En İyi Hdmi Kablo Markası ve Hdmi Kablo Önerileri

Ses ve görüntü verilerinin sıkıştırılmaksızın dijital olarak aktarılması amacıyla geliştirilen arabirim HDMI yani high Definiton Multimedia Interface olarak adlandırılır. Bilgisayarlarda, video oynatıcılarda, dijital uydu alıcılarında ve oyun konsollarında sıklıkla kullanılması nedeniyle pek çok kişi hdmi kablo tavsiyesi almak ister. Hdmi kablo çeşitleri bant genişliği, kablo kılıfı ve çözünürlük gibi bazı kriterlere göre farklılaşabilir. Hdmi 2.0 kablo ya da hdmi 2.1 kablo şeklinde sınıflandırılan HDMI kabloları olmakla birlikte bu yalnızca donanımın yeteneklerini tanımlayan bir sürüm numarasıdır.

2022 En İyi Hdmi Kablolar

Hdmi kablo modelleri geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan Hdmi kablo öneri listeleri Hdmi kablo satın almak isteyen kişilere seçimleri aşamasında son derece büyük fayda sağlayabilir.

Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü

Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü
Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü; HDMI Ethernet özelliği sayesinde IP etin cihazlara sahip kullanıcıların ayrı bir Ethernet kablosu kullanma gerekliliğini ortadan kaldırır. Yüksek hızda bir network erişimi sağlamasının yanı sıra Audio Return Channel özelliği kullanılarak HDMI bağlı TV ile “upstream” yapmak mümkündür. Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü diğer özellikleri arasında; ayrı bir ses kablosu kullanma gerekliliği kalmadan surround sistemlerde ses gönderme, 3D giriş ve çıkış protokollerini HDMI kablo üzerinden destekleme ve 3D monitörlerde 3D video formatlarını oynatma sayılabilir.

Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü bulunan 4Kx2K video desteğiyle video çözünürlüğü standart Full HD 1080P’den daha yüksek çözünürlüktedir. Home Theater sistemler, dijital sinema sistemleri ve tüm yeni nesil cihazlarla uyumluluğu bulunan Uptech UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü ilave renk bölgeleriyle ve ek renklere yönelik ADDS desteğiyle renk modlarının bilgisayar grafiklerinde ve dijital fotoğraflarda kullanılmasına imkan verir.

En iyi kablo markası listelerinin değişmez ismi olan Uptech tarafından üretilen UPT-145 4K HDMI Kablo 2.0V 10 Metre Örgülü aynı ekran üzerinden birden fazla kullanıcıya çift video yayını desteğiyle 4 kullanıcıya kadar çoklu ses akışı desteği sunar. Ayrıca kullanıcılar elektronik eşyalarını kontrol etmek için tek noktadan genişletilmiş komut ve kontrol desteğinden faydalanabilirler. Hdmi 2.0 önceki sürümlerle uyumlu olmasının yanı sıra 18 Gbps’ye kadar artırılmış bant genişliği özelliğinden dolayı da tüketicilere gelişmiş görüntü ve ses deneyimi avantajı sağlar.

Paugge 7NA8K05PRO Hdmi 2.1 Kablo

Paugge 7NA8K05PRO Hdmi 2.1 Kablo
Paugge 7NA8K05PRO Hdmi 2.1 Kablo
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

En iyi Hdmi kablo markası isimleri arasında yer alan Paugge tarafından üretilen Paugge 7NA8K05PRO Hdmi 2.1 Kablo üretimi sırasında HDMI LLC’nin yetkilendirdiği ATC test merkezince test edilip sertifikalandırılan ve HDMI Uyumluluk Testi Spesifikasyonu’nun (CTS) 2.1 sürümüyle uyumluluğa sahip HDMI 2.1 Konnektörü kullanılır.

Paugge Hdmi 2.1 kablo HDMI ATC sertifikasına sahip bir ürün olarak geriye dönük Hdmi 2.0b, Hdmi 2.0a, Hdmi 2.0 ve Hdmi 1.4 özelliklerini ve cihazlarının tamamını desteklemektedir. Ayrıca HDMI ekosistemiyle sorunsuz bir entegrasyonun sağlanabilmesi amacıyla Ultra High Speed HDMI Cable yani Ultra Yüksek Hızlı HDMI Kablo ile uçtan uca 8K/4K çözünürlüklerini de daha yüksek yenileme hızı çözümlerini de destekleme özelliğine sahiptir.

Aynı zamanda HDMI 2.1’de görsel olarak kayıpsız bir görüntü sıkıştırma formatı olarak bilinen VESA DSC 1.2a görüntü sıkıştırma desteğine sahip olması nedeniyle de son derece avantajlıdır.

Philips SWV5401P/10 4K 3D HDMI Kablo – 1.5m

philips-swv5401p-10-4k-3d
philips-swv5401p-10-4k-3d
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Philips SWV5401P/10 4K 3D HDMI Kablo – 1.5m en iyi hdmi kablo modelleri arasında yer alır. Yüksek kaliteye sahip kusursuz görüntü, veri ve ses aktarımıyla özdeşleşen Philips SWV5401P/10 4K 3D HDMI Kablo – 1.5m üretiminde %100 bakır kullanılır. Altın uçlu ve ağ destekli bu v1.4 HDMI kablo yalnızca yeni nesil 3D destekli HDMI formatı olan v1.4 için değil aynı zamanda HDMI v1.3 bağlantı için de mükemmel iletkenlik özelliğiyle ön plana çıkar. Philips SWV5401P/10 4K 3D HDMI Kablo – 1.5m kullanılarak 3D, LCD, LED, Plazma TV’ler, HDMI uydu alıcılar, Hi-Fi sistemler, PS3 ve Xbox gibi oyun konsolları, medya oynatıcılar, ev sinema sistemleri ve projeksiyonlarda mükemmel ses ve görüntü kalitesinin yakalanması mümkündür.

4K x 2K çözünürlük desteği sunan Philips SWV5401P/10 4K 3D HDMI Kablo – 1.5m 3D dünyasını eşsiz ve sınırsız bir şekilde deneyimle konusunda önemli bir rol üstlenir. Ayrıca kusursuz ses ve görüntü kalitesini aktarmasını sağlayan, yüksek iletkenlikte altın kaplama uçları ve iç bağlantı noktaları vardır. Geriye dönük HDMI 1.3 versiyonuyla uyumluluğa sahip olduğundan HDMI 1.3 destekli sistemlerde de kullanılabilmektedir.

Philips SWV5401P/10 4K 3D HDMI Kablo – 1.5m üst yüzeyi dayanıklılığı her tür dış etkene karşı artırılan PVC ile kaplıdır. Bu sayede bükülme, darbe ve esnemelere karşı yüksek dirence sahiptir. İç yapısında yüksek yoğunluk özelliğinde bakırın kullanılması nedeniyle uzun yıllar boyu güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo – 2m

Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo - 2m
Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo – 2m
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo – 2m yüksek hızlı bir görüntü transfer kablosu olarak tüm televizyonlar ile uyumluluğa sahiptir. Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo – 2m kullanılarak 19+1 ve gerçek bakır tel yapısı sayesinde 4K görüntü kalitesinden faydalanılarak görüntüler herhangi bir bozulma söz konusu olmadan televizyona aktarılabilir. 4K görüntü transferine uygun olan Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo – 2m yüksek hızlı veri transferi için kullanılabilir. Flat kablo tasarımıyla ön plana çıkan Polosmart PSM54 Premium 4K Altın HDMI Kablo – 2m 3D yayınlar ile de yüksek uyumluluğa sahiptir.

Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30

Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30
Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Hdmi kablo markası önerileri arasında ismi sıkça anılan Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 kullanıcıların HDMI Port’a sahip cihazları arasında görüntüleri aktarmasının en kolay ve etkili yollarından biridir. Birçok ekran kartında ve dizüstü bilgisayarda bulunan HDMI çıkışının ve Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 kullanılmasıyla yüksek kaliteli görüntülerin ve seslerin iletilmesi mümkündür. 3 metre uzunluğa sahip olan Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 maksimum 30bit renk derinliğini ve 3840×2160 (2160p) çözünürlüğü destekler. Tüm bunların yanı sıra 192kHz ve 24 bit kalitesinde 7.1 analog ses çıkışı sağlaması da Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 için bahsedilebilecek diğer bir avantajdır.

Yüksek kaliteye sahip, oksijensiz saf bakır malzemeden üretilen Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 kullanılarak 17.28 Gbps hızlara varan veri transferi yapılabilir. Ayrıca full HD Blu-Ray filmler izlenebilir, Playstation oyunları yüksek kalite ve ses iletimiyle oynanabilir, dijital tasarımlar en yüksek çözünürlüklerde yapılabilir. Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 altın kaplaması, nemden kaynaklanabilecek korozyon oluşumunu engeller. Düşük dirence bağlı olarak daha iyi ses ve görüntü kalitesi sağlar.

Codegen UHD 4K Ağ Destekli Altın Uçlu V 1.4B 3 Metre HDMI Kablo CPS30 tüm bunların yanı sıra modern grafik kartları üzerinden birden fazla görüntü desteği sunarak mükemmel bir performans sergiler. AMD ve Nvidia ekran kartları ile tam uyum sağlayan Codegen HDMI kablo bahsi geçen ekran kartları tarafından otomatik olarak algılanır.

Powermaster 3 Metre Sargılı Hdmi Kablo Full Hd 2160p Kaliteli

Powermaster 3 Metre Sargılı Hdmi Kablo Full Hd 2160p Kaliteli
Powermaster 3 Metre Sargılı Hdmi Kablo Full Hd 2160p Kaliteli
Hepsiburada Fiyatını Öğren!

Özel kaplama kılıfı ve dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım imkanı sunan Powermaster 3 Metre Sargılı Hdmi Kablo Full Hd 2160p Kaliteli hızlı ve kesintisiz veri aktarımını altın kaplama uçlarına borçludur. Yüksek frekans hızlarını desteklemesi nedeniyle mükemmel bier 3D deneyimi avantajı sağlar. Powermaster 3 Metre Sargılı Hdmi Kablo Full Hd 2160p Kaliteli özel bir tasarıma sahip olduğundan sürekli takıp çıkarma durumunda kaynaklanan sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Aynı zamanda HD Tv’nin HDMI konnektörlerinin zarar görmesi de engellenmiş olur. Powermaster 3 Metre Sargılı Hdmi Kablo Full Hd 2160p Kaliteli kullanımıyla oyunlarda, video kayıtlarında ve filmlerde 3D heyecanının en üst düzeyde yaşanması mümkün olmaktadır. Ayrıca uydu alıcılı televizyonlarda ayrı bir kablo kullanılması gerekmeksizin HDMi kablo üzerinden ses sistemine ses sinyallerinin taşınması sağlanabilir. HDMI ethernet kanalı teknolojisi sayesinde ses, video ve data sinyallerinin yalnızca tek bir HDMI kablo üzerinden iletilmesi avantajından yararlanılabilir. Ayrıca TV’den A/V amplifikatör alıcısına yüksek tanımlı ses aktarımı da gerçekleştirilebilir.

Yorum yapın