En İyi Araç Takip Cihazı Tavsiyeleri

Araba takip cihazi çok uzun zamandır birtakım olumsuz durumlara karşı önlem olarak kullanılmaktadır. Çalışan ihmâli ya da suistimali, hırsızlık veya otoyollarda yaşanması olası herhangi bir durum karşısında yol takip cihazı sayesinde hazırlık olmak, önlem almak ve olası durumu engelleyebilmek mümkündür. En iyi araç takip cihazı markası ve modelleri sayesinde ticari faaliyetlerin aksamadan yürümesi konusunda da önemli fayda sağlanmaktadır. Bu yüzden mini gps takip cihazı ya da araç takip sistemi işletmeler açısından bir ihtiyaçtan öte zorunluluk olarak kabul edilmelidir.

En İyi Araç Takip Sistemi Önerileri

Gerek şirketlerin araç filolarının gerek bireysel araçların güvenliği ve bulunduğu konum hakkında endişelenmek sık rastlanılan bir durumdur. Araç takip cihazı tavsiye listeleri bu konudaki çeşitli alternatifleri ile araç sahipleri açısından önemli bir konfor sağlar.

SıraMarkaPuan
1Bendis Bataryalı Takip Cihazı10/10
2Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı10/10
3Securemore WW (Wanwaytech) S20 Model Araç ve Motosiklet GPS Takip Cihazı10/9.9
4Tkstar Mıknatıslı Araç Takip TK90510/9.7
5Mobilas Araç Ve Motosiklet Takip Sistemi10/9.8
6ERCTEC 7070a Gps Araç Takip Cihazı10/9.8
7Astel Bitakip Araç Takip Sistemi10/9.7
8Wanwaytech Uzaktan Motor Blokajlı Araç Takip Cihazı EV0210/9.8
En İyi Araç Takip Sistemi Önerileri

En İyi Araç Takip Cihazı Önerileri

En iyi araç takip cihazı modellerine yer verdiğimiz listede farklı ihtiyaçlara ve beklentilere uygun alternatiflere yer verdik. Tümünü inceledikten sonra ihtiyacınız olan modeli kolayca seçebileceğinizden eminiz.

Bendis Bataryalı Takip Cihazı

Bendis Bataryalı Takip Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç takip cihazı önerileri listelerinin en beğenilen modellerinden Bendis Bataryalı Takip Cihazı mıknatıslı, kablosuz ve SIM kartlı kullanıma uygun bir üründür. 10 ila 14 gün arasında değişen batarya süresi vardır. Portatif bir ürün olan Bendis Bataryalı Takip Cihazı herhangi bir metal yüzeye son derece kolay bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Ortalama şarj süresi 2 ila 2.5 saat arasında, normal kullanımda batarya süresi ise 10 ila 14 gün arasında değişmekedir. 

Araç takip sistemi tavsiye olarak sıklıkla paylaşılan isimlerden Bendis Bataryalı Takip Cihazı herhangi bir operatöre ait SIM kart ile çalışabilir. Sistem SIM kart takıldığı anda çalışmaya başlar. Özellikle kamp ve dağcılık ile ilgilenen kişilerin sık tercih ettiği cihazlardandır. Bu sayede herhangi bir sıra dışı durum yaşanması halinde konum bilgisiyle yakınlarına haber ulaştırabilirler.

Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı

Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç takip cihazı önerileri listelerinin değişmeyen isimlerinin başında Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı gelir. Arvento Treyki Auto Araç sayesinde araç akıllı telefona bağlanarak nerede olduğu kontrol edilebilir. Araç sahibinin bilgisi dışında hareket ettirilirse araç sahibi bilgilendirilir. Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı aracın OBD soketin kolayca takılır. Bağlantılı Treyki mobil uygulamasıyla aracın seyahat geçmişini izlemek, ani yavaşlama ve hızlamaları görmek, hız ihlallerini takip etmek mümkündür.

Araç takip cihazı tavsiye listelerinde en çok paylaşılan isim olan Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı’nın vale modu, aracımı bul, park modu, güvenli alan, güvenli sürüş puanı, olası kaza alarmı ve servis uyarısı gibi özellikleri vardır. Arvento Treyki Auto’nun kurulumu son derece kolaydır. Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı aktive edilmeden önce Treyki Auto uygulaması indirilir. Uygulamadaki kurulum adımları takip edilir. Cihaz, aracın OBD girişine takılır ve cihaz kalibrasyonu yapılır.

Securemore WW (Wanwaytech) S20 Model Araç ve Motosiklet GPS Takip Cihazı

Securemore WW (Wanwaytech) S20 Model Araç ve Motosiklet GPS Takip Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç takip sistemi alternatiflerinden Securemore WW (Wanwaytech) S20 Model Araç ve Motosiklet GPS Takip Cihazı cep telefonundan ve bilgisayardan canlı takip, anormal durum alarmı, uzun süreli batarya, sınırlı bölge alarmı, hız sınır ihlal alarmı, geçmiş rota kayıt ve ortam dinleme gibi özelliklere sahiptir.

Geo-Fence özelliği ile aracın belirlenen bölge dışına çıkması önlenebilir. GPS özeliği 1 ila 10 metre arasında doğru konum bildirir. Araç takip cihazı öneri listelerinin popüler ürünlerinden Securemore WW (Wanwaytech) S20 Model Araç ve Motosiklet GPS Takip Cihazı’nın titreşim alarmı anormal durumlarda devreye girer. Cihaz araç sahibini arayarak konum atar. Ayrıca tüm rota geçmişi kayıtları 3 ay süreyle saklanır. 

Tkstar Mıknatıslı Araç Takip TK905

Tkstar Mıknatıslı Araç Takip TK905
Amazon Fiyatını Öğren!

Araç takip sistemi tavsiye listemizin sıradaki ismi Tkstar Mıknatıslı Araç Takip TK905 kullananlar mobil uygulamadan ya da bilgisayardan iOS ve Android uyumlu olarak kesintisiz bir şekilde takip yapabilirler. Bunun için ek ücret ödenmesi gerekmez. Hareket sensörü TK905 sarsıntı ikaz sistemi sayesinde sarsıntıyı algılar ve hemen SMS ile bildirim yapar. Elektronik çit özelliği belirli bir bölge işaretlenince devreye girer ve SMS ile bildirim yapar. 

Tkstar Mıknatıslı Araç Takip TK905 uyku modu özelliğiyle herhangi bir sarsıntı ya da araç sahibinden bir komut gelene kadar kendini beklemeye alır. Bu da gereksiz güç sarfiyatının önlenmesi ve pilin çok daha uzun süre dayanması anlamına gelir. İsteğe bağlı olarak bu özellik kapatılabilir. Geriye dönük önceki bir tarih içinde otomatik kaydedilen hareket izlenebilir.

Yanılma payı en fazla 5 metre olan Tkstar Mıknatıslı Araç Takip TK905 mıknatıslı özelliğiyle montaj gerektirmeksizin araç kaputuna, torpido gözüne ya da bagaja yerleştirilebilir. IP67 standardı sıvı temasına karşı korumalı olduğunu gösterir.

Mobilas Araç Ve Motosiklet Takip Sistemi

Mobilas Araç Ve Motosiklet Takip Sistemi
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç takip sistemi denilince akla ilk gelen isimlerden Mobilas Araç Ve Motosiklet Takip Sistemi araç hareket algılama sensörü, kamera desteği, analog sıcaklık sensörü, ortam dinleme kiti ve pek çok farklı özelliğe sahiptir.

ERCTEC 7070a Gps Araç Takip Cihazı

ERCTEC 7070a Gps Araç Takip Cihazı
Amazon Fiyatını Öğren!

Araç takip cihazı tavsiye listesindeki popüler modellerden ERCTEC 7070a Gps Araç Takip Cihazı mekân kısıtlaması olmadan şebekenin çektiği her yerden takip imkânı sağlar. Portatif ve montajı kolay bir üründür. Google ya da A harita üzerinden canlı olarak anlık veya 90 güne kadar geçmişe dönük rotaları izlemek ERCTEC 7070a Gps Araç Takip Cihazı ile mümkündür. Aracın hızı, yönü, kalış süresi ve cihazla aradaki mesafe görüntülenebilir. Birden çok cihaz aynı ekranda takip edilebilir. Güvenli bölge ayarlama ve güvenli bölge dışına çıkma alarmı gibi özelliklere sahiptir. Hırsızlık önlemi olarak güç kablosu kesme alarmı bulunur.

Astel Bitakip Araç Takip Sistemi

Astel Bitakip Araç Takip Sistemi
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç takip cihazı önerileri listemizdeki bir diğer isim olan Astel Bitakip Araç Takip Sistemi araçların istenmeyen kullanımlara ya da hırsızlık olaylarına karşı uzaktan durdurma komutu gönderilerek durdurulmasını sağlar. Rota tanımlama harita üzerinde yapılabilir. Ayrıca güzergâh dışına çıkan araçlardan bildirim almak mümkündür.

İstenilen araçlar hız limiti tanımlanabilir ve bu hız aşıldığında bildirim alınabilir. Araçlar ya da diğer objeler için ortalama kullanım bilgilerine erişilebilir.

Wanwaytech Uzaktan Motor Blokajlı Araç Takip Cihazı EV02

Wanwaytech Uzaktan Motor Blokajlı Araç Takip Cihazı EV02
Amazon Fiyatını Öğren!

Araç takip cihazı öneri listemizin sıradaki ismi Wanwaytech Uzaktan Motor Blokajlı Araç Takip Cihazı EV02’nin üzerinde IMEI numarası yazar ve satın alım sonrası BTK resmi sayfasından kontrol edilmesi mümkündür. Özel kasası sayesinde dış etkenlerden etkilenmeyen yakıt kesme özellikli bir GPS takip sistemidir. Yağmur, sıcak, nem gibi dış etkenler cihazın çalışmasını etkilemez. Çünkü su geçirmez standartlarda üretilmiştir. 

Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan cihazlarda ücretsiz uygulamayla 7/24 canlı izleme imkânı vardır. Tüm ayarlarını ve komutlarını uygulama üzerinden yapmak mümkündür. Araç telefonlardan her an izlenebilir.

Araç takip tavsiye listelerinin en beğenilen modellerinden biri olan Wanwaytech Uzaktan Motor Blokajlı Araç Takip Cihazı EV02 mevcut GSM/GPRS ağı ve GPS uygularına dayanarak çalışmaktadır. Araçları SMS ya da yazılım ile uzaktan takip etmek ve bulmak mümkündür.

Yorum yapın