Araba İçin En İyi Bass Markası ve Önerileri

Arabaya bindiğinizde müzik dinlemek sizin için ayrı bir zevkse doğru yerdesiniz! Gerek şehir içi gerek şehirlerarası yolculuklarda müziğin tadını çıkarmanızı sağlayacak oto hoparlör tavsiyesi listemize başlayalım mı?

En İyi Araba Bass Sistemi Tavsiye Listesi

En kaliteli oto ses sistemi hangisi? Peki en iyi bass markası ve en iyi bufur markası hangisi biliyor musunuz? Aradığınız cevaplar en iyi bas markası listemizde.

SıraMarkaPuan
1Hertz Ml 1800.310/10
2Pioneer Ts-wx210a10/10
3Reiss Audio RS-SQL110/9.9
4Alpine SWE-81510/9.8
5Alpine Sxe-6925S10/9.8
6Kenwood KFCPS179610/9.7
7JVC CS-J620X10/9.8
8Blaupunkt ICx54210/9.8
9Pioneer Ts-G1610F10/9.8
10Navitech CS-P401310/9.7
En İyi Araba Bass Sistemi Tavsiye Listesi

En Kaliteli Bass Markası Tavsiyeleri

En iyi ses sistemi markası araba sahiplerinin yanıtını aradığı sorulardan biridir. Çünkü pek çok araba sahibi yüksek kaliteli hoparlör sistemi ile arabalarında müziğin keyfini çıkarmak ister. Bunun için seçebileceğiniz en iyi bass hoparlör markası seçeneklerini sizin için en iyi bas sistemi markası öneri listemizde topladık

Hertz Ml 1800.3

Hertz Ml 1800.3
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

Oto hoparlör tavsiyesi listelerinde en çok tercih edilen modellerden Hertz Ml 1800.3 tını doğruluğu ön planda tutularak tasarlanmış ve üretilmiştir. Geniş emisyon yüzeyi, daha yüksek güç kullanımı ve kontrolü sayesinde düşük frekanslara daha geniş bir uzantıyla birleştiren bileşenlere gerek duyan yarışmaların meraklıları için harika bir seçimdir.

AR-GE personeli ve FEA simülasyon yöntemiyle birkaç farklı prototip oluşturulup bunlar Klippel® paketiyle gerçekleştirilmiş çok çeşitli ölçümlerle test edilmiş ve kapsamlı araç içi seslendirme oturumları gerçekleştirilmiştir. 

Yarış arabalarının süspansiyonlarında olduğu gibi yüksek gezilerde maksimum stabilitenin ve simetrinin sağlanması, bu sayede düşük frekans aralığına etki ve genişleme sağlanması için surround en zorlayıcı çalışma koşullarına dayanacak özelliktedir. 

Bu yüzden elektro-akustik tasarımcıları Boundary Free Surround olarak adlandırılan yeni bir surround sepet yapıştırma sistemi geliştirmiştir. Bu teknoloji aynı çaptaki hoparlörler oranla koninin daha geniş emisyon yüzeyine ulaşmasını sağlamakta, böylece koni daha büyük bir hava kütlesini hareket ettirmeyi başarmakta ve çok daha fazla akustik basınç üretmektedir.

Pioneer Ts-wx210a

Pioneer Ts-wx210a
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En kaliteli bass markası isimleri arasında ilk sıralarda Pioneer gelir. Pioneer Ts-wx210a kompakt SPL gücü ile ön plandadır. İşlevsellik ve performansa odaklanır. Bagajda minimum yer kaplayan Pioneer Ts-wx210a performansıyla dikkat çeker. Kaliteli MOSFT 150 W amplifikatör güçlü bir bas sağlamasına karşın kabini güçlendiren alüminyum döküm ısı emici bozulmadan en iyi ses performansından sorumlu bulunur. Güçlendirilmiş subwoofer olan Pioneer Ts-wx210a’daki aktif subwoofer’lar küçük ve kompakt boyutlarda olmasına karşın ses ve performans açısından son derece başarılıdırlar.

Temin edilebilen en iyi aktif kapalı subwoofer olarak kabul edilir. Sesleri en temiz şekilde iletmesini sağlayan mükemmel bir çift sargılı stronsiyum mıknatıslı woofer’ı vardır. Mükemmel hassasiyeti sayesinde 101 dB’de ince frekanslar dahi şarkılara harika melodiler ve netlik kazandırır.

Reiss Audio RS-SQL1

Reiss Audio RS-SQL1
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi bass sistemi modellerinden biri olan Reiss Audio RS-SQL1 modern bir tasarıma sahiptir. 3000 Watt gücünde çalışan cihazın boyutu 38 cm’dir. Ses kalitesiyle ön plana çıkan Reiss Audio RS-SQL1 oto hoparlör tavsiyesi listemizdeki en çok satılan ürünlerden biridir. Ses kalitesi, tasarımı ve yüksek gücüyle beğenilerin odak noktasındadır.

Alpine SWE-815

Alpine SWE-815
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi ses sistemi markası araba içinde müzik keyfini artırır. Bunu sağlayan en kaliteli oto ses sistemleri arasında ilk sırada Alpine SWE-815 gelir. Maksimum 300 Watt kapasiteyle hareket eder ve yüksek sese erişmek isteyenlerin ilk tercihidir. Düşük frekanslı sesleri en iyi şekilde duymaya imkan verir. 

Kapalı ve havalandırmalı çalışmaların mümkün kılınması için özel tasarım bağlantı fişi vardır. Böylece uygun ses çıkışı olacaklarını pratik bir şekilde yaratmak için devreye girer. 34 Hz-1.5 kHz frekans tepkisiyle verimli şekilde sistem içindeki yerini alır. RCA ve hoparlör girii alanıyla kullanım olanağını genişletir. Yüksek ses performansının yanı sıra şık tasarımıyla da dikkat çeker.

En iyi araba subwoofer üreticisi olarak bilinen isimlerden Alpine’in popüler modeli gelişmiş ses için hem bas hem tizi en iyi şekilde sunan 8 inçlik kompakt bir cihaz olma özelliğine sahiptir. 91 dB’lik hassasiyetiyle ses kalitesi üst düzeydedir. Çift sargılı mıknatısı düşük frekansları etkili bir şekilde almasına imkan verir. 

Alpine Sxe-6925S

Alpine Sxe-6925S
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi bass hoparlör markası olarak kabul edilen isimlerden Alpine’in Alpine Sxe-6925S modelinin maksimum güç kullanımı 280 wattır. RMS güç kullanımı 45 Watt olan Alpine Sxe-6925S filtre kapaklı ve kolay monte edilebilen bir üründür. Frekans cevabı 40 Hz – 20 Khz’dir. Araç içinde müzik keyfini en yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla yaşamak için tasarlanmış bir fiyat performans ürünüdür.

Kenwood KFCPS1796

Kenwood KFCPS1796
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En iyi hoparlör markası olarak kabul edilen isimlerden Kenwood’un Kenwood KFCPS1796 modeli oto hoparlör tavsiyesi listelerinin popüler isimlerindendir. Maksimum 330 Watt gücünde çalışır. Kolay kurulumu sayesinde kullanımı sıklıkla tercih edilen cihazlardandır.

JVC CS-J620X

JVC CS-J620X
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Oto hoparlör tavsiyesi listemizin beğenilen ve en çok tercih edilen modellerinden JVC CS-J620X mükemmel sese erişmek için tasarlanmıştır. CS-J620X JVC’nin otomotiv hoparlör mühendisliği deneyimi ve uzmanlığıyla gelişmiş tasarım teknikleri ve üretim yeteneklerinin eşsiz bir bileşimidir. JVC CS-J620X yüksek ses seviyesi, ambiyans ve dengeli bir frekans yanıtı sağlamaktadır. Uygun fiyatı ve ses kalitesiyle kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerdendir.

Blaupunkt ICx542

Blaupunkt ICx542
N11 Fiyatını Öğren! Amazon Fiyatını Öğren!

En kaliteli bass markası ve modelleri arasında yer alan Blaupunkt ICx542; 130 mm / 5,4 ”çap, 2 yollu Koaksiyel hoparlör, 30 watt nominal güç kullanımı, 210 watt maksimum güç kullanımı, Neodin mıknatıslı orta tweeter, daha az bozulma için EXP tasarımlı mıknatıs, 4 ohm empedans ve metal örgülü yüksek kaliteli tasarım kapak gibi özelliklere sahiptir.

Pioneer Ts-G1610F

Pioneer Ts-G1610F
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

Oto hoparlör tavsiyesi listemizdeki fiyat performans ürünü olan Pioneer Ts-G1610F net ses ve uygun fiyat avantajıyla ön planadadır. Modern bir tasarıma sahip olan Pioneer Ts-G1610F tasarımında kullanılan malzemeler sayesinde uzun yıllar boyu kullanılabilir. 6.5 inç boyutundaki cihaz maksimum 280 Watt gücünde çalışır.

Yolculuğun her anı keyifli bir sürüş deneyimi yaşatmak üzere tasarlanmış Pioneer Ts-G1610F en iyi bass markası olarak kabul edilen bir markanın ürünüdür. Araçlara uygun tasarımı, ses kalitesi ve performansı ile müzikseverlerin beğenisini kazanır. Uzun ömürlü kullanıma uygundur. En yüksek ses seviyesinde dahi rahatsızlık vermez, cızırtı yapmaz. Kolay kurulumu sayesinde pratik bir şekilde takmak ve çıkarmak mümkündür.

Güçlü ve yüksek kaliteli, mükemmel denge gibi özelliklere sahip olan Pioneer Ts-G1610F yüksek ses basıncına rağmen bozulma minimumda ve güçlü bi bas için idealdir.

Navitech CS-P4013

Navitech CS-P4013
Amazon Fiyatını Öğren! N11 Fiyatını Öğren!

En iyi bass hoparlör markası seçenekleri arasında yer alan Navitech CS-P4013 müzikseverler için araç içinde geçirdikleri tüm zamanı ayrıcalıklı bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Tasarım dizaynı ile ön plana çıkan Navitech CS-P4013 bu özelliği sayesinde farklı araç türlerine kolayca takılmaktadır. Temiz sound, net sesler ve zengin bas için tercih edilebilecek en iyi araba için bass markasıdır. 

88 dB/ W / M ile konser salonunda dinliyormuş gibi müzik dinleme avantajı elde edilir. Kirli ve karmaşık sesler kesinlikle kullanıcıyı rahatsız etmez. 80 – 20 Khz frekans tepkisiyle orijinal kayıt seslerini yansıtmaktadır.

Yorum yapın