iyi LG televizyon hangisi sorusunun yanıtısı aramaya başlıyor. Bu amaçla pek çok kişi LG 4K tv tavsiye listelerini inceliyor.

En Kaliteli LG Televizyon Tavsiye Listesi 2023

Giderek genişleyen ekranlar, çok daha ince ve çok daha yüksek çözünürlüklü görüntüler sunan en iyi LG televizyon modellerini incelemek ve LG televizyon en iyisi öğrenmek için LG televizyon tavsiye listemize göz atmadan geçmeyin.

SıraMarkaPuan
1LG G2 OLED65G26LA 65″ 4K Ultra HD Smart OLED TV10/10
2LG 86UQ91006LA 86″ 4K Ultra HD Smart LED TV10/10
3LG 75UQ81006LB 75″ Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV10/9.9
4LG A2 OLED48A29LA 4K Ultra HD 48″ Smart OLED TV10/9.9
5LG 55UQ81006LB 55″ 4K Ultra HD Smart LED TV10/9.8
6LG 50NANO766QA NanoCell 50″ 4K Ultra HD Smart LED TV10/9.8
7LG 43UP77006LB 43″ 4K Ultra HD Smart LED TV10/9.8
En Kaliteli LG Televizyon Tavsiye Listesi

En İyi LG Televizyon Tavsiyeleri

LG en iyi televizyonu hangisi sorusuna yanıt arayanlar için hazırladığımız LG televizyon önerileri listemize başlıyoruz. Hazır mısınız?

LG G2 OLED65G26LA 65″ 4K Ultra HD Smart OLED TV

LG G2 OLED65G26LA 65" 4K Ultra HD Smart OLED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

LG tv en iyisi denilince akla gelen ilk modellerden biri LG G2 OLED65G26LA 65″ 4K Ultra HD Smart OLED TV’dir. LG 4K Ultra HD Smart OLED TV aynı zamanda LG 4K TV tavsiye listelerinin de değişmez ismidir. Kendinden aydınlatmalı teknolojisi sayesinde keyifli bir izleme deneyimi sunar. Farklı özellikleri sayesinde son derece fonksiyoneldir.

LG 4K Ultra HD Smart OLED TV’nin yeni nesil AI işlemcisi hem ön hem arka plandaki görüntülere canlılık katar ve gerçekçi görüntü deneyimi sunar. Dolby Vision IQ teknolojisi ayrıntılara hassaslık ve görüntüye derinlik kazandırarak LG 4K Ultra HD Smart OLED TV’yi en iyi LG TV modeli olarak anılan isimlerden biri yapar.

Ethernet bağlantısı desteği vardır. Farklı içeriklere bu özellik sayesinde kolayca ulaşılabilir. Dayanıklı dış yüzeyi, çizilme ve kırılma gibi deformasyonlara karşı dayanıklıdır. 4K teknolojisi  ile net ve dinamik bir görüntü deneyimi, keyifli bir izleme deneyimi sağlar. Brightness Booster özelliği ışık verimliliği sağlayarak piksellere canlılık katar. Bu da karanlık görüntünün önlenmesi anlamına gelir. 

LG 86UQ91006LA 86″ 4K Ultra HD Smart LED TV

LG 86UQ91006LA 86" 4K Ultra HD Smart LED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi LG televizyon tavsiye listemizin sıradaki ismi LG 4K Ultra HD Smart LED TV’nin en önemli özelliklerinden biri kristal netliğinde ultra HD görüntüler sunmasıdır. Yapay zeka destekli 7. Nesil AI işlemcisi ile geliştirilmiş görüntü deneyimi sağlar. HDR10 Pro teknolojisi geniş renk aralığında olduğundan renkleri en canlı halleriyle verir. 

İnce ve şık bir tasarıma sahip olan LG 4K Ultra HD Smart LED TV ince çerçevesiyle geniş bir görüntü deneyimi yaşatmayı başarır. 20 Watt güce sahiptir. 4K olmayan içerikleri 4K olarak verme özelliğine sahiptir. Gerçek 4K’da canlı renkler ile enfes kesici ayrıntıların tadını çıkarmak mümkündür. Evin iç mekanını tamamlayan daha inc bir tasarımı ve minimal çerçevesi vardır.

LG 75UQ81006LB 75″ Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

LG 75UQ81006LB 75" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi LG tv modeli isimleri arasında yer alan LG Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV beşinci nesil AI işlemciye sahiptir. Uygulamalar arası hızlı bir şekilde geçiş yapma ve oyun sırasında hızlı tepki süresi sayesinde gecikme ve yırtılma ortaya çıkmaz.

Akıllı sesli kontrol özelliği sayesinde sesle komut vermek mümkündür. ThinQ AI teknolojisi ile kişiselleştirilmiş içeriklere kolayca ulaşmak mümkündür. Maç bildirimi gönderir ve bu sayede favori maçların kaçırılmasını önler. HDR10 Pro ve Filmmaker modu kullanılarak sinematik izleme keyfini elde etmek mümkündür. Ultra Surround ses özelliği sizi çevreleyen bir ses deneyimi yaşanmasını sağlar.

LG A2 OLED48A29LA 4K Ultra HD 48″ Smart OLED TV

LG A2 OLED48A29LA 4K Ultra HD 48" Smart OLED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

LG televizyon tavsiye listemizdeki benzersiz isimlerden LG 4K Ultra HD Smart OLED TV, 4K UHD görüntü kalitesine sahiptir. Renkleri en canlı halleri ve görüntüleri en akıcı şekilde yansıtır. Kaliteli sesler sağlayarak film ve oyun deneyimine renk katar. Ultra ince çerçeveli tasarımı sayesinde duvarda da televizyon sehpası üzerinde de son derece şık görünür. 

LG 4K Ultra HD Smart OLED TV dahili Wi-Fi sayesinde internete bağlanma özelliğine sahiptir. OLED ekranının yanı sıra dahili uygu alıcısı da vardır.

Ayrıca bakınız; En İyi OLED TV Önerileri

LG 55UQ81006LB 55″ 4K Ultra HD Smart LED TV

LG 55UQ81006LB 55" 4K Ultra HD Smart LED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

LG 4K TV tavsiye listelerindeki fiyat performans ürünlerinden LG 4K Ultra HD Smart LED TV a5 5. Nesil AI işlemcisiyle yapay zeka destekli görüntü kalitesi verir. Film ve oyun sırasında ekrandaki nesneleri algılar, renkleri en canlı şekilde yansıtır. Bulut oyun sistemine sahip olan LG 4K Ultra HD Smart LED TV net ve gölgelenme olmayan sahne deneyimi için 50 Hz görüntü tarama hızıyla çalışmaktadır. Ayrıca Webos işletim sistemiyle en güncel donanımları desteklemektedir.

ThinQ AI sesli kontrolden kişiselleştirilmiş içeriğe kadar pek çok farklı alanda LG UHD TV akıllı deneyim sağlar. Sadece sesle kolayca kontrol imkanı vardır. Akıllı Sesli Kontrol Google Asistan, Apple AirPlay, Amazon Alexa ve daha fazlası aracılığıyla yürütülür. Bu da LG HD TV’nin kontrol edilmesini hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir hale getirir.

HDR10 Pro ile parlaklık seviyesi, her görüntüdeki renk ve netlik geliştirilecek şekilde ayarlanır. Bulut oyun, oyun kontrol paneli, oyun optimizasyonu ve HGiG kullanılarak harika bir oyun deneyimi yaşanabilir. İdeal oyun için ihtiyaç duyulan tüm ayarları tek bir yerde bulmak mümkündür. Oyun kontrol paneli sayesinde mevcut oyun türü ayarları en hızlı şekilde değiştirilebilir.

LG 50NANO766QA NanoCell 50″ 4K Ultra HD Smart LED TV

LG 50NANO766QA NanoCell 50" 4K Ultra HD Smart LED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

LG televizyon önerileri listemizde en çok tercih edilen modellerden LG NanoCell 4K Ultra HD Smart LED TV kaliteli görüntü ve ses özellikleri sayesinde sinematik bir izleme deneyimi sunar. Modern tasarımıyla öne çıkar ve minimal bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. LG tv en iyisi olarak kabul edilen seçeneklerden LG NanoCell 4K Ultra HD Smart LED TV NanoCell renk teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Renkleri iyi şekilde ayrıştırarak gerçekçi görüntüler oluşturmaktadır. Ayrıca RGB dalga boylarından saf olmayan renklerin ayrılması için nanopartikülleri kullanır.

En iyi LG televizyon modelleri arasında ilk sırada gelen LG NanoCell 4K Ultra HD Smart LED TV en yeni bilgisayar oyunlarını doğrudan TV’ye getiren bir bulut oyun platformu olan NVIDIA GeForce Now’ı da destekler. Farklı cihazlarla bağlantısı sayesinde kaldığınız yerden devam etme imkanı verir.

LG 43UP77006LB 43″ 4K Ultra HD Smart LED TV

LG 43UP77006LB 43" 4K Ultra HD Smart LED TV
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

LG televizyon önerileri listemizin en çok tavsiye edilen modellerinden LG 4K Ultra HD Smart LED TV gelişmiş teknolojisi sayesinde kullanıcı memnuniyetini maksimize eder. Ultra HD görüntü sunan tasarımıyla kullanıcılara üst düzey televizyon izleme deneyimi sunar. Net ve cızırtısız bir sesi vardır. Akıllı bir televizyon modeli olarak kolay kullanım özellikleri vardır. Sevilen içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlar.

4K özelliğiyle çok daha dinamik renkler ve daha derin gölgeler için tasarlanmıştır. Gerçekçi görüntü kalitesi TV izleme deneyimini çok daha iyi noktalara taşır. Türkçe sesli komut özelliğindeki Magic Tap uzaktan kumandayla birlikte sunulmaktadır.

Yorum yapın