En İyi Ateş Ölçer Tavsiyeleri

Özellikle bebeklerde ve çocuklarda yüksek ateş sık karşılaşılan ve ciddi sonuçlara neden olmaması için kontrol altına alınması gereken sorunlardan biridir. Ebeveynler “en iyi ateş ölçer hangisi” sorusuna sıklıkla yanıt arasa da aslında en iyi ateş ölçer modelleri her evde bulunmalıdır. 

Kullanımı Kolay Ateş Ölçer Önerileri

Farklı yaş grubunda kullanıma uygun ateş ölçer modelleri arasından seçim yapmak için siz de ateş ölçer öneri listemizdeki modelleri inceleyebilirsiniz. Kullanım konforu sağlayacak ve doğru sonuçlar verecek, en iyi ateş ölçer markaları tarafından üretilen modeller arasından seçim yaparak evinizde bulunması gereken bir sağlık ürününü güvenle satın alabilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Braun Thermoscan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer 10/10
2Braun Temassız Ateş Ölçer BNT 40010/10
3Beurer FT 90 Kızıl Ötesi Temassız Uzaktan Ateş Ölçer10/10
4Omron MC-720 Dijital Alından Ateş Ölçer10/9.9
5Weewell WTN550R Dijital Temassız Ateş Ölçer10/9.9
6Omron MC-520-E Dijital Kulaktan Ateş Ölçer10/9.9
7Braun Age Precision PRT2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer10/9.9
8Leelvis GXG01 Dijital Temassız Ateş Ölçer10/9.8
9Nimomed HNK-TB-01 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer10/9.8
10XS Temassız Kızıl Ötesi Vücut ve Alından Ateş Ölçer10/9.8
Kullanımı Kolay Ateş Ölçer Önerileri

En Çok Tercih Edilen En İyi Ateş Ölçer Tavsiye Listesi

Ateş ölçer tavsiye listemizde bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına yönelik, farklı özelliklere sahip ateş ölçer modelleri bulunur. 

Braun Thermoscan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer

Braun Thermoscan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer 
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ateş ölçerlerin amiral gemisi olarak adlandırılan Braun Thermoscan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer kulaktan ateş ölçer tavsiye listelerinin en çok tercih edilen modellerindendir. Yeni patentli yaş hassasiyeti özelliği sayesinde Braun Thermoscan 7 IRT 6520 Kulaktan Ateş Ölçer yaşa göre, çıkan ateş derecesini değerlendirmektedir.

Bebekler için en iyi ateş ölçer modellerinden Braun Thermoscan 7 IRT 6520’de yaşa göre ayarlanabilir ateş rehberliği, kolay anlaşılabilir renk kodlamalı ekran, doğruluk sağlayan patentli ısıtmalı lens ucu, doğru konumlandırma ve kesin ölçüm sağlayan ExacTemp teknolojisi, gece ışıklandırmalı ekran ve son 9 ölçümü hafızada saklama gibi özelliklere sahiptir. Braun Thermostat kulak zarı ve çevresindeki dokunun ürettiği kızılötesi sıcaklığı ölçer. Tek kullanımlık filtresi her kullanımda kulak salgısı ve kirlerin bulaşmasını önler.

Braun Alından Temassız Ateş Ölçer BNT 400

Braun Alından Temassız Ateş Ölçer BNT 400
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Temassız ateş ölçer tavsiye amacıyla sık paylaşılan isimlerden Braun Alından Temassız Ateş Ölçer en son teknolojinin ürünüdür. Sağlıklı ve konforlu bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmış ve üretilmiştir. Yüksek ateş riskine karşı yüksek ateş alarmı verir ve ateşi kontrol altına almaya yardımcı olur. Alından yapılan ölçümlerde yüksek performansıyla beğeni toplar. 

En iyi ateş ölçer Braun Alından Temassız Ateş Ölçer, dijital ekranında anında ölçüm değerlerini gösterir. Böylece ateş seviyesi hızlı ve konforlu bir şekilde öğrenilebilir. Temassız kullanılabilmesi sağlık ve hijyen ihtiyacını karşılar. Sesli uyarı sistemi ateş ölçümü sırasında bilgi sahibi olurken bilinçlenmenizi ve ani gelişen durumlara vakit geçirmeksizin müdahale etmenizi sağlar. Son 9 ölçüm hafızası vardır. Bebeklerin banyo suyunu ölçmek için de kullanılabilir.

Beurer FT 90 Kızıl Ötesi Temassız Uzaktan Ateş Ölçer

Beurer FT 90 Kızıl Ötesi Temassız Uzaktan Ateş Ölçer
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Ateş ölçer tavsiye listelerinde yüksek performansı ile kendine yer bulan Beurer FT 90 Kızıl Ötesi Temassız Uzaktan Ateş Ölçer temassız ateş ölçer grubu içindeki en popüler cihazlardan biridir. Geceleri sessiz modda çalışabilen Beurer FT 90 Kızıl Ötesi Temassız Uzaktan Ateş Ölçer 60 adet veriyi kaydedebilir. Bebeğinizin ateşini ölçtüğünüzde sonuçları elde edilen değerin normal ya da yüksek olmasına göre farklı şekillerde bildirir.

Cilde temas etmeden güvenli ve hijyenik bir ölçüm imkanı veren Beurer FT 90 Kızıl Ötesi Temassız Uzaktan Ateş Ölçer vücut sıcaklığının yanı sıra ortam ve yüzey sıcaklığının ölçülmesi için de kullanılabilir. Kızılötesi ölçüm teknolojisini kullanarak saniyeler içerisinde ölçüm yapar. 38 derece ve üzerinde ateş alarmı devreye girer.

Omron MC-720 Dijital Alından Ateş Ölçer

Omron MC-720 Dijital Alından Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Omron MC-720 Dijital Alından Ateş Ölçer kullanım kolaylığı ve verdiği doğru sonuçlar ile ateş ölçer tavsiye listelerinde sık karşılaşılan modellerdendir. Alından ölçüm yapan cihaz kaliteli ve yüksek performanslıdır. Gerçek ölçüm değerlerini kolayca veren Omron MC-720 Dijital Alından Ateş Ölçer hem yetişkinlerin hem çocukların ateşini ölçmek için kullanılabilir.

Weewell WTN550R Dijital Temassız Ateş Ölçer

Weewell WTN550R Dijital Temassız Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi temassız ateş ölçer denilince akla ilk gelen isimlerden biri Weewell Dijital Temassız Ateş Ölçer’dir. Akıllı cihazın hassas ölçüm özelliği sayesinde en doğru sonuçlar elde edilebilir. Geniş ekranı ölçüm yapmayı kolaylaştırdığı gibi 15 cm mesafeye kadar algılayan Weewell Dijital Temassız Ateş Ölçer kızılötesi sistemle veri akışını sağlar. Ergonomik tasarımıyla kolayca tutulur.

Uzun süreli kullanım kapasitesiyle beğeni toplayan Weewell Dijital Temassız Ateş Ölçer 1 saniyede ölçüm yapar. Alın bölgesine dokunmaksızın temassız ölçüm yaparak algıladığı sıcaklığı büyük LCD ekranına yansıtır. Kullanılmadığında otomatik bir şekilde kapanır. Dijital ekranı okumayı kolaylaştırıcı özelliği ile beğeni toplar. Pratik bir şekilde ölçüm yapması bebeklerin ve çocukların ateşinin ölçümü sırasında konfor sağlar. 

Omron MC-520-E Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Omron MC-520-E Dijital Kulaktan Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi ateş ölçer markaları arasında yer alan Omron’un MC-520-E Dijital Kulaktan Ateş Ölçer modeli en doğru sonuçları veren gelişmiş bir teknolojinin ürünüdür. Bir saniyede ölçüm ve belirli bir süre boyunca sıcaklık değişimleri ile eğilimlerini izlemeyi sağlayan dokuz ölçüm kapasiteli hafıza gibi gelişmiş özellikleriyle öne çıkar. Ölçüm yapıldıktan 1 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

Braun Age Precision PRT2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer

Braun Age Precision PRT2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Bebek ateş ölçer tavsiye listelerindeki popüler ürünlerden Braun Age Precision PRT2000 Dijital Çubuk Ateş Ölçer ile çocuğunuzun vücut sıcaklığı hakkında tahmine dayalı yorumlar yapmak zorunda kalmazsınız. Yaşa göre ayarlanabilir ateş rehberliği özelliği ile en iyi ateş ölçer listelerinin değişmez isimlerindendir. Renk kodlu LCD ekran, 8 saniyede ölçüm, ateş alarmı, ateşi takip etmek için en son ölçüm değerini hafızada tutma ve esnek uç teknolojisi gibi özellikleriyle en çok tercih edilen modellerdendir.

Leelvis GXG01 Dijital Temassız Ateş Ölçer

Leelvis GXG01 Dijital Temassız Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ateş ölçer öneri listemizdeki en çok tercih edilen diğer bir ürün Leelvis GXG01 Dijital Temassız Ateş Ölçer’dir. LCD dijital ekranıyla kolay ve kısa sürede okuma imkanı verir. Otomatik kapanma ve otomatik veri saklama gibi özelliklere sahiptir.

5 cm uzaklıktan, temas olması gerekmeden 0 ila 5 saniye arasında ölçüm yapar. 32 ila 42,9 derece aralığında sıcaklık ölçebilir. LCD dijital ekranı arkadan aydınlatmalı olduğu için karanlık ortamda dahi ateşi kolayca ölçmek ve ölçüm değerini görmek mümkündür.

Nimomed HNK-TB-01 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer

Nimomed HNK-TB-01 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi temassız ateş ölçer modelleri arasında yüksek fiyat – performans özellikleri ile ön plana çıkan Nimomed HNK-TB-01 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer en hassas ve güvenilir sonuçları vermek üzere tasarlanmıştır. Saniyeler içerisinde ölçüm yapma özelliği sayesinde ölçüm yaparken uzun süre bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Temassız 5 cm ileriden ölçüm yapma özelliğine sahip Nimomed HNK-TB-01 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer, ölçüm sırasında kızılötesi teknolojiden faydalanır. En iyi ateş ölçer modellerinden Nimomed HNK-TB-01 Kızılötesi Temassız Ateş Ölçer vücut sıcaklığından biberon sıcaklığına kadar farklı değerleri ölçmek için kullanılabilir.

XS Temassız Kızıl Ötesi Vücut ve Alından Ateş Ölçer

XS Temassız Kızıl Ötesi Vücut ve Alından Ateş Ölçer
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Ateş ölçer öneri listemizin fiyat – performans ürünlerinden XS Temassız Kızıl Ötesi Vücut ve Alından Ateş Ölçer CE sertifikalı ve FDA onaylı 1 saniyelik ölçüm süresi ile son derece hızlı bir şekilde sonuç verir. 5 ila 15 cm aralığında ölçüm yapabilen XS Temassız Kızıl Ötesi Vücut ve Alından Ateş Ölçer ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Temassız ateş ölçer tavsiye listemizdeki en uygun fiyatlı ateş ölçer modellerinden biridir.

Yorum yapın