Binance TR Referans Kodu Nedir? Nasıl Alınır?

Yeni bir borsa olan Binance kısa süre içerisinde sağladığı kullanıcı memnuniyeti ile işlem hacmi en yüksek borsa haline geldi. Bunun en temel sebebi Binance referans kodu ile işlem yapmanızı sağlayan referans programı. Çıkış noktası Binance olan bu program sonradan diğer borsalar tarafından da kullanılmaya başladı. Peki ekstra komisyon indirimleri sunan kullanıcı odaklı bu referans kodu nedir ve ne gibi avantajlar sunar?

Yeni Binance üyelerinin kullanması gereken Binance TR referans kodu C831T9Q3’dür. Ekstra komisyon indirimleri ve geri ödemeler bu kod ile yatırımlarınızı daha güçlü hale getiriyor!

Binance Nedir?

2017 yılında kurulan Binance’in kullanıcılarına verdiği güven, onu dünyanın en popüler borsası haline getirdi. Kullanıcı dostu bir platform olan Binance, referans programı ile bu popülerliğini ve başarısını perçinledi. Peki milyonlarca Binance kullanıcısının kullandığı bu referral id ne demek? Önce Binance TR nedir buna bakalım…

Binance TR Nedir?

Global borsası ile popüler hale gelen Binance, Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkede yerel borsalar oluşturdu. Binance TR bunun Türkiye ayağı durumunda. Binance TR yerel bankalar aracılığıyla para yatırılmasına ve çekilmesine izin veriyor. Yani Binance Global’deki karınızı Binance TR’ye aktararak banka hesabınıza çekebilirsiniz. Peki işleri böylesine kolaylaştıran Binance TR üzerinde Binance referans kodu nedir ve nasıl kullanılıyor?

Binance TR Referans Kodu Nedir?

Binance Global ile birlikte Binance TR’de de referans kodu kullanmak mümkün. Referans kimliği sayesinde geri ödemeler almak ve komisyonlarda indirim kazanmak oldukça kolay. Bu da yeni yatırımlar için fırsat yaratıyor. Eğer Binance TR referans kimliği nedir diye soracak olursanız, bu kod da tıpkı Binance Global’deki gibi çalışıyor. Eğer  siz de bu geri ödeme ve komisyon indirimlerinden faydalanmak isterseniz, kullanmanız gereken Binance TR referans kodu C831T9Q3 şeklindir.

Referans programı global ve TR borsalarında kullanılabilir. Fakat globale ait bir kodu TR borsasında kullanamazsınız. Peki Binance TR referans kodu nasıl alınır ve ne gibi avantajlar sunuyor?

Binance TR Referans Kodu Nasıl Alınır?

Binance TR’de ürettiğiniz her kod size özeldir. Binance TR’de kullanılan bu kod Binance Global’de kullanılamaz. Üyelik oluşturduğunuz an size özel bir referans kodu oluşturulur. Bu kod arkadaşlarınızla paylaşacağınız ve size geri ödemeler kazandıracak olan koddur. Her ne kadar aldığınız komisyon indirimleri ve geri ödemeler küçük miktarlar olsa da, uzun vadede yeni yatırımlar için size alan yaratabilir. Binance TR referans kodu alabilmek için yalnızca birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Her kullanıcı için özel bir Binance TR referans kimliği oluşturulur ve hiçbir kullanıcını kod oluşturmak için ekstra bir şey yapması gerekmez. Elbette ikinci bir kod oluşturmak istediğinizde durum farklıdır. Binance TR sizi yalnızca tek bir kod ile sınırlamaz. Farklı platformlarda paylaşmak üzere farklı Binance TR referans kimliği üretmek mümkündür. Bu şekilde hangi platformdan ne kadar gelir elde ettiğinizi görmek de son derece kolay olur.

Koda erişmek ve yeni kod oluşturmak için sağ üst köşede bulunan profil simgesi ile profilinize gidin. Açılan menüdeki referans başlığı altında bulunan kod, sizin referans kodunuzdur.

Binance TR Referans Kodu Oluşturma

Yeni oluşturduğunuz üyelik size özel bir kod verir. Yeni kod oluşturmak için yine referans başlığına gitmeli ve burada bulunan “yeni kod oluştur” butonunu kullanmalısınız. Bu butona bastıktan sonra yeni kod oluşur ve artık arzu ettiğiniz çeşitli platformlarda paylaşılabilir hale gelir. Her ne kadar karmaşıkmış gibi algılansa da Binance referans kimliği oluşturma işlemleri son derece basittir. Bu kodu isterseniz kopyalayarak gönderebilir, isterseniz kod altındaki “davet et” butonunu kullanabilirsiniz.

Binance TR Referans Kodu Avantajları

Her kripto para borsası kullanıcılarından komisyon indirimi alır. Fakat standart bir rakam yoktur ve her borsanın ücretleri farklıdır. En iyi kripto para sitesi olan Binance ise yalnızca referans kodu ile değil, BNB ile yapılan işlemlerde de çeşitli avantajlar sunar. Binance referans programı ile hem komisyon indirimlerinden faydalanabilir hem de arkadaşlarınızın yaptığı işlemlerden ek bir gelir elde edersiniz. Eğer buna ek olarak elinizde BNB bulundurursanız, alacağınız komisyon indirimleri artış gösterecektir.

Bu metin Binance referans kodu ne işe yarar gibi sorulara yanıt vermeye çalıştı. Nitekim size indirim kazandıracak olan Binance TR kodu C831T9Q3’dür. Bu kod olmadan üye olmanızı önermiyoruz!

Yorum yapın