En İyi Araç İçi Telefon Tutucu Tavsiyeleri

Araç kullanırken telefonun nereye koyulacağı sürücülerin en çok sorun yaşadığı konuların başında gelir. Ayrıca araç kullanırken telefon çalması dikkatin de dağılmasına neden olan durumlardan biridir. Araç kullanıldığı sırada telefonla konuşmak güvenlik açısından ciddi tehlikelere yol açabilir. Üstelik zaman zaman sürücüler ne kadar dikkat etseler de telefon ulaşılması zor yerlere düşüp ufak kaoslara neden olabilir. İşte bu etkenlerin hepsi göz önünde bulundurulduğunda araba cep telefonu tutacağı kullanmanın ne kadar gerekli olduğu anlaşılabilir. Siz de araç içi navigasyon tutucu ya da araç telefon tutacağı satın almak istiyorsanız en iyi araç içi cep telefonu tutucu modellerine yer verdiğimiz araç içi telefon tutucu tavsiye listemizden faydalanabilirsiniz.

Güvenli Bir Sürüş İçin En İyi Araç Telefon Tutucu Öneri Listesi

Arabaya telefon tutucu olarak da bilinen kaliteli araç telefon tutucu modelleri navigasyon kullanma ya da telefonla konuşma noktasında sürücülerin hayatını kolaylaştırır. Çünkü sürücünün dikkatinin dağılmasını önler. En iyi mıknatıslı telefon tutucu modellerine yer verdiğimiz listemizde birbirinden kullanışlı telefon tutacak modelleri sizler için bir arada.

En Kaliteli Araç İçi Telefon Tutucu Önerileri

Etkili mıknatıs gücüyle kullanım kolaylığı sağlayan telefon tutucuları arasından seçim yapmak için araç telefon tutucu tavsiye listemize göz gezdirmeyi unutmayın.

SıraMarkaPuan
1Xiaomi 20W Wireless Araç Şarj Cihazı Telefon Tutacağı10/10
2Spigen Kuel H12 Tüm Cihazlara Uyumlu Manyetik Premium Araç Tutucu10/9.9
3Baseus Small Ears, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu10/9.8
4ALLY LF-235 Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu Cam ve Torpido Üstü 10/9.7
5UGREEN Manyetik Araç Telefonu Tutacağı10/9.7
6Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu10/9.8
7Microcase Araç Içi Gösterge Paneli İçin Gövde Üstü Mıknatıslı Telefon Tutucu10/9.7
8Addison ADS-123 Universal Ayarlanabilir Siyah Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu10/9.7
En Kaliteli Araç İçi Telefon Tutucu Önerileri

Xiaomi 20W Wireless Araç Şarj Cihazı Telefon Tutacağı

Xiaomi 20W Wireless Araç Şarj Cihazı Telefon Tutacağı
Amazon Fiyatını Öğren!

En kaliteli araç telefon tutucu olarak kabul edilen isimlerden Xiaomi 20W Wireless Araç Şarj Cihazı Telefon Tutacağı en büyük telefonları dahi tutmasını sağlayacak bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda kablosuz şarj cihazı özelliğine sahiptir. Xiaomi telefonlarda 20w hızlı şarjı destekler. Farklı marka ve model telefonlar için ise 5w kablosuz şarj desteği sunmaktadır. Üzerindeki halka şeklindeki mavi LED ışıkla şık ve premium görüntü sunan popüler bir üründür.

Spigen Kuel H12 Tüm Cihazlara Uyumlu Manyetik Premium Araç Tutucu

Spigen Kuel H12 Tüm Cihazlara Uyumlu Manyetik Premium Araç Tutucu
Amazon Fiyatını Öğren!

Telefon tutucu tavsiye listelerinin beğenilen isimlerinden Spigen Kuel H12 Tüm Cihazlara Uyumlu Manyetik Premium Araç Tutucu altı güçlü mıknatıs ile güvenli bir tutuş sağlama imkânı verir. 360 derece dönüş bilyesi sayesinde güvenli bir tutuş sağlamayı başarır. Araç telefon tutucu tavsiye listemizin sıradaki ismi Spigen Kuel H12 Araç Tutucu  ile birlikte verilen plaka her cihaza uyumluluk sağlama özelliğine sahiptir.

En iyi araç telefon tutucu modellerinden Spigen Kuel H12 Araç Tutucu iki metal plakası ve iki koruyucu filmiyle araçlarda cihazın nerede tutulacağı sorununu ortadan kaldırır. 6 mıknatısıyla cihazı güvenli şekilde tutar. Mıknatıs yapıştırıldıktan sonra kılıf ya da kapak kullanımı mıknatısın gücünü etkileyip ürün performansının düşmesine neden olmaz. İnce mıknatısları telefonun arkasında bombelenme yapmaz. Havalandırma boşluğu ile uyumlu aynı zamanda çizilmeye karşı dayanıklıdır. 

Baseus Small Ears, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu

Baseus Small Ears, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu
Amazon Fiyatını Öğren!

Araç telefon tutucu tavsiye listemizdeki beğenilen isimlerden Baseus Small Ears, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu havalandırma peteklerine araç tutucu takamayan sürücüler için özel olarak tasarlanmış, düz zemine yapışan yüksek kaliteli telefon tutucu modellerindendir. Sade ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Baseus Small Ears, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu kullanılan cihazın modeli her n oursa olsun güçlü mıknatısı sayesinde sorunsuz bir şekilde tutar.

Telefon tutucu tavsiye listelerinin popüler ismi Baseus Small Ears, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu sahip olduğu oynar başlık sayesinde açı verme imkânı sağlar.  Güçlü mıknatısı yol şartlarından etkilenmeksizin cihazın güvende ve sabit olmasını garantiler. Cihaz ve mıknatıs arasında kalan kauçuk kısım, yumuşak ve uzun kullanım ömrüyle son derece avantajlıdır. Cihazı dikey pozisyondan yatay pozisyona kolayca geçirmeye diğer bir deyişle cihazı istenilen açıyla görmeye imkân verir. Araca takıp çıkarmak son derece kolaydır. Söküldüğünde iz ya da kalıntı kalmaz. 

ALLY LF-235 Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu Cam ve Torpido Üstü

ALLY LF-235 Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu Cam ve Torpido Üstü
Amazon Fiyatını Öğren!

Telefon tutucu tavsiye listemizin sıradaki ismi ALLY LF-235 Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu Cam ve Torpido Üstü ayarlanabilir tasarımı sayesinde konforlu bir kullanım imkânı sağlar. Telefonu ALLY LF-235 Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu Cam ve Torpido Üstü ile göz hizasında kalacak şekilde tutmak mümkündür. Güçlü mıknatıslarıyla telefonları iyi bir şekilde tutar. Torpido üstünde kullanıma uygundur.

UGREEN Manyetik Araç Telefonu Tutacağı

UGREEN Manyetik Araç Telefonu Tutacağı
Amazon Fiyatını Öğren!

Telefon tutucu tavsiye listesinin en popüler isimlerinden UGREEN Manyetik Araç Telefonu Tutacağı eller serbest kalarak daha güvenli sürüş imkânı sağlar. UGREEN Manyetik Araç Telefonu Tutacağı telefonun havalandırma deliklerine sabitleyerek elleri serbest bırakır. Böylece olası bir dikkat dağınıklığı önlenir, sürüş deneyimi daha güvenli bir hâl alır.

Basit mıknatıslı yapısı sayesinde akıllı telefon, tutucu alana tek elle kolayca yerleştirilebilir. 360 derece ayarlanabilir özelliği görüş açısına en uygun şekilde konumlandırmayı sağlar. Alüminyum malzemesi ve kaydırmaz kauçuk tutucuları sayesinde en zorlu kullanımlarda dahi telefonu kolayca tutmaya yardımcı olur. Sürücüler akıllı telefonlarından GPS, arama yanıtlama ve müzik dinleme gibi işlemleri en güvenli şekilde gerçekleştirmek mümkün olur.

Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu

Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu
Amazon Fiyatını Öğren!

Kaliteli araç telefon tutucu modellerinden Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu kullanarak araç kullanımı sırasında telefonun göz önünde bulundurulması mümkündür. 360 derece dönebilen manyetik başlığı ve kullanım rahatlığı sağlayan kablo klipsi bulunur. Şarj kablosunu görüntü kirliliği olmaksızın telefona bağlanabilir. 

Araç içi telefon tutucu tavsiye listelerinin popüler modeli Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu havalandırma ızgarasına takılır ve araç içindeki görüş açısının etkilenmesi söz konusu olmaz. Ürünün yan tarafındaki kablo tutucu alanı, telefonu tutucu içinde kullanırken şarj cihazına bağlamaya yardımcı olur. 

360 derece dönen başlığıyla Baseus Magnetic Air Vent, Araç/Otomobil İçi Cep Telefonu Tutucu kullananlar telefonun açısını tercihlerine göre ayarlayabilirler. Mobil cihaz tercihe göre yatay ya da dikey olarak kullanılabilir. 

Microcase Araç içi Gösterge Paneli İçin Gövde Üstü Mıknatıslı Telefon Tutucu

Microcase Araç içi Gösterge Paneli İçin Gövde Üstü Mıknatıslı Telefon Tutucu
Amazon Fiyatını Öğren!

Araba cep telefonu tutacağı modellerinden Microcase Araç içi Gösterge Paneli İçin Gövde Üstü Mıknatıslı Telefon Tutucu pratik ve kolay bir şekilde telefonun araç içinde kullanılmasını sağlar. Telefondan navigasyon ve haritaları rahat bir şekilde kullanmak mümkündür. Araç telefon tutucu tavsiye listelerinin fiyat performans ürünlerinden Microcase Araç içi Gösterge Paneli İçin Gövde Üstü Mıknatıslı Telefon Tutucu ile sürücü çağrıları cevaplandırabilir, seyir halindeyken cihazdan video kaydı yapılabilir. 

Uzun ömürlü bir araç tutucu olan Microcase Araç içi Gösterge Paneli İçin Gövde Üstü Mıknatıslı Telefon Tutucu şık ve estetik tasarımıyla beğeni toplar. Gösterge panelinin gövde kısmına monte edilme özelliğine sahiptir. Telefonda ve araçta çizikler kalmasına neden olmaz. Kaymaz kauçuk tabanları cihazın düşmesini ya da yerinden oynamasını önler.

Addison ADS-123 Universal Ayarlanabilir Siyah Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu

Addison ADS-123 Universal Ayarlanabilir Siyah Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi araç telefon tutucu modellerine yer verdiğimiz telefon tutucu tavsiye listemizin  fiyat performans modellerinden Addison ADS-123 Universal Ayarlanabilir Siyah Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu; telefondaki müziklerin araçta dinlenmesi, navigasyondan faydalanılması ve pek çok değişik uygulamanın kullanılması amacıyla tasarlanmıştır. 

Addison ADS-123 Universal Ayarlanabilir Siyah Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu sayesinde çok daha güvenli ve kaliteli bir yolculuk yapmak mümkündür. Sürücüler Addison ADS-123 Universal Ayarlanabilir Siyah Mıknatıslı Araç Telefon Tutucu’yu istedikleri şekilde konumlandırarak telefonlarındaki navigasyon uygulamasını kolayca kullanabilir, istedikleri noktaya erişim sağlayabilirler.

Yorum yapın