En İyi Gainer Tavsiyeleri

Gainer içinde büyük ölçüde karbonhidrat, bir miktar protein ve belirli ölçüde yağ, vitamin ve mineral barındıran, yüksek kalorisiyle kilo almaya yardımcı olan bir besin takviyesi ve karbonhidrat tozudur. Bu destek gıda özellikle sporcular tarafından antrenman öncesinde ve sonrasında kullanılır. Genellikle kas hacmini genişleterek kilo almak isteyenler karbonhidrat tozu en iyisi nedir diye merak ederler. Düzgün ve yeterli bir beslenme aynı zamanda düzenli spor faaliyetiyle desteklenen en iyi kilo aldırıcı karbonhidrat tozu alternatifleri kas hacmi açısından son derece iyi sonuç verirler.

En İyi Kilo Aldırıcı Gainer Öneri Listesi

SıraMarkaPuan
1Optimum Serious Mass 10/10
2Weider Mega Mass karbonhidrat Tozu10/9.9
3Nutrend Mass Gain Gold10/10
4BigJoy Big Mass Gainer Gh Factors10/9.8
5Scitec Volumass 35 Gainer10/10
6Hardline Pro Gainer10/9.9
7Nutrever Gainer Formula10/9.8
8West Nutrition Mass Gainer10/9.8
En İyi Kilo Aldırıcı Gainer Öneri Listesi

Doğal beslenme programına eklenebilecek en iyi kilo aldırıcı protein tozu genellikle vücut geliştirme ile ilgilenen kişiler tarafından kullanılır. En iyi gainer ürünleri pek çok farklı makro besini bir arada bulundurmakla birlikte çoğunlukla yüksek karbonhidrat oranlarına sahip olduğundan temelde kilo alımına yardımcı olmaktadırlar. Gainer öneri listemizdeki en iyi Gainer markası ve en iyi kilo aldıran protein tozu seçenekleriyle sizlere yardımcı olmayı umuyoruz.

En Kaliteli Gainer Tavsiyeleri

Yoğun antrenmanlar sırasında vücudun enerji ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olan en iyi kilo aldırıcı gainer modellerini bir araya getirdiğimiz gainer tavsiye listemize başlayalım.

Optimum Serious Mass

Optimum Serious Mass
Optimum Serious Mass
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kilo aldırıcı gainer tavsiye listelerinin değişmez isimlerinden Optimum Serious Mass 1252 kalorilik servisiyle kilo alamamaktan şikayetçi kişilerin kurtarıcıları arasında yer alır. Bu kadar yüksek miktarda kalorinin beslenmeye dahil edilmesi kilo almayı garantileyen bir durum olarak kabul edilmelidir.

En iyi kilo aldırıcı protein tozu alternatiflerinden Optimum Serious Mass’in içeriğinde 250 gram karbonhidrat, 50 gram protein ile 4.8 gram yağ vardır. Uygun fiyatlı Optimum Serious Mass son derece etkili bir üründür. Gainer öneri listelerinde karşımıza en sık çıkan isimlerden Optimum Serious Mass en çok tercih edilen ve en iyi kilo aldırıcı karbonhidrat tozu seçeneklerinden biridir. Ayrıca glutamin ve kreatin bakımından da zengin bir içeriği vardır. Ayrıca vitamin ve mineral açısından da zengin içeriğe sahip bir üründür. Bunların yanı sıra Optimum Serious Mass; kalsiyum kazeinat, yumurta proteini ve konsantre whey proteini içeren kompleks protein ve karbonhidrat kaynağı olma özelliğine sahiptir.

Weider Mega Mass Karbonhidrat Tozu

Weider Mega Mass Karbonhidrat Tozu
Weider Mega Mass Karbonhidrat Tozu
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi kilo aldırıcı karbonhidrat tozu modellerinden Weider Mega Mass Karbonhidrat Tozu kaliteli karbonhidratlar kullanılarak üretilmiştir. Kilo ya da hacim alma dönemlerinde çok daha olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlar. Her 1 servisinde 319 kalori vardır. Bileşenleri arasında metabolizma açısından çok büyük önem taşıyan zengin multivitamin içeriği ile büyük ilgi görmektedir. Multivitamin içeriği 17 farklı elementten oluşur. Ayrıca yağ oranı çok düşüktür.

Nutrend Mass Gain Gold

Nutrend Mass Gain Gold
Nutrend Mass Gain Gold
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi kilo aldıran protein tozu alternatiflerinden Nutrend Mass Gain Gold toz formundadır. Özellikle kas kütlesinin artırılması amacıyla yapılan spor çalışmalarında kasların toparlanması ve gelişmesi noktasında süt ve süt ürünlerine gereksinim vardır. Nutrend Mass Gain Gold’un süt ve peynir altı suyu proteiniyle ideal karbonhidrat kompleksi oluşturan yapısı bu kaslar hedeflenen gelişimin oluşmasına katkı sağlar. 

B1, B2, B3, B5, E vitaminleri ve folik asitle zenginleştirilen Nutrend Mass Gain Gold, her servisinde 382 gram kalori ve 26 gram protein bulunan sağlıklı bir gıda takviyesidir. Nutrend Mass Gain Gold’un protein kaynağının büyük kısmını whey proteini oluşturur. Karbonhidrat kaynağının %32’si hızlı sindirme imkanı veren maltodekstrinden meydana gelir. Antrenmandan önce karbonhidrat eksikliğinin giderilmesi amacıyla kullanılabilen en kaliteli gainer ürünlerinden Nutrend Mass Gain Gold vücut enerjisinin artırılmasına ve kas fonksiyonlarının geliştirilmesine katkıda bulunur.

BigJoy Big Mass Gainer Gh Factors

BigJoy Big Mass Gainer Gh Factors
BigJoy Big Mass Gainer Gh Factors
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Kilo aldırıcı gainer tavsiye listemizin popüler isimlerinden BigJoy Big Mass Gainer Gh Factors çikolata aromalı olmak üzere maltodekstrin kaynaklı karbonhidrat kullanılarak formüle edilmiş bir supplement ürünü olarak tanımlanabilir.

Kilo ve hacim kazandırma amacıyla üretildiğinden yüksek oranda karbonhidrat içeren en iyi karbonhidrat tozu ürünlerinden biridir. Karbonhidrat tozu tavsiye listelerinin değişmez isimlerinden BigJoy Big Mass Gainer Gh Factors klasik formüllere ek olarak spor aktivitelerinde daha fazla güç ve enerji kazanımı sağlanması amacıyla arjinin, ornitin, Lizin amino asitleri ve tribulus bitki ekstresiyle birlikte vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Ünlü vücut geliştirme sporcularından Dennis James tarafından formüle edilmiştir ve alanının en iyi kilo aldırıcı gainer ürünlerinden biridir. Öne çıkan özelliklerinden biri sindiriminin kolay ve hızlı olmasıdır.

Scitec Volumass 35 Gainer

Scitec Volumass 35 Gainer
Scitec Volumass 35 Gainer
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Gainer öneri listelerinin aranılan isimlerinden Scitec Volumass 35 Gainer protein oranı hemen hemen karbonhidrat miktarına yakın takviyelerden biridir. En çok satan ürünlerden biri olan Scitec Volumass 35 Gainer kreatin içerir. Kullanıcıların fiyat – performans ürünü olarak değerlendirdiği ürünlerden biri olan Scitec Volumass 35 Gainer’ın diğer markalardan farklı olmak üzere %38 gibi yüksek bir protein oranına sahiptir.

Scitec Volumass 35 Gainer’ın her servisinde 19 gram protein ile 24 gram karbonhidrat bulunur.  Son zamanların en beğenilen markalarından Scitec’in Volumass 35 Gainer ürünü en iyi kilo aldırıcı karbonhidrat tozu ürünleri arasında yer alır. BCAA bakımından zengin bir amino asit profili vardır. Protein ve karbonhidrat oranının hemen hemen eşit olması sayesinde Scitec Volumass 35 Gainer hem protein hem karbonhidrat kaynağı bir supplement olma özeliği taşır.

Hardline Pro Gainer

Hardline Pro Gainer
Hardline Pro Gainer
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Gainer marka tavsiye listemizin sıradaki ismi Hardline Pro Gainer son derece kalitelidir ve kompleks bir içeriği vardır. Hardline Pro Gainer karbonhidrat tozu öneri listelerinin en popüler ürünlerinden biridir. Yüksek karbonhidrat değeri ve kompleks protein içeriği sayesinde kullanıcıların günlük protein ve karbonhidrat ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. 

Bitkisel ve whey proteini açısından zengin olduğu gibi multivitamin değeri de son derece yüksektir. İçinde aynı zamanda enerji içeceklerinde de yer alan ve yüksek enerji sağlayan taurin de bulunur. Etkili kilo aldırma performansının yanı sıra çilek, çikolata ve muz aromalı seçenekleriyle de beğenileri üzerinde toplar.

Nutrever Gainer Formula

Nutrever Gainer Formula
Nutrever Gainer Formula
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Gainer marka tavsiye listelerinin popüler isimlerinden Nutrever Gainer Formula toz formunda bir üründür. Kompleks karbonhidrat ve protein içeriğinin yanı sıra B6 vitamini de bileşenleri arasında yer alır. 

Karbonhidrat tozu en iyisi olarak anılan isimlerden Nutrever Gainer Formula’nın 125 gramında 516 kalori bulunur. 1 servisteki protein içeriği, konsantre whey proteini, hidrolize whey proteini, tavuk yumurtası proteini, izole süt proteini ve izole whey proteininden oluşur. Karbonhidrat içeriği de dekstroz, früktoz, maltodekstrin ve vaksi mısır nişastasıyla hazırlanmış ürün kaliteli ve zengin içeriğiyle ön plandadır.

West Nutrition Mass Gainer

West Nutrition Mass Gainer
West Nutrition Mass Gainer
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Karbonhidrat tozu tavsiye listelerinin beğenilen isimlerinden West Nutrition Mass Gainer tam bir fiyat – performans ürünüdür. Kullanıcılar özellikle çilek aromalı olanı severek tükettiklerini belirtmektedirler. Aynı zamanda çikolata ve muz aromalısı da vardır. 

En iyi kilo aldırıcı karbonhidrat tozu ürünlerinden biri olan West Nutrition Mass Gainer’ın 100 gramında 398 kalori bulunur. Yüksek karbonhidrat değerine sahip bir sporcu takviyesidir. İçinde kreatin monohidrat yer alır. Kreatin monohidratın mide ve bağırsak şikayetlerine neden olması riski bulunduğundan günlük kullanım noktasında doktor tavsiyesi alınması gerekir.

Yorum yapın