En İyi Bluetooth Kulaklık Önerileri

Bluetooth ile çalışan kablosuz kulaklıklar son yıllarda giderek artan bir popülerliğe sahip. Genellikle müzik dinlemek için kullanılsalar da iş ya da günlük konuşmalar sırasında konforu artırdıkları da bilinen bir gerçek. Durum böyle olunca hayatımızda önemli yer kaplayan bu teknolojik cihaz, “en iyi bluetooth kulaklıklar hangileri” gibi soruların da ön plana çıkmasına neden oluyor.

Şu anda farklı markaların çok sayıda farklı modeli bulunmakta ve seçim yaparken geniş bir çeşitlilikten yararlanma imkanı olsa da aynı zamanda kullanıcıların kafasının karışması da söz konusu olabiliyor. Bu duruma katkıda bulunmak için Bluetooth kulaklık performansı, ses kalitesi, bağlantısı, şarj deneyimi gibi noktaları dikkate alarak sizler için bluetooth kulaklık tavsiyesi listemizi hazırladık. Siz de en iyi kablosuz kulaklık hangisi öğrenmeye ve kendiniz için en doğru seçimi yapmaya hazır mısınız?

Anker Soundcore Liberty 2 Pro

Anker Soundcore Liberty 2 Pro
Anker Soundcore Liberty 2 Pro
Amazon Fiyatını Öğren!

Bluetooth kulaklık önerileri denilince akla ilk gelen ve yüksek performansıyla dikkat çeken isimlerden Anker Soundcore Liberty 2 Pro kişiselleştirilmiş ses konusundaki başarısıyla ön plana çıkıyor. HearID özel ses desteğiyle kişiye özel ses profili oluşturma imkanı veren Anker Soundcore Liberty 2 Pro’daki SoundCore uygulamasıyla tüm telefon modellerinde ekolayzır ayarı yapmak mümkün. Bu sayede kullanıcılar en yüksek verimle istedikleri içerikleri dinleyebilirler.

Kulak içi bluetooth kulaklık önerisi olarak son derece beğenilen Anker Soundcore Liberty 2 Pro’nun bas ve tiz dengesi de çok iyi. 11mm boyutundaki armatür sürücüsü sayesinde dinleyiciye güçlü baslar ve parlak tizler sunuyor. Cihazdaki dört mikrofon sayesinde konuşma deneyimi de üst noktada olan Anker Soundcore Liberty 2 Pro en iyi bluetooth kulaklıklar listemizde zirveyi zorluyor. Kablosuz kulaklık önerileri isteyen kullanıcılar arasında son derece popüler olan Anker Soundcore Liberty 2 Pro tek şarjla 8 saate kadar kullanılabiliyor. 10 dakikalık hızlı şarj ise 2 saat dinleme deneyimini garantiliyor.

Huawei Freebuds Pro

Huawei Freebuds Pro
Huawei Freebuds Pro
Amazon Fiyatını Öğren!

Kablosuz kulaklık önerileri listemizdeki Huawei Freebuds Pro aktif gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra farklı ürün modlarının da katkısıyla ANC konusunda dinamik bir kullanım imkanı veriyor. Bluetooth kulaklık tavsiyesi almak isteyenlerin Huawei Freebuds Pro’da dikkatini çeken diğer bir nokta ise Benzersiz Ses Modu’yla çevredeki kişilerin seslerini duymanın da mümkün olması. Bu özellik havaalanı duyuruları gibi seslerin duyulması noktasında önemli bir avantaj sağlıyor. Huawei Freebuds Pro dokunmatik ekran yerine farklı kontrollere sahip. Kulaklıkla şarkı, mod ve ses seviyesi değiştirme, müziği durdurma ve çağrı yanıtlama gibi işlemler yapılabilir. Huawei Freebuds Pro ANC kapalıyken 7, ANC açıkken ise 3.5 ila 4.5 saat kullanım ömrüne sahip. Ayrıca çift bağlantı özelliği de bulunan Huawei Freebuds Pro en iyi kablosuz kulak içi kulaklık önerisi modellerinden biri.

Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Amazon Fiyatını Öğren!

Sınıfının en iyi kablosuz kulaklık modeli olarak tasarlanan Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, kablosuz kulaklık tavsiye listemizin en çok ilgi gören modellerinden biri. Katlanabilir tasarımı, yüksek ses kalitesi ve saatler süren pil ömrüyle ön plana çıkan Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 50 saate kadar süren pil ömrüyle çıtayı çok yukarılara taşıyor. 15 dakikalık şarj ile 10 saate kadar pil ömrüne ulaşan Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık uzun süre şarj etmeden kullanılabiliyor. Her ne kadar tasarımı dolayısıyla kulağı tam olarak kapatmasa da ses izolasyonu konusunda başarısının altını çizmek gerek. Üzerindeki fiziksel düğmelerle çeşitli kontrollere imkan veren Jabra Elite 45h Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık’ın diğer bir avantajı yağmura karşı dayanıklı olması.

JBL T500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

JBL T500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
JBL T500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi Bluetooth kulaklık denilince akla gelen ilk markalardan biri hiç tartışmasız JBL’dir. JBL T500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık modeli uygun fiyatı ve şık tasarımı nedeniyle en çok önerilen bluetooth kulaklık modellerindendir. JBL Pure Bass özelliği gün boyu konser atmosferi yaşatan bir müzik deneyimini garantiler. Kulaklık üzerindeki tuşlarla dinlenen müzik kontrol edilebildiği gibi gelen çağrıları yönetmek de mümkün. Kablosuz kulaklık önerisi listemizin bu fonksiyonel modeli kullanıcılara Siri ve Google Asistan ile iletişim kurma imkanı da verir.

Sony Wh-ch510 Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık

Sony Wh-ch510 Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık
Sony Wh-ch510 Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi bluetooth kulaklık modelleri üreten markalardan biri Sony’dir. Kablosuz kulaklık önerisi listemizde Sony kendisine Wh-ch510 Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık ile bir yer bulmayı başarır. Kulak üstü tam boy kulaklık modeli ergonomik bir yapıya sahiptir. Uzun süreli kullanımda başta ağrı yapmaz. Telefon, tablet, bilgisayar gibi elektronik cihazlara kolayca bağlandığından yalnızca telefonla konuşurken değil oyun oynarken, müzik dinlerken ve film izlerken de konforu üst noktaya taşır. Farklı işletim sistemleriyle uyumlu olan Sony Wh-ch510 Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık’ın ses kalitesi son derece yüksektir.

Kablosu olmadığından rahatlıkla kullanılabilir. Şarj süresi 270 dakika olan Sony Wh-ch510 Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık USB girişiyle şarj edilebilir. Bluetooth kulaklık önerileri listemizdeki en beğenilen ürünlerdendir. Stereo ses çıkışı ve yüksek ses kalitesi  sayesinde oyun keyfini de artırır. Üretiminde kullanılan ANC teknolojisi aktif olarak dışarıdaki gürültülerin engellenmesini sağlar. Katlanabilir yapısı nedeniyle kolayca taşınabilir. Tam şarjla 16 saat kullanılabilen JBL T500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık’ı 5 dakika şarj ederek 1 saat kullanmak mümkün. Ayrıca aynı anda iki farklı cihaza bağlanma özelliği var.

Samsung Galaxy Buds 2

Samsung Galaxy Buds 2
Samsung Galaxy Buds 2
Amazon Fiyatını Öğren!

Samsung Galaxy Buds 2 pek çok kullanıcı tarafından en iyi bluetooth kulaklık modellerinden biri olarak kabul ediliyor. Samsung Galaxy Buds 2’nin tasarım ve ses performansı çok yüksek. Kullanışlı ve konforlu tasarımı ile beğeni toplayan Samsung Galaxy Buds 2 ses konusunda derin ve güçlü bas özellikleriyle fark yaratıyor. Güçlü bir ses düzenin bulunan Samsung Galaxy Buds 2’de aktif gürültü önleme özelliği de var. Böylece en kalabalık ortamlarda dahi kulaklığı kullanmak mümkün. Gürültü önleme özelliği mikrofonda da bulunduğundan Samsung Galaxy Buds 2 ile telefon görüşmeleri yapmak da çok kolay.

Marshall Minor II

Marshall Minor II
Marshall Minor II
Amazon Fiyatını Öğren!

Marshall Minor II bluetooth kulaklık tavsiye listemizdeki uygun fiyatlı bluetooth kulaklık önerisi modellerinden biri. Müzik sektöründe ortaya koyduğu kaliteli işlerle dikkat çeken İngiltere merkezli Marshall müzik piyasasına yüksek kalitede ürünler sunuyor. Bluetooth kulaklık önerisi olarak paylaşılabilecek en şık tasarımlı modellerden biri olan Marshall Minor II  tasarımının yanı sıra kullanılabilirliğiyle de kullanıcıların kalbini çalıyor. 120 dakikada tam dolu kapasitede şarj edilebilen Marshall Minor II şarjı tam dolu olduğunda, yoğun kullanımda dahi yaklaşık 12 saat kullanım süresi sağlıyor. Bas performansı son derece güçlü olduğu gibi mikrofonunda da gürültü önleyici özellik var.

Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık

Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık
Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi kablosuz kulak içi kulaklık önerisi olabilecek modellerden Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık’ın 100 saatlik oynatma ya da konuşma süresi vardır. Kullanıcılar yanlarında şarj kutuları olduğu takdirde 12 saate kadar oynatma süresi elde edebilirler. Şarj kutusu yanlarında olmadığında ise bu süre 3 saat civarıdır. Bluetooth kulaklık tavsiye almak isteyenlere en çok önerilen modeller arasında yer alan Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık rahat ve hafif tasarımıyla göz doldurur.

Akustik sürücüler kulaklıkların güçlü basa ve mükemmel seslere sahip olma nedenidir. Tek işlevli düğmesi müziği ve aramaları kolayca kontrol etmeye yarar. Uzun basıldığında ise şarkı değiştirmek mümkündür. Aramaları daha kaliteli bir hale getiren yankı önleyici özelliğe sahip olan Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık’ın üstündeki düğmeye iki kez basılınca telefonun sesli asistanı etkinleştirilmiş olur. Böylece kulaklık aracılığıyla komut verip arama yapmak, hava durumunu öğrenme ya da yeni şarkı listeleri oluşturmak mümkün. Sahip olduğu özelliklerde Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık Bluetooth kulaklık önerisi olarak sıklıkla paylaşılmaya devam edecek gibi görünüyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
Amazon Fiyatını Öğren!

Kablosuz kulaklık önerileri listemizde yer alan isimlerden Mi True Wireless Earbuds Basic 2 teknoloji alanındaki kaliteli ve yüksek performanslı ürünleriyle dikkat çeken Xiaomi markasına aittir. Kablosuz kulaklık tavsiye almak isteyenlerin son derece memnun kalacağı ürünlerden biri olan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 neme, tere, suya ve ısıya karşı dayanıklıdır. Sağlam kabı sayesinde darbelere karşı direnciyle dikkat çeken Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 bluetooth kulaklık tavsiye listelerinin değişmez isimlerindendir.

Yumuşak kulak içi pedleriyle kulaklarınızı acıtmadan konforlu bir kullanım imkanı vermesi nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla kulak içi bluetooth kulaklık önerisi olarak paylaşılır. Müzik dinlemenin en keyifli ve pratik hali olan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kullanımının işlevselliği kadar temizleme kolaylığından dolayı da avantajlıdır. Spor yaparken rahatça kullanılabilen Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kulağa tam olarak oturduğundan düşmesi söz konusu olmaz. Hızlı şarj edilir ve şarj ömrü uzundur. Telefon, bilgisayar ve tablete bağlanma imkanı veren Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 sahip olduğu özellikler sayesinde bluetooth kulaklık önerisi listemizdeki yerini kesinlikle hakeden bir cihazdır. Ayrıca uygun fiyatlı bluetooth kulaklık önerisi için de ideal bir üründür.

Yorum yapın