En iyi Duşakabin Markaları ve Öneriler

Duşakabinlerin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte duşakabin markaları tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı modellerde üretim yapmaya başlanmıştır. Güvenilir ve kaliteli duşakabin markaları kabinsiz duşakabin, kabinli duşakabin ve duvardan duvara duşakabin gibi duşakabin çeşitleriyle “En iyi duşakabin markası hangisi” araştırması yapan tüketicilere geniş bir çeşitlilik sunmaktadır.

En İyi 10 Duşakabin Markası

Amazon Fiyatını Öğren!

Duşakabin tavsiye almak isteyen tüketiciler yaptıkları araştırmalar sonucunda duşakabin markaları tarafından üretilen duşakabinlerin genel özelliklerinin birbirine benzediğini ancak; servis ağı, kalite, renk çeşitliliği, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi gibi noktalarda farklılıklar bulunduğunu ve bu farklılıkların duşakabin fiyatları belirlenmesinde rol oynadığını görürler.

En iyi duşakabin markaları hangisi diye merak ediyorsanız seçim sırasında belirli noktalara dikkat etmeniz gerekir. En iyi 10 duşakabin markasına yer verdiğimiz yazımızı okuyarak duşakabin seçiminizi yapmadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.

Pakduş Duşakabin

Pakduş Duşakabin
Pakduş Duşakabin

En iyi duşakabin markalarından biri olan Pakduş Duşakabin 1996 yılından bu yana üretim yapmakta ve Türkiye’nin en önemli duşakabin üreticileri arasında yer almaktadır. Pakduş Duşakabin üretim kapasitesinin yüksekliğinin yanı sıra yenilikçi ürünleri, modern tasarım tarzı ve kaliteli üretimi ile de sektöründeki pazar payını sürekli olarak artırmaktadır. Pakduş ürünlerinin en önemli özelliği teknik gücün estetikle birleşimi sonucu ortaya çıkarılmalarıdır.

Pakduş duşakabinlerin menteşeli kapılı kabinler, sürgülü kapılı kabinler ve sabit yarım kabinler olmak üzere farklı modelleri vardır. Pakduş Argos Oval Duşakabin ve Showart Duş Teknesi 90 x 90 cm; 4 mm cam kalınlığına ve 180 cm yüksekliğe sahiptir. Kabin malzemesi alüminyum olan Pakduş Argos Oval Duşakabin ve Showart Duş Teknesi 90 x 90 cm desenli cam tipine sahiptir. Markanın düz ve oval seçenekleri olan duşakabin modelleri isteğe uygun ölçülerde ayarlanabildiği için son derece avantajlıdır. Ayrıca yedek parçalarının uygun fiyatlı ve kolay temin edilebilir olması Pakduş duşakabin modellerinin sık tercih edilmesinin nedenlerinden biridir.

Dusaks

Dusaks
Dusaks

Duşakabin en iyi marka denildiğinde adı geçen markalardan biri olan Dusaks 2012 yılından bu yana cam balkon ve duşakabin sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. En iyi duş teknesi markası olarak anılan isimlerden biri olan Dusaks tarafından üretilen Dusaks Oval Gold Duşakabin seramik üzerine uygulanabilme özelliğine sahiptir. Kayar ve açılır kapılarının yanı sıra sade ve şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplayan Dusaks Oval Gold Duşakabin’de tüm kayar kapı çözümleri gibi standart olarak temizlik düşmesi bulunmaktadır.

Böylece kayar kapı panelleri alttaki kılavuz rayından kolayca çıkarılabilmekte ve temizlenebilmektedir. Kaliteli bilyelere sahip 16 plastik gövdeli büyük rulmanı, alt ve üst ray kılavuzunda kapıların kolayca hareket etmesini sağlar. Dusaks Oval Gold Duşakabin’in cam panelleri görünür vida bağlantılarına gerek duyulmadan duvara sabitlenebilir. Bu durumda mevcut duvar profilinin delinmesi gerekliliği oluşmaz. Bu sayede profilde meydana gelebilecek olası çizikler ile duş teknesindeki metal talaşların en baştan itibaren önlenmesi mümkün olmaktadır.

Özelduş

Özelduş
Özelduş

Leke tutmayan duşakabin modellerinden biri olan Özelduş duşakabin banyonun duvarları arasına boylu boyunca yerleştirilebilir. 140 ve 200 cm arası boyut seçimi yapılabilen Özelduş duşakabin teknesiz ve son derece modern görünüme sahip duşakabin modelleri arasında bulunuyor. 2 adet sabit ve 2 adet kayar kapısı bulunan Özelduş duşakabin siyah profiliyle şık ve sıra dışı bir tasarıma imza atıyor. İdeal koruma sağlayan 180 cm yüksekliği sayesinde suyun duş sırasında kabinin dışına geçmesi engellenebiliyor. Özelduş duşakabin’deki göz alıcı detaylar arasında krom kaplama tekerleri ile kupu da saymak mümkün. Paslanmaz alüminyum çerçevesiyle ömür boyu garantili bir ürün olan Özelduş duşakabin duşakabin öneri listelerinde kendine üst sıralarda yer bulmayı başarıyor. Ürünün camları kolayca kırılmadığı gibi kırılma durumunda da insan vücuduna zarar vermez.

Ayzaduş

Desenli, buzlu, şeffaf ya da renkli cam seçenekleri arasında şeffaf camı tercih edenler için Ayzaduş Şeffaf Duşakabin en konforlu ürünlerden biridir. %100 yerli üretim olan ürünün şık görünümünü parlak metalik profiline borçlu olduğu söylenebilir. 83×83 cm ölçülerinde kare bir ürün olan Ayzaduş Şeffaf Duşakabin’de 2 adet hareketli ve 2 adet sabit olmak üzere toplamda 4 cam vardır. Şeffaf temper camdan üretilen sürgülü kapıların, oval kulplar sayesinde kolayca kaydırılması mümkündür. Ayzaduş Şeffaf Duşakabin’de duş teknesi yoktur ve seramik üzerine doğrudan monte edilme imkanı vardır.

Çelikler

Çelikler Duşakabin
Çelikler Duşakabin

Çelikler 90×90 Kare Duşakabin’de dikdörtgen ve kare iki sabit cam ve iki kayar kapı vardır. Çelikler 90×90 Kare Duşakabin’de bulunan 16 adet paslanmaz rulman ürünün son derece kolay bir şekilde çalışmasını sağlar. Alt rulmanları buton sayesinde raylardan çıkarılabilir ve konforlu bir şekilde temizlenebilir. Çelikler 90×90 Kare Duşakabin’de 16 cm boyunda çift delikli tutma kulpu bulunmaktadır.

Tekneli kullanılabilen bir model olan Çelikler 90×90 Kare Duşakabin tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Ürün zemine yerleştirilebildiği gibi tekne ücreti ödenerek de kullanılabilmektedir. Mıknatıslı kapı fitilleri sayesinde tam olarak kapanan Çelikler 90×90 Kare Duşakabin bu sayede sızdırmazlık özelliğiyle ön plana çıkar. Üzeri dikdörtgen şerit desenleriyle kaplı olan Çelikler 90×90 Kare Duşakabin farklı tasarımıyla banyolara yeni bir soluk getirmeyi başarır. Ayrıca temizlenmesi de son derece kolaydır.

Nokta Duşakabin

Nokta Duşakabin
Nokta Duşakabin

Alışılmış şeffaf kalın plastik modellerin dışında cam panellerle de hizmet veren Nokta Duşakabin teknesiz yere sabit duşakabin modellerini istenilen ölçülerde üretebilmektedir. Nokta Duşakabin 90×90 Kare Köşe Girişli Teknesiz Mika Duşakabin köşe girişli, 2 sabit ve 2 sürgü kapılı bir duşakabin modelidir. Extra profil kalın çerçevesiyle dikkat çeken Nokta Duşakabin 90×90 Kare Köşe Girişli Teknesiz Mika Duşakabin mika camlıdır. 180 cm kabin yüksekliği vardır.

Tekno Duşakabin

Tekno Duşakabin
Tekno Duşakabin

Tamamen yerli üretim olan Tekno Duşakabin ürünlerini banyo ölçülerine özel olarak seçmek ve banyolara en şık stilleri katmak mümkün olmaktadır. TeknoDuş Siyah Konsept Karolajlı Buzlu Cam 1 Sabit 1 Sürgü Duşakabin 35 ila 45 kilo ağırlığındadır. Ürün satın alınmadan önce ölçü seçimi yapılması gerekir. TeknoDuş Siyah Konsept Karolajlı Buzlu Cam 1 Sabit 1 Sürgü Duşakabin’de kullanılan alüminyumlar orijinal ham maddeden üretilir. Şişecam tarafından üretilen 6 mm kalınlığında temperli camlar kullanılan ürün son derece basit bir şekilde monte edilebilmektedir.

Tek Duşkabin

Tek Duşkabin
Tek Duşkabin

Tek Duşkabin kullanım kolaylığını ön planda tutan bir marka olarak isteğe dayalı üretim yapmakta ve geniş ürün yelpazesi ile konfor ve ayrıcalığı bir arada buluşturmaktadır. Tek Duşkabin aynı zamanda her konsepte damperli cam özelliği sayesinde farklı seçenekler sunmayı başarmaktadır. Tek Duşkabin Çizgi Siyah Profil Dusakabin 155 cm; duş teknesiz 5 mm cam duşakabinin kurulumu fayans ya da mermer üzerine yapılabilir. Tek Duşkabin Çizgi Siyah Profil Dusakabin 155 cm’de 5 mm temperli cam, siyah renkli alüminyum kas metal teker seti ve metal kulp bulunur. Kabin yüksekliği ise 190 cm’dir.

Durul Duşakabin

Durul Duşakabin
Durul Duşakabin

Yere doğrudan duş teknesi olmaksızın monte edilebilen Durul Duşakabin 90 x 90 Oval Siyah Karolaj Cam 4 mm temper cam kullanılarak ve siyah folyo şerit çizgilerle üretilir. Siyah profilleriyle ön plana çıkan Durul Duşakabin 90 x 90 Oval Siyah Karolaj Cam modelinde 2 kayar 2 sabit kabin camı olmak üzere toplam 4 kabin camı vardır. %100 yerli bir ürün olan Durul Duşakabin 90 x 90 Oval Siyah Karolaj Cam kurulum kolaylığı noktasında da son derece avantajlıdır. Ürünün yüksekliği 180 cm’dir.

Duşakabincim

Duşakabincim 79 cm Katlanır Sürgülü Cam Duşakabin parlak krom profil kullanılarak iki duvar arasındaki dar alanlar için tasarlanmış katlanır sistem bir duşakabin modelidir. 4 mm temperli camın yanı sıra mıknatıslı kapı fitilleri, tek delikli tutma kulpu ve kilitli üst ray gibi özellikleri bulunan Duşakabincim 79 cm Katlanır Sürgülü Cam Duşakabin özel ölçülere göre imalat yapabilmektedir. Ayrıca Duşakabincim 79 cm Katlanır Sürgülü Cam Duşakabin’de kullanılan profiller paslanmaya karşı ömür boyu garantili olma özelliğine sahiptir.

Duşextra

Duşextra Bella Serisi Teknesiz Mika Oval Duşakabin zarif ve sade tasarımıyla banyoların her zamankinden daha şık bir hale gelmesini sağlayan duşakabin modellerinden biridir. Dekoratif özellikleriyle ön plana çıkan Duşextra Bella Serisi Teknesiz Mika Oval Duşakabin beyaz alüminyum içerisine mika yani pleksi Glass camdan üretilen bir ürün olma özelliğine sahiptir. 180 cm yüksekliğe sahip olan Duşextra Bella Serisi Teknesiz Mika Oval Duşakabin’in genişliği ise 70 ila 80 cm arasındadır.

VIP Duşakabin

Vip Duşakabin – İki Duvar Arası Bir Sabit Bir Kayar Duşakabin 180 cm yüksekliğe sahip bir üründür. Bir sabit cam ve bir kayar camın bulunduğu Vip Duşakabin – İki Duvar Arası Bir Sabit Bir Kayar Duşakabin’de ömür boyu paslanmaz garantili alüminyum çerçeve ile krom kaplama tekerlek seri bulunur. Ayrıca ürünün siparişe göre özel olarak imal edilmesi de mümkün olmaktadır.

“En iyi Duşakabin Markaları ve Öneriler” üzerine 2 yorum
  1. Bu listenin doğru bilgi vermediği, listede Hüeppe ve Artemis gibi firmaların olmayaşından bellidir.

    Cevapla
  2. Gayet başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim. Duşakabin alacakların Karar vermesi açısında oldukça yardımcı olacaktır. Nokta Duşakabin sitesi Hem ürün çeşitliği hem fiyat karşılaştırma açısından gayet bilgilendiricidir tavsiye ederim.

    Cevapla
Yorum yapın