En İyi Lavabo Açıcı Markaları ve Önerileri

Zaman zaman hepimiz lavabo, küvet, klozet ve diğer giderlerin tıkanması sorunuyla karşı karşıya kalırız. Çoğunlukla bu tahmin edilenden çok daha can sıkıcı bir durumdur. Evde doğal lavabo açıcılar hazırlansa ve çeşitli yöntemler denense de istenilen sonucun elde edilmesi pek de mümkün olmayabilir. Bu noktada devreye giren en iyi lavabo açıcı ürünlerin pek çok farklı alternatifi vardır. En iyi lavabo açısı hangisi ve en etkili lavabo açıcı hangisi sorusuna yanıt vermeyi amaçladığımız lavabo açıcı tavsiye listemizde en iyi gider açıcı ürünlere yer vermeye çalıştık.

En Güçlü Lavabo Açıcı Marka Tavsiye Listesi

Banyo ve mutfak giderlerinde yağ, sabun artığı ve peçete gibi atıklar birikmesi zaman içinde tıkanıklığa neden olabilir. Tıkanan giderler, bakteriler dolayısıyla rahasız edici bir koku oluşmasının en önemli sebeplerindendir. Bu tür istenmeyen durumları önlemek üzere formüle edilen ve lavabo açıcı en iyisi olarak kabul edilen en güçlü lavabo açıcı ürünler lavabo açıcı öneri listemizde.

SıraMarkaPuan
1Hg Sıvı Lavabo Açıcı10/10
2Chemtex Lavabo Açıcı Sprey10/10
3Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı10/10
4Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı10/9.9
5Porçöz Ekstra Güçlü Lavobo Açıcı Jel10/9.9
6Porçöz Lavabo Açıcı Granül10/9.9
7Plus Proline Wc Banyo Gider Lavabo Açıcı Dök Aç10/9.8
En Güçlü Lavabo Açıcı Marka Tavsiye Listesi

En Etkili Lavabo Açıcı Marka Tavsiyeleri

En iyi lavabo açıcı markası ve en etkili lavabo açıcı ürünlere yer verdiğimiz lavabo açıcı tavsiye listemizdeki ürünleri incelemeden seçim yapmayın.

Hg Sıvı Lavabo Açıcı

Hg Sıvı Lavabo Açıcı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Lavabo açıcı tavsiye listelerinin en çok tercih edilen en iyi gider açıcı ürünlerinden Hg Sıvı Lavabo Açıcı su giderleri için çok güçlü, güvenli ve etili bir üründür. Sıvı formlu ürün pek çok avantaj sunmakta, bu nedenle kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Seyreltilmesinin gerekmemesi sıçrama ihtimalini azaltır. Gidere döküldüğünde sıçramaz ve köpürmez. Bazı açıcı maddelerden farklı olarak plastik lavabo borularına zarar vermesi söz konusu değildir. 

Tıkalı giderden aşağı 300 ml Hg Sıvı Lavabo Açıcı dikkatli bir şekilde döküldükten sonra 30 dakika boyunca etkisini göstermesi için bekletilir. Daha sonra bol suyla durulanır. Giderin kullanılmasını önleyen, açılması zor tıkanıklıklar varsa lavabo ılık suyla doldurulmalıdır. 300 ml Hg Sıvı Lavabo Açıcı eklendikten sonra gece boyunca bekletilir. Sabah ılık suyla yıkama yapılır. Hg Sıvı Lavabo Açıcı sudan daha ağır bir yapıda olduğu için suyun içerisinde çöker ve tıkanıklığa kadar ulaşır. Açıcıyla su basıncı birleşince açılması zor olan tıkanıklık yok edilir. Yiyecek atıkları ile yağdan kaynaklanan inatçı tıkanıklıklarda Hg Sıvı Lavabo Açıcı kullanılması önerilir.

Chemtex Lavabo Açıcı Sprey

Chemtex Lavabo Açıcı Sprey
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Lavabo açıcı öneri listemizin en çok tercih edilen isimlerinden Chemtex Lavabo Açıcı Sprey toz ürünler gibi zehirli gaz çıkmasına neden olmaz. Tıkanmış lavabo ve giderlerin açılmasını sağlayacak etkili bir formül sahiptir. 

Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı

Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi lavabo açıcı markası olarak kabul edilen isimlerden Mr Muscle tarafından üretilen Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı tıkanmış evye ve lavabo sorununu ortadan kaldırmak için tercih edilebilecek en iyi lavabo açıcılardan biridir. Her tür boruda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Borulara zarar vermeden tüm gideri temizler ve kötü kokuları başarıyla giderir. 

Mutfak ve banyo lavaboları pis sularla dolsa dahi Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı sudan ağır formülüyle doğrudan tıkanıklığın merkezine ilerler. Banyo, evye, bide ve tuvaletlerin tahliye borularında yağ, saç ve çeşitli artıkların birikiminden kaynaklanan tıkanıklıkların açılmasına katkıda bulunur. Su kaynatmaya gerek kalmayan pratik bir kullanımı vardır. Düzenli kullanımda birikintilerin neden olduğu istenmeyen kokuları ortadan kaldırır. PVC ve plastik maddelerden imal edilen sıhhi tesisat ve tahliye borularında tahribata neden olmaz.

Giderlerdeki en zorlu tıkanıklıkları açmaya yönelik formülüyle en iyi lavabo açıcı ürünler arasında yer alan Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı lavabo açıcı tavsiye listelerini popüler isimlerindendir. Evlerin her yerindeki tıkanıklıkların ve suyun yavaş akmasının nedeni olan tıkalı gider borularının temizlenmesi için haftada bir kullanıma uygundur. Tıkanıklığa doğrudan müdahale edilmesi için şişe tıkanıklığın olduğu yere dökülür ve 5 dakika kadar bekletildikten sonra bol suyla temizlenmelidir. 

Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı

Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Lavabo açıcı tavsiye listemizin popüler isimlerinden Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı son derece pratik bir şekilde kullanılabilir. Klozet, banyo, mutfak ve atık gider borularında kullanıma uygundur. Ekstra güçlü etkisiyle tuvalet ve banyo lavabolarındaki tıkanıklıkları anında açar.

Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı’nın kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Bunlar arasında ilk sırada ürünün kesinlikle ciltle temas ettirilmemesi ve kullanılacak alandaki havalandırmanın açılması gelir. Uygulamanın yapılacağı alanda su birikintisi varsa öncelikle bunun tahliyesi gerçekleştirilmelidir. Daha sonra ürünün yarısı açılmak istenen tıkalı alana boşaltılmalı, bunun üzerinden 5 dakika geçtikten sonra soğuk su dökülmelidir. Tıkanıklığın açılmaması halinde uygulama tekrarlanabilir.

Porçöz Ekstra Güçlü Lavabo Açıcı Jel

Porçöz Ekstra Güçlü Lavabo Açıcı Jel
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En güçlü lavobo açıcı ürünlerden biri olarak kabul edilen Porçöz Ekstra Güçlü Lavabo Açıcı Jel ekstra güçlü bir formüle sahiptir. Her tür lavabo giderini hatta tıkanmış ve suyla dolmuş olanları dahi son derece kolay ve pratik bir şekilde açabilir. Banyo ve mutfak lavabolarındaki, evyelerdeki, küvetlerdeki, bidelerdeki, tahliye borularındaki ve giderlerdeki, yağ, saç, sabun ve benzeri artıklar yüzünden oluşan tıkanıklıkların açılmasında önemli bir rol oynar. Sudan ağır özel formülü tıkanan noktalara kolayca ulaşmasını sağlar. Durulama sırasında kaynar su kullanılması zorunlu değildir.

Porçöz Lavabo Açıcı Granül

Porçöz Lavabo Açıcı Granül
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En güçlü lavabo açıcı modellerinden Porçöz Lavabo Açıcı Granül banyo ve mutfak giderlerindeki tıkanıkları ve bunların neden olduğu rahatsız edici kötü kokuları ortadan kaldırmanın en etkili yollarından biridir. Porçöz Lavabo Açıcı Granül evde kolayca uygulanabilir ve tıkanıklıkların kolayca giderilmesini sağlar. 

En etkili lavabo açıcı ürünlerden Porçöz Lavabo Açıcı Granül kullanılmadan önce eldiven takılmalıdır. Lavabo açıcının kullanımından optimum fayda sağlanması için yapılması gereken 2 litre kaynar su hazırlamaktır. Porçöz Lavabo Açıcı Granül tıkanan drenajın ağzına döküldükten sonra kaynar su drenajın içine hızlıca boşaltılmalıdır. 1-2 dakika beklendikten sonra musluk açılmalı ve soğuk su 3 dakika akıtılmalıdır. Kaynar suyu drenaja dökerken çıkan buharı solumamak sağlık açısından çok önemlidir.

Plus Proline Wc Banyo Gider Lavabo Açıcı Dök Aç

Plus Proline Wc Banyo Gider Lavabo Açıcı Dök Aç
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi gider açıcı ürünlerden Plus Proline Wc Banyo Gider Lavabo Açıcı Dök Aç mutfak ve banyolardaki tahliye borularında ortaya çıkan tıkanıklıkları kolayca açar. Lavabo, bide, banyo, evye ve tuvalet tahliye borularında yağ, saç, çeşitli pislikler ve bulaşıcı artıkların birikmesiyle oluşan tıkanıklıkları kimyasal eritme yöntemiyle açar. Sıvı formdaki ürün deliklerden rahatça geçerek tıkanık bölgeye erişir. PVC ve plastik borularda tahribata neden olmaz.

Tuvalet giderlerinin tahliye borularındaki pislik, bez, tuvalet kağıdı, hijyenik ped, izmarit ve peçete gibi unsurların neden olduğu tıkanıklıkların giderilmesi amacıyla kullanılabilecek en etkili ürünlerin başında gelir. Kullanımı son derece kolay olsa da kullanım sırasında ciltle temas etmemesine özen gösterilmelidir. Tıkalı olan gidere ürünün yarısı dökülmeli ve bir süre bekletildikten sonra diğer yarısı boşaltılmalıdır. Daha sonra gidere bol miktarda soğuk su dökülmeli ve sıcak su kullanılmaması gerektiği unutulmamalıdır.

Yorum yapın