En Az Yakan Elektrikli Isıtıcı Tavsiyeleri

Havaların soğumaya başlaması ısıtıcı satın alma ihtiyacını ön plana çıkarırken “en iyi konvektör ısıtıcı hangisi”, “en tasarruflu elektrikli ısıtıcı hangisi” ve “en ekonomik ısıtıcı hangisi” gibi soruların yanıtlarının daha sık arandığı açıkça görülüyor. Biz de hem ısınmanızı hem tasarruf etmenizi sağlayacak az elektrik yakan ısıtıcılar ile oluşturduğumuz az yakan elektrikli ısıtıcı tavsiye listemizle sizlere yardımcı olmayı umuyoruz.

En Tasarruflu Elektrikli Isıtıcı Önerileri

Elektrikli ısıtıcı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri elektrik tüketiminin ne kadar olduğudur. Ekonomik açıdan ekstra yükle karşı karşıya kalmamak için en az yakan elektrikli ısıtıcı modelleri arasından seçim yapılmalıdır. Siz de ısıtıcı alırken tasarruflu elektrikli soba ve a++ elektrikli ısıtıcı tercih ederek maddi açıdan avantaj elde edebilirsiniz.

SıraMarkaPuan
1Delonghi Konvektor Isıtıcı HSX2324F10/10
2Bosch HC 400010/10
3Ufo Micatronic10/9.9
4Luxeva LXV Ufo Karbon Isıtıcı10/9.8
5Luxell MH 1800 Orbit10/9.7
6Luxell HC-294710/9.8
7Sinbo SFH-339410/9.7
8Kumtel KS-276010/9.8
9Kumtel Lx-283210/9.8
10CVS DN 2043 Atrika10/9.7

En Ekonomik Elektrikli Isıtıcı Tavsiye Listesi

Soğuk günlerde evinizi ısıtmak için az yakan ısıtıcı modelleri ile hem konforunuzu sağlayabilir hem bütçenizi koruyabilirsiniz. En iyi ısıtıcı modelini satın almak için elektrikli ısıtıcı öneri listemizi incelemenizi öneririz.

Delonghi Konvektor Isıtıcı HSX2324F

Delonghi Konvektor Isıtıcı HSX2324F
Delonghi Konvektor Isıtıcı HSX2324F
Amazon Fiyatını Öğren!

Elektrikli ısıtıcı tavsiye listelerinin en beğenilen elektrikli ısıtıcı modellerinin başında Delonghi Konvektor Isıtıcı HSX2324F gelir. Delonghi Konvektor Isıtıcı’nın ayarlanabilir ısıtma gücü odanın istenmeden aşırı bir şekilde ısınmasını önler. Bu aynı zamanda elektrik faturalarının kabarmasını da önleme anlamına gelir. 

Delonghi Konvektor Isıtıcı’nın 3 farklı güç ayarı vardır. Isının çalışma gücü bu sayede kolayca kontrol edilebilir. Isıtma gücü en düşük seviyede 1000 Watt, orta seviyede 1400 Watt ve en yüksek seviyede 2400 Watt’tır.

Sıcak havayı daha iyi dağıtmak için ısıtıcıya entegre bir şekilde gelen sistemi Delonghi Konvektor Isıtıcı’nın benzerlerinden ayrılmasını sağlayan en önemli özelliğidir. Yanal zorunlu fan sistemi sıcaklığın odaya eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Tüm oda böylece eşit bir sıcaklığa kavuşur.

Şık tasarımıyla bulunduğu odadaki her tür aksesuarla uyum sağlar. Odanın istenilen sıcaklıkta tutulması için harcanarak enerjiyi otomatik olarak ayarlar. Gereğinden fazla ısıtmadığı için gereksiz enerji harcamaz. 70 metreküp ısıtma alanı sunan Delonghi Konvektor Isıtıcı taşıma kollarından faydalanılarak kolayca taşınabilir.

Bosch HC 4000

Bosch HC 4000
Bosch HC 4000
Amazon Fiyatını Öğren!

“En iyi konvektör ısıtıcı hangisi?” sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardan biri Bosch HC 4000’dir. Elektrikli ısıtıcı tavsiye listelerinin beğenilen isimlerinden Bosch HC 4000 kolay ve sorunsuz bir şekilde duvara monte edilebilir. Aksesuar olarak satılan ayaklarıyla zeminde güvenli ve sağlam bir şekilde kullanılabilir. Zeminde kullanılırken devrilme emniyeti sayesinde olası bir devrilme durumunda otomatik olarak kapanır. 

En az yakan ısıtıcı modelleri arasında yer alan Bosch HC 4000’in LED ekranı üzerinde ayar sıcaklığını da oda sıcaklığını da görmek mümkündür. Açık kapı/pencere algılama fonksiyonuyla oda sıcaklığındaki ani düşüşü algılar ve olası bir enerji kaybını önler.

Ufo Micatronic

Ufo Micatronic
Ufo Micatronic
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi elektrikli ısıtıcı modellerinden Ufo Micatronic güçlü ısınma performansı ile ön plandadır. Ev, ofis, kafe, restoran ve ısı kaybının fazla olduğu alanlarda kullanıma uygundur. Micatronic teknolojisi UFO ısıtıcısının filament ömrünü 3 kata kadar çıkarır ve daha uzun süreli kullanım sağlar. En ekonomik ısıtıcı modelleri arasında sayılan Ufo Micatronic yakındaki cisimleri mesafe algılama sensörüyle otomatik olarak algılar. Bu sayede 1 metreden fazla yaklaşılması halinde gücünü azaltır.

Elektrikli ısıtıcı tavsiye listelerinin değişmez isimlerinden Ufo Micatronic’te devrilme emniyeti de vardır. Ergonomik tasarımlı ısıtıcı dikey kullanım özelliğiyle bulunduğu alanları daraltmaz.

Luxeva LXV Ufo Karbon Isıtıcı

Luxeva LXV Ufo Karbon Isıtıcı
Luxeva LXV Ufo Karbon Isıtıcı
Amazon Fiyatını Öğren!

En ekonomik ısıtıcı olarak sıklıkla tavsiye edilen Luxeva LXV Ufo Karbon Isıtıcı yüksek performansıyla dikkat çeker. Geniş kullanım alanı vardır. Dikey konumda çalışıldığında son derece az yer kaplar. Sarsıntıya karşı dayanıklıdır. Devrilmeye karşı emniyeti vardır. Termostat kontrol tipi oda istenilen sıcaklığa gelene kadar sabit ısı yayar. 

Isı ayarı düğmesiyle ayarlama yapmak ve pratik şekilde kullanmak mümkündür. Az enerji harcayarak ısıtma işlevini yerine getirerek tasarruf sağar. 

Luxell MH 1800 Orbit

Luxell MH 1800 Orbit
Luxell MH 1800 Orbit
Amazon Fiyatını Öğren!

Elektrikli ısıtıcı tavsiye listemizin sıradaki ismi Luxell MH 1800 Orbit dikey konumda kullanılır. Sahip olduğu devrilme emniyeti olası ev kazalarını ortadan kaldırır. Herhangi bir devrilme ya da kazayla karşı karşıya kalındığı durumlarda emniyet sistemi devreye girer. Isıtıcı kendini kapatır ve olası sorunları önler.

En iyi elektrikli soba olarak sıklıkla tavsiye edilen Luxell MH 1800 Orbit kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Bu yüzden uzun yıllar boyu güvenli kullanım için uygundur. Kademeli güç seviyesi sayesinde dakikalar içinde istenilen ısıya ulaşılabilir. 

Ayarlanabilir termostatı ve 2 kademesi olduğundan istenildiği gibi ayarlanabilir. Son derece hafif olduğundan istenildiği gibi taşınabilir.

Luxell HC-2947

Luxell HC-2947
Luxell HC-2947
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi ısıtıcı modelleri arasında sayılan isimlerden Luxell HC-2947 şık tasarımıyla evlerin tasarımını bütünler. Duvara monte edilmesi ya da ayakları sayesinde bir köşede sabit durması tercih edilebilir. Ayarlanabilir termostat, yüksek ısı kontrol sistemi, aç – kapa anahtarlı kontrol gibi farklı özellikleri vardır. Ortalama ısıtma alanları açık alanda 22 metrekare ve kapalı alanda 28 metrekaredir.

Sinbo SFH-3394

Sinbo SFH-3394
Sinbo SFH-3394
Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi elektrikli ısıtıcı alternatifleri arasında Sinbo SFH-3394 modeli de bulunur. Şık ve zarif tasarımının yanı sıra az yer kaplıyor olması da önemli bir avantaj sağlar. Ergonomik yapısıyla ön planda olan Sinbo SFH-3394 devrilme emniyetine sahiptir. Ürünün üzerinde bulunan yuvarlak düğme ısı kademesinin ayarlanmasında kullanılır. Ayarlanabilir ısı kademesi müşteri memnuniyeti oranını en üst noktaya taşır.

Kumtel KS-2760

Kumtel KS-2760
Kumtel KS-2760
Amazon Fiyatını Öğren!

Az yakan elektrikli ısıtıcı tavsiye listemizin sıradaki ismi KS-2760 ısıtma teknolojilerinin lider ve öncü ismi Kumtel’in fiyat performans ürünlerindendir. Devrilme emniyeti sayesinde devrilme ya da düşme gibi beklenmedik durumlarda elektrik bağlantısını otomatik olarak keser. Ayarlanabilir termostatı sıcaklığı belirli bir seviyeye ayarlar. Odanın ısısı düştüğünde termostat devreye otomatik olarak girer ve sıcaklığı eski seviyesine getirir. 

En az yakan elektrikli ısıtıcı modellerinden Kumtel KS-2760 ayarlanabilir termostat özelliğiyle enerji kaybını önler ve elektrik tasarrufu yapma imkanı sağlar. A sınıfı enerji tüketen Kumtel KS-2760 ortalama 20 metrekarelik bir alanı son derece rahat bir şekilde ısıtabilmektedir.

Kumtel KS-2760 az yakan ısıtıcı modellerinden biri olarak 3 ayrı güçte kullanılabilir. Elipsodial tel sarımı sayesinde %25 daha fazla performans sergiler. Hafif yapısıyla evde, ofiste ve her ortamda rahatça kullanılabilir.

Kumtel Lx-2832

Kumtel Lx-2832
Kumtel Lx-2832
Amazon Fiyatını Öğren!

Elektrikli ısıtıcı tavsiye listemizin diğer bir fiyat performans ürünü Kumtel Lx-2832 kolay taşınabilir yapısıyla en çok tercih edilen en iyi elektrikli soba modelleri arasında yer alır. 3 adet tüplü rezistansa sahiptir. En iyi ısıtıcı markası olarak kabul edilen isimlerden Kumtel’in Lx-2832 modelinin ön kısmında devrilme emniyeti vardır. Böylece olası bir devrilme halinde istenmeyen durumlar yaşanmasını önler. Ürün güvenlik anahtarıyla son derece kolay bir şekilde açılıp kapatılabilir.

CVS DN 2043 Atrika

CVS DN 2043 Atrika
CVS DN 2043 Atrika
Amazon Fiyatını Öğren!

Elektrikli ısıtıcı öneri listemizdeki tasarruflu elektrikli soba modellerinden bir diğeri CVS DN 2043 Atrika’dır. Portatif olduğundan istenilen yere kolayca taşınabilir. 1200 Watt olması nedeniyle son derece tasarrufludur. Özellikle küçük alanlarda çok fazla yer kaplamayan elektrikli ısıtıcı modeli arayanlar için en iyi tercihlerden biridir. Eliptik sarımlı telleri sayesinde %25 daha fazla verim sağlar. Arka panelinde bulunan yansıtıcı ısıyı yoğunlaştırma özelliğine sahiptir. Ayrıca el yakmayan ızgaraları bulunur.

Yorum yapın