En iyi Beko Çamaşır Makinesi Önerileri

Çamaşır makinesi denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Beko farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Sahip oldukları özellikler açısından çeşitlilik gösteren Beko çamaşır makinesi modelleri arasında her bütçeye uygun seçeneklere erişmek mümkündür. Peki, en iyi Beko çamaşır makinesi hangisi?

En Yüksek Performanslı Beko Çamaşır Makinesi Tavsiye Listesi

Çamaşır yıkama sürecinin konforunu artıran, farklı özelliklere sahip programları ile çamaşıra en uygun yıkama seçeneklerini değerlendirme imkanı sunan Beko’nun en iyi çamaşır makinesi modellerini sizin için Beko çamaşır makinesi tavsiye listemizde bir araya getirdik.

SıraMarkaPuan
1Beko BK 851 YKI10/10
2Beko BK 9101 EY A+++10/10
3Beko CM 9120 BI10/10
4Beko CM 1012010/10
5Beko CM 1014010/10
6Beko BK 9122 EY10/9.9
7Beko CM 9102 B10/9.9
8Beko CM 8100 B10/9.9
9Beko CM 9101 S10/9.9
10Beko 6081 L10/9.8

Her Bütçeye Uygun En İyi Beko Çamaşır Makinesi Önerileri

Beko çamaşır makinesi öneri listemizde ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun Beko çamaşır makinesi modellerini bulabilirsiniz.

Beko BK 851 YKI

Beko BK 851 YKI
N11 Fiyatını Öğren!

Beko çamaşır makinesi tavsiye listemizin ilk ismi Beko BK 851 YKI, makine çalıştırıldıktan sonra unuttuğunuz çamaşırları yıkama sürecine dahil etmenizi sağlar. Kapağı komple açmaya imkan veren tasarımı sayesinde büyük çamaşırları eklemek de mümkündür.  Yüksek sıcaklık ve özel yıkama adımları bulunan Beko BK 851 YKI yoğun yıkama yapar. Tüm çamaşırları en yüksek performansla temizler. Hızlı yıkama fonksiyonu sayesinde Beko BK 851 YKI’daki seçili programların süresini %50’ye kadar kısaltmak mümkündür.

Ayrıca bakınız; En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri

Beko BK 9101 EY A+++

Beko BK 9101 EY A+++
N11 Fiyatını Öğren!

Beko BK 9101 EY A+++, 9 kg Beko çamaşır makinesi modellerinden biridir. 16 farklı yıkama programı seçeneği sayesinde çamaşır türüne göre yıkama yöntemi sunar. Ekodeterjan sistemi bulunan Beko BK 9101 EY A+++ su alımı sırasında deterjan tasarrufu özelliğine sahiptir. ProSmart Inverter Motor Teknolojisi güçlü, uzun ömürlü ve dayanıklı bir motor sağlar. Yüksek kapasitesiyle tek seferde daha fazla çamaşır yıkar. Yorgan, pike ve battaniye gibi büyük hacimli parçaları yıkamaya uygundur. Koyu renkliler programı, renginin solma riski olan çamaşırları korur. 

Beko çamaşır makinesi tavsiye listelerinin beğenilen isimlerinden Beko BK 9101 EY A+++ köpük kontrol sistemiyle yıkama sırasında oluşan köpükleri minimize eder. Akıllı algoritması fazla deterjan kullanımının neden olduğu köpükleri azaltır. Aquawave tambur teknolojisi giysileri yıpratmadan hassas bir şekilde yıkar. Üst düzey hijyen ihtiyacını karşılamak için Bebek+ programı seçilebilir.

Beko CM 9120 BI

Beko CM 9120 BI
N11 Fiyatını Öğren!

Beko çamaşır makinesi öneri listemizin sıradaki ismi Beko CM 9120 BI buharlı havalandırma teknolojisi sayesinde yıkama yapması gerekmeden kıyafetlerdeki kötü kokuları azaltır. Buharlı havalandırma programının pamuklu, sentetik ve karışık kumaş türlerinde kullanılması mümkündür. Kıyafetleri 17 dakika boyunca havalandırır ve ferah bir kokuya sahip olmalarını sağlar.

Çamaşırları önceden suda bekletme imkanı veren suda bastırma fonksiyonu vardır. Suda beklettikten sonra program otomatik olarak çıkarır. Zorlu lekeleri çıkarma konusunda yüksek performansıyla öne çıkan bir özelliktir.

Ayrıca bakınız; En İyi Çamaşır Makinesi Markaları

Beko CM 10120

Beko CM 10120
N11 Fiyatını Öğren!

Beko’nun en iyi çamaşır makinesi modellerinden biri olan Beko CM 10120, 1200 devirlik sıkma kabiliyetiyle tüm kirlileri en hijyenik biçimde yıkar. En zor ve inatçı kirleri dahi kolayca çıkarma konusunda üstün bir performans sergiler. 

45’e 60 cm boyutlarındaki kompakt yapısı sayesinde tezgah altına sığar. Geniş iç hacmi sayesinde büyük miktarda çamaşırı aynı anda yıkama imkanı verir. Minimum enerjiyle maksimum performansa ulaşan Beko CM 10120 bütçe dostu bir çamaşır makinesidir. İstenilen ayarı çamaşır makinesi üzerinden tuşlayarak oluşturmak mümkündür. Beko CM 10120’nin ısı, devir ve zaman ayarlaması çamaşırların kirlilik durumuna göre belirlenebilir.

Ayrıca bakınız; En İyi 10 KG Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri

Beko CM 10140

Beko CM 10140
N11 Fiyatını Öğren!

Beko çamaşır makinesi öneri listemizin tasarruflu ve yüksek performanslı ürünleri arasında yer alan Beko CM 10140, ProSmart Inverter motoruyla makinenin ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu sağlar. Sessiz ve verimli çalışır. 

Çift su jeti sistemi, deterjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürterek deterjan kaybını engeller ve üst düzey verimlilikle temizlik sağlar. Beko CM 10140 çamaşır makinesinin diğer bir özelliği tamburunun yaklaşık %10’unun geri dönüştürülmüş pet şişelerden oluşturulmuş olmasıdır.

Beko BK 9122 EY

Beko BK 9122 EY
N11 Fiyatını Öğren!

9 kg Beko çamaşır makinesi modellerinden biri olarak Beko çamaşır makinesi tavsiye listemizde yer almayı başaran Beko BK 9122 EY, HomeWhiz teknolojisine sahiptir. Uzun ömürlü ve enerji tasarruflu çamaşır makinesi, hızlı yıkama gücünün yanı sıra sessiz çalışması ve yüksek performans sergilemesi nedeniyle en çok tercih edilen Beko çamaşır makinesi modellerindendir. Bebek programı yüksek sıcaklıkta ve özel yıkama adımlarıyla çalışarak üst düzey temizlik sağlar.

HomeWhiz teknolojisi sayesinde çamaşır makinesi Bluetooth aracılığıyla cep telefonu ya da tablet üzerinden kontrol edilebilir. Kolayca çalıştırılabilen çamaşır makinesinin değişiklikleri takip edilebilir. ProSmart Inverter motor uzun ömürlü ve enerji tasarrufludur. Çamaşır makinesindeki programların süresini %50’ye kadar azaltabilen hızlı yıkama özelliği vardır.

Beko CM 9102 B

Beko CM 9102 B
N11 Fiyatını Öğren!

En çok tercih edilen Beko çamaşır makinesi modellerinden biri olan Beko CM 9102 B sahip olduğu özellikler ile konforlu kullanım imkanı sağlar. Yüksek performanslı çamaşır makinesinde, farklı kumaş tiplerinden üretilmiş ve farklı hassasiyetlere sahip çamaşırların en iyi şekilde temizlenmesini sağlayacak çeşitlilikte programlar bulunur. Bu programlar arasından seçim yapılarak tüm çamaşırları en iyi şekilde temizleme imkanı elde edilebilir.

Komple açılan kapağı sayesinde, unutulan çamaşırları çamaşır makinesi çalıştırıldıktan sonra ekleme imkanı vardır. Buhar terapi, suda bastırma, bebek+ programı, hızlı yıkama ve ProSmart Inverter motor gibi özellikleri ile öne çıkan bir çamaşır makinesidir.

Beko CM 8100 B

Beko CM 8100 B
N11 Fiyatını Öğren!

Beko çamaşır makinesi tavsiye listemizin bütçe dostu çamaşır makinesi modellerinden Beko CM 8100 B, ProSmart Inverter motor desteğine sahiptir. Bu sayede yüksek performans sergiler ve çamaşırları en iyi şekilde temizler. Suda bastırma özelliğiyle çamaşırları yıkama öncesinde suda bekletme imkanı verir. Böylece lekeleri etkili bir şekilde çıkarabilir. 

Bluetooth teknolojisinden faydalanarak, akıllı telefon ile uzaktan kontrol edilebilir. Hızlı yıkama programlarıyla çamaşırları kısa sürede yıkar. 

Beko CM 9101 S

Beko CM 9101 S
N11 Fiyatını Öğren!

Uzun ömürlü ve enerji tasarruflu çamaşır makinesi Beko CM 9101 S, hızlı yıkama özelliğiyle sessiz ve güçlü bir şekilde çalışır. Ses ve kullanım kolaylığı konusunda sağladığı konforla beğeni toplayan Beko CM 9101 S yüksek sıcaklıkta çalışan, özel yıkama adımlarına sahip programlarıyla üst düzey temizlik gerçekleştirir.

9 kg yıkama kapasitesine ve 1000 rom maksimum sıkma derine sahip olan Beko CM 9101 S, ProSmart Inverter motor ile çalışır. Fırçasız motor tasarımı makinedeki sürtünmeyi minimize ederek makinenin ömrünü uzatır ve enerji tasarrufunu destekler. Sessiz ve verimli çalışma özelliği ile en çok tercih edilen Beko çamaşır makinesi modellerinden biridir.

B enerji sınıfında yer alan cihazda 15 program vardır. Elektronik program takip göstergesinden kalan zaman izlenebilir. Su taşma emniyeti ve çocuk kilidi özellikleri ile güvenliği öne çıkaran Beko çamaşır makinesi modellerindendir. Özel tasarımlı tambur teknolojisi çamaşırların yıpranmadan yıkanmasını sağlar.

Beko 6081 L

Beko 6081 L
N11 Fiyatını Öğren!

Beko çamaşır makinesi öneri listemizin fiyat – performans modellerinden Beko 6081 L sahip olduğu kazan temizleme teknolojisiyle kazanını temizler ve hijyen sağlar.  Bebek+ programı bebeklerin kıyafetlerinin en iyi şekilde yıkanmasına imkan verir.

Yorum yapın