En İyi Direksiyon Setleri ve Önerileri

Simülasyon ve yarış oyunlarını en gerçekçi şekilde oynamanın yolu direksiyon seti satın almaktan geçer. Oyun sektöründe yaşanan gelişmeler sonucu bilgisayarda ve konsolda pek çok oyunu oynamak için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Bunlar arasında ilk sırada gelen en iyi direksiyon seti modellerini seçmek için direksiyon seti tavsiye listelerinden faydalanılır. Oyun keyfini en üst noktaya taşımak isteyenler için direksiyon seti en iyisi olmalıdır. Çünkü en iyi direksiyon setleri ile oynamak oyun keyfinin artmasını sağlayan en önemli etkendir.

En Gerçekçi Sürüş Deneyimini Yaşatacak Direksiyon Seti Tavsiye Listesi

En iyi oyun direksiyonu olarak kabul edilen modeller sayesinde sürüş deneyimini ve eğlencenin keyfini sonuna kadar çıkarmak mümkündür. Direksiyon seti önerisi listemizde bulunan en iyi direksiyon seti seçenekleriyle el göz koordinasyonunuzu artırabilir, oyunu oynarken adeta yaşarsınız.

SıraMarkaPuan
1Thrustmaster T300 Alcantara Ferrari Integral10/10
2Logitech G920 Xbox ve Pc Oyun Yarış Direksiyonu10/10
3Rush Prorace RW900R PC | Xbox | Switch PS3-4-5 I USB Oyuncu Direksiyon Seti10/9.9
4Rampage V900-S Ps3/Ps4/Pc/Xbox Pedallı Gaming Oyuncu Direksiyon10/9.8
5Snopy V5H Usb Metalik Pro Direksiyon10/9.7
6Kontorland Ft-093 Ps3/Pc Usb Girişli Titreşimli Direksiyon Seti10/9.7
En iyi Direksiyon Seti Önerileri

En iyi Direksiyon Seti Önerileri

Ps4 direksiyon seti tavsiye ve pc için direksiyon seti tavsiye listelerinin en popüler modellerinin yer aldığı oyun direksiyonu tavsiye listemizden siz de ihtiyacınıza, beğenilerinize ve bütçenize uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Thrustmaster T300 Alcantara Ferrari Integral

Thrustmaster T300 Alcantara Ferrari Integral
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Direksiyon seti öneri listelerinin değişmez ismi Thrustmaster T300 Alcantara Ferrari Integral hızlı fırçasız motoru ile tepkisel ve gerçekçi Force Feedback için yaklaşık 25 Watt güce sahiptir. 599XX EVO direksiyonun replikası Alcantara’dan yapılma el dikimi kaplamadır.  Hızlı ve kolay direksiyon değiştirme sistemi ile farklı yarış stillerinin tadını çıkarmak mümkündür. Hiçbir ölü bölge içermeyen akıcı oyun oturumları için çift kayış sistemi vardır. 

En iyi direksiyon seti denilince ilk akla gelen isimlerden biri Thrustmaster T300 Alcantara Ferrari Integral’dir. Tescilli H.E.A.R.T manyetik teknolojisiyle sınırsız ürün kullanım ömrü ve optimum hassasiyete sahiptir.  Yarış direksiyonu oyuncuların kendilerini araba yarışlarının büyüleyici dünyasına gerçekten kaptırmasını ve performanslarını yükseltecek şekilde becerilerini geliştirmesini sağlar. 

Logitech G920 Xbox ve Pc Oyun Yarış Direksiyonu

Logitech G920 Xbox ve Pc Oyun Yarış Direksiyonu
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Logitech en iyi direksiyon seti modellerinden biri Logitech G920 Xbox ve Pc Oyun Yarış Direksiyonu’dur. Direksiyonu 900 derece dönüş özelliğine sahiptir. Manyetik etkili direksiyon algılayıcı, aşırı ısınma koruması ve çift motorlu güç geri bildirimi gibi özellikleriyle ön plandadır. 

Doğrusal olmayan fren pedalı, dokulu topuk kavrama yeri, patentli halı tutucu sistem ve kendinden kalibreli pedalları vardır. Direksiyon simidi anodize alüminyum, direksiyon kaplaması elde dikilmiş deri, çelik direksiyon mili, cam dolgulu naylon montaj kelepçeleri ve zımparalanmış paslanmaz çelik pedal yüzleri vardır.

Rush Prorace RW900R PC

Rush Prorace RW900R PC
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi fiyat performans direksiyon seti modellerinden Rush Prorace RW900R Oyuncu Direksiyon Seti kusursuz bir sürüş deneyimi için geliştirilmiştir. En yeni yarış oyunlarını en yüksek seviyeye taşıyan RW900R her ağırlık değişimini, freni, tekerlek kaymasını ve daha fazlasını hissetme imkanı sağlar. Yüksek performanslı, çift motorlu titreşim geri bildirimi ve oyun efektlerini gerçekçi bir şekilde taklit ederek doğru şekilde tepki vermeyi sağlar.

Direksiyon seti tavsiye listelerinde en çok beğenilen modellerden Rush Prorace RW900R Oyuncu Direksiyon Seti’nin üzerinde 270 ila 900 derece dönüş ayarı ile pistte gerçekçi dönüşler yapmak mümkündür. 900 derece dönüş ayarı ile direksiyon 1 turdan fazla döndürülür. Bu sayede gerçek bir araç direksiyonunu simüle etmek mümkündür.

RW900R Prorace’in arkasında yer alan girişlerle Xbox One, PS4 ve kulaklıklara kolayca bağlanmak mümkündür. F1 vites kulakçıklarını kullanarak yarış simülasyonu deneyimini en üst düzeye çıkarmak son derece kolaydır. Kısa aralıklı 6 ileri ve 1 geri vites kutusu ile unutulmayacak bir sürüş deneyimi yaşanabilir.

Rampage V900-S Ps3/Ps4/Pc/Xbox Pedallı Gaming Oyuncu Direksiyon

rampage-v900-s
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Direksiyon seti önerisi listemizdeki en iyi fiyat performans direksiyon seti modellerinden bir diğeri Rampage V900-S Ps3/Ps4/Pc/Xbox Pedallı Gaming Oyuncu Direksiyon’dur. 900 derece dönebilir tasarımıyla yarışlarda önemli bir avantaj sağlayan Rampage V900-S Ps3/Ps4/Pc/Xbox Pedallı Gaming Oyuncu Direksiyon oyun amaçlı geliştirilmiştir. 

Özel tasarım pedalıyla gerçeğe yakın sürüş keyfi sağlayan Rampage V900-S Ps3/Ps4/Pc/Xbox Pedallı Gaming Oyuncu Direksiyon gaz ve fren hassasiyeti sayesinde oyuna tam konsantre olmayı sağlar. PS3, PS4, PC ve XBOX ile uyumludur. 270 ve 900 dereceye ayarlanması mümkündür. Masa ya da benzeri bir yüzeye mengeneyle sabitlenip anında kullanılabilir.

En iyi direksiyon seti modellerinden Rampage V900-S Ps3/Ps4/Pc/Xbox Pedallı Gaming Oyuncu Direksiyon’un üzerinde kaliteli bileşenlerden oluşan 21 adet buton bulunur. Direksiyon kauçuk kaplama olduğundan kullanım sırasında oyuncunun eli kaymaz. Pedallar metal odluğu için kırılma ya da çatlama gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılmaz.

Snopy V5H Usb Metalik Pro Direksiyon

Snopy V5H Usb Metalik Pro Direksiyon
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Oyun direksiyonu tavsiye listemizin sıradaki ismi Snopy V5H Usb Metalik Pro Direksiyon metal ve siyah rengin şık birlikteliğine tanıklık eder. Bilgisayar masasında şık bir görünüm sağlarken diğer yandan da kusursuz bir sürüş deneyimi yaşatarak yarış oyunlarının keyfini en üst noktaya taşır.

Direksiyonun gerçeğe uygun motor akustiği sayesinde araba oyunlarında gerçek motor sesi  duyma hissini yaratmak mümkündür. 25 cm direksiyon çapı ve 180 derece dönüş açısıyla araba yarışlarında keyifli bir sürüş deneyimi sunma konusunda iddialıdır. 11 fonksiyon butonuyla oyun oynarken yapılmak istenilen hamleyi ve direksiyon ayarını pratik bir şekilde ayarlamak mümkündür. 

En iyi oyun direksiyonu modellerinden Snopy V5H Usb Metalik Pro Direksiyon araç kullanırken yapılması gereken tüm hamleleri sunan parçalarla oyunu üst düzey gerçeklikle oynama imkanı sağlar. Titreme özelliği sayesinde engebeli yollarda ve oyun içinde aracın verdiği tepkilerin hissedilmesi mümkün olur.

Kontorland Ft-093 Ps3/Pc Usb Girişli Titreşimli Direksiyon Seti

Kontorland Ft-093 Ps3/Pc Usb Girişli Titreşimli Direksiyon Seti
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Direksiyon seti tavsiye listelerinde uygun fiyatıyla en çok tercih edilen modeller arasında Kontorland Ft-093 Ps3/Pc Usb Girişli Titreşimli Direksiyon Seti yer alır. Dijital, analog ve direksiyon modu vardır. Bu özellikleriyle işlevsel bir yarış direksiyon seti olma özelliğine sahiptir. Playstation 3 ve Playstation 2 il oynamaya dair titreşim fonksiyonuyla tüm bilgisayarlarda kullanıma uygundur. 

180 derece döndürülebilme özelliği ile son derece konforlu bir şekilde kullanılabilir. Aktif kullanım imkanı sağlayan her bir tuş eş zamanlı olarak kullanılabilir. El freni ve şaft fonksiyonuyla gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak mümkündür. Sağlam ve sert plastikten üretildiği için uzun süreli kullanıma uygun bir ürün olma özelliğine sahiptir. Bu aynı zamanda kırılmaya ve çizilmeye karşı ekstra dayanıklılığı olduğu anlamına gelir. Her yaş grubundan kullanıcıya konfor sağlayan bir tasarımı vardır.

USB giriş ile tekli bağlantı şeklinde kurulumu yapılabilir. Kolay kurulumun ardından cihaz kısa sürede benzersiz bir oyun keyfi için hazır hale getirilebilir. Kontorland Ft-093 Ps3/Pc Usb Girişli Titreşimli Direksiyon Seti’nde 2 aks ve D-tampon ile birlikte 10 bağımsız parlak düğme bulunur. Çift yerleşik motoru sayesinde direksiyon kontrolünün daha canlı ve gerçekçi olması mümkündür.

Yorum yapın