En İyi Bebek Suluk Tavsiyeleri

Dünyaya geldiklerinde belirli bir süre yalnızca anne sütüyle beslenmesi önerilen bebekler bir süre sonra biberona ardından bardağa geçerler. Bardağa geçiş sürecinde en iyi bebek suluk ya da en iyi alıştırma bardağı modellerinin kullanılması önemli ölçüde konfor sağlar. Bebek suluk tavsiye listemizde siz de bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun suluk modellerine ulaşabilirsiniz.

En Sağlıklı Bebek Suluk Öneri Listesi

Alıştırma bardağı ve suluk modelleri, bebeklerin kolayca kavrayabileceği tasarımlarıyla konforlu kullanım imkanı sağlar. 6 aylık bebek suluk tavsiye, 1 yaş suluk tavsiye, 2 yaş suluk tavsiye ve 3 yaş suluk tavsiye listelerinde yer alan farklı modeller bebeklerin gelişimsel özelliklerine uygunlukları ile dikkat çeker. En iyi bebek suluk markaları tarafından üretilen bebek suluk ve en iyi pipetli suluk modelleri için bebek suluk öneri listemizi inceleyebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk10/10
2Stephen Joseph Silikon Pipetli Suluk10/10
3Philips Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Suluk10/10
4Chicco Soft Bardak 10/10
5Nuk Yeni Action Cup Evo Damlatmaz Bardak Suluk Pipetli10/9.9
6Wee Baby Akıtmaz Suluk Alıştırma Mavi Pipetli Bardak10/9.9
7Ikea Börja Bebek Suluk Biberon, Alıştırma Bardağı10/9.8
8Dr BrownS Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı10/9.8
9Bebedor Sportif Pipetli Bardak10/9.8
10Dr BrownS Oluklu Alıştırma Bardağı10/9.8
En Kaliteli Bebek Suluk Önerileri

En Kaliteli Bebek Suluk Önerileri

Bebeğinize konforlu kullanım imkanı sağlayacak ve motor becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak bebek suluk ve alıştırma bardağı modellerinin yer aldığı alıştırma bardağı tavsiye listemize başlamak için hazır mısınız?

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi pipetli suluk listelerinin zirvedeki isimlerinden Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk, 350 ml hacimlidir. 3 yaş suluk tavsiye amacıyla sıklıkla paylaşılan isimlerdendir. Suluğun dış yüzeyindeki silikon kılıf sayesinde kolayca kavranır, bebeklerin ellerini sıcaktan ve soğuktan korur. 

Çelik materyalin kullanıldığı Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk içerisindeki ürünü 7 saat sıcak ve 5 saat soğuk bir şekilde muhafaza edebilir. Ürün, askısı sayesinde konforlu bir şekilde asılır. Desenleri ve renkli tasarımı bebeklerin beğenisini kazanır. Açılır kapanır kapak formu sayesinde esnek pipet kapağın içinde kalır, kullanılmadığı zamanlarda temiz bir şekilde muhafaza edilebilir.

Stephen Joseph Silikon Pipetli Suluk

Stephen Joseph Silikon Pipetli Suluk
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Bebek suluk tavsiye listemizin en çok tercih edilen isimleri arasında yer alan Stephen Joseph Silikon Pipetli Suluk şıklığı ve işlevselliği ile beğeni toplayan ürünlerdendir. Çocukların su, meyve suyu gibi sıvıları tüketmelerini sağlayan işlevsel çözümler arasında yer alır. Çok dayanıklı bir malzeme olan tritandan yapılır. Ağız kısmı termoplastik kauçuktan yapılan Stephen Joseph Silikon Pipetli Suluk modelinin kilitlenmesi için musluğun indirilmesi ve kilidin açılması için kaldırılması gerekir.

En iyi pipetli suluk modellerinden olan Stephen Joseph Silikon Pipetli Suluk %100 triran şişesi ile çocuk sağlığı açısından güvenli bir ürün olma özelliğine sahiptir. BPA, PVC ve ftalat içermeyen suluk gövdesinin ve kapağının ayrılan yapısıyla kolay yıkanır ve temizlenir.

Philips Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Suluk

Philips Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Suluk
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

6 aylık bebek suluk tavsiye listelerinin popüler isimlerinden Philips Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Suluk çocuklar ve ebeveynler için ideal ürünlerdendir. Yumuşak silikon bardak ucu sayesinde bebekler yudumlarını kolayca alırlar. Alıştırma bardağı tavsiye listelerinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Az sayıda parçadan meydana gelmesi nedeniyle temizlenmesi kolaydır.

Ergonomik tasarımı, bebeklerin suluğu kolayca kavramasına imkan verir. Valf bardak ucuna yerleşik olduğundan takma işlemi hızlı ve zahmetsizce gerçekleştirilir. BPA içermeyen ve kolay temizlenme özelliği ile avantaj sağlayan Philips Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Suluk bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Chicco Soft Bardak

Chicco Soft Bardak
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi alıştırma bardağı modellerinden bir diğeri olan Chicco Soft Bardak esnek silikon ucu ve diş etlerinin hassas yapısına uygun tasarımı sayesinde emme sürecinden içme sürecine kolay bir şekilde geçiş imkanı sunar. Pratik ve çıkarılabilir tutma yerleri bulunan Chicco Soft Bardak bebeklerin bardaklarını konforlu bir şekilde kavramak için idealdir. Üzerinde işaretli olan miktarlar sayesinde ölçüm miktarı kolayca hesaplanabilir.

Nuk Yeni Action Cup Evo Damlatmaz Bardak Suluk Pipetli

Nuk Yeni Action Cup Evo Damlatmaz Bardak Suluk Pipetli
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Pipetli suluk tavsiye listelerinde sık görülen isimlerden Nuk Yeni Action Cup Evo Damlatmaz Bardak Suluk Pipetli 1 yaş suluk tavsiye listelerinde popülerdir. Esnek pipeti çocukların hassas diş etlerine ve damaklarına uygun özellikte tasarlandığından kendi başına beslenmeye devam etme sürecini destekler. Üst kısmı çevrilince pipetin içeri girmesiyle sıvı akışı kesildiği gibi, aynı hareket ters yönde yapılınca ağzı açılarak pipet yeniden dışarı çıkar. 

Bebek pipetli suluk tavsiye listemizdeki sağlıklı ürünlerden bir diğeri olan Nuk Yeni Action Cup Evo Damlatmaz Bardak Suluk Pipetli BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilir. Koku bırakmama özelliği ebeveynler tarafından önemli bir avantaj olarak kabul edilir.

Wee Baby Akıtmaz Suluk Alıştırma Mavi Pipetli Bardak

Wee Baby Akıtmaz Suluk Alıştırma Mavi Pipetli Bardak
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi bebek suluk modellerinden Wee Baby Akıtmaz Suluk Alıştırma Mavi Pipetli Bardak yumuşak pipetiyle konforlu kullanım imkanı sağlar. Pipet kapağı bebeklerin kullanımına uygun olarak özel tasarlanan alıştırma bardağının pipet ucu damlatma ve akıtma yapmama özelliği ile dikkat çeker. Silikonlu ve esnek bir pipet ucu vardır. Bebek suluk tavsiye listelerinden fiyat performans ürünlerinden biri olan Wee Baby Akıtmaz Suluk Alıştırma Mavi Pipetli Bardak bebeklerin bardak kullanım sürecine konforlu bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Bebek bu sırada oturarak içmeyi öğrendiğinden gaz ya da boğulma gibi riskler önlenir. Kaliteli plastikten üretildiğinden kokuya neden olmaz.

Ikea Börja Bebek Suluk Biberon, Alıştırma Bardağı

Ikea Börja Bebek Suluk Biberon, Alıştırma Bardağı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

İki büyük kulpu sayesinde bebeklerin kolayca kavrayabildiği Ikea Börja Bebek Suluk Biberon, Alıştırma Bardağı en iyi alıştırma bardağı çeşitlerindendir. Bebekler, kolayca kontrol edebildikleri yapısı sayesinde kendi başlarına içme sürecini konforlu bir şekilde öğrenirler. Kapağı sıkıca kapanır ve dökülmeyi önler. Ayrıca darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. 

Gıda teması için onaylanan Ikea Börja Bebek Suluk Biberon, Alıştırma Bardağı zararsız plastikten üretilmiş olup belirli sıcaklık değerlerine uyulmak kaydıyla bulaşık makinesinde ve mikrodalgada güvenli bir şekilde kullanılması mümkündür.

Dr BrownS Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı

Dr BrownS Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Fiyat performans açısından en iyi bebek suluk modelleri arasında yer alan Dr BrownS Yumuşak Uçlu Alıştırma Bardağı’nın çekince aktif hale gelen özel valf sistemi, yalnızca bebek çektiğinde sıvı akışına izin vermeye uygun bir yapıya sahiptir. Monte edilmesi, temizlenmesi ve doldurulması kolaydır. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkamaya uygun bir yapısı vardır.

Bebedor Sportif Pipetli Bardak

Bebedor Sportif Pipetli Bardak
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Pipetli suluk tavsiye listemizde yer alan diğer model Bebedor Sportif Pipetli Bardak’tır. 6 ay ve üzeri bebeklerin kullanımı için uygun olan Bebedor Sportif Pipetli Bardak polwpropilen malzemeden üretilir. Bebedor Sportif Pipetli Bardak kullanan bebekler kendi başlarına içmeyi konforlu bir şekilde öğrenebilirler, emme döneminden bardağa geçme sürecini kolaylaştıran bir üründür. 

Bebedor Sportif Pipetli Bardak koruyucu kapağı pipetin temiz kalmasını sağlar ve damlatmayı önler. Pipetin silikon yapısı sayesinde bebeğin dişlerine ve damaklarına zarar vermeyen ürünler arasında yer alır.

Dr BrownS Oluklu Alıştırma Bardağı

Dr BrownS Oluklu Alıştırma Bardağı
n11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

6 aylık bebek suluk tavsiye seçenekleri arasında fiyat performans özelliği ile dikkat çeken Dr BrownS Oluklu Alıştırma Bardağı, bebeklerin yetişkin bardakların uyum sağlayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Üzerinde bulunan valf sistemi sayesinde bebek emmeye başladığı anda sıvı akışını sağlar, olası bir devrilme durumunda sıvının dökülmesini önler. Birbirine rahatça geçen parçaları sayesinde söküldükten sonra rahatça toplanabilir. BPA içermeyen malzemesi bebeğin gelişim sürecinde olumsuz etkilere neden olmadığından avantajlıdır. 

Yanlarında avuç içlerine uygun kulpları vardır. Bu sayede konforlu bir kullanım deneyimi sağlar. Üzerinde bulunan seviye göstergesi sayesinde içerisine koyulacak optimum içecek miktarının ayarlanması söz konusu olabilir. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanması mümkündür.

Yorum yapın