En Doğal ve İyi Organik Gül Suyu Markaları

Gül hemen herkesin sevdiği güzel kokuyla ve güzellikle ilişkilendirilen bir çiçektir. Güzelliği tarif ederken yapılan tanımlamalarda da sıklıkla güle yer verilir. Bunun sonucunda güzelleşmek ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için gül suyundan faydalanılması da çok olağan dışı bir durum değildir. Cildi yumuşatma, parlatma, ferahlatma ve canlandırma etkisine sahip en iyi gül suyu markaları listemizde sizi bekliyor. Göz atmadan geçmeyin.

Cildi Güzelleştiren En İyi Gül Suyu Tavsiye Listesi

Isparta’nın özenle yetiştirilmiş güllerinden üretilen organik gül suyu markaları diğer bir deyişle en iyi gül suyu hangisi sorusunun yanıtı doğal gül suyu önerileri listemizde yer alıyor.

SıraMarkaPuan
1Akita% 100 Doğal Yağı Alınmamış Gül Suyu10/10
2Gulsha Tam Gül Suyu10/10
3Phrau Tam Gül Suyu10/9.9
4Otaci Naturel Gül Suyu10/10
5Anjelika Gül Suyu10/9.9
6La Vie Ancienne Gül Suyu10/9.8
7Gülbirlik Gül Suyu10/9.9
8Görkita Saf Gül Suyu10/9.9
9Bebak Gül Suyu10/9.8
10Trinova  Tam Saf Gül Suyu10/9.7
Cildi Güzelleştiren En İyi Gül Suyu Tavsiye Listesi

En Doğal Gül Suyu Markası Önerileri

Siz de cildinizi gül suyunun sağladığı sayısız fayda ile güzelleştirmek istiyor ve en iyi gül suyu markası hangisi merak ediyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Akita % 100 Doğal Yağı Alınmamış Gül Suyu

Akita % 100 Doğal Yağı Alınmamış Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi gül suyu markaları listelerinin en beğenilen isimlerinden biri olan Akita’nın % 100 Doğal Yağı Alınmamış Gül Suyu mineral içeriği zengin ve sınırsız raf ömrüne sahiptir. Gül yağı ve güldeki mineralleri gül suyunun içinde bırakan, geleneksel yöntemlere yenilikçi bir yaklaşımla geliştirdiği özgün bir teknik kullanır. Organik – vegan ve %100 doğal olan Akita % 100 Doğal Yağı Alınmamış Gül Suyu yaşlanma karşıtı, hücre yenileyici ve leke giderici özellikleriyle beğenilerin odak noktasındadır. Non-alerjik ürün gözde irritasyona neden olmadığı gibi içinde bakteri de barındırmaz. 

Gulsha Tam Gül Suyu

Gulsha Tam Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Saf gül suyu markaları arasında yer alan Gulsha Tam Gül Suyu taze Isparta güllerinin yaprakları saf bakır imbiklerde damıtılarak elde edilir. Aktif maddeler açısından zengin bir hidrolat olan ve değerli esansiyel gül yağı ayrıştırılmadan üretilen Gulsha Tam Gül Suyu en doğal gül suyu markası alternatiflerinden biridir.

Gül suyu önerisi listemizin popüler isimlerinden Gulsha Tam Gül Suyu tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Cildi temizler, yatıştırır ve nemlendirir. Gül suyu tavsiyesi olarak paylaşılan en iyi gül suyu markaları tonik olarak kullanıldığında ciltteki sebumu uzaklaştırır. Böylece daha dengeli bir cilt görünümüne sahip olunur. Gün içerisinde cildi tazeleme, serinletme, rahatlatma ve dengeleme amacıyla doğal gül suyu markaları kullanılabilir.

Phrau Tam Gül Suyu

Phrau Tam Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Gül suyu tavsiyesi listemizin sıradaki ismi Phrau Tam Gül Suyu özenle yetiştirilen ve hasat mevsiminde gün doğmadan ele toplanan gül yapraklarından elde edilir. Esansını kaybetmemesi için gül yaprakları aynı gün bakır kazanlar içinde kısık ateşte kaynatılır. Bu sırada bakır kazanların kapağında yoğunlaşan buhar soğutulması için bakır borularla su dolu havuzlardan geçer. Elde edilen gül suyu bakır imbiğe damıtılır ve herhangi bir katkı madesi ilave edilmeden şişelenir.

Otacı Naturel Gül Suyu

Otacı Naturel Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

En doğal gül suyu markası olarak kabul edilen isimlerden biri olan Otacı Naturel Gül Suyu yüksek kaliteye sahip bir üründür. Kişisel bakımın en iyi şekilde sağlanması amacıyla özel olarak üretilmiştir. Gül suyu tavsiyesi listelerinin olmazsa olmazlarından Otacı Naturel Gül Suyu canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkili doğal bir toniktir ve tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Rosa Damascena güllerinin kokusuyla ferahlık ve hafiflik hissi sağlar. 

Organik gül suyu markaları arasında ilk sırada anılan isimlerden Otacı’nın Naturel Gül Suyu %100 doğal olup yalnızca Isparta güllerinin suyundan meydana gelir. İçinde hayvansal madde, boyar madde, aroma, silikon, sentetik esans, paraben, mineral yağ, SLES ve SLS yoktur. 

Yüzü nemlendirme, yumuşatma ve sıkılaştırma özelliği vardır. Otacı Naturel Gül Suyu gül çiçeklerinin su buharı distilasyonuyla elde edilirken gül özleri gül suyuna geçer. Gül özlerinin cilt sıkılaştırma ve porları büzücü etkisi vardır. Bu yüzden gül suyu da cildi sıkılaştırma özelliğine sahiptir.

Anjelika Gül Suyu

Anjelika Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Organik gül suyu markaları denilince akla ilk gelen isimlerden Anjelika Gül Suyu Isparta güllerinden distilasyon yöntemiyle üretilir. Antioksidan açısından zengin yapısıyla kırışıklıkları azaltmaya ve yeni kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Antibakteriyel özelliği sayesinde cilt yaralarının ve kesik izlerinin iyileşmesi sürecine fayda sağlar. 

Doğal gül suyu önerileri listesinde yer alması garanti isimlerden Anjelika Gül Suyu akne oluşumunu önleme, ciltteki kızarıklık, ağrı ve şişliklerin iyileşmesine yardımcı olma, ruh hâlinde rahatlatıcı etki yaratma, yüzü ve cildi ferahlatma gibi etkilere sahiptir. Bileşenleri arasında alkol, paraben, sentetik boya, glikol ve koku bulunmaz.

La Vie Ancienne Gül Suyu

La Vie Ancienne Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi gül suyu markaları arasında yer alan La Vie Ancienne Gül Suyu su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen %100 uçucu saf gül suyu olma özelliğine sahiptir. Cildi nemlendirirken aynı zamanda tazelenmesini sağlar. Tonik olarak kullanıma uygun olan ürün temizlenmiş cilde uygulanmalıdır.

Gülbirlik Gül Suyu

Gülbirlik Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Organik gül suyu markaları arasında yer alan Gülbirlik Gül Suyu gül çiçeklerinin işlenmesi sırasında elde edilir. Hiç bir katkı maddesi içermeyen Gülbirlik Gül Suyu doğal tonik etkisiyle cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Bu sayede cildin doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Sıkılaştırıcı özelliği gözeneklerin tıkanmasını önlem görevini üstlenir. Bu sayede cilde duru ve taze bir görünüm kazandırır.

Görkita Saf Gül Suyu

Görkita Saf Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Gül suyu tavsiyesi listelerinin popüler isimlerinden Görkita Saf Gül Suyu Isparta’nın mevsiminde toplanmış gül yaprakları damıtılarak hazırlanır. Alkol, parfüm ve paraben içermez. Doğal bir antioksidan olan Görkita Saf Gül Suyu günlük kullanıma uygundur. Doğal gül suyu önerileri olarak en sık paylaşılan isimlerden Görkita Saf Gül Suyu zengin ve doğal içeriği sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve yatıştırır. Ayrıca cildin vitamin ve mineral ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunur.

Saf gül suyu markaları arasında yer alan Görkita Saf Gül Suyu cildi temizler, fazla sebumdan arındırır. Cilt gözeneklerini sıkılaştırır. Daha dengeli bir cilt görünümü bu sayede kolayca elde edilir. Makyaj altına ya da üstüne nemlendirme amacıyla kullanım için uygun bir üründür. Parfüm içermez, doğal gül suyu kokusu rahatlatıcı etki sağlar.

Bebak Gül Suyu

Bebak Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Organik gül suyu markaları içinde en beğenilen isimlerden biri olan Bebak Gül Suyu ciltteki kirin ve makyajın cilde herhangi bir şekilde zarar vermeksizin temizlenmesine yardımcı olur. İçeriğinde organik gül özleri bulunur. Bileşenleri arasında alkol yer almaz.

Trinova Tam Saf Gül Suyu

Trinova Tam Saf Gül Suyu
Amazon Fiyatını Öğren!

Doğal gül suyu önerileri listemizde yer alan Trinova Tam Saf Gül Suyu nemlendirici, sıkılaştırıcı ve tonlayıcı aynı zamanda antioksidanlar tarafından yüksek performanslı bir ürün olma özelliğine sahiptir. En iyi gül suyu markası alternatiflerinin bulunduğu listemizdeki uygun fiyatlı gül suyu ürünlerinden Trinova Tam Saf Gül Suyu hassas ciltleri tazeler ve dengeler. Cilt parlaklığını artırmasının yanı sıra kuru ve yağlı ciltlere ihtiyacı olan bakımı sağlar. Yaşlanma karşıtı bir bakım ürünü olarak kuru ve olgun cilt tiplerinde kullanıma da uygundur.

Gül suyu önerileri cildi arındırma ve sıkılaştırma özelliğine sahip bir toniktir. Yüksek olmayan, kontrollü ısı ile damıtılan Trinova Tam Saf Gül Suyu geleneksel bakır imbiklerde üretilmiş ve gül yağı ayrıştırılmamış bir üründür.

Yorum yapın