Kullanışı ve Kaliteyi Seven Anneler İçin; En İyi Bebek Arabaları

Bebek sahibi olacaklarını öğrendikleri andan itibaren ebeveynler bebekleri için her şeyin en iyisini, kullanışlısını ve kalitelisini tercih etmeye özen gösterirler. Bunun için en iyi bebek arabası seçimini yaparken, bebek arabası tavsiye listelerine göz gezdirirler, en kullanışlı bebek arabası ve küçük bagajlar için bebek arabası modellerini bulmaya çalışırlar. Hangi bebek arabası satın alınmalı diye merak ediyorsanız en iyi bebek arabası markaları ile oluşturduğumuz en iyi bebek arabası tavsiye listemizden yardım alabilirsiniz.

En Konforlu Bebek Arabaları Öneri Listesi

SıraMarkaPuan
1Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası10/9.9
2Mima Zigi Bebek Arabası10/9.8
3Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası10/9.8
4Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası10/9.8
5Diamond Baby Sapphire Çift Yönlü Bebek Arabası10/9.7
6Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası10/9.8
7Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası10/9.8
8Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası10/9.9
9Casual Cadillac Air Bebek Arabası10/9.9
10Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası10/9.8
En Konforlu Bebek Arabaları Öneri Listesi

Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası

Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası
Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Travel sistem bebek arabası tavsiye listelerinin en popüler isimlerinden biri olan Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası çift yönlü kullanıma imkan veren bir tasarıma sahiptir. Bebeklerin doğumlarından itibaren kullanılabilecek olan kompakt tasarımı ile az yer kaplar. Bebek arabası önerileri içinde en çok ilgi gören modellerden Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası üç pozisyona ayarlanabilir. Tam yatar sırt dayanağı ile bebeğin istenilen pozisyonda yatırılması ya da oturtulması mümkündür. İlk aylarda bebek ana kucağında yatırılarak gezdirilebilir. Ayarlanabilen fermuarlı tentesi bebeklerin güneşin zararlı ışınlarından korunmasını, uyudukları sırada da dış etmenlerden etkilenmemesini sağlar.

Ayak dayanağını bebeklerin yatış ya da oturuş pozisyonuna göre ayarlanması söz konusudur. Kullanışlı bebek arabası modellerinden Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası’nın ayak dayanağı bebeğin oturuş ya da yatış pozisyonuna göre ayarlanabilir. Ön barı çıkarılarak bebek arabaya rahatça oturtulabilir.  Üstelik oturma ünitesi ile katlanabilen araba tek elle katlanabilir. Katlandığında otomatik olarak kilitlenen Kraft Time X Travel Sistem Bebek Arabası’nı ayaktan kumandalı tek tuşla fren sistemi sayesinde kolayca durdurma imkanı vardır. Yüksek teknolojiyle üretilen Dupont Sorona doğal elyaf dolgu sayesinde bebek cildinin hassas bedeninin zarar görmesini engelleyecek yumuşak ve güvenli bir iç minderi vardır. Terlemeyi önleyen havalandırma kanalları bebeklerin terleme olasılığını minimize eder.

Mima Zigi Bebek Arabası

Mima Zigi Bebek Arabası
Mima Zigi Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli bebek arabası ürünlerinden Mima Zigi Bebek Arabası şıklığı, estetiği ve modern çizgileri bir arada sunar. Konfora ve güvenliğe önem veren ebeveynlerin tercihi Mima Zigi Bebek Arabası şık ve kompakttır. En çok tercih edilen bebek arabası modellerinden Mima Zigi Bebek Arabası sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra hafifliği ve kullanım kolaylığı ile de ön plandadır. Zarif görüntüsüne ek olarak kolayca tek elle ve kompakt katlama imkanı bulunur.

En iyi bebek arabası yorumları alan ürünlerden Mima Zigi Bebek Arabası havalandırma sağlayan gölgelikli penceresi sayesinde bebeği gözlemlemeye imkan sağlar. Omuz kayışlarında bulunan yumuşak ped bebeğin konforunu artırır. Ön barı kolayca takılıp çıkarılabildiği gibi arka tekerleklerindeki fren sistemi güvenliği artırır. Kolay katlanma mekanizması tek elle bebek tutulurken saniyeler içinde kolayca Mima Zigi Bebek Arabası’nı kapatmayı sağlar. En iyi bebek arabaları arasında yer alan Mima Zigi Bebek Arabası’nın tekerlekleri dayanıklı ve hafiftir. Ultra kompakt ve zarif tasarımına ek olarak engebeli zeminlerin sarsıntısını azaltan ön ve arka tekerleklerdeki süspansiyon sistemi ile konforlu bir sürüş keyfi yaşama imkanı vardır.

Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası

Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası
Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Bebek arabası en iyi denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri Maxi Cosi’dir. Maxi Cosi’nin Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası modeli bebek arabası öneri listelerinin en beğenilen modellerindendir. Doğumdan yaklaşık 4 yaşına kadar kullanılabilen Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası; puset, konfor ve kompakt boyutların en mükemmel dengesine tanıklık eder. Bebek kucakta tutulurken bebek arabası tek elle kolayca katlanabilir.

Hafif bebek arabası modellerinden olan Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası günlük hayatta zahmetsizce taşınabilir. Ters çevrilebilir, termo özellikli çift taraflı minder yaz aylarında nefes alabilen örgü kumaştan, kış ayları içinde soğuk havalarda sıcak tutan polar kumaştan üretilir. Böylece çocukların konforu üst noktaya taşınabilir. Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası’ndaki entegre sineklik bebeklerin hem güneşten hem sivrisineklerden korunmasını sağlar. En iyi bebek arabası modellerinden Maxi Cosi Lila Sp Travel Çift Yönlü Bebek Arabası’nda çift yönlü kullanılabilir oturma ünitesi bulunur. 5 nokta emniyet kemeri, deri görünümlü ayarlanabilir itme kolu, Smoothride uzun ömürlü tekerlekler ve daha fazla manevra kabiliyeti için kilitlenebilir ön tekerlekler gibi özellikleri vardır.

Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası

Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası
Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Bebek arabası tavsiye listelerinin en popüler isimlerinden Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası modern ve göz alıcı tasarımları ile bebeklerin konforunu en üst noktaya taşır. Doğumdan itibaren 15 kg’a kadar kullanılabildiği gibi tek elle kolayca katlanıp açılabilir. Bebek arabası önerileri arasında adı en çok geçen modellerden Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası katlanabilir itme kolu sayesinde kapatıldığında çok daha küçük bir hale gelir. En kullanışlı bebek arabası modelleri arasında yer alan Chicco Ohlala 2 Ultra Hafif Bebek Arabası’nın tek elle kavranabilir tutma kolu sayesinde sürüş sırasında manevra yapmak çok daha kolaydır. Koltuğu farklı pozisyonlara ayarlanabilir ve tamamen yatırılabilir. Ayrıca ayaklığı da ayarlanabilir.

Diamond Baby Sapphire Çift Yönlü Bebek Arabası

Diamond Baby Sapphire Çift Yönlü Bebek Arabası
Diamond Baby Sapphire Çift Yönlü Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi bebek arabası tavsiye listesindekiDiamond Baby Sapphire Çift Yönlü Bebek Arabası %100 yerli üretimdir. Kanserojen madde içermez ve doğumdan itibaren kullanılabilir. Farklı kademelerde tam yatar sırt dayanağı, ayarlanabilir omuzluk pedleri, 5 nokta emniyet kemeri, arka frenlerde fren sistemi, çeşitli kademelerde ayarlanabilir ön ayaklık, kolay katlanma ve taşıma ile katlandıktan sonra kendiliğinden ayakta durabilme gibi özelliklere sahiptir. Kullanışlu bebek arabası modellerinden Diamond Baby Sapphire Çift Yönlü Bebek Arabası çift yönlü olarak kullanılabilir. Geniş ve konforlu iç hacmi, deri kaplamalı ön barı, 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen rulmanlı, süspansiyonlu, rulmanlı, ön tekerlekler, farklı kademelerde tam yatar sırt dayanağı gibi pek çok farklı özelliğe sahiptir.

Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası

Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası
Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En kaliteli bebek arabası listemizin sıradaki ismi Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası kabin boyu olduğundan pek çok hava yolu şirketinin kabinlerine kolayca sığar. Sahip olduğu hafif alüminyum iskelet sayesinde her yere kolayca taşınabilir. En iyi bebek arabası yorumları alan modellerden Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası tek bir düğmeye basılarak otomatik olarak açılıp kapanabilir. Hafif alüminyum iskelet, SPF 50+ korumalı uzayabilen tente, tamamen yatırılabilen 3 pozisyonlu arkalık, birinci sınıf deri ön bar ve tutma kolu, ayarlanabilir ayak dayama yeri, erişimi kolay geniş yüzeyli fren pedalı, transparan pencereyi kapsayan manyetik kapak ve tüm tekerlerde süspansiyon gibi özeliklere sahiptir.

Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası

Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası
Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi bebek arabaları arasında yer alan Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası alüminyum gövdesi, ayarlanabilen sırt dayanağı, açılabilir ön barı, geniş alt sepeti gibi özellikler taşır. 5 nokta emniyet kemeri hem çocuklar hem ebeveynler için güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatır. Güneş siperliği ve sırt dayanağı ayarlanabilir.  Alüminyum gövdesi son derece sağlamdır. Ebeveyn penceresinden bebek kolaylıkla kontrol edilebilir. Tek nokta kolay fren sistemi güvenliği sağlarken ayak rüzgarlığı soğuk havalarda bebeğin ayaklarını korur. Hafif bebek arabası modellerinden Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası kompakt tasarımı sayesinde katlandığında az yer kaplar. Katlandığında desteksiz bir şekilde ayakta durabilir.

Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası

Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası
Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi bebek arabası markaları arasında anılan Kanz’ın K-Go Travel Sistem Bebek Arabası ekstra dayanıklı ve çok hafif özel alaşımlı çift kat alüminyum amortisörlü gümüş renk şaselidir.  En iyi bebek arabaları içinde bulunan Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası’nda çok özel yeni nesil terletmez aynı zamanda hava geçirgenliği yüksek kaliteli kumaşlar kullanılır. Travel sistem bebek arabası tavsiye listelerinin popüler isimlerinden Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası sağlam, şık, zarif ve sportif bir görünüme sahiptir. Şaseden amortisörlü olduğundan bebeğe de ebeveyne de ekstra sürüş konforu sağlar. Böylece bebekler sarsılmadan taşınır ve rahat bir yolculuk geçirir. Çift yönlü kullanılabilen Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası tam olarak yatabildiği gibi kademeli yatış ayarı imkanı da vardır. Ayrıca merkezi tek noktadan fren sistemi, özel süspansiyonlu ön tekerler, maksimum güvenlik sağlayan 5 noktalı emniyet kemeri, dolgu tekerlekler ve sarsıntı engelleyen büyük boy arka tekerleri vardır. Ayrıca çift güvenlik sistemli açılıp kapanma özelliği, katlandığında otomatik kilitlenme ve az yer kaplama özelliği bulunur.

Casual Cadillac Air Bebek Arabası

Casual Cadillac Air Bebek Arabası
Casual Cadillac Air Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En çok tercih edilen bebek arabası modellerinden Casual Cadillac Air Bebek Arabası anodolize edilmiş %100 alüminyum şaseli bir üründür. Bebeğin doğumundan itibaren 15 kg olana dek kullanılabilir. Oturma ünitesi çift yönlü kullanılabildiği gibi oturma ünitesini portbebe olarak veya oto koltuğunu bebek arabasına monte ederek travel sistem şeklinde kullanmak mümkündür. En kullanışlı bebek arabası modellerinden Casual Cadillac Air Bebek Arabası geniş ve konforlu iç hacmi ve ekstra lüks iç pediyle bebeklere rahat bir seyahat keyfi yaşatma imkanı vardır. Sırt dayanağı 3 pozisyona ayarlanabildiği gibi tam yatırılması da söz konusu olabilir.

En iyi bebek arabası modellerinden Casual Cadillac Air Bebek Arabası özel tasarımlı tekerleleriyle darbeleri absorbe eder ve minimuma indirir. Böylece yolculuk sırasında bebek sarsıntıları hissetmez. 360 derece dönebilen ve sabitlenen ön tekerlekleri bulunan Casual Cadillac Air Bebek Arabası’nın süspansiyonlu arka tekerleklerinde tek tuşlu fren sistemi vardır. 1 saniyede tek elle açılabilen Casual Cadillac Air Bebek Arabası’nda 5 nokta reflektörlü emniyet kemeri yer alır. Yeni tasarlanmış tentesinde bulunan fermuarlı pencere sayesinde yolculuk sırasında ebeveynler bebeklerini görebilirler. UV ışınlarına karşı dayanıklı özel lüks kumaşı kolayca temizlenebilir. Katlanıldığında kendisini otomatik olarak kilitler ve çok az yer kaplar.

Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası

Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası
Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En çok tercih edilen bebek arabası modellerinden biri olan Baby Plus Canyon Travel Sistem Bebek Arabası 360 derece dönebilir, şasesi 12 farklı seviyeye ayarlanabilir. Bu sayede bebekle göz teması hiç kesilmez. Bebeğin yüzü ebeveyne dönük olacak şekilde port bebe olarak ya da ana kucağı ile birlikte kullanmak mümkündür. Ön tekerlerinde darbe emiciliğini en üst seviyeye taşıyan amortisör sistemi vardır. Daha güvenli bir araç olmasını sağlayan, tek noktadan rahatlıkla kilitlenebilen fren sistemi vardır. 5 noktalı emniyet sistemiyle bebeklere yüksek güvenlikli seyahat imkanı verir. İstenildiği takdirde ön bar çıkarılabilir. Ayrıca kemerli sırt dayama ünitesi otomatik olarak ayarlanabilir.

Yorum yapın