En Çok Tercih Edilen Davlumbaz Markaları

Mutfaklardaki konforu üst noktalara taşıyan davlumbaz satın alınırken pek çok farklı etken değerlendirilmelidir. Bunlar arasında ilk sıralarda sessiz çalışması ve emiş gücü gelir. Doğru davlumbaz modelini seçmek yemek pişirirken ortaya çıkan kokuların kaldırılmasında çok önemli bir etkendir. Siz de en iyi davlumbaz hangisi öğrenmek istiyorsanız birazdan cevabı alacağınızı şimdiden belirtelim. O zaman daha fazla beklemeden en iyi davlumbaz modelleri listesine başlayalım

En Yüksek Emiş Gücüne Sahip Davlumbaz Tavsiyeleri

Sıra MarkaPuan
1Siemens LC98KC542 Inox Duvar Tipi Davlumbaz 90 cm IQ50010/10
2Siemens IQ500 LC68KAK20T10/9.9
3Kügerr D10010/10
4Bosch DWA0666110/9.8
5Arçelik P 27 Yı10/9.7
6Beko ADP 61420I10/9.8
7Ferre D01610/9.7
8Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz10/9.8
9Hoover HECH 616 X Duvar Tipi 60 Cm Inox Davlumbaz10/9.8
10White Daisy Gusto Piramit Davlumbaz10/9.8

Mutfaklardaki yemek kokularının evinize dağılmasını önlemek istiyorsanız çözüm iyi bir davlumbaz almak. En iyi davlumbaz markası alternatifleri arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmaya hazır mısınız?

En Sessiz Çalışan Davlumbaz Önerileri

Mutfağınızın en iyi şekilde havalanması için ihtiyacınız olan en iyi davlumbaz modelleri ve en çok tercih edilen davlumbaz markalarını listemizde sizler için bir araya getirdik.

Siemens LC98KC542 Inox Duvar Tipi Davlumbaz 90 cm IQ500 Eğimli

Siemens LC98KC542 Inox Duvar Tipi Davlumbaz 90 cm IQ500 Eğimli
Siemens LC98KC542 Inox Duvar Tipi Davlumbaz 90 cm IQ500 Eğimli
N11 Fiyatını Öğren!

En yüksek emiş güçlü davlumbaz modellerinden Siemens LC98KC542 Inox Duvar Tipi Davlumbaz davlumbaz tavsiyeleri listelerinin en beğenilen isimlerindendir. Enerji tasarruflu LED ışıklandırma pişirme sırasında uygun görünürlük vermeyi başarır. Davlumbaz önerileri listelerinde en çok tercih edilen modellerden Siemens LC98KC542 Inox Duvar Tipi Davlumbaz mutfaklarda buhar yoğunluğu arttığında yoğun seviye sayesinde kısa sürede artan emiş gücüyle ortamı 6 ila 10 dakika içinde temizler. Daha sonra otomatik olarak eski ayarına geri döner.

Siemens IQ500 LC68KAK20T Siyah Dekoratif Cam Davlumbaz

Siemens IQ500 LC68KAK20T Siyah Dekoratif Cam Davlumbaz
Siemens IQ500 LC68KAK20T Siyah Dekoratif Cam Davlumbaz
N11 Fiyatını Öğren!

Davlumbaz önerisi listemizin en beğenilen davlumbaz modellerinden Siemens IQ500 LC68KAK20T Siyah Dekoratif Cam Davlumbaz saatte 750 metreküp emiş gücüyle yüksek emiş güçlü davlumbaz olarak kabul edilen ürünlerdendir. En iyi davlumbaz alternatiflerinden Siemens davlumbaz en yoğun pişirme yapılan zamanlarda dahi mükemmel performansı garantiler. Böylece en ağır kokulu yemekler pişirilse dahi mutfakta koku ve buhar birikimi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılmaz.

En iyi davlumbaz markası olarak sıklıkla anılan isimlerden Siemens’in bu en çok tercih edilen modelinde istenilen aydınlatma ve kademe ayarının yapılması için yalnızca dokunmak yeterlidir. En çok tercih edilen davlumbaz Siemens’in bu modeli dokunmatik kontrol paneli sayesinde çok daha pratik bir şekilde kullanılabilir.

Son derece sessiz çalışması nedeniyle sessiz davlumbaz modelleri arasında yer alan Beko Siyah Dekoratif Cam Davlumbaz çalışırken hiçbir şekilde rahatsızlığa neden olmaz. Üstelik kokuyu ve buharı çekerken de performansından kesinlikle ödün vermez.

Kügerr D100

Kügerr D100
Kügerr D100
N11 Fiyatını Öğren!

En sessiz davlumbaz modellerinin başında gelen Kügerr D100’de Patentli Derin Sessizlik Teknolojisi olan Radialitic kullanılmıştır. Radialitic’in en önemli özelliği ise motor ve elektronik sistem arasındaki gerilimleri minimize etmesidir. Bu sayede motorun çok daha yumuşak ve sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. En çok tercih edilen davlumbaz markalarından Kügerr tarafından kullanılan tüm motorlarda dönüş sistemi daha fazla sessizlik için optimize edilir. Çalışırken sürtünme olmaması ve pervanenin kanat açılarına kadar pek çok farklı etken Kügerr davlumbazın çalıştığını bile unutturan sessizliğinin temellerini oluşturur.

En iyi davlumbaz markalarından Kügerr’de kullanılan sessiz motorların diğer bir özelliği enerji tasarrufu konusunda ortaya çıkar. Standart ürünlere göre %50’ye varan enerji tasarrufuyla elektrikten tasarruf ettirir. Emiş gücü yüksek davlumbaz modellerinden Kügerr D100 kapalı gövde motor yapısıyla uzun süre kullanıma imkan verir. Zaman ayarlı otomatik kapanma ve filtre kirlendiğinde haber verme gibi özellikleriyle davlumbaz önerileri arasında sıklıkla karşımıza çıkan modellerdendir.

Bosch DWA06E661

Bosch DWA06E661
Bosch DWA06E661
N11 Fiyatını Öğren!

Davlumbaz önerisi listelerinde yüksek emiş güçlü davlumbaz modellerinden biri olarak kendine yer bulan Bosch DWA06E661’da yıkanabilir filtre vardır. Bu sayede temizlenme süreci son derece kolay ve konforludur. Bosch davlumbaz C enerji sınıfında çalışır. En çok tercih edilen davlumbaz modellerinden Bosch DWA06E661 dokunmatik panel ile kontrol edilebilir.

En iyi davlumbaz önerisi olarak sıklıkla paylaşılan isimlerden Bosch DWA06E661 enerji verimliliğiyle ocağı mükemmel bir şekilde aydınlatır. Yüksek performansta yalnızca 49 db ses basıncı vardır. 3 kademesi ve 1 yoğun kademesiyle yüksek verimli çift üfleme emiş gücüne sahiptir.

Arçelik P 27 YI

Arçelik P 27 YI
Arçelik P 27 YI
N11 Fiyatını Öğren!

En iyi davlumbaz tavsiyeleri almak istiyorsanız en sık karşılaştığınız markalardan biri mutlaka Arçelik’tir. Şık tasarımı ve Inox rengiyle her mutfağa uyum sağlar. Diğer ankastre ürünlerle olan mükemmel uyumu mutfağın kusursuz bütünlüğünde çok önemli bir rol üstlenir.

En çok tercih edilen davlumbaz modellerinden Arçelik P 27 Yı ideal derinliği ile ocak başında çok daha güvenli ve konforlu bir çalışma imkanı sağlar. Dayanıklılığı ve yüksek çekim gücüyle ön plana çıkan Arçelik davlumbaz halojen lambalarıyla ortamı en iyi şekilde aydınlatır.

Emiş gücü yüksek davlumbaz modellerinden Arçelik P 27 Yı şık tasarımıyla her tarza hitap etmeyi başarır. İki adet kaset filtresi makinede yıkanarak son derece hijyenik bir şekilde kullanılabilir. Davlumbaz önerisi listelerinin değişmez isimlerinden Arçelik P 27 Yı ocaktan yükselen duman ve buharın içindeki kristalleri tutar ve sertleştirir. Böylece hem davlumbaz hem hava zararlı yağ kalıntılarından korunur. Havayı temizlerken yağ gibi artıklar nedeniyle kirlenebilen alüminyum kaset filtre belirli aralıklarla çıkarılarak elde ya da makinede yıkanmalıdır.

Beko ADP 61420I

Beko ADP 61420I
Beko ADP 61420I
N11 Fiyatını Öğren!

En iyi davlumbaz tavsiyeleri listelerinin aranılan isimlerinden Beko ADP 61420I A enerji sınıfı ürünlerden biridir. En iyi davlumbaz modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen davlumbaz seçeneklerinden biri olan Beko ADP 61420I duvar tipinde kullanılabilir. Beko davlumbaz çalışırken 68 dB ses çıkarır. 3 farklı hız kademesi bulunan Beko davlumbaz 2 adet kaset filtresiyle birlikte satışa sunulur.

Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz

Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz
Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz
N11 Fiyatını Öğren!

Davlumbaz tavsiyeleri listemizdeki fiyat – performans ürünlerinden biri olan Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz en çok tercih edilen davlumbaz modelleri arasında yer alır. Modern şık ve cam tasarımıyla mutfakları en iyi şekilde tamamlayan Kumtel davlumbazın cam yüzeyi kolayca temizlenir. 140 Watt gücü ve 650 metreküplük çekiş gücü bulunan Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz’ın 3 kademeli hız ayarı vardır.

Davlumbaz önerisi listelerinin en uygun fiyatlı ürünlerinden Kumtel DA6-830 Siyah Cam Davlumbaz’da çok güçlü bir LED ışıklandırma vardır. Metal filtreleri de çıkarılıp yıkanabilir özelliktedir.

Hoover HECH 616 X Duvar Tipi 60 Cm Inox Davlumbaz

Hoover HECH 616 X Duvar Tipi 60 Cm Inox Davlumbaz
Hoover HECH 616 X Duvar Tipi 60 Cm Inox Davlumbaz
N11 Fiyatını Öğren!

En iyi davlumbaz tavsiyeleri listelerinin beğenilen isimlerinden Hoover HECH 616 X Inox Davlumbaz 3 kademeli hıza ve tuşlu kontrol düğmelerine sahiptir. Yaygın bir servis ağına sahip olan Hoover bu nedenle en çok tercih edilen davlumbaz markaları arasında yer alır. Küçük ve orta ölçekli mutfaklarda kullanım için 400 metreküplük çekim gücü son derece yeterlidir. Filtrelerinin yıkanabilir olması da önemli bir avantaj olarak kabul edilir.

White Daisy Gusto Piramit Davlumbaz

White Daisy Gusto Piramit Davlumbaz
White Daisy Gusto Piramit Davlumbaz
N11 Fiyatını Öğren!

Davlumbaz önerileri listelerinin diğer bir fiyat – performans ürünü olan White Daisy Gusto Piramit Davlumbaz yüksek emiş güçlü davlumbaz modelleri arasında sıralanır. 56 DbA ses seviyesine sahiptir. Karbon filtre takılarak bacasız çalışma imkanı vardır. Spot – LES aydınlatması bulunan White Daisy Gusto Piramit Davlumbaz’ın motor gücü ise 230 W’tır.

Yorum yapın