En İyi Kettle Tavsiyeleri

Mutfakların olmazsa olmazı denilince sizin aklınıza da kettle gelmiyor mu? Evlerde, ofislerde kısacası her yaşam alanında günlük rutinin değişmez bir parçası olan kettle kullanıcılar için hayat kolaylaştıran ürünlerdendir. Çok kısa bir süre içinde suyu kaynatır. Bu sayede çay ve kahve gibi sıcak su ihtiyacı olan içeceklerin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Biz de en iyi kettle modellerini bir araya getirdiğimiz kettle tavsiye listemizle “en iyi kettle hangisi” sorusunun yanıtını vermeye çalıştık.

Enerji Tasarrufu Sağlayan En İyi Kettle Öneri Listesi

SıraMarkaPuan
1Xiaomi Mi Kette10/9.9
2Schafer Fluent10/9.9
3Philips HD9350/9610/9.9
4Karaca Inox 170510/9.8
5Fakir Ojo10/9.8
6Sinbo SK-735310/9.8
7Arzum AR3071 Glassy10/9.7
8Philips HD9339/8010/9.7
9Arzum Estilo Su Isıtıcısı10/9.7
10Vestel Retro Su Isıtıcı10/9.7
En İyi Kettle Öneri Listesi

Xiaomi Mi Kettle

Xiaomi Mi Kettle
Xiaomi Mi Kettle
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi su ısıtıcı tavsiye listemizin ilk ismi Xiaomi Mi Kettle yükseltilmiş HD dijital görüntü ekranı ve gerçek zamanlı su sıcaklığı ekranı ile dikkat çeker. Kettle modelleri arasında sahip olduğu özellikler ile ön plana çıkan Xiaomi Mi Kettle içecekleri istenilen sıcaklık ayarında tutma ve yanıkları önleme için sıcaklığı ayarlama imkanı verir. Düğmeye yapılacak tek bir dokunuşla özelleştirilebilir sıcaklık modlarından yararlanılabilir. Kettle markaları arasında üst düzey teknolojisi ile dikkat çeken Xiaomi Mi Kettle’ın sıcak tutma düğmesi, tüm demleme ve kaynatma gereksinimlerini tek tuşla karşılayan beş sıcak tutma sıcaklığı moduna sahiptir. Böylece doğru su sıcaklığı ile sağlıklı kalmak mümkündür. En iyi kettle modellerinden biri olarak kabul edilen Xiaomi Mi Kettle’ın sıcak tutma süresi ve sıcaklığı Mi Home/Xiaomi Home uygulaması kullanılarak ayarlanabilir. Akıllı su sıcaklığı kontrolü ile fazladan kaynatmaya son vererek enerji tasarrufu sağlar.

Schafer Fluent

Schafer Fluent
Schafer Fluent
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kettle önerisi listemizdeki diğer isim Schafer Fluent’ın dört farklı renk seçeneği vardır. Haznesinde yer alan suyu kaynattıktan sonra kendisini otomatik olarak kapatır. Bu sayede elektrik tasarruflu kettle modelleri arasında yer alır. Kullanımın ardından Schafer Fluent’ın alt kısmına güç kablosunu sarmak görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Kettle çeşitleri arasında en beğenilenlerden Schafer Fluent 1.7 litre kapasiteye ve 2200 Watt güce sahiptir. 360 derece dönebilen gövdesi ile kullanım kolaylığı sağlar. Tek dokunuşla açılabilen kapak ve susuz çalışma emniyeti gibi özellikleri vardır.

Philips HD9350/96

Philips HD9350/96
Philips HD9350/96
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Philips Çelik Su Isıtıcı, çelik kettle modelleri arasında en çok ilgi görenlerden biridir. En iyi kettle markası olarak anılan isimlerden Philips’in HD9350/96 modeli uzun ve güvenilir günlük kullanım için dayanıklı aynı zamanda gıdalar için uygun kaliteye sahip paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Çalışma gücü 2400 Watt olan Philips Çelik Su Isıtıcı’nın kapasitesi ise 1.6 litredir. Kablosuz kulanım ve otomatik kapanma gibi özellikleri bulunan Philips Çelik Su Isıtıcı kullanıcıların en çok tavsiye ettiği ürünlerdendir. Paslanmaz çelik filtresi ile uzun kullanım ömrü sunduğu gibi kaymaz tabanları sayesinde anlık düşmeleri engeller. Su kaynama ve susuz çalışma emniyeti makinenin zarar görmemesi konusunda önemli bir avantajdır.

Karaca Inox Su Isıtıcı Kettle 1705

Karaca Inox Su Isıtıcı Kettle 1705
Karaca Inox Su Isıtıcı Kettle 1705
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi kettle modellerinden Karaca Inox Su Isıtıcısı Kettle hem hızlı hem pratik bir üründür. 1850 Watt güç ile çalışan Karaca Inox Su Isıtıcısı Kettle’ın kapasitesi 1.7 litredir. 360 derece döner tabanı bulunan üründe aşırı ısı koruma ve otomatik kapanma özellikleri vardır. Çelik kettle modelleri arasında en beğenilen ürünlerden biri olan Karaca Inox Su Isıtıcısı Kettle üretiminde kullanılan paslanmaz çelik sayesinde son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Yanmaz tutma sapı kullanıcılara en yüksek sıcaklıkta dahi elleri yanmadan Karaca Inox Su Isıtıcısı Kettle’ı kullanabilme imkanı sağlar.

Fakir Ojo

Fakir Ojo
Fakir Ojo
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kettle tavsiye listemizdeki cam kettle modelleri arasında en popüler olanlardan biri Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı’dır. 360 derece dönebilen Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı’nın su kapasitesi 1.8 litredir. Özel tasarlanmış yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi aşınma söz konusu olmaz. Şık tasarımı ile mutfakların zarif bir tamamlayıcısı olan Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı’da otomatik durma sistemi ve güvenlik kilidi gibi özellikler vardır. En iyi su ısıtıcı alternatiflerinden Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı’nın cam görünümü kullanıcılara içerisindeki suyu rahatça görme imkanı verir. Ayrıca gece kullanımını kolaylaştıran LED aydınlatması ile kendini belli eder. Böylece karanlık ortamlarda yaşanması olası kazalar ortadan kaldırılır.

Sinbo SK-7353

Sinbo SK-7353
Sinbo SK-7353
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi kettle hangisi sorusuna en sık verilen yanıtlardan Sinbo SK-7353 1.7 litre su ısıtıcısına sahiptir. Ayrıca aşırı ısınmayı ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi vardır. Paslanmaz çelik gizli rezistansı, paslanmaz çelik filtresi ve 360 derece dönebilme özelliğinin yanı sıra susuz kaldığında kendini kapatması sayesinde son derece avantajlıdır. Fiyat performans kettle modelleri arasında sayılabilen Sinbo SK-7353 paslanmaz çelik yapısıyla sağlamlığını ve kalitesini hissettirir.

Arzum AR3071 Glassy Su Isıtıcısı

Arzum AR3071 Glassy Su Isıtıcısı
Arzum AR3071 Glassy Su Isıtıcısı
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kettle tavsiye listemizin cam kettle modelleri arasındaki diğer bir isim Arzum Glassy Su Isıtıcısı, 1.7 litrelik geniş kapasitesi ile kullanıcıların işlerini kolaylaştırdığı gibi mutfağın şık bir görünüme sahip olmasına da katkıda bulunur. Kettle markaları arasında kalitesi ile dikkat çeken Arzum’un Glassy Su Isıtıcısı içinde su olmadığında kaynatma işlemini engelleyen bir emniyet sistemine sahiptir. Emniyet sistemi susuz çalışmayı önlediği gibi daha güvenli bir kullanımın da anahtarıdır. Isıtma işlemi sırasında yanan ışıklı bir bildirim göstergesi vardır. Kablosuz kullanım özelliği kullanıcılar açısından önemli bir avantajdır.

Ayrıca bkz: En iyi termos markaları.

Philips HD9339/80 Viva Cam Kettle

Philips HD9339/80 Viva Cam Kettle
Philips HD9339/80 Viva Cam Kettle
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Cam kettle modelleri arasında kullanıcıların en beğendiği ürünlerden Philips Viva Cam Kettle için 1.7 litre hacmi ile aile boyu ısıtıcı demek pek de yanlış sayılmaz. Su ısıtıcı açıkken kullanıcıyı bilgilendirmek için tabanda sezgisel mavi ışık göstergesi ve modern tasarımı ile dikkat çeker. Mikro gözenekli filtre, yassı ısıtma yüzeyi, çoklu güvenlik sistemi, gizli kablo sarıcı, mavi ışık göstergesi, çıkarılabilir kapak, su seviyesi göstergesi, tek fincan göstergesi, kordonsuz ve 360 derece döner taban özelliklerine sahiptir.

Arzum Estilo Su Isıtıcısı

Arzum Estilo Su Isıtıcısı
Arzum Estilo Su Isıtıcısı
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kettle tavsiye listemizde en çok tavsiye edilen isimlerden biri olan Arzum Estilo Su Isıtıcısı, şık tasarımı ve 1.8 litrelik geniş kapasitesi ile dikkat çeker. Isıtma işlemi boyunca yanan ışıklı bildirim göstergesi vardır. Kolay çıkarılabilir filtresi rahatça temizlenebilir. Paslanmaz çelik kapağı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Modern tasarımı ve renkleri ile mutfağa şıklık katan ürünlerdendir. Su kaynadığında, tabandan kaldırıldığında ya da içerisinde su kalmadığında Arzum Estilo Su Isıtıcısı otomatik olarak kapanır.

Vestel Retro Su Isıtıcısı

Vestel Retro Su Isıtıcısı
Vestel Retro Su Isıtıcısı
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kettle önerisi listemizin son ismi Vestel Retro Su Isıtıcısı 2200 Watt güce ve 1.7 litre su haznesi kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda susuz çalışmaya karşı emniyet sistemi vardır. Filtresi çıkartılabilir ve yıkanabilir. Su seviyesi göstergesi kullanım kolaylığı sağlar. Tasarımıyla etkileyici bir görünüme sahip olan Vestel Retro Su Isıtıcısı mutfaklara yakışacak şıklığı ile kullanıcıların kalbini fetheder. Fazla miktarda su ısıtma ihtiyacı olan durumlarda işlevsel bir üründür. Haznesinde su olmadığında ya da haznesindeki su bittiğinde çalışmayı otomatik olarak durdurur. Böylece enerji tasarrufu ve güvenli kullanım imkanı verir. Kullanıcı ne kadar suya ihtiyacı olduğunu biliyorsa fazladan su kaynatmamak için seviye göstergesinden hazne içindeki suyun miktarını kontrol ederek zamandan ve enerjiden tasarruf etme ayrıcalığından yararlanabilir.

Ayrıca bkz: En iyi çay makinesi tavsiyeleri.

Yorum yapın