En İyi ve Etkili Kaş ile Kirpik Serumu Önerileri

Yüz görünümünü etkileyen faktörlerden biri kaşların ve kirpiklerin hacmi ve sıklığıdır. Çeşitli makyaj malzemelerinin ve hilelerinin kullanılması yoluyla bu görünümü gidermek mümkün olsa da daha doğal ve etkili bir çözüm olarak en iyi kaş ve kirpik serumu çeşitlerinin kullanılması tercih edilebilir. Doğal bileşenlere sahip en iyi kaş kirpik serumu çeşitlerini kullanmak doğal ve etkileyici kaşlara ve kirpiklere kavuşmanın en kolay yoludur.

Hacim Kazandıran En İyi Kaş ve Kirpik Serumu Tavsiyeleri

Göz bölgesi yüzün en çok dikkat çeken bölgelerinden biridir. Uzun ve hacimli kaşlara ve kirpiklere sahip olmak daha etkileyici bir görünüm için olmazsa olmazdır. Siz de “en iyi kaş kirpik serumu hangisi?” öğrenmek isterseniz kirpik serumu tavsiye ve kaş serumu tavsiye listemizi incelemenizi öneririz.

SıraMarkaPuan
1Lancome Absolue Revitalizing Eye Serum10/10
2Shiseido Full Lash Serum Maskara10/10
3Aveda Invati Brow Kaş Dolgunlaştırıcı Serum10/9.8
4Dior Diorshow Maximizer 3D Mascara Baz Serum10/9.9
5Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu10/9.9
6Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu10/9.8
7Mavala Double Lash Uzun Kirpik Serumu10/9.8
8Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal İçerikli Serum10/9.7

Daha Sağlıklı Kaş ve Kirpikler İçin Serum Tavsiye Listesi

Kıl köklerini besleyen, daha dolgun, belirgin ve hacimli bir görünüm kazandıran en iyi kaş kirpik serumu çeşitlerinin yer aldığı kirpik serumu önerileri listemizde ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Lancome Absolue Revitalizing Eye Serum

Lancome Absolue Revitalizing Eye Serum
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En etkili kirpik serumu çeşitlerinden biri olan Lancome Absolue Revitalizing Eye Serum dört haftalık düzenli kullanım sonucunda daha yoğun, güçlü ve hacimli bir kirpik görünümüne kavuşma imkanı elde edilebilir. Kirpiklere kökten uca bakım desteği sağlayan Lancome Absolue Revitalizing Eye Serum göz makyajı temizliği sırasında yaşanması olası kirpik kaybını azaltmayı hedefler. 

Kaş serumu öneri listemizin beğenilen ismi Lancome Absolue Revitalizing Eye Serum temiz ve kuru kirpik diplerine uygulanmalıdır. Kirpik hattına ince bir çizgi halinde sürüldükten sonra göz makyajı yapmak için birkaç dakika beklenmesi ve serum kuruduktan sonra göz makyajı yapılması gerekir.

Shiseido Full Lash Serum Maskara

Shiseido Full Lash Serum Maskara
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Kirpik serumu tavsiye listemizin en popüler isimlerinden biri olan Shiseido Full Lash Serum Maskara kaşlarda ve kirpiklerde güçlendirme, dolgunlaştırma ve parlak görünüm etkisi sağlamak üzere formüle edilmiştir. Her cilt tipinde kullanıma uygun olan Shiseido Full Lash Serum Maskara sabah – akşam cilt bakımı rutininde son adım olarak uygulanabilir. Göz makyajı öncesinde kullanılabilen Shiseido Full Lash Serum Maskara kirpik diplerinden uçlarına doğru ve kaş bölgesine uygulanır.

Aveda Invati Brow Kaş Dolgunlaştırıcı Serum

Aveda Invati Brow Kaş Dolgunlaştırıcı Serum
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Kirpik serumu önerileri listemizde en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Aveda Invati Brow Kaş Dolgunlaştırıcı Serum gücünü içeriğindeki botaniklerden alır. Formülünde gluten, silikon, mineral yağ, paraben, atoma ve petrolatum kullanılmamış olup %96 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle geliştirilmiştir. 12 haftalık düzenli kullanım sonucu en verimli sonuçları almak mümkündür. Sadece 4 hafta içinde kaşların yoğun ve dolgun görünümünde iyileşme elde edilebilir.

Temiz ve kuru kaş bölgesine günde bir kez olmak kaydıyla kaş köklerine ve derisine olacak şekilde uygulama yapılır. Kirpik bölgesiyle temas ettirmemek, uygulanan serum kuruyana kadar bir başka makyaj malzemesi ya da cilt bakım ürünü kullanmamak gerekir.

Dior Diorshow Maximizer 3D Mascara Baz Serum

Dior Diorshow Maximizer 3D Mascara Baz Serum
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi kirpik serumu denilince akla ilk gelen isim Dior Diorshow Maximizer 3D Mascara Baz Serum hem maskara bazı hem kirpik güçlendirici serum olarak kullanılabilir. Maskara sürülmeden önce kirpiklere uygulanan Dior Diorshow Maximizer 3D Mascara Baz Serum 24 saate kadar süren üç etkili formülüyle beğeni toplar. 

En iyi kirpik uzatma serumu seçeneklerinden biri olarak kirpik serumu öneri listemizde yer bulan Dior Diorshow Maximizer 3D Mascara Baz Serum düzenli olarak kullanıldığında daha hacimli ve yoğun görünümlü kirpiklere sahip olunması mümkün olabilir. Düzenli uygulama sonucu güçlü, pürüzsüz ve esnek görünümlü kirpiklere kavuşma imkanı elde edilir. Maskara fırçası formundaki aplikatörüyle doğrudan kirpiklere uygulama yapmak mümkündür.

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu

Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Kirpik serumu öneri listemizin sıradaki ismi Vichy Liftactiv Serum 10 Göz ve Kirpik Serumu göz sağlığını korumaya yönelik olarak özel üretilmiştir. Kirpiklerin güçlendirilmesi yoluyla daha bakımlı, hacimli, canlı ve estetik görünmesine yardımcı olur. Düzenli ve periyodik uygulama sayesinde göz ve kirpikler yüksek hacim kazanır. Gözle görülür bir iyileşme etkisi sağlar.

Gözlere özenli ve hassas bir şekilde uygulanmalıdır. Formülünde yer alan doğal yağlar sayesinde uygulama sırasında rahatsızlık hissine neden olmaz. Kimyasal ve koruyucu madde içermeyen doğal bileşenleriyle beğeni toplar. Göz ve kirpiklerdeki ölü hücreleri yok edip cilt dokusunu arındırıp yeniler. Yüksek etkisiyle kirpiklerin daha sağlıklı, hızlı ve güvenli bir şekilde güçlendirilmesi mümkün olur.

Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu

Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi kaş serumu ve en iyi kirpik serumu listelerinde sık karşılaşılan isimlerden Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu, kaşları ve kirpikleri güçlendirmeye ve gürleştirmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Günlük kullanıma uygun ve özel tasarımlı ergonomik fırçasıyla kullanım kolaylığı sağlayan Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu en kısa ya da en güçsüz kaşlara ve kirpiklere kolayca uygulanabilir. 

En etkili kaş serumu çeşitlerinden biri olan Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu’nun fırçasının ucunda bulunan yuvarlak aparat kaşlara ve kirpik köklerine ulaşma konforu sağlar. Kaşlar ve kirpikler nazikçe taranabilir. Kaş kirpik serumu en iyisi modellerinden Benton Honest Eyelash Güçlendirici Kirpik Serumu’nun formülünde iki çeşit peptit, sodyum hyalüronat ve on yedi farklı aminoasit bulunur. Böylece kaş ve kirpik tellerine önemli bir nem desteği sunar. Sıvı, yağsız ve renksiz formülüyle takma kirpik uygulamalarında kullanıma uygundur. En az 4 ila 6 hafta boyunca düzenli kullanılması halinde etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

Mavala Double Lash Uzun Kirpik Serumu

Mavala Double Lash Uzun Kirpik Serumu
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Daha uzun ve dolgun kirpikler için besleyici bir bakım sunan Mavala Double Lash Uzun Kirpik Serumu en iyi kirpik uzatma serumu listelerinin popüler isimlerindendir. Geceleri iyice temizlenmiş kaşlara ve kirpiklere kökten uca uygulanmalıdır. Gece boyu etki eden en iyi kirpik serumu sabah çıkarılmadan üzerine makyaj yapılabilir. Doğal kirpiklerin ve kaşların kalınlığını iyileştirmek için uzama sürecini destekler, dökülmelerini önler. Doğal özü, vitamin ve proteinleri düzenli kullanımda istenilen faydayı sağlar.

Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal İçerikli Serum

Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal İçerikli Serum
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Kaşları ve kirpikleri güçlendirmek ve dolgunlaştırmak için kullanılabilecek en iyi kaş kirpik serumu Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal İçerikli Serum kaşlarında ve kirpiklerinde seyrek ve cansız bir görünüm olan kişiler için fiyat – performans ürünlerindendir. Her iki bölgede de kullanıma uygun olan Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal İçerikli Serum pratik kullanımıyla beğeni toplar. 

Dolgun görünümlü kaşlara ve kirpiklere sahip olmak isteyenlerin yanı sıra microblading işleminden sonra bakım amacıyla da Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal İçerikli Serum kullanılabilir. Doğal kaynaklı bileşenler içeren bir formülü vardır. Kayısı çekirdeği yağı, argan yağı, E vitamini, susam yağı ve Hint yağını barındıran formülüyle kirpik ve kaş tellerinin kökten uca beslenmesine yardımcı olur. E vitamini kaşların ve kirpiklerin kırılmadan şekil almasında önemli bir rol üstlenir. 

Yorum yapın