En İyi Ev Tipi Çelik Kasa Önerisi

Birikimlerinizi korumak ve değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde tutmak için en iyi çelik kasa seçeneklerini kullanmak işlevsel ve konforlu bir alternatiftir. En iyi çelik kasa markası olarak kabul edilen isimlerin titizlikle ürettiği en iyi ev tipi çelik kasa modelleri ev tipi kasa önerisi listemizde yer alıyor. Siz de kişisel ve finansal güvenliğinizi sağlamanın en etkili yollarından biri olan para kasaları arasından en kaliteli ve uygun modelleri seçmek için ev için kasa önerisi listemizi inceleyebilirsiniz.

Üst Düzey Güvenlik Sağlayan En İyi Ev Tipi Çelik Kasa Tavsiye Listesi

En iyi para kasa markası ve modellerine yer verdiğimiz ev için çelik kasa önerisi listemizde farklı ihtiyaçları karşılayacak özellikte seçenekleri sizlere sunmaya özen gösterdik. Siz de kullanım alanınızın ve saklamak istediğiniz değerli eşyalarınızın özelliklerine göre en uygun modelleri para kasası öneri listemizden seçebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Mühlen 50T Çelik Para Değerli Eşya Ve Mücevher Kasası10/9.9
2İnsafe ISC60YH Special Edition Büyük Boy Çelik Para Kasası10/10
3Mywondry Çelik Para Kasası10/9.8
4Kale Kk Ek 550 Motorlu Dijital Şifreli Kasa10/9.8
5Truva SA1219-L15 Dijital Şifreli Kasa10/9.8
6Yale Yec/250/Db1 Alarmlı Çelik Kasa10/9.7

En Dayanıklı Ev Tipi Çelik Kasa Önerileri

Gerek bütçe aralığınıza gerek kişisel tasarım tercihlerinize göre en beğendiğiniz ve en iyi çelik kasa seçimini, para kasası tavsiye listemizi incelemeden yapmamanızı öneriyoruz.

Mühlen 50T Çelik Para Değerli Eşya Ve Mücevher Kasası

Mühlen 50T Çelik Para Değerli Eşya Ve Mücevher Kasası
n11 Fiyatını Öğren!

En iyi çelik kasa denilince akla gelen ilk isimlerden Mühlen 50T Çelik Para Değerli Eşya Ve Mücevher Kasası 50 cm yüksekliğe sahiptir. Derinliği 36 cm ve genişliği 41 cm’dir. Tam açılır kapı menteşe sistemi ve geniş iç hacmiyle beğeni toplar. Son derece şık bir görünümü vardır. Güçlü ve yekpare yapısı ile her tür değerli eşyayı güvenle saklama imkanı sunar. 

Olası bir hırsızlığı önlemek için üst üste 3 kez hatalı şifre girildiğinde ya da sarsıntı, titreşim gibi durumlarda güçlü bir şekilde alarm vermeye başlar ve kullanıcı kontrol panelini 3 dakika boyunca kilitler. 10 haneli numerik tuş takımı ve LCD ekranı vardır. Girilen şifrenin başkaları tarafından ekranda görülmemesi için gizli şifre girme imkanı sunar. Kapısı iki farklı sistem kullanılarak açılır. Bunların biri şifre, diğeri ise ana anahtardır. Master ve kullanıcı olmak üzere iki farklı şifresi vardır. Çıkartılabilen raf özelliği daha organize bir ev için kasa önerisi olmasını sağlar.

İnsafe ISC60YH Special Edition Büyük Boy Çelik Para Kasası

İnsafe ISC60YH Special Edition Büyük Boy Çelik Para Kasası
Amazon Fiyatını Öğren!

Ev tipi kasa önerisi listemizin en çok tercih edilen modellerinin başında İnsafe ISC60YH Special Edition Büyük Boy Çelik Para Kasası gelir. Elektronik çelik para kasasında yönetici şifreleri tuş takımı yardımıyla tanımlanabilir ve istenildiği zaman değiştirilebilir. Hem elektronik şifreleme hem anahtar yardımıyla iki farklı şekilde kullanılabilen bir çelik kasa modelidir. Özel çelik alaşımlı malzeme kullanılarak üretildiği için kesme ve delme gibi pek çok farklı dış müdahaleye karşı dayanıklılığı üst düzeydedir. İç zemini ise yumuşak özel bir deri malzemeyle kaplanmıştır. 

İnsafe ISC60YH Special Edition Büyük Boy Çelik Para Kasası’na üst üste üç kez hatalı şifre girilir ya da kasa darbeye maruz kalırsa, Premium Alarm sistemi devreye girmektedir. 2 adet bölmesi ve 1 adet dahili şifreli iç kasası yani kapalı bölmesi vardır. Ara bölmenin çıkarılmasıyla geniş bir alana sahip olmak ya da ara bölme sayesinde kasayı iki farklı bölme olarak organize etmek mümkündür. Acil durumda devreye giren yedek akü sistemi sayesinde pilleri bitse dahi kullanıcılar şifrelerini girip kasalarını açabilirler. 

Hatalı şifre girişini önleme, Türkçe kullanma kılavuzu, düşük pil seviyesi uyarısı, ayarlanabilir raf yüksekliği, şifre değiştirme, iç mekan aydınlatması ve dahili iç kasa gibi pek çok farklı özelliği vardır. Gövdesi 2 mm, kapak kısmı ise 5 mm çelikten üretilmiştir. Yüzeyi korozyon riskine karşı çok katmanlı boyayla kaplanmıştır. 

Mywondry Çelik Para Kasası

Mywondry Çelik Para Kasası
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi ev tipi çelik kasa seçeneklerinden bir diğeri Mywondry Çelik Para Kasası’dır. Mywondry Çelik Para Kasası’nın içerisinde 1 adet çekmece, 1 adet gizli bölme ve 1 adet seyyar raf bulunur. 1 adet kademeli ve 2 adet tek kademeli kilit bulunan Mywondry Çelik Para Kasası evlerde, ofislerde ve orta ölçekli işletmelerde kullanılabilir. Yangına karşı dayanıklı olması son derece önemli bir avantaj olarak kabul edilir. Değerli eşyalarını düzenli ve güvenli bir şekilde saklamak isteyenler için en iyi ev tipi çelik kasa modellerinden biridir. Mozaik dolgulu yapısı, dayanıklılığın artmasını ve kasanın dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Özel tasarımıyla dikkat çeken Mywondry Çelik Para Kasası kullanıldığı ortamların dekorasyonunu şık bir şekilde tamamlar. 

Kale Kk Ek 550 Motorlu Dijital Şifreli Kasa

Kale Kk Ek 550 Motorlu Dijital Şifreli Kasa
Amazon Fiyatını Öğren!

Kale en iyi çelik kasa markası olarak kabul edilen isimlerden biridir. Kale Kk Ek 550 Motorlu Dijital Şifreli Kasa fonksiyonel bir iç hacme sahiptir. Hem ev hem ofis ortamında kullanıma uygundur. Paranızı, laptopunuzu ve diğer değerli eşyalarınızı muhafaza etmeniz için harika bir seçimdir. Sade ve şık görünümüyle kullanıldığı alanın dekorasyonunu da zarif bir şekilde tamamlar. Gövde saç kalınlığı 3 mm ve kapak saç kalınlığı 5 mm’dir. İç tabanı halıfleks kaplıdır. Duvara sabitlenme özelliği bulunan Kale Kk Ek 550 Motorlu Dijital Şifreli Kasa’nın dijital şifreli LED ekranı vardır. 4 – 6 rakamlı tek kullanımlık şifre belirlenebilir. Kasa hangi şifreyle kapatılırsa o şifreyle açılır ve diğer şifre iptal olur. Piller tamamen bittiğinde yedek pil ünitesi devreye girdiğinden dışarıdan mevcut şifreyle açılabilir.

Truva SA1219-L15 Dijital Şifreli Kasa

Truva SA1219-L15 Dijital Şifreli Kasa
Amazon Fiyatını Öğren!

Ev için çelik kasa önerisi almak isteyenlerin sık karşılaştığı modeller arasında Truva SA1219-L15 Dijital Şifreli Kasa da yer alır. 3 – 6 haneli kullanıcı şifresi ile kullanmak mümkün olan Truva SA1219-L15 Dijital Şifreli Kasa, şifrenin unutulduğu durumlarda masterkod kullanılarak açılabilir. Pil bittiği durumlarda ise anahtar kilidi ile açmak mümkündür. 4 kez üst üste hatalı şifre tuşlanması halinde 15 dakika süreyle bloke olur. Bu sayede olası şifre kırma denemelerini engellemek ve kullanıcının güvenliğini maksimize etmek mümkün olabilmektedir.

Gizli menteşe sistemi bulunan Truva SA1219-L15 Dijital Şifreli Kasa 4 adet 1.5v orta boy pil ile çalışır. Kasanın zeminden ya da duvardan montajı yapılması mümkündür. Kullanıcıların güvenliğini ön planda tutan tasarımı ve özellikleri ile en çok tercih edilen en iyi ev tipi çelik kasa modellerinden biri olarak dikkat çeker. Değerli eşyaları güvenle saklamak için sık tercih edilen bir modeldir.

Yale Yec/250/Db1 Alarmlı Çelik Kasa

Yale Yec/250/Db1 Alarmlı Çelik Kasa
Amazon Fiyatını Öğren!

Yale Yec/250/Db1 Alarmlı Çelik Kasa ev için kasa önerisi listemizin fiyat – performans modellerindendir. Entegre 130 db sesli ikaz alarmı bulunur. Kasa kurcalanır ya da şifre üst üste 3 kez hatalı girilirse alarm devreye girer. 16 mm çapında 2 adet kilitleme mili vardır. Mekanik kol ile açma kapama ve mekanik anahtar ile açma imkanı bulunur. Tuş takımı kullanım kolaylığı sağlar. İstenilen yüzeye montaj yapmaya yardımcı olacak montaj delikleri bulunur. Ağırlığı ise 5.6 kg’dır.

Yorum yapın