En İyi Lateks Yatak Markaları

Sağlıklı bir vücudun olmazsa olmazlarından biri kaliteli ve düzenli uykudur.  Kauçuk bitkisinin sütünden elde edilmekte olan lateks havayla temas edince köpüğe dönüşür. Kalıplar halinde hazırlanması sonucu yatak haline getirilir. Aynı zamanda doğal bir klima görevini üstlenmesini sağlayan özellikleri olan en iyi lateks yataklar önemli ölçüde konfor sağlar. En iyi lateks markası isimler tarafından üretilen ve en iyi lateks yatak hangisi sorusuna yanıt olan lateks yatakların gözenekleri hava alır. Bu uyku sırasında konfor artıran bir etkendir.

En Konforlu Lateks Yatak Öneri Listesi

En iyi lateks yatak markası hangisi ve en kalitesi lateks yatak hangisi sorularına en faydalı yanıt vermek için hazırladığımız lateks yatak öneri listemizde her bütçeye uygun lateks yatak modellerine yer verdik.

SıraMarkaPuan
1Gelişim Yatak Mühürlü Platinium 18 Cm Lateks10/10
2Puufsleep Aventus At Kılı – Deve Yünü- Lateks Yatak10/10
3Yataş Bedding Seven-Z Lateks Hybrid Seri Yatak10/10
4Erbab Idaş Yatak Pearl Yatak10/9.9
5Idaş Boston Lateks Yatak10/9.9
6Ortopedik Pocket Lateks (Latex) Yatak – Paket Yaylı Ve Lateks10/9.8
7Enfemed Latex Yatak10/9.7
En Konforlu Lateks Yatak Öneri Listesi

En Kaliteli Lateks Yatak Markası Tavsiye Listesi

Doğru yatağı seçmenin pek de kolay olmadığını biliyoruz. Bu yüzden lateks yatakta en iyi marka olarak kabul edilen markaların ürettiği en kaliteli lateks yatak modellerini sizin için lateks yatak tavsiye listemizde bir araya getirdik. 

Gelişim Yatak Mühürlü Platinium 18 Cm Lateks

Gelişim Yatak Mühürlü Platinium 18 Cm Lateks
n11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli lateks yatak modellerinden Gelişim Yatak Mühürlü Platinium üst düzey konfor ve rahatlık sağlar. Ağırlıklı olarak Uzak Doğu ülkelerinde yetişen kauçuk ağacının sütünden üretilen lateks uyku sırasında kişinin vücut ağırlığına uyum sağlar. Omurga dostu bir yapısı vardır. Delikli yapısıyla sürekli hava sirkülasyonu sunarak ve ortamdaki nemi dengeleyerek ideal sıcaklığı oluşturur. Bu delikler aynı zamanda yatağa uygulanan basıncı azaltarak kan dolaşımını hızlandırır.

En iyi lateks yataklar listesinde bulunan Gelişim Yatak Mühürlü Platinium zerafeti, dayanıklılığı ve doğallığı buluşturur. Dayanıklı ve sık dokuma yapısı vardır. En eski yatak malzemelerinden biri olan pamuk doğal klima görevi üstlenir. Terletmez ve mükemmel konfor sağlar. Yaz aylarındaki nemi emerek uykuya dalmayı kolaylaştırır. Altındaki yün iklim kontrol ünitesi yatağın sıcaklığını korur. Özellikle kış aylarında daha kısa sürede ve daha uzun süre boyunca uyumayı sağlar. Sağlam ve elastik yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur.

Puufsleep Aventus At Kılı – Deve Yünü- Lateks Yatak

Puufsleep Aventus At Kılı - Deve Yünü- Lateks Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

Lateks yatak öneri listemizin en çok beğenilen modellerinden Puufsleep Aventus At Kılı – Deve Yünü- Lateks Yatak doğanın sağladığı eşsiz ham maddeleri en yenilikçi yatak anlayışıyla bir araya getirir. Üst kapitonesinin içindeki deve yünü develerin ilk bahar ve yaz aylarında döktükleri tüyler toplanıp ayrıştırılarak elde edilmektedir. Bunun için develerin alt ince, kısa ve yumuşak kılları kullanılmaktadır. 

En kaliteli yataklardan biri olan Puufsleep Aventus At Kılı – Deve Yünü- Lateks Yatak dev tüyünün nemi hapsetme özelliğine sahiptir. Bu sayede kışın vücut sıcak kalır, yazın ise ihtiyaç duyulandan fazla nemi vücuttan alır ve serinlik sağlar. Deve tüyü bakteri tutmadığından yatak antialerjen özelliktedir. Ayrıca antistatiktir. Yani elektrik yükünü üzerinden taşımadığı gibi tüyü ve tozu üzerine çekmez.

Lateks yatak öneri listemizin bu popüler yatağında deve tüyü altında kullanılan lateks sünger vücuda uygulanan basıncı dağıtır ve uyku konforunu artırır. İki kişinin aynı yatakta uyuduğu durumlarda kişilerin diğerinin hareketlerinden etkilenmesini önler. Gözenekli yapısı içinde süreki hava akımını devam ettirir, uyku sırasında ısı dengesini korur. Hava akımı bakteri ve mantarların yaşamasına uygun nemli ortamın oluşmasını önler.

Yataş Bedding Seven-Z Lateks Hybrid Seri Yatak

Yataş Bedding Seven-Z Lateks Hybrid Seri Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi lateks yatak markası olarak kabul edilen isimlerden Yataş’ın Yataş Bedding Seven-Z Lateks Hybrid Seri Yatak modeli doğal lateks katmanı ve 7 bölgeli Pocket Yay dizilimi ile vücudun her bölgesine ayrı destek sağlar. Esnek yapısı vücut basıncını sönümler ve uyku sırasındaki dönüş hareketlerini azaltarak daha az pozisyonda ve çok daha rahat bir uyku uyumayı sağlar.

Kauçuk ağacı özünden elde edilen doğal lateksi sayesinde esnek yapısıyla fazla basıncı sönümler, yatağın daha fazla nefes almasını sağlama yoluyla ferah bir uyku ortamı sunar. Merkezindeki 7 bölgeli Pocket Yay dizilimi vücut kıvrımlarına kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Çeşitli uyku pozisyonlarında omurganın doğal eğriliğini koruma görevini üstlenir. Free Zone teknolojisiyle uyku sırasında eşlerin birbirinin dönüş hareketinden etkilenmesini önlemektedir.

Yataş Bedding Seven-Z Lateks Hybrid Seri Yatak’ta bulunan değişken zonlu vücut süspansiyon sistemiyle vücuda uygun destek verir. Bu sayede konforu yükseltir. Omuz, basen ve eklemler gibi konveks noktalarda daha az basınç ve yorgunluk hissetmek gibi avantajlar sağlanabilir.

Ayrıca bakınız; En İyi Yatak Markaları ve Yatak Önerileri

Erbab Idaş Yatak Pearl Yatak

Erbab Idaş Yatak Pearl Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi lateks yatak markası olarak kabul edilen isimlerin başında gelen İdaş’ın konfor ve teknolojinin eşsiz buluşmasına tanıklık eder. Vazgeçilmez bir uyku keyfi sunmak için 7 ağırlık bölgeli pocket yaylar için tasarlanmıştır. Anatomik bir yüzey sağlar, uyku sırasında eşlerin birbirlerinin hareketinden etkilenmesinde önemli bir rol oynar. 

En iyi lateks yataklar arasında yer alan Erbab Idaş Yatak Pearl Yatak vücudun desteğe ihtiyaç duyan basen ve omuz bölgesine ekstra rahatlık sağlama noktasında iddialı bir üründür. 

Oeko-Teks 100 Sertifikalı İdaş Tay Tüyü aynı zamanda geniş kanallara sahip yatağın nefes almasında önemli bir rol oynar. Bu sayede neme karşı direnç gösterir. Mite ve bakteri gibi canlıların barınmasını önleyerek dört mevsim boyunca ferah ve mutlu bir uykuyu garantiler.

Idaş Boston Lateks Yatak

Idaş Boston Lateks Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli lateks yatak modellerinden Idaş Boston Lateks Yatak ALGUA© teknolojisiyle işlenmiştir. Deniz yosunlarından gelen konfor sayesinde sağlıklı, doğal ve aktif bir uyku ortamı sağlar. Aynı zamanda doğal lateks konfor katmanının sağladığı hava sirkülasyonu ile terlemeyi engeller. Vücut kıvrımlarını tam olarak destekleyerek ferahlık kazandırır. 

Lateks yatak öneri listelerinin en çok tercih edilen modellerinden biri Idaş Boston Lateks Yatak’tır. Fermuarı kolay bir şekilde ve tamamen çıkarılıp yıkanabilen kılıfı ile kusursuz hijyen ortamı elde etmek için uygundur. Mira-coil yay sistemi kesintisiz yayların birlikte çalışması sayesinde yatağın vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç göstermesinde önemli bir rol oynar. Bunun doğal bir sonucu olarak omurga gece boyu doğal şeklini korur. Aynı zamanda sırt kasları gereksiz bir şekilde kasılmaz. Özellikle bel ve sırt ağrılarından şikayetçi olan ve 80 kilogramdan fazla bir kiloda bulunan kişilere ideal çözümler sunar.

Ayrıca bakınız; En İyi Visco Yatak Markaları ve Tavsiyeleri

Ortopedik Pocket Lateks (Latex) Yatak – Paket Yaylı Ve Lateks

Ortopedik Pocket Lateks (Latex) Yatak - Paket Yaylı Ve Lateks
n11 Fiyatını Öğren!

Lateks yatak tavsiye listemizin fiyat – performans ürünlerinden Ortopedik Pocket Lateks Yatak’ın akt kısmı birbirinden bağımsız torba yayla donatılmıştır. İyi nokta esnekliği bulunduğundan birbirinden bağımsız torba yay yüksek düzeyde vücut adaptasyonu ve ergonomik yatma konforu sağlar. Basınç noktası elastik olarak dağıtılmakta olup vücudu pozitif bir şekilde destekler. Çok iyi düzeyde havalandırma ve nem taşıma özelliği vardır.

Enfemed Latex Yatak

Enfemed Latex Yatak
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi lateks yataklar listemizin diğer bir fiyat – performans ürünü Enfemed Latex Yatak’tır. Destekleyici ve dayanıklı bir uyku yüzeyi oluşturması için lateks köpüğü yaylar ya da refleks köpükle birleştirmektedir. Lateks şiltelerde rahatlatıcı bir gece uykusu mümkündür. Elastik özellikleriyle kiloya, şekle ve hareketlere hızlı bir şekilde yanıt verir. Böylece vücudun en ağır kısımlarını destekler. 

Yorum yapın